Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

mladší žáci:fotbalový oddíl

mladší žáci

trenéři: David Šimek tel. 604 674 784

podrobné informace o krajském přeboru: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/e528a10 a-a123-4daa-9db9-f91c9d63cc14

podrobné informace o okresním přeboru: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/0bbb558 d-08d0-4020-a377-330af2aa625d
SEZONA 2016-2017 (ročník 2004 a mladší)


sobota 25.3.2016 KP
LOKO - Soběslav 15:1 (8:0)

Na podzim jsme v Soběslavi horko těžko vyhráli, když rozhodující branka padla až 58 minutě. Dnes to byl ale jiný zápas. Hned od začátku jsme soupeře zatlačili na vlastní půlku a vytvářeli si šanci za šancí. Nějaké brankové příležitosti jsme proměnili a tak je výsledek jednoznačný. Naše hra ale nebyla dokonalá a tak musíme zapracovat na spoustě věcí. Dlouhodobě nás trápí koncovka a proměňování stoprocentních šancí a vázne nám souhra a komunikace mezi brankářem, obranou a zálohou při bránění. I soběslavští se dostávali při odkopech na naši polovinu a při troše štěstí mohli nějaký gól přidat. Několikrát nás přečíslili, ale bohužel pro ně neřešili situace správně. Příště nás čeká J. Hradec a to je jiný level.

Macák L. 5x, Kasper M. 2x, Junek T. 2x, Škoda P. 2x, Šimek S. 2x, Křikava M., Pranevský E.

sestava: Gutwirth Lukáš - Šimek Samuel, Mrosko Tomáš, Junek Tadeáš, Škoda Petr, Křikava Matěj, Macák Lukáš, Jakubec Lukáš, Tomandl Jakub, Pranevský Eliáš, Kasper Matyas, Kostohryz Mikuláš


sobota 5.11.2016 KP
LOKO - Hradiště 10:0 (6:0)

Tento zápas byl o dobývání soupeřovi obrany a prolomení hradby minimálně šesti hráčů ve vlastním vápně. Celé utkání se hrálo na polovině Hradiště. Nám se nedařilo roztáhnout hřiště a přes zhuštěný prostředek to bylo obtížné. Dost toho pochytal i hostující brankář. Po polovině soutěže jsme na průběžném prvním místě, za což si zaslouží kluci pochvalu.

sestava: Šmrha Matěj - Šimek Samuel, Mrosko Tomáš, Junek Tadeáš, Škoda Petr, Křikava Matěj, Kryeziu Erik, Macák Lukáš - Jakubec Lukáš,Tomandl Jakub, Pranevský Eliáš, Hanetšlegr Tomáš, Dudy Dominik

góly: Kryeziu E. 3x,Křikava M. 2x, Macák L. 2x, Šimek S.,Hanetšleger T., Tomandl J.

sobota 29.10. 2016 KP
Vimperk - LOKO 5:3 (2:2)

Do utkání jsme vstoupili dobře a do dvacáté minuty soupeře přehrávali, i když jsme nehráli nějak oslnivě. Přesto že jsme vedli o dva góly, měl jsem k hráčům výhrady. Bohužel se můj špatný pocit začal naplňovat. Naši hráči si mysleli, že se vimperští asi porazí sami. Soupeř srovnal do půle dvěma slepenými brankami a začínalo se znova. V přestávce jsme si řekli některé chyby, ale nám to nepomohlo. Soupeř byl nahecovaný z koncovky prvního poločasu a svou chuť přetavil v dobrou hru a tři góly. Dokázal potrestat naše chyby a nic na tom nemění ani vymyšlená penalta. Zápas o první místo v KP jsme nezvládli. Někteří naši kluci předvedli jen podprůměrný výkon a to je v takovém utkání málo.

góly: Macák L., Kryeziu E., Škoda P.

sobota 22.10.2016 KP
LOKO - Prachatice 1:0 (0:0)


První poločas jsme začali trochu ustrašeně. Na špatném terénu jsme nedokázali kombinovat a i v soubojích ve středu hřiště to nebyla žádná sláva. Jako by byli prachatičtí o krůček napřed. Hosté hrozili střelami z dálky, ale vyloženou šanci jsme si vytvořili my, když se po pěkném centru objevil Máca sám před gólmanem. Bohužel, hlavičkoval přímo do nohou brankáře. V druhé půli jsme se ve většině věcí zlepšili a tak přibyly i šance. Gól jsme sice dali po tečovaném přímém kopu z poloviny hřiště, ale tři tutovky jsme promrhali.
Konec zápasu jsme odehráli na jistotu a s rozumem. Kluci nepřipustili žádnou komplikaci a hlavně za druhý poločas si zasloužili vítězství. Ozdobou zápasu byli všichni brankáři, kteří do utkání zasáhli.

gól: Macák L.

sestava: Šmrha Matěj - Šimek Samuel, Tomandl Jakub, Mrosko Tomáš, Škoda Petr, Pranevský Eliáš, Křikava Matěj, Macák Lukáš - Kalný Kryštof, Kryeziu Erik, Kasper Matyas, Dudy Dominik

neděle 16.10. 2016 KP
Třeboň + D. Voda - LOKO 1:9 (0:5)

Dnešní utkání se hrálo na umělce v Třeboni (původně tráva v Břilici ) a tento povrch nám dělal minulý týden v Táboře problémy. I proto jsme trénovali ve čtvrtek v Borovanech a bylo to znát. Přihrávky i kombinaci jsme zpřesnili, míče nám přestaly odskakovat od nohy. Pokud by jsme si lépe připravili některé střelecké pozice a dotáhli pěkné akce do konce, mohlo by skóre vypadat ještě lépe. Naše kluky to asi dnes bavilo a měli chuť hrát fotbal po celé utkání. Na obranu soupeře je třeba napsat, že D.Voda měla ve stejný čas svůj zápas a nemohli tudíž využít všechny hráče.

góly: Macák L.4x, Škoda P. 2x, Šimek S., Kalný K., Pranevský E.

sestava: Gutwirth Lukáš - Šimek Samuel, Tomandl Jakub, Mrosko Tomáš, Škoda Petr, Pranevský Eliáš, Křikava Matěj, Macák Lukáš - Kalný Kryštof, Kryeziu Erik, Hanetšlegr Tomáš

neděle 9.10. 2016 KP
Meteor Tábor - LOKO 2:7 (0:4)

Dnes to nebylo ono. Minulé kolo nebyl z našeho týmu nikdo, kdo by mě svým výkonem zklamal. Bohužel, dnes naopak nemám koho chválit. No, snad se srovnáme v dalším utkání.

góly: Macák L. 2x,Škoda P. 2x, Kryeziu E., Křikava M., Pranevský E.

sestava: Gutwirth Lukáš - Šimek Samuel, Tomandl Jakub, Junek Tadeáš, Škoda Petr, Pranevský Eliáš, Křikava Matěj, Macák Lukáš - Kalný Kryštof, Kryeziu Erik


LOKO - Strakonice 4:0 (1:0)

V tomto domácím utkání KP nás letos čekal do tohoto kola nejtěžší soupeř. Strakonice zatím neprohráli a měli plný počet bodů jako my a Prachatice. Nejhorší na tom bylo, že jsme nemohli počítat se čtyřmi hráči základní sestavy a ještě dva naši kluci (Tomandlík a Tadík) hráli s velkým sebezapřením. V prvním poločase jsme si vytvořili víc gólovek a byli jsme lepším i fotbalovějším týmem, bohužel jsme naši převahu nedokázali využít a do kabin se šlo s jednogólovým rozdílem. V druhé půli se hra vyrovnala, ale my jsme trestali z brejků a zaslouženě vyhráli. Dnes musím kluky pochválit za přístup a bojovnost v tomto těžkém utkání.

góly: Macák L. 2x, Tomandl J., Junek T

sestava: Gutwirth Lukáš - Šimek Samuel, Mrosko Tomáš, Junek Tadeáš, Pranevský Eliáš, Škoda Petr, Macák Lukáš, Tomandl Jakub - Dudy Dominik, Jakubec Lukáš, Kasper Matyas

sobota 24.9.2016 KP
ČT. Dvory - LOKO 2:14 (0:8)

Ve Čtyráku jsme potvrdili roli favorita a bez větších potíží utkání zvládli. Škoda jen dvou obdržených laciných branek v závěru, které mi pokazili dojem celého utkání.

góly: Macák L. 6x, Škoda P. 4x, Mrosko T., Jakubec L., Pranevský E., Dudy D.


sobota 17.9.2016 KP
LOKO - Č. Krumlov 10:3 (2:1)

Krumlov je podle dosavadních výsledků nejvýše ze soupeřů, proti kterým jsme tuto sezonu zatím hráli. V první půli bylo skóre vyrovnané, ne však hra. I když jsme šli do kabin za stavu 2:1, tak jsme tempo zápasu udávali my a nebýt mizerné koncovky, skóre by vypadalo jinak. Slabší chvilku si někteří naši hráči vybrali okolo čtyřicáté minuty, kdy soupeř srovnal na 3:3. Pak ještě trefili břevno, ale to bylo vše. Jako by jsme přeřadili na vyšší rychlostní stupeň. Potěšilo mě, že od této chvíle začali hrát všichni naši hráči a ne jen hrstka jako v předchozích minutách.

góly: Macák L. 4x, Hanetšlegr T. 2x, Tomandl J., Kasper M., Jakubec L., Tvaroh L.

sestava: Gutwirth Lukáš, Šmrha Matěj - Šimek Samuel, Junek Tadeáš, Kasper Matyas, Pranevský Eliáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Hanetšlegr Tomáš, Mrosko Tomáš, Tvaroh Lukáš, Dudy Dominik, Jakubec Lukáš, Kalný Kryštof


sobota 10.9.2016 KP
SKP - LOKO 1:12 (1:4)

Na SKP jsme sehráli povedený zápas. V první půli se o kvalitu utkání staral i soupeř, který dokud měl síly, tak se snažil hrát důrazně a kombinačně. Ve druhém poločase jsme potvrdili svou kvalitu a zápas zaslouženě zvládli. Ještě musíme počkat několik týdnů, abychom byli kompletní. Dnes nám velmi pomohl Adam Kotenů (který nehrál od podzimu) , protože ještě včera večer jsem myslel, že půjde jeden náš brankář do pole. Dík Adame a třeba zase dostaneš chuť připojit se k našemu týmu.

góly: Macák L. 6x, Škoda P. 2x, Křikava M. 2x, Hanetšlegr T., Tomandl J.

sestava: Gutwirth Lukáš, Šmrha Matěj - Šimek Samuel, Junek Tadeáš, Kasper Matyas, Škoda Petr, Pranevský Eliáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Křikava Matěj, Koten Adam, Hanetšlegr Tomáš, Mrosko Tomáš, Tvaroh Lukáš

sobota 3.9.2016 KP
LOKO - Roudné 10:3 (5:2)

Utkání jsme začali jak z partesu a ve dvanácté minutě svítilo na časomíře skóre 3:0. Roudenští hrozili hlavně z brejků a snížili na jednogólový rozdíl. Nás to ale z míry nevyvedlo. Pořád jsme se snažili hrát svoji hru, která je sice riskantní, ale dá se na ni snad koukat. Je fajn, že se nám do útočení začínají zapojovat i krajní obránci. Naše hra není bez chyb, ale mě se zápas líbil. I roudenští mají šikovné hráče a kdyby jich měli na střídání víc, určitě by nebyl rozdíl ve skóre tak vysoký.

góly: Macák L. 5x, Škoda P. 2x, Křikava M., Šoupa J., Hanetšlegr T.

sestava: Gutwirth Lukáš, Šmrha Matěj - Šimek Samuel, Junek Tadeáš, Kasper Matyas, Škoda Petr, Pranevský Eliáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Křikava Matěj, Jakubec Lukáš, Šoupa Jiří, Hanetšlegr Tomáš, Mrosko Tomáš


sobota 28. 8. 2016 KP
Milevsko - LOKO 0:7 (0:1)

Za úmorného vedra, bez brankáře a jen s dvěma hráči na střídání to nebyly příznivé zprávy před cestou do Milevska. Musím ale konečně kluky pochválit. I v prvním poločase, který jsme vyhráli jen 1:0, jsme si vypracovali spoustu šancí ke skórování. Bohužel, my nedáme gól ani z penalty. Nicméně jsme se snažili hrát po zemi, kombinovat a běhat. Prostě oproti předešlým zápasům konečně posun vpřed. V druhé půli to ještě gradovalo, bylo nás plné hřiště a začali jsme střílet branky. Hráli jsme konečně fotbal, za který se nemusíme stydět. Po dlouhé době nám zahrála obrana, která se snažila o podporu našich akcí vpřed a solidně i bránila. Zvláštní pochvalu zaslouží Tvary, který vlezl do brány a podal bezchybný výkon.

góly: Škoda P. 3X, Macák L. 2x, Hanetšlegr T., Tomandl J.

sestava: Tvaroh Lukáš - Škoda Petr, Pranevský Eliáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Křikava Matěj, Jakubec Lukáš, Mrosko Tomáš, Šimek Samuel, Hanetšlegr Tomáš, Junek Tadeáš (pro zranění nehrál)

středa 24. 8. 2016 KP
Soběslav - LOKO 1:2 (0:1)

Do utkání jsme vlétli jako uragán. Od prvních minut jsme soupeře zamkli na jeho polovině a zahazovali jednu brankovou příležitost za druhou. Pár jich chytil domácí gólman, ale většinu jsme neproměnili my. A že to byli nějaké tutovky. Postupem času jsme začali hrát v křeči, spěchali se zakončením a pomalu se vyrovnávali špatné hře domácích. Až v poslední minutě prvního poločasu se z dorážky do prázdné brány trefil Máca. Ale to nebylo nic proti druhé půli. Jen jsme vstoupili na hřiště, Soběslav srovnala po sérii stupidních chyb naší špatně hrající obrany (bohužel celé utkání) a podklouznutí Guťase. Tím začala hra zvaná OSTUDA FOTBALU. Lituji těch pár diváků a trenérů na tribuně, kteří se na naše vystoupení museli dívat. Naše hra absolutně bez pohybu, nějakého zápalu a o fotbalovosti ani nemluvím. Je třeba se nad svými výkony zamyslet, přestat machrovat a začít hrát fotbal.

góly: Macák L., Křikava M.

sestava: Gutwirth Lukáš - Kasper Matyas, Škoda Petr, Pranevský Eliáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Křikava Matěj, Dudy Dominik, Jakubec Lukáš, Tvaroh Lukáš, Šoupa Jiří, Mrosko Tomáš, Brousek Dominik

čtvrtek 18.8.2016 KP
LOKO - J. Hradec 9:0 (3:0)

První utkání nové sezóny jsme začali aktivně. Máca napadal hradeckého brankáře který zazmatkoval a trefil našeho kapitána, od kterého se odrazil míč za brankovou čáru. Bohužel, nás to nenakoplo a naopak začal soupeř zlobit. I když jsme si v prvním poločase vypracovali dostatek stoprocentních šancí a dali tři branky, utkání bylo vyrovnané. Možná bych řekl, že byl soupeř fotbalovější. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a pravidelně navyšovali skóre. I přes velkou marodku jsme v druhém poločase předvedli pár slušných akcí, na které se dalo koukat. Snad se nám do soboty dají hráči do pořádku, protože v této okleštěné sestavě nemůžeme hrát proti velkým týmům na turnaji v Třeboni.

góly: Macák L. 3x, Pranevský E. 2x, Škoda P., Dudy D., Křikava M., Šoupa J.

sestava: Gutwirth Lukáš, Šmrha Matěj - Kasper Matyas, Škoda Petr, Pranevský Eliáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Křikava Matěj, Dudy Dominik, Jakubec Lukáš, Tvaroh Lukáš, Šoupa Jiří,


.....


SEZONA 2015-2016 (ročník 2003 a mladší)


sobota 18.6.2016 KP
Vimperk - LOKO 1:4 (0:2) kapitán: Voneš O.

Dnes nás čekal poslední, a nejtěžší krok. Vyhrát v základní hrací době a nemuset se ohlížet na svého rivala z Tábora. Začátek vypadal "par excelent", v 6. minutě jsme vedli po krásných akcích 2:0, po té začal "úřadovat" rozhodčí několika spornými verdikty (jak proti nám, tak proti domácím). Ve druhém poločase jsme na chvilku vypadli z rytmu a soupeř nás z rohu potrestal snížením na 1:2. Vše bylo tedy otevřené. Měli jsme ale drtivý závěr, Sára konečně pochopila, co po ní trenéři chtějí, utekla přes celé hřiště, nahrála Macymu a ten pohotově zakončil. V poslední minutě utekl ještě Macy, předložil nesobecky Erikovi, a ten chladnokrevně zakončil na 4:1 pro nás. Pak jsme si již vychutnávali MISTROVSKÝ TITUL s předáváním poháru a medailí. Ze 78 možných bodů jsme během sezóny ztratili pouhých 5 bodů (prohra na Meteoru, prohra na penalty na SKP, doma bez ztráty, celé jaro bez porážky!). Sáro a kluci, díky, díky, díky. Speciálně děkuji trenéru Davidu Šimkovi za spolupráci, bez jeho pomoci bychom titul nezískali a rodičům, kteří neváhali povzbuzovat své kluky během zápasů, i když se nedařilo podle našich představ. A navázali jsme na týden starý TITUL starších žáků ... měli jsme nejproduktivnější útok (160 branek, průměr 6,1 na zápas, 1. v tabulce), druhou nejlepší obranu (30 obdržených branek, průměr 1,1 na zápas), TITUL je tedy po zásluze ve správných rukách :)

góly: Martinec J., Křikava M., Macák L., Kryeziu E.

sestava: Šmrha Matěj - Voneš Ondřej, Martínek Ondřej, Žahourek Matěj, Hlinšťák Adam, Křikava Matěj, Kollerová Sára, Martinec Jakub - Tomandl Jakub, Mrosko Tomáš, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Škoda Petr, Hanetšleger Tomáš

sobota 11.6.2016 KP
LOKO - Č. Krumlov 10:1 (2:0) kapitán: Voneš O.

Od začátku zápasu jsme měli více ze hry, bohužel jsme šance buď neproměňovali a nebo trefovali břevna. I soupeř si vypracoval dvě šance ke skórování, ale nedotáhl je do konce. Do šaten se odcházelo dva nula pro nás. Dokud měli krumlovští dost sil, tak byli důrazní a nepříjemní. Na dva střídající hráče se ale proti nám hrát nedá. Druhou půli jsme nezačali šťastně a soupeř po naší hrubé chybě stopera skóroval. To nás asi nakoplo, protože od této chvíle to byl koncert krásných akcí a pěkného fotbalu.

góly: Macák L. 3x, Pranevský E. 2x,Tomandl J., Šimek S., Kryeziu E., Holomel M., Martinec J.

sestava: Gutwirth Lukáš - Voneš Ondřej, Martínek Ondřej, Žahourek Matěj, Hlinšťák Adam, Křikava Matěj, Holomel Michal, Martinec Jakub - Tomandl Jakub, Šimek Samuel, Mrosko Tomáš, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Pranevský Eliáš, Kostohryz Mikuláš

sobota 4.6.2016 KP
Prachatice - LOKO 2:4 (2:3) kapitán: Voneš O.

Z dnešního utkání jsem měl tak trochu obavy, které se nakonec vyplnily. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a připravili si 2 gólové šance. Bohužel jsme je neproměnili a soupeř nás z brejku potrestal z první střely na branku, v 8.minutě bylo ještě hůře, z dalšího brejku 2:0 pro domácí. V polovině 1.poločasu jsme dvěma šťastnými góly srovnali a těsně před koncem prvé půle zvýšil Máca na 3:2 pro nás po důrazné "Vonyho práci" před vápnem domácích. Ve druhém poločase jsme byli pořád lepší, tlačili se do zakončení, trefovali břevna a Hany zvýšil na bezpečný dvougólový rozdíl. Domácí hrozili pouze ze standardních situací. Vyhráli jsme zaslouženě, i když domácí byli velmi nepříjemní. Největším soupeřem našich hráčů byla ale "umělka." Díky všem, chybí nám zdolat 2 krůčky.

góly: Macák Lukáš 2x, Křikava Matěj, Hanetšleger Tomáš

sestava: Šmrha Matěj - Voneš Ondřej, Martínek Ondřej, Kollerová Sára, Šmalcl David, Šimek Samuel, Junek Tadeáš, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Pranevský Eliáš, Škoda Petr, Hanetšleger Tomáš

čtvrtek 2.6.2016 OP ml. žáků
LOKO 04 - Jankov 8:2 (4:0)

Už na podzim se mi výkon Jankova velmi líbil. Dnes mohu napsat to samé. Je vidět, že když se sejdou, mají kvalitu. Do zápasu vlétli jako uragán a jen se štěstím se neujali vedení. Po malé domluvě jsme začali hrát svou hru a soupeř přestával stíhat. I když dali jankovští dva góly po našich hrubých chybách, mě se fotbal v našem podání líbil. Hlavně dopředu je to paráda. A o tom to je. Dnes až na Hanyho kompletní tým.

góly: Junek T. 2x, Macák L. 2x, Šimek S., Kryeziu E., Jakubec L., Pranevský

sestava: Gutwirth Lukáš, Šmrha Matěj - Kasper Matyas, Šimek Samuel, Junek Tadeáš, Kryeziu Erik, Škoda Petr, Pranevský Eliáš, Macák Lukáš - Tomandl Jakub, Křikava Matěj, Dudy Dominik, Mrosko Tomáš, Kostohryz Mikuláš, Jakubec Lukáš, Tvaroh Lukáš, Šoupa Jiří

sobota 28.5.2016 KP
LOKO - Třeboň 6:0 (2:0) kapitán: Voneš O.

V dnešním utkání dostali příležitost hráči širšího kádru mladších žáků, a bohužel tomu odpovídala i předvedená hra. Na první lajnu se nedalo dívat, druhá to zachraňovala góly. Podrobněji rozebereme na tréninku. Jak jsem po zápase ve Vodňanech avizoval, že si kluci zadělali na "nenominaci", tak teď si za tím budu stát. Jediné pozitivum, opět s nulou.

góly: Macák Lukáš 2x, Žahourek Matěj 2x, Pranevský Eliáš, Šmalcl David

sestava: Gutwirth Lukáš - Voneš Ondřej, Martínek Ondřej, Tůma Roman, Martinec Jakub, Hlinšťák Adam, Šmalcl David, Holomel Michal, Šimek Samuel, Tomandl Jakub, Junek Tadeáš, Žahourek Matěj, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Pranevský Eliáš

úterý 24.5.2016 OP ml. žáků
Hluboká - LOKO 04 2:9 (2:4)

Ze začátku bylo utkání vyrovnané jak herně, tak i gólově. S postupem času jsme si vypracovali spoustu gólových příležitostí, ale na rozdíl od domácích je, bohužel, naše koncovka žalostná. Oni z dvou pološancí (s vydatným přispěním našich hráčů) vytěžili dva góly. My z třiceti až čtyřiceti pouze devět. To svědčí o naší potenci v koncovce. Jinak jsme předváděli krásné akce.

góly: Pranevský E. 3x, Kryeziu E. 2x, Škoda P. 2x, Šimek S., Macák L.

sestava: Šmrha Matěj - Tomandl Jakub, Šimek Samuel, Junek Tadeáš, Kryeziu Erik, Škoda Petr, Pranevský Eliáš, Macák Lukáš - Dudy Dominik, Kasper Matyas, Kostohryz Mikuláš, Jakubec Lukáš

sobota 21.5.2016 KP
LOKO - Meteor Tábor 2:0 (0:0) kapitán: Voneš O.

Tak dnešní zápas se nám bude hodnotit velice dobře narozdíl od předchozího týdne. Kluci a Sára si zaslouží obrovskou pochvalu. Věděli jsme, že pouze výhra v základní hrací době nás vrací zpět do hry o titul. První poločas se odehrával ve středu pole s minimem šancí na obou stranách. Jakoby si týmy byly vědomy, o co jde. Paradoxně dvě "větší" tutovky jsme měli my (Žahy střílel těsně vedle, Škoďák přestřelil). Rozhodla tak situace na začátku 2.poločasu, kdy se nejmenší hráč na hřišti (Škoďák) nelekl přesily, a tři meteorští hráči si s ním nevěděli rady, až ho faulovali. Vony s přehledem penaltu proměnil. Pak jsme si vybrali slabší desetiminutovku, kdy nás táborští "přikovali" na naší půlce. Po hluché pasáži jsme začali zahazovat jednu šanci za druhou. Pojištění výsledku přišlo až s hvizdem rozhodčího, když se hosté hnali za vyrovnáním, a my je z brejku potrestali druhým gólem (hosté reklamovali ofsajd, ze své pozice nemůžu posoudit). To nic nemění na naší zasloužené výhře, soupeře jsme díky kvalitní defenzívě k ničemu nepustili (smekám před Ondrou, který zahrál excelentní utkání, a to měl v nohách zápas za starší žáky), táborští za celý zápas trefili tak 3x branku; a měli jsme rozhodnout dříve po nádherných akcích, které volaly po gólech. Děkuji všem za maximální nasazení a srdíčko, které nám nechybělo už v podzimním zápase...teď to máme ve vlastních rukách.

góly: Voneš Ondřej (penalta), Pranevský Eliáš

sestava: Šmrha Matěj - Voneš Ondřej, Martinec Jakub, Kollerová Sára, Žahourek Matěj, Šmalcl David, Šimek Samuel, Tomandl Jakub, Hanetšleger Tomáš, Kryeziu Erik, Škoda Petr, Macák Lukáš, Pranevský Eliáš

čtvrtek 21.5.2016 OP ml. žáků
LOKO 04 - Dříteň 10:3 (5:1)

Naše hra dopředu se zlepšuje. Snažíme se hrát to, o čem se bavíme v šatně před zápasem a na trénincích. Z tohoto pohledu spokojenost, i když je co zlepšovat. Bohužel si ale někteří hráči nedají říct a opakují se stále stejné chyby v rozehrávce a v bránění. Zarážející je i to, že si naše klíčové hráče s chutí vodila holčina narozená r. 2006. Před ní klobouk dolů.


góly: Macák L. 3x, Kryeziu E. 2x, Škoda P. 2x, Šoupa J., Pranevský E., Dudy D.

sestava: Gutwirth Lukáš, Šmrha Matěj - Tomandl Jakub, Šimek Samuel, Hanetšlegr Tomáš, Kryeziu Erik, Škoda Petr, Pranevský Eliáš, Macák Lukáš - Dudy Dominik, Šoupa Jiří, Jakubec Lukáš

sobota 14.5.2016 KP
Junior Strakonice - LOKO 2:8 (1:3) kapitán: Voneš O.

Dnešní zápas se mi nebude hodnotit dobře. Nastoupili jsme soustředění a v 1.poločase jsme domácí k ničemu nepustili, skóre se navyšovalo, ikdyž mohlo být podstatně vyšší. Těsně před hvizdem jsme vyrobili katastrofální chybu a soupeř ji s přehledem využil. Prvních 10 minut druhého poločasu hodnotím jako "děs běs". Nechali jsme strakonické snížit na rozdíl jednoho gólu, abychom vzápětí zvýšili na 4:2, pak už jsme se trefovali pouze my. Utkání se muselo divákům líbit, ne tak trenérům. Bylo velice podobné podzimnímu. S takovým výkonem bychom příští týden neuspěli. Máme o čem přemýšlet...a pořádně se připravit na "utkání jara".

góly: Macák Lukáš 3x, Martinec Jakub 2x, Šmalcl D., Hanetšleger Tomáš, Škoda Petr

sestava: Gutwirth Lukáš - Martínek Ondřej, Voneš Ondřej, Anderle Vojtěch, Martinec Jakub, Kollerová Sára, Žahourek Matěj, Šmalcl David - Šimek Samuel, Tomandl Jakub, Junek Tadeáš, Hanetšleger Tomáš, Kryeziu Erik, Škoda Petr, Macák Lukáš

středa 11.5.2016 OP ml. žáků
Č. Krumlov - LOKO 04 2:5 (1:3)

Než jsme se rozkoukali, tak si krumlovští vypracovali dvě šance, ale v koncovce selhali. Poté se krásně uvolnil Tomandlík a střelou z vápna skóroval. Domácí vzápětí srovnali, ale Máca nás dostal opět do vedení. Od této chvíle až do půle jsme zápas kontrolovali a byl jsem s naší hrou spokojen. To, co jsme předvedli po přestávce, to byla ostuda. Od hry stopera (Tomandlík), který snad osmkrát nechal za sebou útočníka, přes záložníky (Jakubík, Erik, Miky, Hany) , kteří se nezmohli na kloudnou akci, tak po jalové útočníky (Máca, Šoupis).

sestava: Šmrha Matěj, Gutwirth Lukáš - Hanetšlegr Tomáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Kostohryz Mikuláš, Šimek Samuel, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukášj, Kryeziu Erik, Junek Tadeáš

góly: Macák L. 2x, Pranevský E., Tomandl J., Šoupa Jiří

sobota 7.5.2016 KP
LOKO - Trhové Sviny 11:0 (4:0) kapitán: Voneš O.

Proti soupeři z konce tabulky dostali šanci kluci ze širšího kádru mladších žáků. Od začátku utkání jsme měli hru pod kontrolou, na občasná zakolísání reagoval pohotově gólman. První poločas skončil čtyřbrankovým rozdílem, ve druhém jsme pokračovali v nádherných kombinacích, které jsme na můj vkus mohli lépe vyřešit, tím by i skóre vypadalo poněkud jinak. I tak spokojenost, konečně první jarní zápas s nulou, o kterou se postaral "lapením" penalty v posledních minutách hry Guťas.

góly: Šmalcl D. 4x, Kollerová S., Martinec J., Hanetšleger T. 2x, Pranevský E.

sestava: Gutwirth Lukáš- Martínek Ondřej, Voneš Ondřej, Anderle Vojtěch, Martinec Jakub, Kollerová Sára, Křikava Matěj, Šmalcl David - Jakubec Lukáš, Žahourek Matěj, Tůma Roman, Pranevský Eliáš, Hlinšťák Adam, Hanetšleger Tomáš, Holomel Michal

čtvrtek 5.5.2016 OP ml. žáků
LOKO 04 - Ševětín 7:0 (4:0)

Po celý zápas jsme se snažili hrát rychlý kombinační fotbal a občas se nám to i dařilo. Pár pěkných akcí se nám povedlo a divákům se mohlo utkání líbit. Škoda, že jsme opět nebyli kompletní, tak snad příští týden v Č.K.

góly: Kryeziu E. 3x, Macák L. 2x, Křikava M., Pranevský E.

sestava: Šmrha Matěj, Gutwirth Lukáš - Hanetšlegr Tomáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Kostohryz Mikuláš, Šimek Samuel, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukáš, Křikava Matěj, Kryeziu Erik, ŠkodaPetr


sobota 1.5.2016 OP ml. žáků
Černý Dub - LOKO 04 0:18 (0:9)

Zápasy proti posledním týmům soutěže nebývají na pohled nic extra. O tom jsme se mohli přesvědčit i dnes. Od prvních minut jsme se snažili domácí roztáhnout a rozběhat do stran, ale oni stáli zaparkovaní na vápně jak porouchaný autobus na nádraží. Proto bylo těžké kombinovat na malém prostoru okolo branky, od které se soupeř dostal jen když rozehrával po obdržené brance. Od některých našich šikovných hráčů jsem čekal víc fotbalovosti. Snad se na čtvrtek lépe připraví, protože nás čeká domácí utkání se Ševětínem.

góly: Macák L. 4x, Pranevský E. 4x, Kryrziu E. 3x, Křikava M. 2x, Hanetšlegr T. 2x, Tomandl J., Kostohryz M., Junek T.

sestava: Šmrha Matěj, Hanetšlegr Tomáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Kostohryz Mikuláš, Šimek Samuel, Pranevský Eliáš, Mrosko Tomáš, Junek Tadeáš, Jakubec Lukáš, Gutwirth Lukáš, Křikava Matěj, Kryeziu Erik

sobota 30.4.2016 KP
Vodňany - LOKO 1:10 (0:7) kapitán: Voneš O.

Dnešní zápas zhodnotím krátce. Pochvala za první poločas, kdy jsme domácí k ničemu nepustili. Druhý poločas byl z naší strany tragický, dokonce jsme si nechali dát gól. Zmar nad zmar. To se moc nepovedlo. Bližší komentář si řekneme na tréninku. Někteří borci si tak připravili "nenominaci" na nejbližší utkání.

góly: Šmalcl D. 5x, Kostohryz M. 3x, Kollerová S., Martínek O.

sestava: Šmrha Matěj - Martínek Ondřej, Voneš Ondřej, Anderle Vojtěch, Martinec Jakub, Kollerová Sára, Křikava Matěj, Šmalcl David - Kasper Matyas, Žahourek Matěj, Tůma Roman, Junek Tadeáš, Hlinšťák Adam, Kostohryz Mikuláš

sobota 23.4.2016 KP
LOKO - SKP 5:3 (3:1) kapitán: Voneš O.

Dnes jsme "utrpěli" vítězství, které nás stálo spoustu sil. Soupeř velice důrazný, bojovný, vyšší kluci, silní v soubojích, nedarovali nám nic zadarmo. Prvních 15 minut jsme se nemohli dostat do hry, z čehož pramenil jejich první gól. Do konce poločasu jsme skóre i hru díky pěkným kombinacím otočili na 3:1. Z kraje druhého poločasu jsme přidali 4.gól, a zdálo se, že je rozhodnuto. Bohužel nebylo. Díky 2 hrubým individuálním chybám obrany a gólmana soupeř snížil na rozdíl jediného gólu. Naštěstí se "utrhl" David a zvýšil na bezpečný dvougolový náskok, který vydržel až do konce zápasu. Musíme se koncentrovat na hru celých 60 minut, mohlo by se nám to vymstít. Příští týden zajíždíme na hřiště posledních Vodňan.

góly: Tomandl J., Pranevský E., Hanetšleger T., Macák L., Šmalcl D.

sestava: Gutwirth Lukáš - Martínek Ondřej, Voneš Ondřej, Žahourek Matěj, Martinec Jakub, Kollerová Sára, Šmalcl David, Hanetšlegr Tomáš - Šimek Samuel, Tomandl Jakub, Mrosko Tomáš, Pranevský Eliáš, Škoda Petr, Macák Lukáš

středa 20.4.2016 OP ml. žáků
Lišov - LOKO 04 1:13 (0:7)

góly: Macák L. 4x, Pranevský E. 4x, Hanetšlegr T. 2x, Tomandl J. 2x, Šoupa J.

sestava: Šmrha Matěj, Hanetšlegr Tomáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Kostohryz Mikuláš, Šimek Samuel, Pranevský Eliáš, Mrosko Tomáš, Junek Tadeáš,

sobota 16.4.2016 KP
J.Hradec - LOKO 2:6 (1:5) kapitán: Voneš O.

Dnes jsme získali velice důležité 3 body proti velmi dobrému soupeři. Řekl bych, že jsme sehráli nejlepší 1.poločas sezóny, krásné kombinační akce (kolikrát i na jeden dotek), nádherné góly, kvalitní defenzíva, jedna radost. Bohužel, 2.poločas již nebyl z naší strany tak dobrý, soupeř nás začal po příchodu hlavního trenéra přehrávat, nebyli jsme schopní delší dobu podržet balón, hradečtí jako by se napili Red Bullu. Bylo jich plné hřiště a to měli pouze 2 hráče na střídání. Klobouk dolů. Tento tým nebude jen tak rozdávat body. Příští týden nás čeká derby proti SKP.

góly: Šmalcl D. 2x, Pranevský E. 2x, Kollerová S., Macák L.

sestava: Gutwirth Lukáš - Martínek Ondřej, Voneš Ondřej, Anderle Vojtěch, Martinec Jakub, Kollerová Sára, Šmalcl David, Hanetšlegr Tomáš - Šimek Samuel, Tomandl Jakub, Mrosko Tomáš, Kryeziu Erik, Pranevský Eliáš, Macák Lukáš

sobota 9.4.2016 KP
LOKO - Roudné 5:1 (3:1) kapitán: Voneš O.

V prvním domácím utkání jsme potvrdili 3 body z Milevska. Trojková lajna se uvedla dobře zahraným nepřímým kopem, čtyřková pak po pěkné akci zvýšila na 2:0.V zápětí po kiksu Šámiče soupeř snížil na 1:2, a těsně před hvizdem rozhodčího jsme vedli znovu o 2 góly. Ve druhém poločase jsme během prvního střídání přidali 2 góly a defakto se jen dohrávalo. Jak 03, tak 04 lajna měla ještě spoustu šancí, které bychom měli proměnit. Celkově chválím 04 za pěkné kombinační akce, kterým chyběly pouze zmiňované góly. Šámič zapracuje na rozehře, která byla první poločas tragická a proti silnějšímu soupeři by se nám to mohlo vymstít. 03 budou muset ještě potrénovat, není to od všech hráčů 100% (rozebereme na tréninku). Příští týden zajíždíme do J.Hradce.

góly: Martinec J., Pranevský E., Kryeziu E., Hlinšťák A., Voneš O.

sestava: Šmrha Matěj - Voneš Ondřej, Hlinšťák Adam, Šmalcl David, Martinec Jakub, Martínek Ondřej, Holomel Michal, Tůma Roman - Šimek Samuel, Kollerová Sára, Kasper Matyas, Kryeziu Erik, Pranevský Eliáš, Hanetšleger Tomáš, Junek Tadeáš

neděle 3.4.2016 KP
Milevsko - LOKO 1:7 (0:4) kapitán: Voneš O.

K prvnímu jarnímu kolu KP jsme zajeli do Milevska. Samozřejmě byla na některých našich hráčích znát nerozehranost po halové sezoně, ale celkově to nebylo špatné. Po počátečním tlaku domácích, ze kterého si vypracovali i nějaké šance, jsme převzali otěže zápasu do svých rukou. Po dobře zahraných rohových kopech jsme se ujali vedení a utkání od této chvíle kontrolovali. Velmi dobře hrál Jakub Martinec, který dal čtyři branky a ještě perfektně bránil. Nutno dodat, že i Milevsko mohlo po našich hrubých chybách skórovat.

góly: Martinec J. 4x, Škoda P., Macák L., Pranevský E.

sestava: Gutwirth Lukáš - Voneš Ondřej, Hlinšťák Adam, Šmalcl David, Martinec Jakub, Martínek Ondřej, Holomel Michal, Tůma Roman - Šimek Samuel, Kryeziu Erik, Mrosko Tomáš, Macák Lukáš, Škoda Petr, Pranevský Eliáš, Tomandl Jakub

sobota 14.11. 2015 KP
LOKO - Soběslav 6:1 (3:1) kapitán: Voneš O.

Z dnešního utkání beru 3 body, při vší úctě k soupeři jsme mu měli dát na cestu domů "ranec", ale bohužel konec sezóny nás nezastihl v úplně dobrém rozpoložení...strach vzít zodpovědnost na sebe, nedůraz před brankou soupeře, špatný výběr místa, zbytečně obdržená branka, nedobrá hra nohou Šámiče...kluci a Sára asi toho mají dost...no nic, máme 4 měsíce na to, abychom se připravili na jarní část sezóny a vylepšili současné umístění. Dnes mi udělal radost Žahy na pozici stopera.

sestava: Šmrha Matěj - Voneš Ondřej, Kollerová Sára, Anderle Vojtěch, Hlinšťák Adam, Šmalcl David, Křikava Matěj, Martinec Jakub, Martínek Ondřej, Holomel Michal, Šimek Samuel, Junek Tadeáš, Hanetšleger Tomáš, Kryeziu Erik, Koten Adam, Žahourek Matěj

góly: Martínek O., Martinec J., Junek T., Kryeziu E., Šmalcl D., vlastní

neděle 8.11.2015. 2015 KP
Český Krumlov - LOKO 0:5 (0:1) kapitán: Voneš O.

Poslední utkání podzimní části jsme zvládli výsledkově, nikoliv herně. Domácí, dokud měli síly, tak hráli vyrovnanou partii (hlavně 1.poločas). Do druhého poločasu jsme přeskupili sestavu, dali 2 krásné góly a bylo po zápase. Spoustu šancí jsme ještě zahodili, domácí snad druhý poločas ani nevystřelili mezi tyče. Po zápase jsem mluvil s trenérem domácích, proč jich bylo tak málo ... na rovinu řekl, že někteří na KP bohužel nemají a proto hrajou jen OP ... víc to rozvádět nebudu, kdo jste byl na zápase, udělal jste si obrázek sám ... chválím za nulu.

sestava: Gutwirth Lukáš - Voneš Ondřej, Kollerová Sára, Anderle Vojtěch, Leština Josef, Hlinšťák Adam, Šmalcl David, Křikava Matěj, Martinec Jakub, Martínek Ondřej, Kasper Matyas, Šimek Samuel, Pranevský Eliáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub

góly:Macák L., Šmalcl D., Křikava M., Pranevský E., Martinec J.

sobota 31.10. 2015 KP
LOKO - Prachatice 3:0 (2:0) kapitán: Voneš O.

Zápas o druhé místo KP ml. žáků jsme zvládli jak výsledkově, tak s přivřenýma očima i herně. Celé utkání jsme pravidelně střídali dvě lajny, přesto neměli prachatičtí nárok. Nebýt občasných zmatků v naší obraně, snad ani neměli šanci ke skórování. Sami si žádnou nevypracovali a naopak my mohli ještě nějaký gól přidat. Naši hráči přistoupili k utkání zodpovědně a zaslouženě vyhráli.

sestava: Šmrha Matěj - Voneš Ondřej, Leština Josef, Hlinšťák Adam, Šmalcl David, Křikava Matěj, Martinec Jakub, Šimek Samuel, Hanetšlegr Tomáš, Kryeziu Erik, Koten Adam, Pranevský Eliáš, Žahourek Matěj, Macák Lukáš

góly:Macák L. 2x, Šmalcl D.

sobota 24.10 2015 KP
Třeboň/Břilice - LOKO 1:5 (1:3) kapitán: Voneš O.

góly: Martinec J. 2x, Šmalcl D., Kryeziu E., Koten A.

sestava: Gutwirth Lukáš - Voneš Ondřej, Kollerová Sára, Hlinšťák Adam, Šmalcl David, Křikava Matěj, Martinec Jakub, Martínek Ondřej, Šimek Samuel, Tomandl Jakub, Kryeziu Erik, Koten Adam, Jakubec Lukáš, Žahourek Matěj
hodnocení utkání:
K dnešnímu utkání řeknu pouze toto: beru 3 body za vítězství, jinak z fotbalu, který jsme předváděli, bolely oči ... kdyžtak mě opravte, jestli jste to viděli jinak ...

čtvrtek 22.10.2015 OP ml. žáků
LOKO - Hluboká 14:1 (7:0)

Opět parádní utkání. Na špatném terénu velmi dobrý pohyb a krásné akce. Naši elitní bombéři si dnes asi vybrali dovolenou a tak je museli zastoupit střelci sváteční, což je dobře. Jak vždy říkám: není důležitý kdo a kolik dá gólů, ale jak hrál tým. Konečně se nám uzdravuje Miky, který jako by ani neměl skoro roční pauzu. Všem děkuji za dobře zvládnutý podzim.

góly: Šimek Samuel 3x, Hanetšlegr Tomáš 3x, Kostohryz Mikuláš 2x, Macák Lukáš , Kryeziu Erik , Koten Adam, Jakubec Lukáš, Pranevský Eliáš, Tomandl Jakub

sestava: Šmrha Matěj, Hanetšlegr Tomáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Kostohryz Mikuláš, Šimek Samuel, Kryeziu Erik, Leština Josef, Koten Adam, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukáš, Dudy Dominik

neděle 18.10 2015 KP
Meteor Tábor - LOKO 3:2 (3:1) kapitán: Voneš O.

góly: Voneš O., Šmalcl D.

sestava: Šmrha Matěj - Voneš Ondřej, Kollerová Sára, Anderle Vojtěch, Hlinšťák Adam, Šmalcl David, Křikava Matěj, Martinec Jakub, Leština Josef, Šimek Samuel, Tomandl Jakub, Kryeziu Erik, Pranevský Eliáš, Hanetšleger Tomáš, Macák Lukáš
hodnocení utkání:
Škoda ztráty bodů...nekoncentrovanost v prvních pěti minutách, kdy jsme obdrželi 2 branky, nás stála zápas. Sice jsme gólem z rohu snížili, abychom ihned po rozehrání obdrželi další branku. Druhý poločas byl v naší režii, ale naše střelecká nemohoucnost nás stála lepší výsledek. Suma sumárum, kvalitní druhý poločas, katastrofální úvod zápasu. Na jaře jim máme co vracet. Slabou útěchou může být pouze fakt, že nás po zápase chválil trenér domácích, že jsme byli lepší ...

sobota 17.10.2015 OP ml. žáků
Jankov - LOKO 2:9 (1:4)

Jankov nastoupil s osmi hráči dotazového ročníku ml. žáků a bylo to znát. Dlouhými nakopávanými míči na šikovného útočníka hrozili po celé utkání. Hráli velmi dobře a skvěle jim zachytal brankář. Nám se ale zápas povedl. Hráli jsme pohledný kombinační fotbal s množstvím narážeček a křižných centrů. Na některé akce se bylo radost dívat. Škoda dvou obdržených gólů po našich chybách, ale soupeř si je za dobrý výkon zasloužil. Dovedl bych si představit lepší hru od obránců a Guťase.

góly: Macák L. 4x, Kryeziu E. 3x, Tvaroh L., Hanetšlegr T.

sestava: Gutwirth Lukáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Šoupa Jiří, Hanetšlegr Tomáš, Šimek Samuel, Kryeziu Erik, Leština Josef, Kasper Matyas, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukáš, Tvaroh Lukášsobota 10.10. 2015 KP
LOKO - Junior Strakonice 5:3 (3:1) kapitán: Voneš O.

góly: Pranevský E. 3x, Kollerová S., Hlinšťák A.

sestava: Gutwirth Lukáš - Voneš Ondřej, Kollerová Sára, Anderle Vojtěch, Hlinšťák Adam, Šmalcl David, Křikava Matěj, Holomel Michal, Martínek Ondřej, Kasper Matyas, Leština Josef, Jakubec Lukáš, Pranevský Eliáš
hodnocení utkání:
Z dnešního zápasu jsem měl obavy, které se nakonec potvrdily. Utkání se muselo divákům líbit, ne tak trenérům. Výhrady mám k defenzivní činnosti některých hráčů "dorazového" ročníku (rozebereme na pondělním tréninku). Když se po více jak roční pauze trefila "nádherně" po centru Sára, zůstaly 3 body doma, neboť si Guťas dobře postavil branky (3x nás zachránilo břevno). Soupeř ale nepříjemný, kůži nedal zadarmo. Rozhodně si hosté nemohou stěžovat na "nepřízeň" rozhodčího, který je vrátil do hry vymyšlenou penaltou.

sobota 3.10. 2015 KP
Trhové Sviny - LOKO 0:5 (0:2) kapitán: Šmalcl D.

góly: Kryeziu E. 3x, Šimek S., Hlinšťák A.

sestava: Šmrha Matěj - Kollerová Sára, Anderle Vojtěch, Hlinšťák Adam, Šmalcl David, Křikava Matěj, Holomel Michal, Tomandl Jakub, Šimek Samuel, Junek Tadeáš, Koten Adam, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Šoupa Jiří
hodnocení utkání:
Dnes lepší defenzivní činnost týmu než ofenzíva. Soupeř "kousal", hrál důrazně (NE zákeřně), na což jsme doplatili zraněním 2 hráčů (pro Tadeáše bohužel zlomená ruka, přejeme brzké uzdravení a návrat na hřiště). Představení hráčů ročníku 2003 bylo mizerné, takže opět museli střílet góly mladší spoluhráči. Výborný výkon podal Šámič, který vychytal nulu. Tohle na Strakonice a Meteor stačit nebude...

čtvrtek 1.10.2015 OP ml. žáků
Dříteň - LOKO 0:9 (0:6)

Podprůměrný výkon domácích hráčů nám dovolil experimentovat se sestavou. Kluci si vyzkoušeli v zápase posty, na které nejsou zvyklí.

góly: Macák L. 4x, Kryeziu E. 3x, Pranevský E., Koten A.

sestava: Gutwirth Lukáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Šoupa Jiří, Junek Tadeáš, Šimek Samuel, Kryeziu Erik, Leština Josef, Koten Adam, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukáš, Tvaroh Lukáš


sobota 26.9. 2015 KP
LOKO - Vodňany 14:0 (8:0) kapitán: Šmalcl D.

góly: Křikava M. 4x, Holomel M. 3x, Martínek O. 3x, Šmalcl D. 2x, Koten A., Jakubec L.

sestava: Gutwirth Lukáš - Žahourek Matěj, Kollerová Sára, Anderle Vojtěch, Hlinšťák Adam, Šmalcl David, Křikava Matěj, Holomel Michal, Martínek Ondřej, Leština Josef, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Koten Adam, Hanetšleger Tomáš, Jakubec Lukáš
hodnocení utkání:
Při vší úctě k soupeřovi nebudu hodnotit dnešní utkání. Kluci si zastříleli, spoustu šancí jsme k tomu nedali ... konečně s nulou !!!

čtvrtek 24.9.2015 OP ml. žáků
LOKO - Č. Krumlov 13:0 (9:0)

Dnes jsme zase po čase ukázali, že umíme hrát fotbal. S Č.K. jsme sehráli přátelské utkání na soustředění a tam hráli velmi dobře. V OP ale nastoupili bez několika hráčů, jen s dvěma hráči 2003. V první půli se nám dařilo jak kombinačně, tak i střelecky. O poločase jsem prostřídal nějaké hráče mezi první a druhou lajnou a už se nám proměňování tolik nevedlo i když jsme si šancí vypracovali dost. Většinou jsme trefovali brankáře nebo nepřesně zakončovali. Zápas táhla hlavně první lajna. Druhá musí ještě přidat.

góly: Macák Lukáš 6x, Kryeziu Erik 3x, Koten Adam, Junek Tadeáš, Kasper Matyas, vlastní

sestava: Šmrha Matěj, Hanetšlegr Tomáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Junek Tadeáš, Šimek Samuel, Kryeziu Erik, Leština Josef, Koten Adam, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukáš


sobota 19.9. 2015 KP
SKP - LOKO 2:2 (1:0) kapitán: Voneš O.

góly: Macák L., Kryeziu E.

sestava: Šmrha Matěj - Voneš Ondřej, Kollerová Sára, Hlinšťák Adam, Šmalcl David, Křikava Matěj, Holomel Michal, Martínek Ondřej, Šimek Samuel, Junek Tadeáš, Pranevský Eliáš, Macák Lukáš, Kryeziu Erik

hodnocení utkání:
V utkání proti městskému rivalovi jsme získali pouze 1 bod, navíc bohužel nebylo. První poločas jsme prakticky hráli bez útoku, nebyli jsme schopní se vyrovnat důrazu a výškové převaze domácích. Paradoxně až vlastní gól nás probudil. Zápas se hraje 2 x 30 minut, a dnes jsme hráli fotbal cca 15-20 minut druhého poločasu. Paradoxně v posledních sekundách hry mohl urvat celé 3 body tým z SKP, kdy "Šámič" vytáhl střelu na břevno a z dorážky netrefil domácí útočník zcela ideálně míč ... Teď nás čekají týmy z chvostu tabulky, snad se probereme.

středa 16.9.2015 OP ml. žáků
Ševětín - LOKO 0:3 (0:2)

V posledních zápasech se nám moc nedaří. Ševětín patří každoročně k nejlepším týmům okresu, ale my jsme je měli přehrát s větší lehkostí. Soupeř urputně bránil po celý zápas a nám se nedařilo kombinačně přejít přes obranný val domácích. Do příštích zápasů je třeba přidat a zavzpomínat, jak se hraje fotbal.


góly: Pranevský Eliáš, Koten Adam, Kryeziu Erik

sestava: Gutwirth Lukáš, Hanetšlegr Tomáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Junek Tadeáš, Šimek Samuel, Kryeziu Erik, Leština Josef, Koten Adam, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukáš


sobota 12.9. 2015 KP
LOKO - J.Hradec 7:1 (3:1) kapitán: Voneš O.

góly: Macák L. 3x, Šmalcl D., Tomandl J., Voneš O., Martínek O.

sestava: Gutwirth Lukáš - Voneš Ondřej, Kollerová Sára, Anderle Vojtěch, Hlinšťák Adam, Šmalcl David, Holomel Michal, Martínek Ondřej, Žahourek Matěj - Leština Josef, Šimek Samuel, Tomandl Jakub, Jakubec Lukáš, Macák Lukáš, Kryeziu Erik

hodnocení utkání:
Před utkáním jsme řešili problém se sestavou, kdy nám z různých důvodů vypadlo 5 hráčů ze základu. Utkání dopadlo sice výsledkově "jednoznačně", ale dokud měl soupeř dostatek fyzických sil, tak nás trápil, zejména v 1.poločase. Fotbal se musel líbit, hrálo se nahoru dolů, minimum přerušení nebo faulů. Ukázalo, jak je důležité mít silnou lavičku. Díky všem !!! A teď je třeba se připravit na SKP.

středa 9.9.2015 OP ml. žáků
LOKO - Černý Dub 14:0 (3:0)

Dnes velmi špatný výkon.

góly: Macák Lukáš 4x, Tomandl Jakub 3x, Hanetšlegr Tomáš 2x, Pranevský Eliáš 2x, Koten Adam, Dudy Dominik, Šoupa Jiří

sestava: Gutwirth Lukáš, Hanetšlegr Tomáš, Tvaroh Lukáš, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Junek Tadeáš, Dudy Dominik, Leština Josef, Koten Adam, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukáš


úterý 8.9. 2015 KP
Roudné - LOKO 2:7 (1:3) kapitán: Voneš O.

góly: Macák L. 3x, Pranevský E. 2x, Šmalcl D. 2x

sestava: Šmrha Matěj - Voneš Ondřej, Kollerová Sára, Anderle Vojtěch, Hlinšťák Adam, Šmalcl David, Křikava Matěj, Holomel Michal, Martínek Ondřej - Leština Josef, Kasper Matyas, Junek Tadeáš, Pranevský Eliáš, Koten Adam, Hanetšleger Tomáš, Macák Lukáš

hodnocení utkání:
Celé utkání jsme odehráli na dvě lajny, kdy v první lajně jsme měli k dispozici ještě jednoho hráče navíc. Utkání se muselo líbit, hrálo se nahoru dolů; byl jsem nespokojen s úvodem hry, kdy domácí zahrávali cca 5 rohů během 1 minuty; "nekoncentrace" by se nám mohla příště vymstít. Obdržené góly jsme darovali soupeři, první po nedorozumění gólmana s obránci, druhý ještě zbytečnější po nesmyslné nahrávce z první přímo k nohám protivníka. Jinak jsme roudenské k ničemu nepustili, a kdybychom byli schopní proměnit "neskutečné" šance, byl by rozdíl skóre mnohem vyšší. Děkuji všem.

čtvrtek 3.9.2015 OP ml. žáků
LOKO - Lišov 16:1 (5:0)

Utkání jsme začali dobře a dvěma góly se ujali vedení. Bohužel jsme se uspokojili a naše hra postrádala nasazení a kvalitu. Mrzí mě přístup některých našich hráčů, které jsem po sobotním kraji hodně chválil. Je třeba si uvědomit, že bez tvrdé práce se pohledný fotbal hrát nedá. V první řadě je důležitá hra a pak až rozdíl ve skóre. Ve druhé půli jsme se zlepšili a po zásluze vyhráli.

góly: Macák L. 6x, Kryeziu E. 3x, Křikava M. 3x,Koten A. 2x, Pranevský E., Hanetšlegr T.

sestava: Gutwirth Lukáš, Hanetšlegr Tomáš, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Junek Tadeáš, Křikava Matěj, Leština Josef, Koten Adam, Pranevský Eliášsobota 29.8. 2015 KP
LOKO - Milevsko 12:1 (6:0) kapitán: Voneš O.

góly: Pranevský E. 3x, Kryeziu E. 3x, Martinec J. 2x, Holomel M., Tomandl J., Macák L., Křikava M.

sestava: Šmrha Matěj - Voneš Ondřej, Leština Josef, Hlinšťák Adam, Žahourek Matěj, Martinec Jakub, Šmalcl David, Holomel Michal - Tomandl Jakub, Šoupa Jiří, Pranevský Eliáš, Kryeziu Erik, Křikava Matěj, Macák Lukáš

hodnocení utkání:
Utkání jsme celé odehráli na dvě lajny, jen Ondra hrál středního obránce bez střídání. Od začátku zápasu jsme soupeře tlačili před jeho branku a pravidelně navyšovali skóre. Milevští hrozili jen střelami z dálky, ale vše v poklidu náš gólman vyřešil. Trochu zamrzí inkasovaná branka po naší laxnosti v bránění a nedomluvě obránců.

.....

středa 26.8. 2015 KP
LOKO - Vimperk 3:2 (0:1) kapitán: Voneš O.
gól: Macák L., Šmalcl D., Křikava M.

sestava: v brance Gutwirth Lukáš, Voneš Ondřej, Kollerová Sára, Anderle Vojtěch, Tomandl Jakub, Leština Josef, Křikava Matěj, Pranevský Eliáš, Martinec Jakub, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Šmalcl David

hodnocení utkání:
Těžce vydřené 3 body, ikdyž bych řekl, že zasloužené. První poločas byl lepší soupeř, ve druhém jsme se dostali do hry kontaktním gólem za stavu 0:2. Opět nás trápilo neproměňování vyložených šancí; soupeř, do čeho kopl, to tam spadlo. Děkuji všem za "morál", kdy jsme druhý poločas nic nevzdali, a odjezdili to až do konce. Negativem je opět další zranění ... snad budeme schopní dát tým dohromady na sobotní utkání proti Milevsku.

sobota 22.8. 2015 KP
Soběslav - LOKO 0:6 (0:1) kapitán: Voneš O.
gól: Hanetšleger T. 2x, Voneš O., Šimek S., Koten A., Tomandl J.

sestava: v brance Šmrha Matěj, Voneš Ondřej, Kollerová Sára, Anderle Vojtěch, Šimek Samuel, Tomandl Jakub, Koten Adam, Křikava Matěj, Pranevský Eliáš, Žahourek Matěj, Hlinšťák Adam, Kryeziu Erik, Hanetšleger Tomáš

hodnocení utkání:
K prvnímu utkání jsme zajížděli k nováčkovi soutěže, do Soběslavi. Ročník 03 byl "ochromen" (dovolená, tábory, ne 100% zdravotní stav některých hráčů), ... takže jsme museli využít služeb ročníku 04, kteří neváhali jet 100 km z Loučovic, aby nám pomohli (jsou tam na soustředění). Za výraznou a významnou pomoc jim děkuji. V zápase jsme byli jednoznačně lepší, náš gólman řešil pouze 2 nebezpečné střely, jinak se utkání odehrávalo na půlce soupeře. Pokud bychom proměnili více šancí, byl by výsledek dvouciferný. Bylo by třeba potvrdit body z venku ve středu proti nebezpečnému Vimperku. Klukům a Sáře děkuji.

SEZONA 2014-2015 (ročník 2002 a mladší)

Mladší žáci ročníku 2002-2003 hrají soutěž Krajský přebor ml. žáků a Okresní přebor starších žáků
Okresní přebor mladších žáků za nás hraje starší přípravka ročník 2004.

2. MÍSTO V KRAJSKÉM PŘEBORU - děkujeme a velká gratulace...

13. 6. 2015 - KP
Strakonice - LOKO 0:0 pk. 3:1 Kapitán: Leština V.
gól: --

sestava: v brance Vaněk Patrik, Leština Václav, Španinger Martin, Wenzl Martin, Slinták Jan, Tomášek Jaroslav, Voneš Ondřej, Martinec Jakub, Kollerová Sára, Šmalcl David, Hlinšťák Adam

hodnocení utkání:
Poslední utkání, které jsme si chtěli ve Strakonicích užít a završit krásnou sezonu výkonem druhého nejlepšího týmu kraje. To, co jsme předvedli nejde ani komentovat a je černou kaňkou celé sezony. Zamyslete se každý nad svým výkonem, uvědomte si, co jste na hřišti měli nechat a co jste tam nechali. V sobotu nás čeká turnaj ve Svinech, jestli tuto hrůzu míníte zopakovat, raději nikam nepojedeme. Shrnutí: 1:15 na šance, 0:10 na 100% šance, ve třetí minutě utkání mohlo být rozhodnuto...

10.6. 2015 - OP
LOKO - Boršov 3:1 (0:0)

Poslední utkání OP ml. žáků se nám nepovedlo. Už od prvních minut se nedařila kombinace, u balonu jsme byli pozdě a ani souboje jsme nevyhrávali. Na rozdíl od soupeře jsme si vypracovali nějaké šance, bohužel bez využití. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ne že by se po přestávce naše hra zlepšila, ale přece jsme nějaký gól dali a protrápili se k vítězství.

góly: Kryeziu E., Macák L., Hanetšlegr T.

sestava: Gutwirth Lukáš, Hanetšlegr Tomáš, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Junek Tadeáš, Jakubec Lukáš, Leština Josef, Koten Adam, Pranevský Eliáš, Šimek Samuel

.....


6. 6. 2015 - KP
LOKO - Český Krumlov 10:1 (4:1) Kapitán: Leština V.
gól: Tomášek J. 2x, Voneš O. 2x, Martinec J., Vaněk P., Leština V., Španinger M., Křikava M.

sestava: v brance Vaněk Patrik, Leština Václav, Španinger Martin, Wenzl Martin, Slinták Jan, Tomášek Jaroslav, Martinec Jakub, Voneš Ondřej, Kollerová Sára, Křikava Matěj, Holomel Michal, Žahourek Matěj

hodnocení utkání:


5.6. 2015 - OP
LOKO - SKP 4:3 (2:2)

Utkání se mi z naší strany dost líbilo. V soubojích jsme sice prohrávali, ale po fotbalové stránce spokojenost. Soupeř přijel se sedmi hráči dorazového ročníku 2002 a s odhodláním nás porazit. My jsme předváděli hru, kterou po hráčích chci. Nebáli se přechodu jeden na jednoho, hrát po stranách a křižné přihrávky mezi beky. Po celý zápas jsme byli častěji na soupeřově polovině, ale rozhodující gól v poslední minutě si dal soupeř sám. Výhra zasloužená i když trochu se štěstím, kterému jsme šli naproti.

góly: Kryeziu E. 2x, Macák L., Koten A.

sestava: Gutwirth Lukáš, Hanetšlegr Tomáš, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Junek Tadeáš, Jakubec Lukáš, Leština Josef, Koten Adam
.....

31. 5. 2015 - KP
Chotoviny/Větrovy - LOKO 1:4 (0:0) Kapitán: Leština V.
gól: Křikava M., Wenzl M., Španinger M., Martinec J.

sestava: v brance Vaněk Patrik, Leština Václav, Španinger Martin, Wenzl Martin, Tomášek Jaroslav, Slinták Jan, Voneš Ondřej, Martinec Jakub, Křikava Matěj, Holomel Michal, Martínek Ondřej, Hlinšťák Adam, Anderle Vojtěch, Žahourek Matěj

hodnocení utkání:
Dnes nebudeme utkání herně hodnotit. Pozitivum bylo, že si zahráli všichni hráči kádru. Utkání rozhodli zkušení hráči ukázkovými kombinacemi. Tyto 3 povinné body nám zajistily 2. místo v krajském přeboru..

28. 5. 2015 - OP
LOKO - Ševětín 5:1 (1:1)

Fyzicky velmi těžké utkání proti druhému celku tabulky. Obrovská marodka nám kosí jednoho hráče za druhým. Dnes už chybělo šest hráčů. Díky Tvarymu , který nám poskytl Lukyho, i když měl hrát vlastní zápas za 05.. Samotné utkání bylo vyrovnané až do posledních minut, ve kterých jsme rozhodli třemi slepenými góly. Snad se dáme do neděle do pořádku, aby jsme mohli odehrát kraj na Složišti.

góly: Macák L. 4x, Tomandl J.

sestava: Gutwirth Lukáš, Hanetšlegr Tomáš, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Junek Tadeáš, Tvaroh Lukáš
.....

23. 5. 2015 KP
LOKO - J. Hradec 4:3 (2:2) Kapitán: Leština V.
gól: Slinták J. 2x, Šmalcl D. 2x

sestava: v brance Vaněk Patrik, Leština Václav, Španinger Martin, Wenzl Martin, Slinták Jan, Tomášek Jaroslav, Martinec Jakub, Voneš Ondřej, Šmalcl David, Kollerová Sára, Křikava Matěj, Martínek Ondřej

hodnocení utkání:
Dnešní utkání jsme si výsledkově zkomplikovali sami. Po výborném začátku, kdy nám krásně vyšel signál z rohového kopu a pár minut poté moc hezky zakončoval David. Poté si slabší chvilku vybral gólman a v jedné minutě jsme o vedení přišli. Soupeř hrál velmi tvrdě, někdy až zákeřně a rozhodčí je ušetřil dvou penalt a rozdal pouze 1 žlutou kartu. Nás opět trápila koncovka, ale šancí jsme měli opravdu hodně. Do konce soutěže zbývají 3 utkání a ZASLOUŽENÉ, krásné druhé místo se stává realitou.. Díky všem..


21.5.2015 - OP
Dříteň - LOKO 1:8 (1:6)

Tímto vítězstvím jsme si s předstihem zajistili první místo v soutěži. To co jsem si přál po podzimním zápase proti Ševětínu, se podařilo nám i Plzni. Všem děkuji za výkony v celém ročníku.

góly: Macák L. 4x, Hanetšlegr T. 2x Pranevský E., Kryeziu E.

sestava: Gutwirth Lukáš, Hanetšlegr Tomáš, Koten Adam, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukáš, Junek Tadeáš, Tvaroh Lukáš
.....

16. 5. 2015 - KP
LOKO - Tatran Prachatice 5:2 (3:0) Kapitán: Leština V.
gól: Šmalcl D. 2x, Martinec J., Španinger M., Hlinšťák A.

sestava: v brance Vaněk Patrik, Leština Václav, Španinger Martin, Wenzl Martin, Slinták Jan, Tomášek Jaroslav, Voneš Ondřej, Martinec Jakub, Kollerová Sára, Šmalcl David, Hlinšťák Adam, Žahourek Matěj

hodnocení utkání:
Dnes nás čekal velice nepříjemný soupeř, který nás snad nejvíce potrápil v podzimní části sezóny. První poločas nám vyšel parádně, z 5 střel jsme vstřelili 3 branky, z toho 2 po akcích po křídlech. Soupeř byl nebezpečný v poli, ale do žádné vyložené šance jsme ho nepustili. Ve druhém poločase jsme přidali čtvrtý gól a utkání se dohrávalo "z povinnosti". Ke konci zápasu jsme darovali 2 zbytečné góly prachatickým, takže zápas skončil celkově 5:2 pro nás.

12.5.2015 - OP
LOKO - Bukovsko - Veselí 6:2 (4:0)

Dnes jsme předváděli velmi pěkný fotbal. Hlavně v první půli se na nás dalo koukat. I když je Bukovsko kvalitní soupeř, nám se dařilo. Perfektně jsme roztáhli hřiště a střílenými centry se dostávali do zakončení. Do kabin se šlo se čtyřbrankovým vedením, ale s vědomím, že i soupeř měl nějaké šance ke skórování. V druhém poločase naše dobrá hra pokračovala, ale jako většinou nám docházely síly. Trochu se nám plní marodka a v takovém vedru proti dorazovému ročníku na tři střídající hráče byl záhul.

góly: Hanetšlegr T. 2x, Pranevský E.2x, Kryeziu E., Macák L,

sestava: Gutwirth Lukáš, Šimek Samuel, Hanetšlegr Tomáš, Koten Adam, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Leština Josef, Šoupa Jiří, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukáš, Junek Tadeáš

.....

10. 5. 2015 - KP
Meteor Tábor - LOKO 2:3 (2:0) Kapitán: Leština V.
gól: Martinec J., Wenzl M., Španinger M. pk

sestava: v brance Vaněk Patrik, Leština Václav, Španinger Martin, Wenzl Martin, Slinták Jan, Tomášek Jaroslav, Voneš Ondřej, Martinec Jakub, Kollerová Sára, Šmalcl David

hodnocení utkání:
Dnes nás čekalo velmi těžké utkání na horké půdě Meteoru. To se také do detailu potvrdilo. V první půli se nám moc nedařilo, soupeř nás přehrával a jen velmi dobrými zákroky gólmana jsme poločas přežili pouze prohrou 0:2. O poločase jsme si řekli pár slov, udělali malé změny v sestavě a začali se dít věci. Do druhého poločasu jsme na soupeře vlétli a konečně krásnou kombinační hrou začali kolotoč střel a krásných přihrávek.. Dnes jsme ukázali charakter týmu, sílu a vůli po vítězství. TÝME moc chválíme a Wenzlíkovi díky za rozdílového hráče. Je ale potřeba pochválit i výborně hrajícího soupeře, toto utkání sneslo parametry nejlepších týmů krajského přeboru.4.5.2015 - OP
Roudné - LOKO 3:8 (2:5)

Roudné se na jaře zvedlo a poskočilo na třetí místo v tabulce OP. Do utkání jsme vstoupili dobře a rychle vedli 3:0. To nás asi uspokojilo, protože soupeř během pár minut snížil na rozdíl jedné branky po našich chybách. Naštěstí jsme do přestávky přidali a prakticky rozhodli o osudu utkání. Teď si musíme odpočinout a nabrat nějaké síly, protože během posledních pěti dnů jsme odehráli dva zápasy okresu, dva zápasy kraje a devět utkání na turnaji. Klobouk dolů, protože všechna utkání snesla pochvalu.

góly: Macák L. 4x, Koten A., Pranevský E., Jakubec L., Kryeziu E.

sestava: Gutwirth Lukáš, Šimek Samuel, Hanetšlegr Tomáš, Koten Adam, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukáš, Junek Tadeáš, Tvaroh Lukáš
.....

2. 5. 2015 - KP
LOKO - T. Sviny 2:0 (0:0) Kapitán: Leština V.
gól: Šmalcl D., Martinec J.

sestava: v brance Vaněk Patrik, Leština Václav, Wenzl Martin, Španinger Martin, Slinták Jan, Tomášek Jaroslav, Voneš Ondřej, Martinec Jakub, Šmalcl David, Kollerová Sára

hodnocení utkání:
Opět velmi těžké utkání proti převážně bránícímu se soupeři. Hra nebyla úplně ideální byť se soupeř prosazoval jen sporadicky. Pochválit hru můžeme za posledních 10 minut prvního poločasu, kdy jsme vyvinuli veliký tlak, ale bohužel opět bez gólového efektu. Poté nás dvěma důležitými zákroky podržel gólman a tak jsme udolovali zasloužené vítezství.


30.4.2015 - OP
LOKO - Hluboká 7:2 (5:1)

Hluboká je v OP ml.žáků v horní polovině tabulky. Dnes však nenastoupili v kompletní sestavě a bylo to znát. V první půli jsme soupeře zatlačili, dobře kombinovali a dávali góly. Bohužel, po přestávce jsme neudrželi naše tempo. Soupeř se zatáhl na vápno a bylo po fotbale. Z naší strany byly akce uspěchané , nepřipravené a proto stačilo hlubockým stát na vápně a blokovat naše střely. Když už něco prošlo, tak jsme trefovali brankáře. Škoda, druhý poločas jsme měli hrát s větší chutí.

góly: Hanetšlegr T. 3x, Pranevský E., Kryeziu E., Koten A., Macák L,

sestava: Gutwirth Lukáš, Šimek Samuel, Hanetšlegr Tomáš, Koten Adam, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukáš, Junek Tadeáš

.....

25. 4. 2015 - KP
Kaplice - LOKO 1:3 (0:1) Kapitán: Leština V.
gól: Martinec J. 2x, Španinger M.

sestava: v brance Vaněk Patrik, Leština Václav, Wenzl Martin, Španinger Martin, Slinták Jan, Voneš Ondřej, Martinec Jakub, Šmalcl David, Křikava Matěj, Martínek Ondřej

hodnocení utkání:
Po celou dobu jsme měli utkání pod kontrolou, byli jsme jasně lepší, ale naše opět mizerná koncovka dala klukům z Kaplice naději na dobrý výsledek.
.....

23.4.2015 - OP
H. Stropnice - LOKO 1:6 (1:3)

Zápas jsme začali velice špatně. Do sedmé minuty nás soupeř zatlačil a my se jen zbavovali míčů odkopem nikam. Po prostřídání a důrazné domluvě některým hráčům se naše hra zlepšila. Je třeba si uvědomit, že žádný soupeř se neporazí sám. Utkání začíná už první minutou.

góly: Macák L. 2x., Hanetšlegr T., Pranevský E., Kryeziu E., Leština J.

sestava: Gutwirth Lukáš, Šimek Samuel, Hanetšlegr Tomáš, Koten Adam, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukáš, Leština Josef


22. 4. 2015 středa - KP
LOKO - Třeboň/Břilice 1:0 (0:0) Kapitán: Leština V.
gól: Španinger (M. pen.)

sestava: v brance Vaněk Patrik, Leština Václav, Španinger Martin, Wenzl Martin, Tomášek Jaroslav, Martinec Jakub, Voneš Ondřej, Šmalcl David, Kollerová Sára, Anderle Vojtěch, Holomel Michal, Martínek Ondřej, Hlinšťák Adam

hodnocení utkání
Co říci k dnešnímu utkání? Tři body zůstaly zaplať pán Bůh doma, jinak "děs běs". Co jsme schopní nedát, myslím si, že netřeba dalšího komentáře. Je třeba se oklepat a soustředit na utkání v Kaplici, kde to nebude žádná procházka. K tomu další zranění hráči ...

18. 4. 2015 sobota - KP
LOKO - SKP Č.B. 3:1 (3:0) Kapitán: Leština V.
gól: Španinger M., Tomášek J., Wenzl M.

sestava: v brance Vaněk Patrik, Leština Václav, Španinger Martin, Wenzl Martin, Tomášek Jaroslav, Slinták Jan, Martinec Jakub, Voneš Ondřej, Šmalcl David, Žahourek Matěj, Křikava Matěj, Kollerová Sára

hodnocení utkání
Tak další těžké utkání máme úspěšně za sebou. Kluci a Sára zápas odmákli, a na vlastní kůži se přesvědčili, že fotbal občas pěkně bolí ... soupeř jim totiž nenechal nic zadarmo. Začátek utkání paradoxně vyšel našemu týmu, když hostující obránce "netakticky" fauloval Honzu v rohu vápna, a byla z toho penalta. Úspěšně ji proměnil Martin, když poslal hostujícího gólmana na druhou stranu. Za pár minut bylo veseleji, podnikli jsme rychlý protiútok po pravé straně a Jarda zakončil svůj výlet gólem. Těsně před koncem poločasu využil Martin Wenzl špatné rozehrávky gólmana a poločasový výsledek byl 3:0 pro nás. Druhý poločas jsme se nechali zbytečně zatlačit, všechny akce ale Patrik ve spolupráci s obranou až na jednu vyřešili. Nepříjemný okamžik se udál těsně před koncem utkání, když se zranil hostující hráč bez cizího zavinění (vykloubené rameno?). Přejeme brzké uzdravení.
Je třeba tyto body potvrdit ve středeční dohrávce proti Třeboni a následně v sobotním utkání proti nepříjemné Kaplici.

16.4.2015 - OP
LOKO - D. Voda 3:0 (2:0)

Dnes nás čekal velmi nepříjemný soupeř, který hraje po právu na třetí místo tabulky OP. Zápas se ale od začátku hrál podle našich not. Na soupeře jsme vlítli a hned z prvního rohu parádně skórovali, když se nechytatelně trefil Hany. Dobrovodští nevěděli kudy kam, ale my své dobře připravené šance nedokážeme proměňovat. Do konce zápasu jsme nepustili D.V. do vyložené šance a zápas kontrolovali. Škoda dalších neproměněných šancí, protože utkání by slušelo daleko vyšší skóre.

góly: Macák L. 2x., Hanetšlegr T.

sestava: Gutwirth Lukáš, Šimek Samuel, Hanetšlegr Tomáš, Koten Adam, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukáš, Junek Tadeáš, Leština Josef


.....

11. 4. 2015 - KP
Vimperk - LOKO 3:0 (1:0) Kapitán: Leština V.
gól: --

sestava: v brance Vaněk Patrik, Wenzl Martin, Španinger Martin, Leština Václav, Slinták Jan, Tomášek Jaroslav, Voneš Ondřej, Křikava Matěj, Martinec Jakub, Žahourek Matěj, Kollerová Sára, Šmalcl David

hodnocení:
Souboj o čelo tabulky jsme bohužel nezvládli. Soupeř nás předčil v nasazení a v proměňování šancí. Nedařilo se našim klíčovým hráčům, rozehrávka byla špatná, byli jsme vždy o dva kroky pozadu a k proměňování šancí se raději nebudeme ani vyjadřovat. Utkání rozhodl přílišný respekt z urostlých, velmi fyzicky zdatných hráčů Vimperka a herní systém dlouhých nakopávaných balonů přes celé hřiště. Ale přece jenom: oba týmy si vypracovali shodných pět brankových příležitostí. Vimperk všech pět mířil do brány. Dvě zneškodnil brankář a tři proměnili. Brankář Vimperka tam ani stát nemusel. Ani jednou jsme totiž bránu netrefili a to jsme tam třikrát stáli tváří v tvář... S tak kvalitním soupeřem si toto opravdu dovolit nemůžeme..

11.4.2015 - OP
Jankov : LOKO 1:5 (0:2)

Na velmi špatném, hrbolatém a po bouřce ještě bahnitém terénu jsme sehráli druhé kolo OP. Utkání jsme začali podle očekávání náporem a vytvořili si i gólové příležitosti. Bohužel v poslední době je špatně řešíme a tudíž branky nedáváme. První poločas rozdělila bouřka s krupobitím, ale nás patnáctiminutové přerušení nerozhodilo a do kabin se odcházelo za stavu 0:2. I druhou půli jsme kontrolovali a i když k dřívější pohodě nám hodně schází, tak jsme utkání zvládli a nepřipustili žádnou komplikaci. No, uvidíme zítra, ale kluky čeká dost práce dostat se do pohody.

góly: Kryeziu E. 2x, Jakubec L., Hanetšlegr T.,Tomandl J

sestava: Gutwirth Lukáš, Šimek Samuel, Hanetšlegr Tomáš, Koten Adam, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Pranevský Eliáš, Jakubec Lukáš, Junek Tadeáš, Leština Josef

.....

2.4.2015 - OP
LOKO - Bavorovice 15:0 (7:0)

První utkání OP jsme sehráli proti poslednímu celku tabulky za občasného sněžení a velké zimě. Ještě že terén byl OK. To už se nedalo říci o soupeři, který přijel jen se sedmi hráči včetně brankáře. Nám se to docela hodilo a tak jsme nastoupili 6 na 6. I když bylo na hřišti víc místa, bohužel naší hře to moc neprospělo. Nějak se s tím v poslední době trápíme. Snad to hráči neomarodí a nerozšíří naší početnou marodku.

góly: Koten A. 4x, Macák L. 3x, Jakubec L. 3x, Hanetšlegr T. 2x, Tomandl J., Šoupa J., Tvaroh L.

sestava: Gutwirth Lukáš, Šimek Samuel, Hanetšlegr Tomáš, Koten Adam, Kryeziu Erik, Macák Lukáš, Tomandl Jakub, Kasper Matyas, Šoupa Jiří, Jakubec Lukáš, Tvaroh Lukáš, Junek Tadeáš


.....

28. 3. 2015 - KP
Milevsko - LOKO 1:7 (0:3) Kapitán: Španinger M.
gól: Wenzl M. 2x, Křikava M. 2x, Martinec J., Španinger M., Žahourek M.

sestava: v brance Vaněk Patrik, Wenzl Martin, Španinger Martin, Slinták Jan, Tomášek Jaroslav, Martinec Jakub, Voneš Ondřej, Křikava Matěj, Šmalcl David, Kollerová Sára, Žahourek Matěj, Anderle Vojtěch

hodnocení utkání:
Z dnešního utkán
návštěvníků stránky
celkem213 228
tento týden167
dnes66