Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

LOKOMOTIVA České Budějovice - oddíl kopané:fotbalový oddíl

LOKOMOTIVA České Budějovice - oddíl kopané

stránky českobudějovického fotbalového oddílu, založeného roku 1923

Pokud budete mít zájem o zveřejnění Vašich informací či další dotazy zasílejte nám je na e-mailovou adresu: lokocebu@seznam.cz

Naše výsledky vtýdnu 18.9. - 24.9.2017

út 19.9. - ml. přípravka B - Zliv - LOKO 17:00 hod.
čt 21.9. - ml. žáci B - LOKO - ČernýDub 16:30 hod.
so 23.9. - muži A -
LOKO -Sedlec 10:15hod.
ne 24.9. - st. přípravka B - Včelná -LOKO 10:00 hod.
ne 24.9. - st. žáci - Č. Krumlov -
LOKO 10:00hod.
ne 24.9. - ml. žáci A - Č. Krumlov -LOKO 11:45 hod.
ne 24.9. - st. dorost - LOKO - Čt. Dvory
10:00hod.
ne 24.9. - ml. dorost - LOKO - Čt. Dvory 12:15 hod.
ne 24.9. - st. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB
Loko 14:00 hod.
ne 24.9. - ml. přípravka A - LOKO - DynamoČB Loko14:00 hod.
ne 24.9. - st. přípravka A - LOKO - Sokol JH
Loko 17:00 hod.
ne 24.9. - ml. přípravka A - LOKO - SokolJH Loko17:00 hod.
ne 24.9. - muži B - Boršov
"B"- LOKO 14:30hod.


Naše výsledky vtýdnu 11.9. - 17.9.2017

út 12.9. - st. přípravka B - LOKO - Slavia ČB 9:6
út 12.9. - ml. přípravka B - LOKO - Sedlec 12:2
so 16.9. - ml. žáci B - Jankov - LOKO
9:0
so 16.9. - st. žáci - LOKO - Třeboň/D. Voda 3:4 Pranevský E. 2x,Macák L.
so 16.9. - ml. žáci A -
LOKO -Třeboň/D. Voda 5:5PK 4:3
so 16.9. - st. dorost - Hradiště - LOKO 2:5
so 16.9. - ml. dorost - Hradiště -
LOKO 0:6 Djurov N. 2x, Vaněk P., Tomášek J., Janů J., Skříšovský J.
so 16.9. - muži A - Vodňany - LOKO 0:1 Ayeb
ne 17.9. - st. přípravka A - Táborsko - LOKO
9:7
ne 17.9. - ml. přípravka A - Táborsko- LOKO 9:3
ne 17.9. - st. přípravka A - Písek - LOKO
20:3
ne 17.9. - ml. přípravka A - Písek -LOKO
ne 17.9. - muži B -
LOKO - Borek6:2


Naše výsledky vtýdnu 4.9. - 10.9.2017

út 5.9. - ml. žáci B - H. Stropnice - LOKO 0:12
st 6.9. - st. přípravka B - FMA "C" - LOKO 2:11
čt 7.9. - ml. žáci B -
LOKO -Nemanice 8:0
čt 7.9. - ml. přípravka B - FMA "C" - LOKO 13:8
so 9.9. - muži A -
LOKO -Vimperk 1:3
so 9.9. - muži B - Pištín - LOKO 0:7
ne 10.9. - st. žáci - Hradiště -
LOKO 4:1
ne 10.9. - ml. žáci A - Hradiště -LOKO 3:2
ne 10.9. - st. dorost - LOKO - Vodňany/Dříteň
5:1
ne 10.9. - ml. dorost - LOKO - Vodňany/Dříteň 13:0 Djurov N. 4x, Janů J. 2x,Leština V. 2x, Havrda F., Vaněk P., Wenzl M., Tomášek J.,Dudy R.


Naše výsledky vtýdnu 28.8. - 3.9.2017

út 29.8. - ml. přípravka B - LOKO - Hluboká 4:7
st 30.8. - st. přípravka B - Roudné- LOKO 5:16
so 2.9. - muži A - Blatná -
LOKO 3:2 Nebor, Kocar
ne 3.9. - st. dorost - Roudné - LOKO 8:0
ne 3.9. - ml. dorost - Roudné -
LOKO 4:3 Djurov N. 2x,Vaněk P.
ne 3.9. - st. žáci - LOKO - Met. Tábor/Větrovy 0:6
ne 3.9. - ml. žáci A -
LOKO -Met. Tábor/Větrovy 0:6
ne 3.9. - st. přípravka A - Milevsko- LOKO 6:4
ne 3.9. - ml. přípravka A - Milevsko - LOKO
3:18
ne 3.9. - st. přípravka A - Č.Krumlov - LOKO 6:5
ne 3.9. - ml. přípravka A - Č. Krumlov - LOKO
12:11
ne 3.9. - muži B - LOKO - Lipí 8:0


Naše výsledky vtýdnu 21.8. - 27.8.2017

so 26.8. - st. žáci - Vimperk - LOKO 4:0
so 26.8. - ml. žáci A - Vimperk - LOKO 9:0
so 26.8. - muži A -
LOKO - Prachatice2:2
so 26.8. - muži B - Chrášťany - LOKO 1:3
ne 27.8. - st. dorost -
LOKO - Milevsko2:1 Švarc, Pícha
ne 27.8. - ml. dorost - LOKO - Milevsko 5:2 Djurov N. 2x, Tomášek J.,Leština V., Vaněk P.


První čtyři mistrovskézápasy v nové sezoně

ne 20.8. - st. dorost - Sokol Sez. Ústí - LOKO 2:5
ne 20.8. - ml. dorost - Sokol Sez.Ústí - LOKO 0:6 Djurov N. 3x, Vaněk P.,Leština V., Havrda F.
ne 20.8. - muži B - LOKO -
Ševětín "B" 5:1
ne 20.8. - muži A - Strakonice - LOKO 3:1

návštěvníků stránky
celkem226 752
tento týden227
dnes4