Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

LOKOMOTIVA České Budějovice - oddíl kopané:fotbalový oddíl

LOKOMOTIVA České Budějovice - oddíl kopané

stránky českobudějovického fotbalového oddílu, založeného roku 1923

Pokud budete mít zájem o zveřejnění Vašich informací či další dotazy zasílejte nám je na e-mailovou adresu: lokocebu@seznam.cz
V neděli 1.12. 2019 se zúčastnili ml. dorostenci halového turnaje v Kaplici, kde obsadili čtvrté místo. Více info v sekci dorost turnaje.
Jak jsme si vedli během podzimu

- muži A - I. Atřída - 11. místo (14 týmů)
- muži B - okresní přebor - 11. místo (14)
- starší dorost - česká divize - 5. místo(16)
- mladší dorost - česká divize - 11. místo (16)
- starší žáci - krajský přebor - 13. místo(14)
- mladší žáci A - krajský přebor - 11. místo (14)
- mladší žáci B - okresní soutěž - 2.
místo (11)
- v soutěžích přípravek se tabulky nevedou


Poslední dva podzimní mistrovské zápasy

ne 17.11. - st. dorost - LOKO - Sportovní škola Plzeň 5:1 Pavel V. 3x, Janů J., Pavel F.
ne 17.11. - ml. dorost - LOKO - Sportovní škola Plzeň 1:2 PK 3:5 Novák F.


Naše výsledky v týdnu 4.11. - 10.11.2019

út 5.11. - ml. žáci B - LOKO - SKP ČB "C" 13:2
so 9.11. - st. dorost - Přeštice - LOKO 3:1 Vaněk P.
so 9.11. - ml. dorost - Přeštice -
LOKO 4:1 Tomandl J.
so 9.11. - muži A - LOKO - Chýnov 1:3 Kamiš P.
so 9.11. - muži B - Borovany -
LOKO 1:1 Kříž P.
ne 10.11. - st. žáci -Hradiště/Písek "B" - LOKO 7:1 Tvaroh L.
ne 10.11. - ml. žáci A - Hradiště/Písek
"B" - LOKO 3:0


Naše výsledky vtýdnu 28.10. - 3.11.2019

pá 1.11. - ml. žáci B - Jankov - LOKO 2:6
so 2.11. - st. žáci - LOKO - Vimperk 0:14
so 2.11. - ml. žáci A -
LOKO - Vimperk0:7
so 2.11. - muži A - Ševětín - LOKO 3:3 Weinreb J.,Ayeb K., Růžička M.
ne 3.11. - st. dorost -
LOKO - Roudné 3:0 Janů J., Pavel F., Vaněk P.
ne 3.11. - ml. dorost - LOKO - Roudné 2:3 Novák F., Anderle V.
ne 3.11. - muži B -
LOKO -Dobrá Voda 2:2 Choutka T.,Fantyš P.


Naše výsledky vtýdnu 21.10. - 27.10.2019

út 22.10. - ml. žáci B - LOKO - K.Újezd 13:5
út 22.10. - ml. přípravka B - LOKO - Roudné 1:17
čt 24.10. - ml. přípravka B - Černý Dub -
LOKO 6:4
so 26.10. - muži A - LOKO - Hluboká 1:4 Kamiš P.
ne 27.10. - st. žáci - Č. Krumlov -
LOKO 8:0
ne 27.10. - ml. žáci A - Č. Krumlov- LOKO 1:2 PK 4:5 Fornbaum J.
ne 27.10. - st. dorost - Slavia Vejprnice -
LOKO 2:4 Djurov N., Vaněk P.,Martinec J., Pavel F.
ne 27.10. - ml. dorost - SlaviaVejprnice - LOKO 1:2 PK 3:5 Hanetšleger T.
ne 27.10. - muži B - Olešník
"B"- LOKO 1:3 Ayeb K., Hlavinka S., Růžička J.


Deset našichsoutěží v sezoně 2019-2020

- muži A - I.A třídask. B: info o soutěži ZDE
-
mužiB - okresní přebor: info o soutěži ZDE
- starší dorost - česká divize: info o soutěži
ZDE
-
mladšídorost - česká divize: info o soutěži ZDE
- starší žáci - krajský přebor: info o soutěži
ZDE
-
mladší žáci A - krajský přebor: info osoutěži ZDE
- mladší žáci B - okresní soutěž sk. A: info o soutěži
ZDE
-
staršípřípravka - krajský přebor: info o soutěži ZDE
- mladší přípravka A - krajskýpřebor: info o soutěži
ZDE
-
mladšípřípravka B - okresní přebor sk. A: info o soutěži ZDE

návštěvníků stránky
celkem287 201
tento týden406
dnes66