Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

muži A:fotbalový oddíl

muži A

LOKO - Nová Ves/Brloh 2:0 (1:0)

V důležitém domácím utkání jsme tentokrát s notnou dávkou štěstí vyhráli. Jediným kladem jsou opravdu jen tři body, protože náš výkon byl křečovitý, plný osobních chyb, nedůsledného bránění a laxnosti v zakončení. I přesto, že se nám vcelku brzy podařilo vstřelit branku, jsme se neuklidnili, nepodrželi míč na svých kopačkách a naopak jsme přepustili střed hřiště hostům a kupili jednu chybu za druhou. Bylo jen otázkou času, kdy nás potrestají. Jen díky výborným zákrokům L. Kuruce jsme se štěstím drželi jednobrankové vedení. Mizerie byla patrná nejen na hře obrany, ale především na hře zálohy a útoku, který nevytěžil hned z několika slibných příležitostí vůbec nic! I po přestávce jsme byli málo aktivní a spíše to bylo čekání na gól v naší síti. Hosté neproměnili hned několik 100% šancí a my paradoxně v době, kdy nás nejvíc přehrávali, dali druhý gól, který jen potvrdil, že "fotbal nemá logiku". Musím uznat, že nevyhrál lepší, ale šťastnější... Věřím, že do příštího utkání na půdě vedoucího celku FK Planá zmobilizujeme síly a předvedeme lepší výkon.
Branky: Kamiš, Tauber
Sestava: Kuruc - Pleskač, Kamiš, Čapek, Zajíček - Květoun, Fencl, Tauber, Choutka - Hostek, Nebor. Střídali: Houška, Mareš, Sahan

LOKO - Bavorovice 0:4 (0:3)

V domácím utkání jsme podali bezkrevný,ležérní a nedisciplinovaný výkon. Od samého začátku jsme byli horším týmem,prohrávali osobní souboje, pozdě přistupovali k soupeř.hráčům a nebojovali. Z naší strany to byl tentokráte asi nejhorší výkon za celý podzim !!!!! Hosty jsme nechávali hrát, kombinovat a co je nejhorší, sami jim umožnili vstřelit i branky !!! Nic nebyla platná předzápasová příprava, kdy jsme se na hru hostí připravovali a zdůrazňovali co a jak bude nutné v zápase plnit a jakým způsobem eliminovat sílu soupeře. Hostům,i když nehráli nikterak exceletně, stačil na nás pouze průměrný výkon a po zásluze vyhráli!
Sestava: Kuruc - Zajíček, Kamiš, Ohrazda, Pleskač - Květoun, Fencl, Tauber, Choutka - Hostek, Nebor. Střídali: Houška, Kadlec, Mareš

Slávie - LOKO 0:0

V tradičním městském derby jsme vybojovali cenný bod. Zodpovědným a bojovným výkonem celého mužstva jsme si jej také zasloužili. Obrana tentokráte nechybovala a koncentrovaným výkonem po celý zápas dala základ konečnému výsledku. Pravdou je, že směrem dopředu nám vázla rozehrávka a komplikovaně jsme se dostávali ke kombinačním akcím. V poli byla hra naprosto vyrovnaná a bylo zřejmé, že kdo dá branku, vyhraje. V množství osobních soubojů se postupně vytrácela kvalita hry a hrálo se spíše mezi vápny. Koncentrovaným výkonem až do samého závěru, jsme hru kontrolovali, a když L. Kuruc chytil vymyšlenou penaltu domácích, byla remíza na světě. Za přístup a bojovnost, zaslouží všichni hráči poděkování.
Sestava: Kuruc - Zajíček, Kamiš, Ohrazda, Bobek J. - Bobek P., Čapek, Tauber, Choutka - Hostek, Nebor. Střídali: Křiváček, Kadlec, Mareš

LOKO - Malše Roudné "B" 2:1 (1:0)

V důležitém domácím utkání jsme nezklamali. Zodpovědným a bojovným výkonem celého mužstva jsme hosty hned s několika pendly z divizního A-mužstva po zásluze porazili. Prokázali jsme i větší herní kvalitu, kdy jsme byli fotbalovějším týmem i přes opticky běhavějšího soupeře. Obrana tentokráte nechybovala a koncentrovaným výkonem po celý zápas dala základ konečnému výsledku. Do vedení jsme se dostali po velmi dobře zahrané standartce Pleskačem a premiérovou gólovou hlavičkou Fencla. I po poločasové přestávce jsme dál praktikovali herně solidní fotbal s maximálním důrazem v osobních soubojích. Poctivý výkon celého mužstva gradoval po zbytečném a trestuhodném vyloučení Houšky. I v deseti jsme byli aktivní směrem dopředu a po kvalitně sehrané rychlé kombinaci jsme výborně hrajícím a bojujícím Hostkem dali zasloužený druhý gól. Obrana, podpořená dobrým výkonem záložní řady, vcelku zkušeně odolávala atakům hostí a nebýt hloupého gólu v závěru zápasu, mohlo být naše cenné vítězství potvrzeno nulou. Celé mužstvo podalo kvalitní a dá se říci i bezchybný výkon, a to i přes oslabení, které trvalo cca 40 minut.
Branky: Fencl, Hostek
Sestava: Vaňas - Pleskač, Kamiš, Ohrazda, Alexa - Květoun, Fencl, Choutka, Houška - Hostek, Tauber. Střídali: Křiváček, Fošum, Mrázik

SK Dobrá Voda - LOKO 3:0 (2:0)

Přestože jsme měli v nohách páteční dohrávku, nezačali jsme derby vůbec špatně. Po dobrých kombinačních akcích jsme si vytvořili některé slibné příležitosti, leč v intencích předešlých zápasů jsme je po hříchu nedokázali využít. Hra byla vcelku vyrovnaná s velkým množstvím soubojů. Postupem času však začaly přibývat šance domácích, plynoucí z našeho trestuhodně "volného" bránění a nedostatečného dostupování. Bohužel jsme tato varování nebrali vážně a domácí nás do poločasu 2x potrestali.
Do 2.půle jsme šli s tím, že se pokusíme vstřelit kontaktní gól a zápas otočíme. Naše aktivita po přestávce byla znatelná a vyplynula z ní i snad největší šance zápasu, kdy Tauber netrefil odkrytou branku domácích a odmítnul tím snížení na 2:1 a zdramatizování vývoje utkání. Podle hesla "nedáš, dostaneš" nás potrestal svým třetím gólem v utkání střelecky agilní Granov a tím určil i ráz zbytku zápasu. U jeho třetího gólu se musím zastavit, protože ten v plné nahotě ukázal, jak špatně bráníme. Jaká je zodpovědnost, respektive nezodpovědnost jednotlivých bránících hráčů. Není přece možné, aby po rohovém kopu hlavičkoval na zadní tyči volný hráč v "obležení" tří našich obránců, a to ještě v poloze "sedícího v kadibudce"!!! To jsou tak hrubé chyby, které snad ani do dospělého fotbalu nepatří. Pokud jsme nebrali varování ze zápasu s Hrdějovicemi vážně, tak nyní po zkušenostech z dvojzápasu VĚTŘNÍ/D.VODA musím opravdu bít na poplach, protože takto se hrát prostě nedá.
Pokud si toto každý hráč neuvědomí a bude hledat chyby vždy u druhých, tak se nikam neposuneme. Nebo vlastně ano, posuneme se v tabulce směrem dolů, a to asi nikdo z nás nechce!!!PLÁN ZP 2014 - 19.-29.3.
St 19.3. - 17.00 - areál VŠ - průprav. a herní cvičení
Pá 21.3. - 17.00 - LOKO - herní kombinace, střelba
So 22.3. - 14.00 - hřiště Týn - Olympie Týn
Po 24.3. - 17.00 - zrušen !!!
St 26.3. - 17.00 - areál VŠ - herní cvičení
Pá 28.3. - 17.00 - LOKO - herní kombinace, hra
So 29.3. - 10.15 - N.Ves/Brloh - mistrovské utkání !!!

PLÁN ZP 2014 - 4.-16.3.
Út 4.3. - 17.00 - LOKO - tartan ZŠ
St 5.3. - 17.30 - UMT Hluboká - kombin. herní cvičení
Pá 7.3. - 17.00 - Loko - herní kombinace, střelba
So 8.3. - 11.00 - UMT Třeboň - Jiskra Třeboň
Út 11.3. - 19.00 - UMT Hluboká - herní cvičení, střelba
St 12.3. - 17.00 - LOKO - tartan ZŠ
Pá 14.3. - 19.00 - UMT Hluboká - herní kombinace, hra
So/Ne - ??? - HZL Hluboká - o umístění

PLÁN ZP 2014 - 19.2.-2.3.
St 19.2. - 16.50 - Fitness Pouzar - spinning
Pá 21.2. - 19.00 - UMT Hluboká - kombin. herní cvičení
So 22.2 - 12.30 - HZL Hluboká - FK Lažiště
Po 24.2. - 19.00 - UMT Hluboká - rychl. herní cvičení
St 26.2. - 17.00 - Fitness Pouzar - spinning
Pá 28.2. - 17.30 - LOKO - tartan ZŠ
Ne 2.3. - 11.00 - HZL Hluboká - TJ Dříteň

PLÁN ZP 2014 - 5.-16.2.
St 5.2. - So 8.2 - SOUSTŘEDĚNÍ MOZOLOV
So 8.2. - 14.00 - UMT Milevsko - ZVVZ "B"
St 12.2. - 16.50 - Fitness Pouzar - spinning
Pá 14.2. - 19.00 - UMT Hluboká - průpravná cvičení
Ne 16.2. - 10.00 - HZL Hluboká - FK Protivín

Odjezd na soustředění ve středu 5.2 v 17.00 hodin z LOKO (nebo dle dohody).

PLÁN ZP 2014 - 22.1.-4.2.
St 22.1. - 16.50 - Fitness Pouzar - spinning
So 25.1. - 14.00 - Stadion LOKO - vytrvalost
St 29.1. - 16.50 - Fitness Pouzar - spinning
Pá 31.1. - 19.00 - UMT Hluboká - herně-vytrvalostní cvičení
So 1.2. - 10.00 - ZŠ S. Vrbné - tartan - rychlostně-vytrvalostní cvičení
Út 4.2. - 16.50 - Fitness Pouzar - spinning

POZOR, POZOR !!! ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2014 ZAČÍNÁ !!!
Úvodní trénink je v sobotu 18.1.2014 v 10.00 hod. na LOKO.
Žádám všechny o zodpovědný přístup a dochvilnost. JK


Netolice - LOKO 1:3 (0:2), foto Zuzka

Venkovní utkání se nám tentokrát povedlo. Byli jsme celý zápas lepší. V první půli jsme si vypracovali několik slibných šancí, z nichž dvě jsme proměnili, ale mohli jsme vést i větším rozdílem. Mužstvo podalo bojovný výkon, hrálo zodpovědně zezadu, a přestože jsme se několika chybiček vzadu přece jen dopustili, soupeř je nepotrestal. A když z penalty snížil na 2:1, krátce nato jsme kontrovali na 3:1 a zápas v pohodě dovedli do vítězného konce. Důležité body a současně naše první vítězství na soupeřově hřišti v této sezoně.
Branky: Tauber T., Choutka, Bobek P.
Sestava: Roden - Dohnal, Kamiš, Ohrazda, Alexa - Nechuta, Choutka, Tauber T., Nebor - Bobek P., Hostek - střídali: Zajíček, Novotný


LOKO - Dobrá Voda 1:0 (1:0), foto Zuzka


branka: Dohnal

Po výprasku s Vacovem jsme zmobilizovali síly a předvedli bojovný a zodpovědný výkon. Od úvodního hvizdu jsme byli aktivnější a měli i opticky navrch. V osobních soubojích jsme na rozdíl od předchozího utkání byli důraznější a hned se to i projevovalo na kvalitě naší hry. Vcelku logickým výústěním naší větší motivace byl hezký gól P. Dohnala, po precizně provedeném roh. kopu D. Hostka. I nadále jsme předváděli poctivý a důrazný fotbal. V defenzivě jsme eliminovali útočnou sílu hostí a nepouštěli je do žádných šancí. A když se pak většina hry odehrávala relativně ve středu hřiště bez nějakých gólových příležitostí na obou stranách, bylo jasné, že může rozhodnout pouze hrubá chyba. Tu jsme neudělali a poprávu zvítězili. Je pravdou, že to byl spíše boj než pohledný fotbal, ale to víc je naše zasloužené vítězství cenné, už vzhledem k důležitosti utkání a naší situaci v tabulce. Je evidentní, že máme určitě navíc, jen bohužel naše ultrahrubé chyby nás limitují. Tentokráte jsme nepropadli v žádné herní činnosti a musím všem hráčům poděkovat za předvedený výkon.

Sestava:

Roden - Dohnal, Bobek J. Ohrazda, Alexa - Nechuta, Kamiš, Tauber T., Nebor. - Bobek P, Hostek. - střídali: Zajíček,Sahan,Tauber P. Kadlec.

SK Vacov - LOKO 4 : 0 (1:0), foto Zuzka

Po velmi dobrých výkonech z dvou domácích utkání jsme podali slabý a trestuhodně impotentní výkon. Za zmínku snad stojí pouze úvodní třicetiminutovka, kdy jsme byli aktivnějším týmem. Leč bohužel naše velmi slabá finální část hry nám mnoho šancí ke vstřelení gólu nedávala. Nedařilo se nám podržet míč a nějakou povedenou kombinací domácí přehrát. A když se k tomu posléze přidaly ultra hrubé chyby hned několika hráčů bylo zaděláno na nelichotivý, ale "zasloužený" výprask. Zarážející je fakt ,jakým způsobem jsme chybovali a jak jsme řešili inkriminované situace. Ať to byl nesmyslný výlet P.Dohnala do středu hřiště s následnou ztrátou míče a diletantským bráněním stopérů a S. Nechuty, nebo nezvládnutý roh. kop a laxnost dvojice P.Bobek, Zajíček. Ale to nebylo vše,to nejhorší nás teprve čekalo . Po nedůsledném bránění a centru z levé strany zase (a už poněkolikáté !!!!) propadl S.Nechuta a daroval domácím další laciný gól. Pokud jsem si bláhově myslel,že již nic horšího v sobotním odpoledni nezažiji, krutě jsem se mýlil. To co dovolil J.Bobek domácímu útočníkovi se hned tak nevidí. Marně jsem pátral v paměti a pouštěl si i filmy s fotbal.tématikou jako "Kožené slunce" či "Okresní přebor", ale nic takového jsem ani tam neviděl. Ač v kontaktu, ho nechal míč zpracovat, otočit se a pravděpodobně s myšlenkou " jen si dej i ty góla", ho nechal gólově zakončit !!!

Mé zklamání bylo o to větší, že trestuhodné chyby dělali ti nejzkušenější. Takto se pánové z naší složité situace nedostaneme. Laxním přístupem a "cochcárnou" na hřišti to bude horší a horší. Pokud nebudeme plnit danné úkoly bez zbytečných chyb a svévole v řešení herních situací, těžko můžeme pomýšlet na úspěch.

Naše nevyrovnanost výkonů je zarážející a hodná psych.....!!!! Jedinou nápravou nepovedeného zápasu ve Vacově je bez diskuze kvalitní výkon v derby s D.Vodou a výhra.

Sestava:

Roden - Dohnal, Bobek J. Ohrazda, Kamiš - Nechuta, Choutka, Koutský, Bobek P. - Tauber T., Hostek. - střídali: Nebor, Zajíček, Kadlec.LOKO - Velešín 3:0 (3:0), foto Zuzka

branky: Tauber T., Hostek, Koutský

V dalším domácím utkání jsme zopakovali slibný výkon z předchozího utkání s T.Sviny. Hned od úvodního hvizdu jsme byli aktivnějším mužstvem a hosty dostávali pod tlak. Dařila se nám souhra všech řad a vstřelený gól, byl zaslouženým vyústěním našeho snažení. Předváděli jsme zodpovědný fotbal s pohlednými kombinačními akcemi, mnohdy na jeden dotek. Z toho pramenily i další šance ,z nichž jsme ještě do poločasu přidali dvě branky (i když jednu z penalty). Přes určité starosti se sestavou, kdy museli střídat dva hráči z obrany (Alexa,Ohrazda) se v podobném duchu odvíjel i 2.p oločas i když se nám už tolik nedařilo. Přesto jsme měli zápas pevně v rukou a kontrolovali s přehledem dění na hřišti. Hezkých akcí sice ubylo ,ale i tak se bylo na co dívat. Obětavý a bojovný přístup k zápasu, podložený herně vyzrálým výkonem je příslibem pro zbývající utkání, v kterých musíme naši lepšící se formu, potvrdit.

Absolutorium a poděkování zaslouží všichni hráči nejen za kvalitní hru, ale i za nasazení.

Sestava:

Roden - Dohnal, Kamiš Ohrazda, Alexa - Nechuta, Choutka, Koutský, Bobek P. - Tauber T., Hostek. - střídali: Nebor, Zajíček, Tauber P.

LOKO - Spartak T. Sviny 2:0 (1:0), foto Zuzka

V důležitém domácím utkání jsme podali zodpovědný a bojovný výkon. Od úvodního hvizdu jsme byli aktivnějším mužstvem a hosty přehrávali. A vstřelený gól, byl logickým vyústěním naší dobré hry a přinesl klid na naše kopačky. Potěšitelná byla i herní stránka, podložená tentokráte i enormní snahou v osobních soubojích. Dařily se nám nejen kombinace, ale i zahrávání standartek a hned to bylo na hřišti znát. V podobném duchu se odvíjel i 2.poločas i když by se už nějaké vady na kráse určitě našly. Hodně nám zase pomohl uklidňující gól na 2:0 a zápas jsme kontrolovali, až do samého konce. Příkladná bojovnost a herní kvalita nám přinesla důležité body. Ba co víc zase jsme si dokázali, že fotbal hrát umíme i s gólovou tečkou. Všichni, včetně střídajících hráčů zaslouží poděkování za přístup a předvedený výkon, neboť přece jen stín předchozích utkání na nás ležel a hrát fotbal s vědomím ,že "musíme" není jednoduché. Věřím,že nás to nakopne, a v dalším domácím utkání náš výkon zopakujeme a vybojujeme další tři důležité body. Naše situace se nikterak nemění a "jedna vlaštovička jaro nedělá", ale je na čem stavět. Pokud takto odehrajeme zbývající zápasy může být bodů i více.

Díky všem za zodpovědný přístup a vysokou morálku.

Sestava:

Roden - Kamiš, Čapek R. Ohrazda, Alexa - Dohnal, Choutka, Koutský, Bobek P. - Tauber T., Hostek. - střídali: Nechuta, Nebor, Zajíček, Fošum, Tauber P.Slavia Č.B. - LOKO 1:0 (1:0), foto Zuzka

V utkání, které bylo více bojem než pohlednou kopanou jsme bohužel zase prohráli, i když jsme minimálně na bod měli. Do zápasu jsme vstoupili s vědomím neudělat chybu a snažit se z brejků domácí zaskočit. Naše snaha ale ztroskotávala na velkém množství zkažených přihrávek a prohraných soubojů. Špatně jsme hráli ve středu pole a obrana vyrobila hned několik hrubých chyb, při kterých nás držel nad vodou vynikající Vašek Roden. Ale přišla standartka při které jsme propadli a skoro darovali domácím gól. Zlomovým momentem celého utkání byla skoro v zápětí naše 1000% šance, kdy neomluvitelně T.Tauber netrefil z 2 m víceméně prázdnou branku domácích. A tento fakt byl předurčující pro další vývoj.

Po poločasovém rozboru se náš výkon, ale především přístup v 2 půli zlepšil a hned to bylo na obrazu hry znát. Zkvalitnili jsme rozehrávku, vyhrávali i osob. souboje, dařily se nám brejky a přišli i slibné standartky. Ty bohužel ale nic nepřinesly,především vinou jejich špatného zahrávání.

I když jsme byli v 2.poločase aktivnější než soupeř, vyrovnat se nám nepodařilo a ze hřiště odcházeli s prázdnou.

Naše situace se stává kritickou a proto musíme dvě následující domácí utkání zvládnout.

Sestava

Roden - Kamiš ,Čapek R. Bobek J., Alexa - Dohnal., Ohrazda ,Choutka, Nechuta - Tauber T,. - Bobek P. střídali: Hostek Zajíček,Nebor,Kadlec.

LOKO - Roudné "B" 0:1 (0:0), foto Zuzka

V důležitém domácím utkání jsme selhali v koncovce, když náš výkon nebyl vůbec špatný. Od úvodního hvizdu jsme byli aktivnějším mužstvem a hosty přehrávali. Leč vstřelený gól, který mohl vnést pohodu na naše kopačky, nepřicházel. Trestuhodně jsme promarnili minimálně 4 vyložené příležitosti, které přímo volaly po gólu. A to se ukázalo v dalším průběhu zápasu jako rozhodující. Do 2.půle jsme vstoupili nekoncentrovaně a rázem bylo dění na hřišti jiné. Najednou se přestala dařit souhra, v každém souboji jsme byli druzí, nechávali hostům hodně prostoru a vázla nám kombinace.Z jedné hloupé chyby,které předcházel zbytečný faul blízko postranní čáry jsme paradoxně inkasovali my. Ani vyloučení hostujícího hráče nám nepomohlo a utkání se drobilo s velkým přičiněním nejen hostí, ale i rozhodčího, který utkání nezvládal.

I přesto ještě přišly slibné šance, s kterými jsme ale naložili stejně špatně jako v 1.poločase. Věřím, že se na derby na Slavii dáme dohromady nejen herně, ale i střelecky a ztracené body vyválčíme. To ale předpokládá ůplně jiný přístup k zápasu a především kvalitnější výkon od všech hráčů na hřišti a především lepší zakončení.

Sestava:

Roden - Dohnal,Čapek R. Kamiš., Alexa - Hostek, Choutka Ohrazda. , Nechuta - Tauber T.- Bobek P.,. - střídali: , Zajíček, Nebor,Fošum.Švercl..

Calofrig Borovany - LOKO 3:2 (1:0)

branky: Koutský , Hostek

I přes návrátivší se hráče z dovolené či z marodky, jsme nepodali dobrý výkon. Celý 1.poločas jsme propadali ve všech herních činnostech, ať to byl pohyb, přesná přihrávka či důraz v osobních soubojích. Kupili jsme chybu za chybou a upřímně řečeno, slabého soupeře jsme nepřehrávali. Vázla nám rozehrávka, komunikace na hřišti sklouzávala jen k výčitkám a komentářím chyb spoluhráčů místo toho, abychom se koncentrovali na vlastní výkon. Nehrála nám záložní řada, útočníci se nebyli schopni prosadit 1 :1 a když se domácí gólově prosadili přes naši děravou obranu, byl tristní a špatný poločas na světě.

Mohu říci, že jsem z naší strany nic horšího doposud neviděl. Nefungovali jsme jako parta a mužstvo, které má určitě herně navíc. Nedařilo se zkrátka vůbec nic.

Přes mé možná expresivní poločasové hodnocení se náš výkon, ale především přístup v 2 půli zlepšil a hned to bylo na obrazu hry znát. Začali jsme bojovat, vyhrávali většinu osob. soubojů, dařila se nám kombinace a


LOKO - Čtyři Dvory 1:3, (0:0) foto Zuzka

branky: Hostek (z pen.)

LOKO - SK Vacov 2:0 (2:0), foto Zuzka

branky: D.Čapek 2

V zápase o čtvrtou příčku tabulky jsme zvládli jen 1.poločas. Po výborném vstupu do zápasu, jsme soupeře přehrávali a vytvořili si tlak a vstřelili i dva hezké góly a produkovali vcelku líbivý fotbal s pěknými kombinacemi.Jen přidat další branku se nám nedařilo,i když šancí bylo zase hodně(Čapek,Tauber,Dohnal).I tak jsme ale měli zápas pod kontrolou a vypadalo to,že pokud nám ještě něco "spadne" do hostující branky,bude rozhodnuto.Leč opak byl pravdou.Přes mé poločasové nabádání,abychom i nadále pokračovali v trendu první půle,vše bylo jinak.Malý pohyb,nepřesné přihrávky,zbytečné ztráty míče,90% prohraných soubojů způsobily,že z naší strany to bylo jedno velké trápení a díky štěstí a nekompletnímu soupeři,jsme neinkasovali,neboť chyb v defenzívě přibývalo astronomickou řadou.Vázla nám kombinace a veškeré nakopávané míče hosté s přehledem posbírali a tlačili se do ofenzívy.Zkrátka 2.poločas nám vůbec nevyšel a stojí opravdu za zamyšlení,proč ?!!! Taková to kolísavost výkonu by nás v nové sezóně mohla mnohokrát mrzet !!! Potvrdit výborný 1.poločas ,by bylo dobře v sobotním utkání proti neoblíbenému soupeři a završit úspěšně jarní část . Pak vás již nechám na pokoji a to do 15.července,kdy začne letní příprava na novou sezónu.

Sestava:

Kříž - Pleskač ,Sahan, Bobek J., Zajíček - Tauber T., Dohnal,Kamiš,Čapek D. - Koutský ,Hostek. - střídali : Hajný, Tauber P.Lišov - LOKO 4:0 (1:0), foto Zuzka

I přes komplikace se sestavou jsem čekal z naší strany lepší výkon či lépe řečeno zlepšení v koncovce. Utkání jsme začali podle mých představ a soupeře přehrávali, který jen stěží odolával našim, vcelku pohledným akcím . Přišli i šance na vstřelení gólu, které jsme ale promarnili a až další vývoj ukázal, že trestuhodně. Postupně naše aktivita upadala a zachraňující se soupeř se dostával stále častěji k naší bráně. A když se k tomu přidal nedůraz v osobních soubojích, chyby obránců a výběhy P.Kříže "do tmy", bylo jasné, že si koledujeme. Po prohraném souboji na půlící čáře jsme zahráli "malou domů" a domácí naši (Pavoukovo) hloupost potrestali, když nikdo nereagoval na odražený míč a střílející hráč měl luxusní čas dát gól. Po přestávce jsme zase začali aktivně, ale vymyšlená penalta nás srazila do kolen. Poté už to byla jen marná snaha něco se zápasem udělat. A paradoxně ve chvíli, kdy jsme měli víc ze hry, přišla hrubá chyba naší defenzívy a bylo po zápase. Z výkonu některých hráčů jsem byl opravdu zklamaný a hodně rozlobený. Přičteme -li k tomu naše žalostné zakončení, tak se mi nikdo nemůže divit !!!! V posledních 5-ti utkáních jsme prohospodařili všechno to, co jsme si začátkem jara vybojovali.Sestava: Kříž - Zajíček, Bobek J., Sahan, Kamiš - Tauber T., Choutka, Koutský, Hajný - Hostek , Čapek D.

Střídali : Fošum, Tauber P.S.Trhové Sviny - LOKO 2:1 (1:1)

branka: Dohnal.

V zápase s dalším soupeřem ze spodu tabulky jsme podali slabý výkon.I přes solidní úvod,kterém jsme měli více ze hry a vstřelili i vedoucí gól ,nebyla naše hra vůbec dobrá.Po vedoucí brance jsme vypadli "z role" a přepustili soupeři aktivitu.Nebyli jsme si schopni nahrát a díky nelogicky nakopávaným míčům totálně vyšachovali z hry záložní řadu.Nic nebylo platné,že jsme si před zápasem zdůraznili jak soupeře přehrát a co je pro naši hru klíčové.Místo kombinační hry po zemi,jsme dělali pravý opak,a bojující soupeř nás přehrál.Naši pasivitu po vedoucím gólu, domácí po sérii standartních situací potrestali a to po hrubé chybě celé obrany. Do 2.poločasu jsme vstoupili aktivně a po několika velmi dobrých kombinacích si vytvořili i příležitosti ke vstřelení branky.Paradoxně v tuto chvíli přišla "ultrahrubá" chyba P.Kříže a tento okamžik se i podepsal na našem dalším výkonu.Z naší hry se vytratila uvolněnost,kreativita a co je horší i důraz a bojovnost v osobních soubojích.Dokladem toho jsou dva ukazatele : na 7 soubojů jsme měli pouze 1 vyhraný a z 5-ti přihrávek jen jedna byla přesná.A když neomluvitelně zahodil R.Hajný i penaltu,byl dovršen náš zmar.Domácí zaslouženě vyhráli a my propadli jako celé mužstvo.Jen některé "individuality" bylo vidět více než je zdrávo.

I přes mé přemíru emotivní vystoupení po zápase,věřím,že se dáme dohromady a ve zbývajících zápasech potvrdíme,že jsme po právu v popředí tabulky.A myslím si,že máme co napravovat !!!!!

Sestava: Kříž - Pleskač ,Sahan, Hajný, Zajíček - Dohnal, Choutka, Koutský, Novotný - Hostek , Tauber T.

střídali : Čapek D.,Tauber P.

N.Bystřice - LOKO 0:0 (0:0), foto ZuzkaNa hřišti posledního a zatím asi nejslabšího týmu skupiny jsme trestuhodně ztratili body. I přes herní převahu jsme totálně zklamali v koncovce a nebyli schopni proměnit i ty nejvyloženější šance. Nic nebyla platná optická převaha, když nebyla podpořena kvalitním a důrazným zakončením, v kterém selhalo více hráčů než pouze jeden. Svalovat to pouze na smůlu, by bylo pokrytecké, neboť z takového množství šancí bychom měli být schopni minimálně třetinu využít .Leč kvalita v této herní činnosti nám chyběla a co je horší, již opakovaně. Domácí hrozili spíše ze standartek, jinak byli asi zatím nejhorším týmem, s kterým jsme se na jaře utkali. O to víc mrzí a zároveň bolí zbytečná ztráta bodů. Nemohu si pomoci, ale flegmatismus při tréninku herních kombinací a srandiček při mizerném zakončení se stále více začíná projevovat i v zápasech, a tam to vadí mnohem více. Možná se někomu zdá, že až přespříliš zdůrazňuji fakt, že to co flákáme při tréninku nám z logiky věci nemůže fungovat v zápase. Včera se to projevilo v plné nahotě a pokud si toto neuvědomíme, těžko přijde zlepšení. A co si budeme nalhávat, naše neproduktivita nás již na jaře připravila min. o šest bodů !!!!!

Sestava: Kříž - Pleskač ,Kamiš, Hajný, Zajíček - Dohnal, Choutka, Tauber T., Bobek P. - Hostek , Čapek D.LOKO - Slávie Č.B. 1:3 (0:0)

branka: Hostek (pen.) 80. min

Se zachraňujícím se soupeřem jsme podali slabý, nevýrazný výkon. Na hostech byla vidět větší snaha a vůle po vítězství. Naše hra postrádala přesnost a kreativitu v útočné fázi a co je horší i naši obvyklou jistotu v defenzivě, kdy obrana bohužel selhala v jednoduchých herních činnostech. 1.poločas byl ještě vcelku solidní, ale po přestávce jsme totálně propadli. Začala nám váznout přechodová fáze,k dy jsme si nebyli schopni přihrát,p rohrávali osobní souboje a tentokráte jsme si nevypracovali ani kloudnou šanci na vstřelení gólu. Totálně selhala záložní řada,p ředevším oba krajní halvové. A když hosté po hrubé chybě T.Choutky při standartní situaci, dali lacinou branku a posléze po další hrubé chybě obrany, či spíše Fr .Ohrazdy náskok, zvýšili, bylo rozhodnuto. Naše impotentní hra již nemohla nic změnit. Soupeř bojoval a svou kvalitou nás přehrál. Nejvíce mě mrzí fakt ,že se k naší herní mizérii, přidaly opravdu hrubé chyby v defenzívě. Pokud se bude něco podobného opakovat i v dalších zápasech,t ak asi těžko můžeme myslet na lepší výsledky. Ukřivděnost, či neadekvátní reakce chybujících hráčů určitě nepovedou k nápravě. Každý hráč musí začít u sebe a zhodnotit si co udělal špatně a co musí zlepšit. Pak půjde náš výkon zase nahoru a budeme předvádět fotbal, kterým jsme se prezentovali v úvodních kolech.

Sestava: Kříž - Kamiš ,Ohrazda, Bobek J., Dohnal - Choutka, Hajný, Tauber T., Hostek - Koutský , Čapek D.. střídal : Zajíček.

N.Ves - LOKO 2:2 (0:1), foto Zuzka

branky: T.Tauber 2

Na hřišti posledního týmu naší skupiny jsme trestuhodně promrhali tři body.Omluvou nám nemůže být ani malé hřiště a vcelku těžký terén.Přitom jsme do zápasu vstoupili výborně a domácí přehrávali aktivní hrou a snahou o kombinace.V těchto chvílích jsme měli herně navrch,což jsme potvrdili po nádherné akci gólem T.Taubera.Domácí se pouze bránili a pomáhali si jednoduchými odkopy a my si solidní hrou vytvářeli tlak a i šance,které bohužel,zůstaly neproměněny.Stejně aktivně jsme začali i 2.poločas a když střelecky disponovaný T.Tauber dal 2.gól,vypadalo,že dovedeme utkání k vítězství.Paradoxně jsme ale vypadli úplně z role,vázla rozehrávka ve středu hřiště,nepodrželi jsme míč,veškeré nákopy obrany,a především P.Kříže ( cca 99%)končily buď v autu nebo na kopačkách domácích,těžko jsme se prosazovali v soubojích 1:1.Domácí nás v těchto chvílích přehrávali,a když se k tomu přidaly i neproměněné slibné standartky (D.Hostek,M.Pleskač)nebo neodpískaná jasná penalta,tak přišel zákonitý trest.Po chybách obrany(zprava i zleva)a především M.Pleskače a P.Kříže(2 gól přes malé vápno!!!!?)jsme inkasovali a místo vítězství nám zbyly oči pro pláč.Takovou zbytečnou ztrátu jsem dlouho nezažil,ale za 2.poločas jsme si jí zasloužili.Přiznám se,že moje zklamání bylo po zápase obrovské!!!! Mužstvo jako jsme my,ať kvalitou či herním projevem by mělo taková utkání zvládat !!!!!

Sestava: Kříž - Pleskač ,Ohrazda, Bobek J., Zajíček - Choutka, Kamiš, Tauber T., Čapek D. - Koutský , Hostek. střídal : Novotný M
LOKO - Hrdějovice 1:0 (1:0), foto Zuzkabranka: Koutský

Z naší strany pokračoval seriál na pokračování v neproměňování těch nejvyloženějších šancí. Do utkání jsme vstoupili aktivně a vytvořili si hned několik dobrých příležitostí. Tu největší hned v úvodu "zapařil" T.Tauber. Postupně soupeř hru vyrovnal a díky našemu bohorovnému klidu si i on vypracoval slibné šance a jen díky smůle a výbornému zákroku P. Kříže nevedl. Krizovou desetiminutovku jsme tedy přežili a po přesném pasu M.Pleskače a ideální přihrávce kapitána D.Hostka přišlo "mazácké" zakončení J.Koutského, kdy si pohrál s obranou hostů, jsme šli do zaslouženého vedení. Od té doby jsme byli lepším týmem ale festival zahozených šancí z naší strany, pokračoval. Bohužel, jsme se ani v 2.poločase nevyvarovali výpadků a snaživý soupeř nás mohl potrestat. Vše jsme ale se štěstím přežili a dovedli zápas do vítězného konce. I přes některé chyby v obraně a nezvládnutou koncovku zaslouží všichni nastoupivší za poctivý a bojovný výkon, absolutorium. Cenné vítězství a tři body byly odměnou za enormní snahu.

Sestava: Kříž - Pleskač ,Ohrazda, Bobek J., Dohnal - Choutka, Kamiš, Tauber T., Čapek D. - Koutský , Hostek. střídali : Zajíček, Baloun,Hajný.

LOKO - Dobrá Voda 0:3 (0:1) fotky Zuzka

V tradičním derby jsme zklamali ve finálním zakončení. Po výborném vstupu do zápasu, kdy jsme soupeře přehrávali a vytvořili si tlak a šance, přišel z naší strany útlum, či podcenění vývoje zápasu. Po ojedinělé standartní situaci před naší bránou se Dobrovodští po hrubé chybě P. Kříže ujali vedení a my se od té doby trápili. Nedařila se kombinace,útočníci hráli alibisticky a veškeré přihrávky, a to nejen z obrany přicházely krkolomně vzduchem, což nám znemožňovalo vytvořit si tlak a mít herně navrch. Naší gólovou impotenci podtrhl tisíciprocentní šancí D. Čapek, kdy netrefil hlavou prázdnou hostující branku. Po poločasovém mytí hlav, jsme nekoncetrovaně vstoupili do 2. půle, přehrál celou naši obranu Hanzal a i díky špatnému postavení Pavouka střelil 2 gól. Bohužel ve chvíli, kdy jsme zase začali mít více ze hry, přišlo vyloučení T.Choutky, které změnilo rozložení sil na hřišti. I přes tento moment jsme nerezignovali a soupeře zatlačili a vytvořili si další šance (Pleskač, Dohnal, atd.), které jsme trestuhodně zahodili. Jenže přišla další nedůslednost v naší obraně a po chybě O.Zajíčka soupeř definitivně rozhodl o osudu derby. Přes veškerou snahu a bojovnost celého týmu jsme se zápasem již nic neudělali. Dlužno říci, že jsme prohráli zbytečně, ale zaslouženě. K tomu abychom zvítězili, nám chybělo i štěstí, ale především kvalita za končení. Ve středu máme v dohrávce doma Hrdějovice, kterým máme co vracet, a já věřím, že podáme kvalitní výkon a odčiníme propadák s Dobrou Vodou.

Sestava:

Kříž - Pleskač ,Ohrazda, Bobek J. Kamiš - Choutka, Koutský, Hostek, Dohnal -Tauber T., Čapek D. - střídali : Sudek, Zajíček


Š.Vimperk - LOKO 0:2 (0:1), fotky Zuzka + fotobranky: Hostek, Tauber T.

Na hřišti nepříjemného soupeře jsme podali bojovný a především zodpovědný výkon. I přes velmi tvrdou až místy brutální hru domácích jsme utkání zvládli. Aktivní hrou od samého začátku, jsme měli více ze hry a vypracovávali dobré příležitosti. Naše převaha byla korunována penaltovým zákrokem na T.Taubera a úspěšnou exekucí D.Hostka. Pokud se nám dařilo držet míč a kombinovat nedostávali se domácí skoro k ničemu. Další šance přibývaly, leč bez gólového zakončení (Koutský, Čapek, Zajíček). Slabší chvilku jsme si vybrali v úvodu 2.půle, kdy jsme se přizpůsobili "kopané" domácích a dostali se v některých momentech do úzkých. I přes mé neustálé pokyny o tom, že musíme hrát po zemi a kombinovat, se nám to nedařilo a domácí zvyklý na hurá styl a nakopávané míče do pokut. území byli nebezpeční a hrozili. My jsme to ale zvládli a v momentě, kdy se nám podařila po dlouhé době první pěkná kombinační akce jsme přidali druhý gól a měli zase hru pod kontrolou a lepší kombinační hrou dovedli zápas k cennému vítězství.

Absolutorium zaslouží všichni nastoupivší za poctivý a bojovný výkon, i když fotbalovosti bylo tentokráte poskrovnu.

Sestava:

Kříž - Pleskač ,Ohrazda, Bobek J. Kamiš - Choutka, Koutský, Hostek, Zajíček -Tauber T., Čapek D.

střídali : Sudek, Novotný,Tauber P.LOKO - Kaplice 0:1 (0:0), fotky Zuzka

branka: Lesňák vícezde azde


Bavorovice - LOKO 0:3 (0:1) fotky Zuzka

branky: Choutka, Hostek, Hajný vícezde azde azdeNa hřišti vedoucího týmu jsme podali koncentrovaný, zodpovědný a herně velmi solidní výkon. Soupeře jsme od začátku k ničemu vážnému nepouštěli a byli jsme aktivnější a kombinačně lepší. Drobné individuální chyby jsme nahradili bojovností a předzápasový plán plnili výborně. Již od začátku jsme byli nebezpečnější před soupeřovou brankou a vypracovali si i mimo 3 vstřelené branky, další výborné gólové příležitosti, které jsme trestuhodně promarnili. To je snad jediné, co se moc nepodařilo a primát v tom drží J.Koutský, který "zazdil" 2 vyložené šance. Celé mužstvo zaslouží absolutorium jak utkání zvládlo. Ať to byla důrazná obrana,vč. P.Kříže, aktivní záložní řada nebo oba ofenzivní, výborně presující hráči ,což dělalo velký problém soupeřově rozehrávce.

Bylo by nespravedlivé někoho vyzvednout a na někoho zapomenout, zkrátka to byl z naší strany opravdu "TÝMOVÝ" výkon, za který chci všem poděkovat !! Byla radost se na vás,pánové koukat !!!

Důležité bude,abychom dál pokračovali v takových výkonech a potvrdili je v dalších zápasech.

Sestava:

Kříž - Pleskač ,Ohrazda, BobekJ. Dohnal, Choutka, Kamiš, Hostek, TauberT. - Čapek D. ,Koutský

střídali : Hajný, Zajíček,Tauber L.

Velešín - LOKO 0:2 (0:2) vícezde azde fotky Zuzka

branky: 26, 34. Koutský

rozhodčí : Babka, Škuthan, Klíma, ŽK 3:2

V sobotním odpoledni jsme na výborně připraveném hřišti předvedli velice solidní a disciplinovaný výkon. Do utkání jsme vstoupili aktivně a dobrým pohybem si vynutili převahu,z které vyplynuly i velmi dobré brankové příležitosti,ať to byli Sudek,Čapek D.,nebo Dohnal. Obě branky byly jen logickým vyústěním naší převahy,a jen naše slabší koncovka zabránila vyššímu skóre.Některé velmi dobré kombinační akce přímo volaly po gólu,leč chyběl větší klid a rozvaha ve finální fázi. Do poločasu jsme vcelku kontrolovali dění na hřišti a ve stejném duchu se odvíjela hra mi po přestávce,kdy jsme si vypracovali i další šance,byť zůstaly nevyužity.Jedinou větší šanci domácích zlikvidoval zkušeně P.Kříž a my koncentrovaným výkonem dovedli utkání do vítězného konce.Všichni hráči zaslouží poděkování za zodpovědný výkon a ti nemocní obvzláště.Potvrdili jsme dobré výkony ze zimní přípravy a věřím,že naše hra se bude ještě lepšit i s vyprázdněním marodky a "trestné lavice"!!Důležité bude,abychom potvrdili naši solidní výkonnost už v dalším utkání s Hrdějovicemi.

Sestava:

Kříž - Pleskač, Ohrazda, BobekJ., Kamiš P. Dohnal, Choutka, Koutský, Hajný - Čapek D.,Sudek

střídali : Nebor, Zajíček


Sokol Bernartice - LOKO " A " 1 : 4


Další utkání HZL - NE 10,00 Táborsko B

pátek 15.2 17.30 - LOKO - fartlek.běžec.trénink

sobota 16.2 10.00 - LOKO - silově-dynamic.trénink

neděle 17.2 16.00 - HZL Hluboká - Slavoj Č.Kumlov 1:1 Hostek

úterý 19.2 17.30 - LOKO - tartan ZŠ - rychlost.-dynam.cvič.čtvrtek 21.2 18.30 - UMT Třeboň - přípravné utkáníPlán ZP 2013 od 1.2. - 28.2.2013

pá 1.2. 17.30 - UMT Hluboká - herní cvičení

so 2.2. 14.00 - HZL Hluboká - FK Hluboká 2:3Hostek, Tauber T.

po 4.2. 20.15 - Fitness Pouzar - fitbox

st 6.2. 16.50 - Fitness Pouzar - spinning

pá 8.2. 17.30 - UMT Hluboká - rychlostně-herní cvičení

so 9.2. 12.00 - HZL Hluboká - SK Dynamo U 17 2:3 Sudek, Tauber T.

po 11.2. 19.30 - UMT Složiště - rychlostně-herní cvičení

st 13.2. 16.50 - Fitness Pouzar - spinning

čt 14.2. 9.00 - Soustředění Mozolov

pá 15.2. 10.00 - Soustředění Mozolov ZRUŠENO !!!!!

so 16.2. 10.00 Soustředění Mozolov FC ZVVZ "B"

ne 17.2. 16.00 - Soustředění Mozolov/HZL Hluboká -Sl.Č.Krumlov

út 19.2. 18.00 - LOKO - tartan - rychlostně-dynamic.cvičení

čt 21.2. 18.30 - UMT Třeboň - přípr.utkání

ne 24.2. - HZL Hluboká - ?

po 25.2. 19.00 - UMT Hluboká - herní cv.,kombinace,střelba

st 27.2. 18.00 - LOKO - tartan ZŠ - rychlostní cvičení

čt 28.2. 19.00 - UMT Hluboká - herní kombinace,hra,střelbaPlán ZP 2013 od 10.1 - 30.1.2013

čt 10.1. 18.00 - zahájení ZP -Loko -výběh

so 12.1. 10.00 - Loko - vytrvalost

ne 13.1. 14.00 - HZL Hluboká - FC MAS Sez.Ústí 1:1 Tauber více zde

st 16.1. 16.50 - Fitness Pouzar - spinning

čt. 17.1. 18.00 - Loko - vytrvalost zrušen !!!!!

so 19.1. 12.00 - HZL Hluboká - SK Jankov 2:2 Zýka, Čapek zde

po 21.1. 17.30 - UMT Hluboká - vytrvalost s míčem

st 23.1. 16.50 - Fitness Pouzar - spinning

pá 25.1. 17.30 - UMT Hluboká - rychlost.vytrv. s míčem

so 26.1. 10.00 - Fitness Pouzar - spinning

ne 27.1. 16.00 - HZL Hluboká - SK Rudolfov 5:4 Hostek,Zýka,Čapek,Choutka, Pleskač

po 28.1. 18.00 - UMT Složiště

st 30.1. 16.50 - Fitness Pouzar - spinning

Žádám všechny hráče o zodpovědný přístup !!!!
Děkuji. J.Koutský
V případě dotazů volejte !! tel. 777271949Konečně !!!!
Zimní příprava 2013 začíná !!!!! Chlapci,čekám vás ve čtvrtek 10.1.2013 v 18.00 hod. na Loko !
LOKO - Lišov 2:1 (2:0), foto Zuzka foto denik.cz

branky: 20. Koutský, 54. Zýka (pen) - 63. Kándl, ŽK 2:2. rozhodčí: VychodilDůležitýdomácízápasjsme zvládli, i když se nám extra nedařilo. Ale o to jsou získané tři body cennější. V úvodu utkání jsme přece jenom byli aktivnější a před soupeřovou nebezpečnější. Postupem doby ale začala naše rozehrávka váznout, špatně jsme vykrývali střed hřiště a soupeř se dostával více do hry, především po našich chybách. V těchto chvílích byla hra z obou stran dost neurovnaná a fotbal nepřipomínající. I přesto se nám podařilo jít do vedení po dalekonosné střele J.Koutského, které již vydrželo do konce 1. poločasu. Hned po přestávce jsme z penalty J.Zýkou zvýšili na 2:0 a nedlouho poté jsme zase hloupou chybou a nekoncetrovaností dovolili soupeři snížit. Naš hra po té upadla do letargie a mohli jsme být rádi, že nás lišovští nepotrestali. Postupem doby se ale hra vyrovnala a my dovedli zaslouženě zápas do vítězného konce. Za bojovnost, snahu jsme si snad tři body zasloužili, i když celkový výkon měl daleko do ideálu. Je dobře, že jsme utkání i takto zvládli a zajistili si dobrou výchozí pozici pro jaro.

Sestava : Kříž - Pleskač,Ohrazda,Bobek J.,Zýka -Kamiš,Hajný,Čapek R.,

Hostek - Koutský.,Djurov. - střídali Čapek D.,Dohnal,Sahan.Děkuji všem hráčům, spolupracovníkům i hrstce

fanoušků za hru, přístup, podporu a toleranci v právě skončené podzimní části !!!!!
Vacov - LOKO 2:1 (2:0), foto Zuzka web Vacov

branky: 15. Mach (pen), 20. Ketzer - 65. Djurov, ŽK 1:1, ČK 93. Tauber rozhodčí: Sebera ml. vícezde

V tomto zápase se potvrdilo, že neumíme hrát se soupeři ze spodu tabulky. Přesto, že jsme věděli co nás čeká a co bude na domácí platit, tak jsme nehráli dobře a ba co víc chybovali v základních herních činnostech, jako je zpracování míče, přihrávka, souboj 1:1, atd. Ležérnost a podcenění některých herních situací nás natolik vykolejili, že jsme po zásluze prohráli. Pláč nad tím jak pískal rozhodčí nebo jak zdržovali v 2.poločase domácí nic neřeší, protože především my jsme jako tým propadli a nevytvořili si skoro žádné šance. Nebyli jsme dostatečně důrazní ani při solidních standartkách v 1.poločase, kdy jsme mohli utkání zvrátit. V 2.půli to byl spíše boj než fotbal, v kterém jsme díky malému nasazení a spoustě chyb i tak tahali za kratší konec. Vrcholem našeho zmaru a nepovedeného utkání byl neomluvitelný faul po odpískání T.Taubera, který jen tak nenechám bez odezvy, protože takové věci nebudu tolerovat nikomu

Čeká nás nyní poslední podzimní duel s Lišovem, který musíme bezpodmínečně zvládnout, a dokázat, že Vacov byl pouze výpadkem, který se občas stane. Pokud zvítězíme, můžeme si řící,ž e podzim až na některá zaváhání byl vcelku úspěšný.

Sestava : Kříž - Kamiš,Ohrazda,Bobek J.,Zýka -Tauber,Hajný,Čapek R.,

Hostekˆ - Koutský.,Djurov. - střídali Čapek D.,Květoun,Sahan.
LOKO - Trhové Sviny 1:1 (1:1), foto Zuzka

V dalším neméně důležitém utkání jsme propadli na celé čáře. Po dobrém vstupu do zápasu, kdy jsme si připravili dobré gólové příležitosti, bohužel bez úspěchu, jsme celý zápas tahali za kratší konec provazu. Vázla nám nejen kombinace ve středu hřiště, ale i rozehrávka z obrany. Špatně jsme bránili jako tým a nebyli jsme ani dostatečně efektivní v koncovce. Přesto jsme se ujali vedení aktivně hrajícím Djurovem, o které jsme mohli přijít po penaltovém zákroku Zýky. Ale nejlepší náš hráč utkání Pavouk Kříž byl proti a zkušeně hrajícímu trenérovi hostí pokutový kop chytil. I poté bohužel naše hra neskýtala mnoho pěkného a z naší strany to bylo spíše čekání na soupeřův gól, kterého jsme se "dočkali" po nic neřešícím faulu u postranní čáry a standartní situaci okořeněné vlastním gólem Hajného. Od té chvíle nebylo na našem výkonu nic pozitivního. Propadali jsme v osobních soubojích, nepřesně přihrávali, špatně pokrývali soupeřovy hráče, vyklidili střed hřiště a chaoticky hráli v defenzívě. Po takovém výkonu je pro nás bod ziskem, neboť soupeř byl tentokráte lepší ve všech směrech. Budiž toto pro nás varováním do zbývajících dvou zápasů. JK
Branky: 21. Djurov - 38. vlastní Hajný. Rozhodčí: Hynek. ŽK 1:1
Sestava: Kříž - Pleskač, Ohrazda, Bobek J., Zýka - Kamiš, Hajný, Koutský, Hostekˆ - Tauber T., Djurov - střídali: Čapek D., Nebor, Dohnal


LOKO - Nová Bystřice 4:2 (2:1), foto Zuzka

V důležitém utkání jsme oproti minulému týdnu podali lepší, koncentrovanější výkon. Potvrdilo se, že soupeř hraje nepříjemný fotbal s velkým množstvím osobních soubojů, v kterých je velice důrazný. Od samého začátku to byl nervózní boj, ve kterém jsme měli herně mírně navrch. Lépe jsme kombinovali a dostávali se tím pádem i do šancí. Bohužel jsme ale také chybovali v individuálních činnostech, jako v přihrávce či obsazování soupeřových hráčů, kterým jsme dovolili až přespříliš a poté zbytečně faulovali (v případě Hajného to mohla být i červená karta). Po několika nevyužitých příležitostech jsme ale nakonec zaslouženě po pěkných akcích dali M.Djurovem a R.Čapkem do poločasu dva góly a nebýt slabší chvilky P.Kříže, který si volejbalovým způsobem ala "pláž Copa Cabana" zasmečoval míč do vlastní svatyně, mohli jsme odcházet do kabin vcelku spokojeni.
Vstup do druhé půle se nám nad očekávání podařil, když P.Kamiš po nezištné přihrávce R.Hajného prostřelil ze strany hostujícího gólmana potřetí. Bojující soupeř, místy až za hranicí fair play, však zbraně nesložil a po naší chybě při bránění standartní situace snížil. Přesto jsme i nadále byli lepším celkem a vytvářeli si po pohledných kombinacích další šance. A když jednu z nich výborně hrající M.Djurov mazácky proměnil, bylo rozhodnuto.
Jsem rád, že jsme se vrátili k hernímu projevu z minulých zápasů. I když jsme se nevyvarovali nepřesností v rozehrávce a ležérností v osobním bránění, oceňuji bojovnost a nasazení všech hráčů po celý zápas. Věřím, že pokud náš přístup k následujícím utkáním bude stejný, můžeme zbývající body urvat pro sebe. JK
Branky: 13. a 78. Djurov, 30. R. Čapek, 46. Kamiš - 39. Havel, 60. M. Feytl.
Rozhodčí: Kopačka. ŽK: 1:6. ČK: 0:1 (61. J. Feytl, 2xŽK). Diváků: 50.
Sestava: Kříž - Pleskač, Ohrazda, Bobek J., Zýka - Kamiš, Hajný, Čapek R., Hostekˆ - Tauber T., Djurov - střídali: Čapek D., Sahan
návštěvníků stránky
celkem226 752
tento týden227
dnes4