Trenéři: Roman Koller tel. 775 223 077, Jiří Fišer tel. 602 646 054, Radek Vinický 603 339 020
Tréninky: pondělí, středa, pátek 17:00-18:30

Vimperk : Loko ČB 12 : 0 (7:0)
Neděle 4. 6. 2022

Loko ČB : Č. Krumlov 1 : 2 (0:1)
Sobota 28. 5. 2022
Třetí zápas s většinou jen mladších kluků byl poměrně kvalitní. Kluci makali a v průběhu zápasu zvyšovali tempo a tlak na soupeře. Po celkem vyrovnaném prvním poločase, ve kterém obdrželi jeden gól vstoupili do druhého trochu lépe, ale bohužel znovu inkasovali. Po změnách v sestavě se ale výkon zlepšil, což znamenalo výrazně víc šancí a výsledkem byla vstřelená branka, navíc premiérová pro Honzíka Hucka! Škoda že gól přišel až 5 min před koncem zápasu, protože od toho okamžiku jsme soupeře jasně přehrávali a vyrovnání bylo jen otázkou času, kterého ale bylo málo.

Hradiště : Loko ČB 10 : 0 (5:0)
Sobota 21. 5. 2022
K tomuto zápasu se jen těžko hledají slova. Náš tým opět složený v podstatě jen z mladších kluků byl v podstatě trvale pod tlakem. Chyběl nám pohyb i kombinace a důsledkem toho je tento výsledek.

Loko ČB : Kaplice  0 : 5 (0:3)
Sobota 14. 5. 2022

Loko ČB: Prachatice 3 : 5 (2:2)
Sobota 7. 5. 2022
Poté co většina kluků ze základní sestavy r. 2009  odehrála celý zápas se staršími žáky, tak nastoupili k utkání zjevně dost vyšťaveni. Bohužel jsme si neudrželi náš styl hry a nedostali se do tempa. Chyběl pohyb. Na fotbal se v podstatě nedalo koukat.
I přes to že jsme třikrát vedli, tak soupeř vždy srovnal. Možná jsme trochu očekávali, že se zvedneme ve druhém poločase, ale bohužel to se nestalo a soupeř ke konci zápasu stav otočil.

Čtyři Dvory : Loko ČB 5 : 6 (4:2)
Neděle 1. 5. 2022
S ohledem na předposlední místo v tabulce a původně předpokládanému většímu využití našich hráčů v týmu starších jsme nominovali i hráče, kteří se na hřiště nedostávají moc často a ještě přidali 2 ze starší přípravky. Poměrně namíchaná sestava měla s důrazně hrajícím soupeřem, který navíc rychle rozehrával do brejků problémy a z jednoho takového brejku padl první gól utkání, bohužel do naší branky. Naštěstí se nám podařilo poměrně rychle vyrovnat, trochu kuriózním gólem Dalibora Hanzlíka, kdy nepovedený centr z pravé strany zapadl k zadní tyči domácí branky. Ale soupeř šel opět brzy do vedení načež odpověděl pěknou přízemní střelou David Hupka. Bohužel to bylo poslední, co se našim borcům v prvním poločase povedlo a po dvou dalších gólech soupeře jsme šli do šaten za nepříznivého stavu 4:2. V šatně bylo trochu dusno a i sami kluci si spolu měli co říct. Do druhého poločasu "vlétl" úplně jiný tým. Kluci jezdili jak motorové myši. Zlepšili obranu, přesto ve 45 minutě inkasovali. Zápas se za stavu 5:2 zdál rozhodnut, což možná trochu ukolíbalo soupeře, který ztratil pohyb a když ve 48 minutě Dalibor předvedl v podstatě na chlup stejný gól na zadní tyč, tak kluci pochopili, že nemusí být ještě konec. Dál šlapali jak lokomotivy :-) a v 55 minutě jsme se z pokutového kopu, který zahrával Filip Klepsatel přiblížili na dostřel jedné branky. To už kluci tušili, že mají na obrat a když v 60 minutě srovnali, tak bylo jasné, že chtějí vyhrát všichni, v podstatě bylo jedno jaká sedmička byla na hřišti. Nikdo nic nevypustil a když v 60 minutě dali na 5:6, tak to bylo jak uragán! Posledních 5 minut kontrolovali a zvítězili. Soupeř měl ve druhé půlce v podstatě jen tu jednu gólovou šanci. Dlouhé nakopávané míče kluci lépe sbírali a zasloužili si obrat.
Střelci: Hanzlík D.-2, Hupka-2, Klepsatel-2

Loko ČB : Třeboň 1 : 4 (1:1)
Sobota 23. 4. 2022
Zápas s Třeboní připravil hlavně v prvním poločase poměrně pěknou podívanou. Hru "nahoru dolů" doplňovaly šance na obou stranách a po chybě soupeře v rozehrávce jsme se ujali vedení, o které jsme ale ještě do přestávky přišli. Nicméně hrál se kvalitní fotbal a tak ani o poločase nebylo moc co klukům vytknout. Bohužel ve druhé půlce se nám trochu vytratila kolektivnost a kluci začali hrát více na sebe, z čehož plynuly časté chyby, které soupeř trestal. Každopádně průběh zápasu nebyl tak jednoznačný, jak by se mohlo z výsledku zdát.
Střelci: Turoň-1

Veselí n. Lužnicí : Loko ČB 2:1 (1:0)
Sobota 16. 4. 2022
Stejně jako na podzim jsme s Veselím odehráli velmi vyrovnané utkání. Do zápasu jsme vstoupili pěknou systematickou hrou, ale bohužel to kluci vydrželi jen prvních přibližně5 minut. Pak se začala vytrácet fotbalovost, míč byl často ve vzduchu. Ztráceli jsme pohyb. Přesto jsme si vytvořili pár šancí. Gól však z brejku dal soupeř. Po přestávce se naše hra výrazně zlepšila, šance byly nebezpečnější a po vyrovnání to vypadalo, že soupeře musíme definitivně zlomit. Bohužel jsme nedali několik vyložených šancí a soupeř za přispění chyby našeho brankáře trestal.
Střelci: Štifter-1

Loko ČB : Meteor Tábor 3:1 (1:1)
Sobota 9. 4. 2022
S Meteorem jsme na podzim remízovali a poté prohráli na penalty. Tak se dal i v jarní části očekávat vyrovnaný zápas. I přes tlak našich kluků a gólu jsme dostali vyrovnávací gól do šatny. Ale na rozdíl od minulého zápasu ve Strakonicích kluci po vlažném vstupu do druhé půle rozjeli poměrně slušné tempo a dostávali se do slušných šancí, ze kterých se podařilo vstřelit další dvě branky.
Střelci: Klepsatel-2, Fiala-1

Strakonice : Loko ČB 6:4 (3:2)
Sobota 2. 4. 2022
Do Strakonic jsme přijížděli a počasí připomínalo spíše leden. Teplota kolem nuly a sněžení. Proto bylo utkání odehráno na umělé trávě. Od první minuty se dá říci, že naši kluci nepustili soupeře do vážnější akce a utkání se odehrávalo v podstatě na polovině domácích. Přesto jsme první inkasovali po rohovém kopu. Pak se nám ale podařilo poměrně rychle zápas otočit, ale jako bychom trochu polevili a soupeř srovnal. Minutu poté jsme zase vedli a do kabin jsme odcházeli s pocitem, že se nedaří dávat góly a že se to musí do druhé půle změnit. Na začátku druhého poločasu jsme kopali pokutový kop, který jsme dorazili do brány. To bohužel bylo poslední čeho jsme dosáhli. Za stavu 2:4 jsme totálně vypadli z tempa a naopak soupeř nás začal častěji atakovat. Z čehož plynuly chyba v naší obraně a z nich plynoucí 2 pokutové kopy. Na konečný stav domácí upravili v poslední minutě opět z rohu. Bohužel musíme konstatovat, že se z naší strany jednalo o velmi nepodařený zápas, ve kterém snad žádný hráč nepředvedl optimální výkon a který nás stál 3 body!
Střelci: Klepsatel-2, Fiala-1, Benda-1

Loko ČB : Milevsko 11:1 (7:0)
Sobota 26. 3. 2022
Do zápasu vlétlo Milevsko v poměrně velkém tempu a prví minuty naši kluci trochu nevěděli kam dřív skočit. Přes to se nám ale podařilo ve 4. minutě vstřelit branku a hned v 6. minutě přidat další. Pak se zápas trochu zklidnil a naši kluci začali více hrát svou hru, což vedlo k dalším brankám. O poločasu bylo o zápase v podstatě rozhodnuto, což se trochu odrazilo v kvalitě hry ve druhé půlce zápasu, kdy prvních 20 minut byla hra neuspořádaná z čehož těžil soupeř vstřelením naštěstí jen jedné branky. Ke konci zápasu naši kluci opět zklidnili hru a ještě navýšili skóre.
Střelci: Klepsatel-5, Fiala-2, Hanzlík D.-1, Hupka-1, Turoň-1, Hanzlík R.-1/Kodak-1

J.Hradec : Loko ČB 1:1 (1:0) 1:2 na penalty
Sobota 19. 3 .2022
Úvodní zápas jarní sezóny jsme na hřišti v Jindřichově Hradci začali poměrně dobře, ale soupeř nás přehrával v přesnosti rozehrávek a v rychlém napadání. Pomalu jsme se dostávali do tempa, ale přesto jsme bohužel inkasovali gól. Po rozmluvě samotných hráčů v kabině však kluci do druhého poločasu nastoupili v maximálním nasazení a dá se říci, že  celou druhou část utkání soupeře přehrávali. Po vstřelených dvou břevnech Adam Bican sic možná zamýšleným centrem umístil míč do branky soupeře. O vítězi tak musely rozhodnout pokutové kopy. Naši hráči prokázali pevnější nervy a zvítězili 1:2. Navíc nejmladší hráč našeho týmu Robert Hanzlík při pokutovém kopu trefil tyčku branky. Kluci převedli opravdu vynikající výkon a zaslouženě vyhráli!

Loko : Veselí nad Lužnicí 4:3

Náš tým se umístil v Jihočeské zimní halové lize na 1. místě!!!

Zároveň získal náš hráč Filip Klepsatel cenu nejlepšího střelce turnaje za 33 vstřelených branek!!!

Turnaj rekuvetCUP
V sobotu 22.1.2022 jsme pořádali turnaj v hale TL Lokomotiva v Suchém Vrbném.

Turnaje se zúčastnili tyto týmy (v pořadí jak se umístili): TJ Loko ČB A, TJ Slavoj Srubec, FC Nové Hodějovice, TJ Loko ČB B, TJ Jiskra Třeboň, SK Slavia ČB.

Nejlepším střelcem byl s 12 góly Filip Klepsatel (TJ Loko ČB A).
Nejlepší hráčkou byla vyhlášena Denisa Pečmanová (TJ Jiskra Třeboň).