Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

aktuality od srpna 2017 do června 2020:fotbalový oddíl

aktuality od srpna 2017 do června 2020

SEZONA 2019-2020

JARNÍ FOTBAL MÁ DOHRÁNO. FAČR UKONČILA NIŽŠÍ SOUTĚŽE
Očekávané se stalo skutkem. Letošní sezona amatérských soutěží zůstane kvůli pandemii koronaviru s definitivní platností nedohraná. Na zasedání o tom rozhodl výkonný výbor FAČR. Podle nejvyšších zástupců FAČR by pokračování amatérských soutěží v současné době představovalo nepřijatelné zdravotní riziko. Dalším klíčovým faktorem, proč ukázat rozehranému ročníku palec dolů, byla skutečnost, že dohrání soutěží není ani časově možné. Nikdo nesestupuje ani nepostupuje. Pozastavení soutěží nastalo od 12. března
po vládou nařízeném nouzovém stavu.


PRVNÍ DVA (nakonec jediné) JARNÍ MISTRÁKY
ne 8.3. - st. dorost - LOKO - SK Klatovy 1898 3:2
ne 8.3. - ml. dorost - LOKO - SK Klatovy 1898 3:0



ZIMNÍ TURNAJE
V pondělí 30.12.2019 skončili mladší dorostenci třetí na Memoriálu JUDr. A. Straky
v Třeboni. Matěj Šmrha byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. Více v sekci dorost turnaje.

Fotbalový oddíl TJ LOKOMOTIVA přeje všem hráčům, trenérům, funkcionářům, příznivcům i soupeřům krásné vánoce, bohatého Ježíška a do roku 2020 pevné zdraví, spokojenost a vůbec jen všechno dobré!

V neděli 1.12.2019 se mladší dorostenci zúčastnili halového turnaje v Kaplici,
kde obsadili čtvrté místo. Více v sekci dorost turnaje.



JAK JSME SI VEDLI BĚHEM PODZIMU
- muži A - I.A třída - 11. místo (14 týmů)
- muži B - okresní přebor - 11. místo (14)
- starší dorost - česká divize - 5. místo (16)
- mladší dorost - česká divize - 11. místo (16)
- starší žáci - krajský přebor - 13. místo (14)
- mladší žáci A - krajský přebor - 11. místo (14)
- mladší žáci B - okresní soutěž - 2. místo (11)
- v soutěžích přípravek se tabulky nevedou


POSLEDNÍ DVA PODZIMNÍ MISTROVSKÉ ZÁPASY
ne 17.11. - st. dorost - LOKO - Sportovní škola Plzeň 5:1
ne 17.11. - ml. dorost - LOKO - Sportovní škola Plzeň 1:1 PK 3:5


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 4.11. - 10.11.2019
út 5.11. - ml. žáci B - LOKO - SKP ČB "C" 13:2
so 9.11. - st. dorost - Přeštice - LOKO 3:1
so 9.11. - ml. dorost - Přeštice - LOKO 4:1
so 9.11. - muži A - LOKO - Chýnov 1:3
so 9.11. - muži B - Borovany - LOKO 1:1
ne 10.11. - st. žáci - Hradiště/Písek "B" - LOKO 7:1
ne 10.11. - ml. žáci A - Hradiště/Písek "B" - LOKO 3:0


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 28.10. - 3.11.2019
pá 1.11. - ml. žáci B - Jankov - LOKO 2:6
so 2.11. - st. žáci - LOKO - Vimperk 0:14
so 2.11. - ml. žáci A - LOKO - Vimperk 0:7
so 2.11. - muži A - Ševětín - LOKO 3:3
ne 3.11. - st. dorost - LOKO - Roudné 3:0
ne 3.11. - ml. dorost - LOKO - Roudné 2:3
ne 3.11. - muži B - LOKO - Dobrá Voda 2:2


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 21.10. - 27.10.2019
út 22.10. - ml. žáci B - LOKO - K. Újezd 13:5
út 22.10. - ml. přípravka B - LOKO - Roudné 1:17
čt 24.10. - ml. přípravka B - Černý Dub - LOKO 6:4
so 26.10. - muži A - LOKO - Hluboká 1:4
ne 27.10. - st. žáci - Č. Krumlov - LOKO 8:0
ne 27.10. - ml. žáci A - Č. Krumlov - LOKO 1:1 PK 4:5
ne 27.10. - st. dorost - Slavia Vejprnice - LOKO 2:4
ne 27.10. - ml. dorost - Slavia Vejprnice - LOKO 1:1 PK 3:5
ne 27.10. - muži B - Olešník "B" - LOKO 1:3


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 14.10. - 20.10.2019
po 14.10. - ml. žáci B - Dobrá Voda - LOKO 5:4
čt 17.10. - ml. přípravka B - Dynamo ČB "B" - LOKO 5:4
so 19.10. - st. žáci - LOKO - Prachatice 2:11
so 19.10. - ml. žáci A - LOKO - Prachatice 5:2
so 19.10. - muži A - Týn n/Vlt. - LOKO 5:0
ne 20.10. - st. dorost - LOKO - Tatran Sedlčany 5:0
ne 20.10. - ml. dorost - LOKO - Tatran Sedlčany 3:1
ne 20.10. - st. přípravka - Prachatice - LOKO 8:17
ne 20.10. - ml. přípravka A - Prachatice - LOKO 29:1
ne 20.10. - st. přípravka - SKP ČB - LOKO 16:1
ne 20.10. - ml. přípravka A - SKP ČB - LOKO 57:0
ne 20.10. - muži B - LOKO - Rudolfov "B" 1:2


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 7.10. - 13.10.2019
út 8.10. - ml. žáci B - LOKO - Roudné 8:4
út 8.10. - ml. přípravka B - LOKO - Nemanice/Úsilné 2:11
so 12.10. - st. dorost - Strakonice - LOKO 1:0
so 12.10. - ml. dorost - Strakonice - LOKO 1:5
so 12.10. - muži A - LOKO - Lišov 1:0
ne 13.10. - st. přípravka - JFA ČB - LOKO 21:3
ne 13.10. - ml. přípravka A - JFA ČB - LOKO 10:1
ne 13.10. - st. přípravka - Vimperk - LOKO 31:5
ne 13.10. - ml. přípravka A - Vimperk - LOKO 21:1
ne 13.10. - st. žáci - Kaplice - LOKO 6:1
ne 13.10. - ml. žáci A - Kaplice - LOKO 2:1
ne 13.10. - muži B - Hluboká "B" - LOKO 2:3


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 30.9. - 6.10.2019
čt 3.10. - ml. přípravka B - Lišov - LOKO 2:1
so 5.10. - st. žáci - Strakonice - LOKO 2:3
so 5.10. - ml. žáci A - Strakonice - LOKO 0:2
so 5.10. - st. dorost - LOKO - Táborsko "B" 1:5
so 5.10. - ml. dorost - LOKO - Táborsko "B" 0:3
ne 6.10. - st. přípravka - LOKO - Strakonice 12:17
ne 6.10. - ml. přípravka A - LOKO - Strakonice 1:17
ne 6.10. - st. přípravka - LOKO - Veselí n/L. 6:12
ne 6.10. - ml. přípravka A - LOKO - Veselí n/L. 1:19
ne 6.10. - muži A - LOKO - Nemanice 3:1
ne 6.10. - muži B - Úsilné - LOKO 3:6


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 23.9. - 29.9.2019
út 24.9. - ml. žáci B - LOKO - Rudolfov 10:3
út 24.9. - ml. přípravka B - LOKO - Slavia ČB 1:10
so 28.9. - st. žáci - LOKO - Čt. Dvory 3:4
so 28.9. - ml. žáci A - LOKO - Čt. Dvory 3:2
so 28.9. - st. dorost - Aritma Praha - LOKO 3:0
so 28.9. - ml. dorost - Aritma Praha - LOKO 3:3 PK 4:2
so 28.9. - muži A - Slavia ČB - LOKO 3:1
ne 29.9. - st. přípravka - Blatná - LOKO 10:7
ne 29.9. - ml. přípravka A - Blatná - LOKO 24:1
ne 29.9. - st. přípravka - Třeboň - LOKO 14:5
ne 29.9. - ml. přípravka A - Třeboň - LOKO 26:1
ne 29.9. - muži B - LOKO - Borek 1:2


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 16.9. - 22.9.2019
čt 19.9. - ml. žáci B - Dynamo ČB "B" - LOKO 6:8
pá 20.9. - ml. přípravka B - K. Újezd - LOKO 10:0
so 21.9. - muži A - LOKO - Met. Tábor 1:1
ne 22.9. - st. žáci - Třeboň - LOKO 2:1
ne 22.9. - ml. žáci A - Třeboň - LOKO 19:1
ne 22.9. - st. dorost - LOKO - Příbram 2:0
ne 22.9. - ml. dorost - LOKO - Příbram 3:1
ne 22.9. - st. přípravka - LOKO - Dynamo ČB 4:41
ne 22.9. - ml. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 1:30
ne 22.9. - st. přípravka - LOKO - J. Hradec 4:11
ne 22.9. - ml. přípravka A - LOKO - J. Hradec 6:18
ne 22.9. - muži B - Jankov "B" - LOKO 3:1


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 9.9. - 15.9.2019
po 9.9. - ml. přípravka B - Včelná - LOKO 15:0
út 10.9. - ml. žáci B - LOKO - Slavia ČB 10:0
so 14.9. - st. žáci - LOKO - Volyně/Češtice 5:3
so 14.9. - ml. žáci A - LOKO - Volyně/Češtice 1:3
so 14.9. - st. dorost - SKP ČB - LOKO 1:3
so 14.9. - ml. dorost - SKP ČB - LOKO 5:2
ne 15.9. - st. přípravka - Táborsko - LOKO 20:1
ne 15.9. - ml. přípravka A - Táborsko - LOKO 33:2
ne 15.9. - st. přípravka - Písek - LOKO 25:6
ne 15.9. - ml. přípravka A - Písek - LOKO 23:5
ne 15.9. - muži B - LOKO - Zliv 0:6
ne 15.9. - muži A - Bernartice - LOKO 1:0


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 2.9. - 8.9.2019
po 2.9. - ml. žáci B - Včelná - LOKO 3:3
út 3.9. - ml. přípravka B - LOKO - Rudolfov 3:8
st 4.9. - ml. žáci B - JFA "B" - LOKO 3:4
so 7.9. - st. žáci - Met. Tábor/Větrovy - LOKO 6:5
so 7.9. - ml. žáci A - Met. Tábor/Větrovy - LOKO 9:3
so 7.9. - muži A - LOKO - Veselí n/L. 1:2
so 7.9. - muži B - Žabovřesky - LOKO 3:0
ne 8.9. - st. dorost - LOKO - Domažlice 4:3
ne 8.9. - ml. dorost - LOKO - Domažlice 1:0


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 26.8. - 1.9.2019
st 28.8. - st. dorost - Klatovy - LOKO 0:1
st 28.8. - ml. dorost - Klatovy - LOKO 1:6
st 28.8. - st. žáci - LOKO - J. Hradec 1:13
st 28.8. - ml. žáci A - LOKO - J. Hradec 3:7
so 31.8. - st. žáci - LOKO - Roudné/Trh. Sviny 2:1
so 31.8. - ml. žáci A - LOKO - Roudné/Trh. Sviny 1:8
so 31.8. - st. dorost - Hořovicko - LOKO 1:1 PK 1:0
so 31.8. - ml. dorost - Hořovicko - LOKO 2:1
so 31.8. - muži A - Dačice - LOKO 1:3
ne 1.9. - st. přípravka - Milevsko - LOKO 14:10
ne 1.9. - ml. přípravka A - Milevsko - LOKO 17:4
ne 1.9. - st. přípravka - Met. Tábor - LOKO 8:11
ne 1.9. - ml. přípravka A - Met. Tábor - LOKO 9:4
ne 1.9. - muži B - LOKO - Římov 0:1


NAŠE VÝSLEDKY O VÍKENDU 24.8. - 25.8.2019
so 24.8. - muži A - LOKO - Nová Včelnice 1:1
so 24.8. - muži B - Nové Hrady - LOKO 0:2
ne 25.8. - st. dorost - LOKO - Doubravka 1:2
ne 25.8. - ml. dorost - LOKO - Doubravka 1:2
ne 25.8. - st. žáci - Milevsko - LOKO 13:0
ne 25.8. - ml. žáci A - Milevsko - LOKO 2:2 PK 3:0


PRVNÍ ČTYŘI MISTROVSKÉ ZÁPASY V NOVÉ SEZONĚ
so 17.8. - muži A - Kovářov - LOKO 5:1
so 17.8. - st. dorost - Petřín Plzeň "B" - LOKO 1:3
so 17.8. - ml. dorost - Petřín Plzeň "B" - LOKO 3:2
ne 18.8. - muži B - LOKO - Srubec 1:2


DESET NAŠICH SOUTĚŽÍ V SEZONĚ 2019-2020

MUŽI
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/a0d0763c- 1143-4bf1-b18e-da1820b5ff06
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/f1771e9a- 76c5-4111-bcb5-f84a20bfc6ae

DOROST
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/904f6a69- 1bd3-4531-8013-d4159c46d4a2
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/b9492467- 2266-47be-8735-f8962a1de8f7

ŽÁCI
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/f29cb546- 9d96-43a7-a4fe-f1c84c408cfb
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/8bc7ef7d- 2fb8-4ddb-be7b-446471c8e2a1
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/fe4623d8- d373-4ac1-9dfb-8094b2164b1c

PŘÍPRAVKY
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/82f8417f- 4419-4189-9404-2b3b3fe22fda
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/801dc2ae- 6e14-4a27-adb0-c99d5373f9bf
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/hlavni/1e953cc2- 3eba-4629-87a1-c9c9e0adf229




SEZONA 2018-2019

KONEČNÁ UMÍSTĚNÍ NAŠICH TÝMŮ V SEZONĚ 2018-19
- muži A - I.A třída - 12. místo, které nakonec stačilo k záchraně (14 týmů)
- muži B - okresní přebor - 8. místo (14)
- starší dorost - krajský přebor - 7. místo (13)
- mladší dorost - krajský přebor - 1. místo (13)
- starší žáci A - krajský přebor - 1. místo (14)
- starší žáci B - okresní přebor - 6. místo (9)
- mladší žáci - krajský přebor - 10. místo (14)
- v soutěžích přípravek se oficiální tabulky nevedou


POSLEDNÍCH ŠEST MISTROVSKÝCH ZÁPASŮ
so 15.6. - muži A - LOKO - Vimperk 7:2
so 15.6. - muži B - Žabovřesky - LOKO 7:2
ne 16.6. - st. dorost - LOKO - Vimperk 3:1
ne 16.6. - ml. dorost - LOKO - Vimperk 5:0
ne 16.6. - st. žáci A - Hradiště/Písek "B" - LOKO 0:5
ne 16.6. - ml. žáci - Hradiště/Písek "B" - LOKO 2:1


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 3.6. - 9.6.2019
út 4.6. - ml. přípravka B - LOKO - Dynamo ČB 1:8
pá 7.6. - st. přípravka B - K. Újezd - LOKO 2:9
so 8.6. - st. dorost - Hradiště/Písek "B" - LOKO 2:0
so 8.6. - ml. dorost - Hradiště/Písek "B" - LOKO 2:7
so 8.6. - st. žáci A - LOKO - Č. Krumlov 10:1
so 8.6. - ml. žáci - LOKO - Č. Krumlov 2:4
so 8.6. - muži B - LOKO - Úsilné 5:1
ne 9.6. - muži A - Lažiště - LOKO 4:4


V úterý 28. května proběhl na hřišti nábor dětí z místní základní školy. Více v sekci přípravky turnaje.


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 27.5. - 2.6.2019
út 28.5. - st. přípravka B - LOKO - Včelná 10:4
čt 30.5. - ml. přípravka B - Roudné - LOKO 9:0
so 1.6. - muži A - LOKO - Bavorovice 4:0
ne 2.6. - st. žáci A - Kaplice - LOKO 1:1 PK 4:5
ne 2.6. - ml. žáci - Kaplice - LOKO 1:4
ne 2.6. - st. dorost - LOKO - Č. Krumlov 1:2
ne 2.6. - ml. dorost - LOKO - Č. Krumlov 4:2
ne 2.6. - st. přípravka A - Prachatice - LOKO 18:6
ne 2.6. - ml. přípravka A - Prachatice - LOKO 5:13
ne 2.6. - st. přípravka A - SKP ČB - LOKO 14:5
ne 2.6. - ml. přípravka A - SKP ČB - LOKO 24:2
ne 2.6. - muži B - Rudolfov "B" - LOKO 3:3


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 20.5. - 26.5.2019
út 21.5. - ml. přípravka B - LOKO - Rudolfov 14:3
st 22.5. - st. přípravka B - Jankov - LOKO 0:7
pá 24.5. - ml. přípravka B - Sedlec - LOKO 3:19
so 25.5. - st. žáci B - Nové Hrady - LOKO 6:3
so 25.5. - st. žáci A - LOKO - Met. Tábor/Větrovy 6:0
so 25.5. - ml. žáci - LOKO - Met. Tábor/Větrovy 3:0
so 25.5. - st. dorost - SKP ČB - LOKO 5:1
so 25.5. - ml. dorost - SKP ČB - LOKO 3:3 PK 5:4
ne 26.5. - muži A - Nová Ves u ČB - LOKO 7:1
ne 26.5. - muži B - LOKO - Jankov "B" 5:2
ne 26.5. - st. přípravka A - Met. Tábor - LOKO 4:20
ne 26.5. - ml. přípravka A - Met. Tábor - LOKO 11:14
ne 26.5. - st. přípravka A - Vimperk - LOKO 16:6
ne 26.5. - ml. přípravka A - Vimperk - LOKO 13:4


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 13.5. - 19.5.2019
út 14.5. - st. přípravka B - LOKO - D. Voda 13:4
so 18.5. - st. žáci A - LOKO - Blatná 14:0
so 18.5. - ml. žáci - LOKO - Blatná 3:1
so 18.5. - muži A - Trh. Sviny - LOKO 2:3
ne 19.5. - st. žáci B - LOKO - Jankov 4:3
ne 19.5. - st. přípravka A - LOKO - Strakonice 11:7
ne 19.5. - ml. přípravka A - LOKO - Strakonice 3:14
ne 19.5. - st. přípravka A - LOKO - Veselí 8:8
ne 19.5. - ml. přípravka A - LOKO - Veselí 3:22
ne 19.5. - st. dorost - Lomnice/Ševětín - LOKO 2:1
ne 19.5. - ml. dorost - Lomnice/Ševětín - LOKO 2:5
ne 19.5. - muži B - LOKO - Římov 2:1


Ve středu 8. května vyhráli starší žáci turnaj ČP v Blatné. Více v sekci žáci turnaje.


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 6.5. - 12.5.2019
po 6.5. - st. přípravka B - Roudné - LOKO 7:8
so 11.5. - st. žáci A - Strakonice - LOKO 0:3
so 11.5. - ml. žáci - Strakonice - LOKO 5:5 PK 4:5
so 11.5. - muži A - LOKO - Slavia ČB 0:4
so 11.5. - st. žáci B - LOKO - Černý Dub 7:1
ne 12.5. - st. dorost - LOKO - Slavia ČB/Borovany 1:3
ne 12.5. - ml. dorost - LOKO - Slavia ČB/Borovany 8:1
ne 12.5. - st. přípravka A - LOKO - Blatná 4:8
ne 12.5. - ml. přípravka A - LOKO - Blatná 21:3
ne 12.5. - st. přípravka A - LOKO - Třeboň 16:4
ne 12.5. - ml. přípravka A - LOKO - Třeboň 7:7
ne 12.5. - muži B - Zliv - LOKO 3:2


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 29.4. - 5.5.2019
út 30.4. - st. přípravka B - LOKO - Rudolfov 6:3
út 30.4. - ml. přípravka B - LOKO - Lišov 0:3
st 1.5. - st. žáci B - Mladé - LOKO 3:0
so 4.5. - st. žáci A - LOKO - Čt. Dvory 2:0
so 4.5. - ml. žáci - LOKO - Čt. Dvory 5:1
ne 5.5. - st. dorost - Čt. Dvory/Rudolfov - LOKO 0:1
ne 5.5. - ml. dorost - Čt. Dvory/Rudolfov - LOKO 1:5
ne 5.5. - st. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 12:5
ne 5.5. - ml. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 1:38
ne 5.5. - st. přípravka A - LOKO - J. Hradec 7:14
ne 5.5. - ml. přípravka A - LOKO - J. Hradec 5:26
ne 5.5. - muži B - LOKO - Borovany 1:2
ne 5.5. - muži A - Větřní - LOKO 1:4


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 22.4. - 28.4.2019
po 22.4. - ml. přípravka B - Včelná - LOKO 4:5
st 24.4. - st. přípravka B - FMA "A" - LOKO 3:9
so 27.4. - muži A - LOKO - Vodňany 1:2
so 27.4. - muži B - Srubec - LOKO 3:3
so 27.4. - st. žáci B - LOKO – Zliv/Olešník 0:2
ne 28.4. - st. přípravka A - Táborsko - LOKO 9:11
ne 28.4. - ml. přípravka A - Táborsko - LOKO 7:14
ne 28.4. - st. přípravka A - Písek - LOKO 14:8
ne 28.4. - ml. přípravka A - Písek - LOKO 19:8
ne 28.4. - st. dorost - LOKO - Blatná/Bělčice 10:2
ne 28.4. - ml. dorost - LOKO - Blatná/Bělčice 10:0
ne 28.4. - st. žáci A - Třeboň "A"/D. Voda - LOKO 2:2 PK 3:4
ne 28.4. - ml. žáci - Třeboň "B"/D. Voda - LOKO 3:5


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 15.4. - 21.4.2019
út 16.4. - st. přípravka B - LOKO - Dynamo ČB "B" 11:4
út 16.4. - ml. přípravka B - LOKO - FMA "A" 1:14
pá 19.4. - muži B - LOKO - Olešník "B" 0:4
so 20.4. - st. žáci A - Vimperk - LOKO 2:4
so 20.4. - ml. žáci - Vimperk - LOKO 3:3 PK 2:3
ne 21.4. - st. dorost - Vodňany/Dříteň - LOKO 2:4
ne 21.4. - ml. dorost - Vodňany/Dříteň - LOKO 1:12
ne 21.4. - muži A - Strakonice - LOKO 3:1


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 8.4. - 14.4.2019
čt 11.4. - ml. přípravka B - Slavia ČB - LOKO 24:0
pá 12.4. - st. přípravka B - Slavia ČB - LOKO 4:6
so 13.4. - st. žáci A - Roudné - LOKO 3:6
so 13.4. - ml. žáci - Roudné - LOKO 0:3
so 13.4. - muži B - H. Stropnice - LOKO 2:2
so 13.4. - muži A - LOKO - Lhenice 0:0
ne 14.4. - st. žáci B - LOKO - Hrdějovice 3:6
ne 14.4. - st. přípravka A - Milevsko - LOKO 11:8
ne 14.4. - ml. přípravka A - Milevsko - LOKO 9:18
ne 14.4. - st. přípravka A - SKP ČB - LOKO 0:0
ne 14.4. - ml. přípravka A - SKP ČB - LOKO 9:6


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 1.4. - 7.4.2019
út 2.4. - st. přípravka B - LOKO - FMA "C" 10:4
pá 5.4. - st. žáci B - Mokré - LOKO 2:7
so 6.4. - st. žáci A - LOKO - Milevsko 9:2
so 6.4. - ml. žáci - LOKO - Milevsko 2:8
so 6.4. - st. dorost - Milevsko - LOKO 0:0 PK 2:3
so 6.4. - ml. dorost - Milevsko - LOKO 2:3
so 6.4. - muži A - Planá u ČB - LOKO 1:2
ne 7.4. - muži B - LOKO - Trh. Sviny "B" 3:2


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 25.3. - 31.3.2019
út 26.3. - st. přípravka B - LOKO - Hluboká 16:3
so 30.3. - st. dorost - Prachatice - LOKO 1:2
so 30.3. - ml. dorost - Prachatice - LOKO 1:2
so 30.3. - st. žáci A - J. Hradec - LOKO 0:12
so 30.3. - ml. žáci - J. Hradec - LOKO 6:1
ne 31.3. - st. žáci B - LOKO - Lišov 5:3
ne 31.3. - muži A - Prachatice - LOKO 2:2
ne 31.3. - muži B - Neplachov - LOKO 2:2


PRVNÍCH ŠEST JARNÍCH MISTROVSKÝCH ZÁPASŮ
so 23.3. - st. žáci A - LOKO - Prachatice 4:3
so 23.3. - ml. žáci - LOKO - Prachatice 1:6
so 23.3. - muži A - Semice - LOKO 5:1
ne 24.3. - st. dorost - Met. Tábor - LOKO 0:2
ne 24.3. - ml. dorost - Met. Tábor - LOKO 0:1
ne 24.3. - muži B - LOKO - Hluboká "B" 2:0



ZIMNÍ TURNAJE
Den po st. žácích se turnaje JUDr. A. Straky v Třeboni zúčastnili i mladší dorostenci.
Předváděli nejlepší fotbal a po zásluze obsadili PRVNÍ MÍSTO. Získali i obě individuální
ceny: Patrik Vaněk pro nejlepšího střelce (15 vstřelených branek) a Lukáš Gutwirth
pro nejlepšího brankáře. GRATULUJEME!!! Více v sekci dorost turnaje.

V sobotu 29. prosince skončili starší žáci ročníku 2004 na turnaji JUDr. A. Straky
v Třeboni až na čtvrtém místě. Více v sekci žáci turnaje.

Fotbalový oddíl TJ LOKOMOTIVA přeje všem hráčům, trenérům, funkcionářům,
příznivcům i soupeřům krásné vánoce, bohatého Ježíška a do roku 2019 pevné
zdraví, spokojenost a mnoho osobních i pracovních úspěchů.


V neděli 16. prosince vyhráli starší žáci ročníku 2004 turnaj „O pohár okresního
předsedy“ v Hrdějovicích. Více v sekci žáci turnaje.

V sobotu 1. prosince obhájili starší žáci ročníku 2004 loňské vítězství na halovém
turnaji MOUCHA CUP v Kaplici. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Erik Kryeziu.
Více v sekci žáci turnaje a na https://www.jihoceskyfotbal.cz/clanky/3137-starsi- zaci-loko-cb-obhajili-prvenstvi-na-moucha-cupu.htm l



JAK JSME SI VEDLI BĚHEM PODZIMU
- muži A - I.A třída - 13. místo (14 týmů)
- muži B - okresní přebor - 9. místo (14)
- starší dorost - krajský přebor - 6. místo (13)
- mladší dorost - krajský přebor - 4. místo (13)
- starší žáci A - krajský přebor - 1. místo (14)
- starší žáci B - okresní přebor - 7. místo (9)
- mladší žáci - krajský přebor - 13. místo (14)
- v soutěžích přípravek se oficiální tabulky nevedou


POSLEDNÍCH ŠEST PODZIMNÍCH MISTRÁKŮ
so 10.11. - muži A - LOKO - Semice 0:2
ne 11.11. - st. žáci A - Prachatice - LOKO 0:4
ne 11.11. - ml. žáci - Prachatice - LOKO 7:1
ne 11.11. - st. dorost - LOKO - Met. Tábor 1:1 PK 3:4
ne 11.11. - ml. dorost - LOKO - Met. Tábor 2:2 PK 0:3
ne 11.11. - muži B - Hluboká "B" - LOKO 3:1


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 29.10. - 4.11.2018
út 30.10. - st. přípravka B - LOKO - Jankov 4:8
čt 1.11. - ml. přípravka B - Dynamo ČB - LOKO 9:1
so 3.11. - st. žáci A - LOKO – Hradiště/Písek "B" 0:0 PK 3:5
so 3.11. - ml. žáci - LOKO - Hradiště/Písek "B" 0:2
so 3.11. - muži A - Vimperk - LOKO 4:1
ne 4.11. - st. dorost - Vimperk - LOKO 3:4
ne 4.11. - ml. dorost - Vimperk - LOKO 4:0
ne 4.11. - muži B - LOKO - Žabovřesky 1:1


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 22.10. - 28.10.2018
po 22.10. - st. přípravka B - D. Voda - LOKO 3:16
út 23.10. - ml. přípravka B - LOKO - Roudné 6:4
so 27.10. - muži A - LOKO - Lažiště 2:2
ne 28.10. - st. žáci A - Č. Krumlov - LOKO 0:8
ne 28.10. - ml. žáci - Č. Krumlov - LOKO 2:4
ne 28.10. - st. dorost - LOKO - Hradiště/Písek "B" 3:0
ne 28.10. - ml. dorost - LOKO - Hradiště/Písek "B" 10:1
ne 28.10. - muži B - Úsilné - LOKO 3:1
ne 28.10. - st. žáci B - LOKO - N. Hrady 3:3 PK 4:5


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 15.10. - 21.10.2018
po 15.10. - st. přípravka B - LOKO - Roudné 7:4
po 15.10. - ml. přípravka B - Rudolfov - LOKO 4:4
út 16.10. - st. přípravka B - LOKO - K. Újezd 8:2
so 20.10. - muži A - Bavorovice - LOKO 1:0
so 20.10. - st. žáci A - LOKO - Kaplice 5:1
so 20.10. - ml. žáci - LOKO - Kaplice 4:2
so 20.10. - st. dorost - Č. Krumlov - LOKO 2:2 PK 4:3
so 20.10. - ml. dorost - Č. Krumlov - LOKO 0:5
ne 21.10. - st. žáci B - Jankov - LOKO 3:0
ne 21.10. - st. přípravka A - Prachatice - LOKO 21:6
ne 21.10. - ml. přípravka A - Prachatice - LOKO 2:8
ne 21.10. - st. přípravka A - SKP ČB - LOKO 23:6
ne 21.10. - ml. přípravka A - SKP ČB - LOKO 25:3
ne 21.10. - muži B - LOKO - Rudolfov "B" 3:2


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 8.10. - 14.10.2018
út 9.10. - ml. přípravka B - LOKO - Sedlec 3:5
čt 11.10. - st. přípravka B - Rudolfov - LOKO 5:8
so 13.10. - muži B - Jankov "B" - LOKO 1:2
so 13.10. - muži A - LOKO - Nová Ves u ČB 2:1
ne 14.10. - st. žáci A - Met. Tábor/Větrovy - LOKO 1:3
ne 14.10. - ml. žáci - Met. Tábor/Větrovy - LOKO 6:0
ne 14.10. - st. dorost - LOKO - SKP ČB 0:0 PK 2:3
ne 14.10. - ml. dorost - LOKO - SKP ČB 4:2
ne 14.10. - st. přípravka A - Met. Tábor - LOKO 6:11
ne 14.10. - ml. přípravka A - Met. Tábor - LOKO 4:20
ne 14.10. - st. přípravka A - Vimperk - LOKO 13:3
ne 14.10. - ml. přípravka A - Vimperk - LOKO 13:9
ne 14.10. - st. žáci B - Černý Dub - LOKO 3:2


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 1.10. - 7.10.2018
út 2.10. - st. přípravka B - LOKO - FMA "A" 15:5
so 6.10. - muži A - LOKO - Trh. Sviny 0:3
so 6.10. - st. žáci B - LOKO - Mladé 2:2 PK 1:0
so 6.10. - muži B - Římov - LOKO 2:2
ne 7.10. - st. žáci A - Blatná - LOKO 2:8
ne 7.10. - ml. žáci - Blatná - LOKO 2:1
ne 7.10. - st. dorost - LOKO - Lomnice/Ševětín 2:1
ne 7.10. - ml. dorost - LOKO - Lomnice/Ševětín 2:0
ne 7.10. - st. přípravka A - LOKO - Strakonice 8:13
ne 7.10. - ml. přípravka A - LOKO - Strakonice 2:15
ne 7.10. - st. přípravka A - LOKO - Veselí n/Luž. 12:6
ne 7.10. - ml. přípravka A - LOKO - Veselí n/Luž. 6:12


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 24.9. - 30.9.2018
po 24.9. - ml. přípravka B - Lišov - LOKO 7:6
po 24.9. - st. přípravka B - Dynamo ČB "B" - LOKO 6:12
st 26.9. - st. žáci B - Zliv/Olešník - LOKO 8:3
so 29.9. - st. dorost - Slavia ČB/Borovany - LOKO 3:0
so 29.9. - ml. dorost - Slavia ČB/Borovany - LOKO 0:2
so 29.9. - st. žáci A - LOKO - Strakonice 1:0
so 29.9. - ml. žáci - LOKO - Strakonice 0:1
so 29.9. - muži A - Slavia ČB - LOKO 0:0
ne 30.9. - st. přípravka A - Blatná - LOKO 17:6
ne 30.9. - ml. přípravka A - Blatná - LOKO 4:5
ne 30.9. - st. přípravka A - Třeboň - LOKO 19:5
ne 30.9. - ml. přípravka A - Třeboň - LOKO 10:14
ne 30.9. - muži B - LOKO - Zliv 1:1


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 17.9. - 23.9.2018
út 18.9. - st. přípravka B - LOKO - Slavia ČB 7:5
út 18.9. - ml. přípravka B - LOKO - Včelná 7:1
so 22.9. - muži A - LOKO - Větřní 0:3
so 22.9. - muži B - Borovany - LOKO 2:1
ne 23.9. - st. dorost - LOKO - Čt. Dvory/Rudolfov 2:3
ne 23.9. - ml. dorost - LOKO - Čt. Dvory/Rudolfov 1:2
ne 23.9. - st. žáci A - Čt. Dvory - LOKO 0:13
ne 23.9. - ml. žáci - Čt. Dvory - LOKO 3:6
ne 23.9. - st. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 9:11
ne 23.9. - ml. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 2:25
ne 23.9. - st. přípravka A - LOKO - J. Hradec 12:13
ne 23.9. - ml. přípravka A - LOKO - J. Hradec 7:31


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 10.9. - 16.9.2018
st 12.9. - muži B - LOKO - H. Stropnice 4:0
st 12.9. - st. přípravka B - FMA "C" - LOKO 4:8
čt 13.9. - ml. přípravka B - FMA "A" - LOKO 9:3
so 15.9. - st. dorost - Blatná/Bělčice - LOKO 1:0
so 15.9. - ml. dorost - Blatná/Bělčice - LOKO 1:12
so 15.9. - st. žáci A - LOKO - Třeboň "A"/D. Voda 5:0
so 15.9. - ml. žáci - LOKO - Třeboň "B"/D. Voda 0:3
so 15.9. - muži A - Vodňany - LOKO 3:1
ne 16.9. - st. žáci B - Hrdějovice - LOKO 5:1
ne 16.9. - muži B - LOKO - Srubec 2:2
ne 16.9. - st. přípravka A - Táborsko - LOKO 21:9
ne 16.9. - ml. přípravka A - Táborsko - LOKO 22:11
ne 16.9. - ml. přípravka A - Písek - LOKO 25:7
ne 16.9. - st. přípravka A - Písek - LOKO 59:2


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 3.9. - 9.9.2018
po 3.9. - st. přípravka B - Hluboká - LOKO 5:7
út 4.9. - ml. přípravka B - LOKO - Slavia ČB 5:2
čt 6.9. - st. žáci B - Lišov - LOKO 5:2
so 8.9. - muži A - LOKO - Strakonice 2:2
so 8.9. - st. žáci A - LOKO - Vimperk 3:1
so 8.9. - ml. žáci - LOKO - Vimperk 1:3
ne 9.9. - st. dorost - LOKO - Vodňany/Dříteň 6:1
ne 9.9. - ml. dorost - LOKO - Vodňany/Dříteň 15:0
ne 9.9. - muži B - Olešník "B" - LOKO 2:1
ne 9.9. - st. žáci B - LOKO - Mokré 5:2


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 27.8. - 2.9.2018
so 1.9. - st. žáci A - LOKO - Roudné 3:1
so 1.9. - ml. žáci - LOKO - Roudné 0:0 PK 0:3
so 1.9. - muži A - Lhenice - LOKO 3:1
ne 2.9. - st. přípravka A - Milevsko - LOKO 15:12
ne 2.9. - ml. přípravka A - Milevsko - LOKO 2:7
ne 2.9. - st. přípravka A - SKP ČB "B" - LOKO 19:12
ne 2.9. - ml. přípravka A - SKP ČB "B" - LOKO 17:3


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 20.8. - 26.8.2018
so 25.8. - muži A - LOKO - Planá u ČB 0:0
ne 26.8. - st. dorost - LOKO - Milevsko 0:4
ne 26.8. - ml. dorost - LOKO - Milevsko 6:3
ne 26.8. - st. žáci A - Milevsko - LOKO 0:3
ne 26.8. - ml. žáci - Milevsko - LOKO 24:0
ne 26.8. - muži B - Trh. Sviny "B" - LOKO 2:1


PRVNÍCH ŠEST MISTROVSKÝCH ZÁPASŮ V NOVÉ SEZONĚ
so 18.8. - muži A - LOKO - Prachatice 2:1
so 18.8. - st. žáci A - LOKO - J. Hradec 8:0
so 18.8. - ml. žáci - LOKO - J. Hradec 2:6
ne 19.8. - st. dorost - LOKO - Prachatice 3:0
ne 19.8. - ml. dorost - LOKO - Prachatice 4:1
ne 19.8. - muži B - LOKO - Neplachov 1:1


JEDENÁCT NAŠICH SOUTĚŽÍ V SEZONĚ 2018-19
MUŽI A - I.A třída sk. A
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/5c5835e 1-7d89-4b24-8814-e23919bfa5d0
MUŽI B - okresní přebor
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/e2d797b 1-0002-4171-b563-eb4f21d063aa
STARŠÍ DOROST - krajský přebor
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/b4d6cc1 e-5401-405f-8a0a-d06afe8cf7d7
MLADŠÍ DOROST - krajský přebor
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/ad01878 d-efba-4a12-b93f-1d400889c45c
STARŠÍ ŽÁCI A - krajský přebor
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/5546c70 2-cbc3-4696-b50a-e538a6b945ef
STARŠÍ ŽÁCI B - okresní přebor
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/16f4b94 c-1637-401f-b447-84e890195cd7
MLADŠÍ ŽÁCI - krajský přebor
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/ff71136 1-4a08-4695-b714-3c70a09c7ed5
STARŠÍ PŘÍPRAVKA A - krajský přebor
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/0dc3f0e b-0766-4f3f-962d-86255661619f
STARŠÍ PŘÍPRAVKA B - okresní přebor sk. A
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/2c8367c 7-e510-4ee8-a075-4e4e4daac080
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA A - krajský přebor
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/fe9309c c-a206-4e4f-a8d5-d7e60c1b8cea
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B - okresní přebor sk. A
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/cac9a69 d-ce43-4ed2-9521-557907b2343d




SEZONA 2017-2018

KONEČNÁ UMÍSTĚNÍ NAŠICH TÝMŮ V SEZONĚ 2017-18
- muži A - I.A třída - 11. místo
- muži B - III. třída - 1. místo
- starší dorost - krajský přebor - 5. místo
- mladší dorost - krajský přebor - 2. místo
- starší žáci - krajský přebor - 4. místo
- mladší žáci A - krajský přebor - 9. místo
- mladší žáci B - okresní přebor - 6. místo
- v soutěžích přípravek se oficiální tabulky nevedou


V neděli 17.6.2018 vyhráli starší žáci turnaj O POHÁR STAROSTY DOBRÉ VODY.
Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Lukáš Macák. Více v sekci žáci turnaje.


POSLEDNÍ ČTYŘI MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
so 16.6. - muži A - LOKO - Bavorovice 2:2
so 16.6. - st. dorost - LOKO - Trh. Sviny 5:3
so 16.6. - ml. dorost - LOKO - Trh. Sviny 6:2
so 16.6. - muži B - Žabovřesky - LOKO 1:6


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 4.6. - 10.6.2018
út 5.6. - ml. přípravka B - LOKO - Včelná 3:13
čt 7.6. - ml. žáci B - N. Hodějovice/Srubec - LOKO 1:8
pá 8.6. - st. přípravka B - K. Újezd - LOKO 1:13
so 9.6. - st. žáci - Blatná - LOKO 2:2 PK 4:2
so 9.6. - ml. žáci A - Blatná - LOKO 1:3
so 9.6. - st. dorost - Lomnice - LOKO 2:3
so 9.6. - ml. dorost - Lomnice - LOKO 1:9
so 9.6. - muži A - Týn n/Vlt. - LOKO 1:1
ne 10.6. - muži B - LOKO - Dívčice 3:0
ne 10.6. - st. přípravka A - Prachatice - LOKO 19:3
ne 10.6. - ml. přípravka A - Prachatice - LOKO 2:11
ne 10.6. - st. přípravka A - SKP ČB - LOKO 17:4
ne 10.6. - ml. přípravka A - SKP ČB - LOKO 26:3


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 28.5. - 3.6.2018
út 29.5. - st. přípravka B - LOKO - SKP ČB "B" 3:1
čt 31.5. - ml. přípravka B - Slavia ČB - LOKO 7:5
so 2.6. - ml. žáci B - Borek - LOKO 4:5
so 2.6. - muži A - LOKO - Vacov 3:1
so 2.6. - st. žáci - LOKO - Milevsko 1:0
so 2.6. - ml. žáci A - LOKO - Milevsko 2:4
ne 3.6. - st. dorost - LOKO - SKP ČB 2:4
ne 3.6. - ml. dorost - LOKO - SKP ČB 4:1
ne 3.6. - st. přípravka A - Met. Tábor - LOKO 18:2
ne 3.6. - ml. přípravka A - Met. Tábor - LOKO 5:7
ne 3.6. - st. přípravka A - Veselí - LOKO 11:3
ne 3.6. - ml. přípravka A - Veselí - LOKO 10:6
ne 3.6. - muži B - Týn n/Vlt. "B" - LOKO 2:1


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 21.5. - 27.5.2018
út 22.5. - ml. přípravka B - LOKO - Dynamo U8 6:13
út 22.5. - st. přípravka B - Dynamo ČB "B" - LOKO 2:15
st 23.5. - st. žáci - LOKO - J. Hradec 2:2 PK 4:5
st 23.5. - ml. žáci A - LOKO - J. Hradec 4:4 PK 1:2
čt 24.5. - ml. žáci B - LOKO - Mokré 5:0
so 26.5. - st. dorost - Met. Tábor - LOKO 2:2 PK 4:2
so 26.5. - ml. dorost - Met. Tábor - LOKO 2:3
so 26.5. - st. žáci - Strakonice - LOKO 1:3
so 26.5. - ml. žáci A - Strakonice - LOKO 5:0
so 26.5. - muži A - Velešín - LOKO 3:6
ne 27.5. - muži B - LOKO - Černý Dub "B" 9:0


Starší žáci skončili o víkendu 19. a 20. května čtvrtí na mezinárodním turnaji ISAR
CUP v německém Moosburgu. Více na http://www.isarcup.de/ a v sekci žáci turnaje.


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 14.5. - 20.5.2018
út 15.5. - st. přípravka B - LOKO - D. Voda 13:4
út 15.5. - ml. přípravka B - Roudné - LOKO 24:3
so 19.5. - muži A - Planá u ČB - LOKO 4:3
ne 20.5. - st. dorost - Č. Krumlov - LOKO 3:6
ne 20.5. - ml. dorost - Č. Krumlov - LOKO 2:8
ne 20.5. - st. přípravka A - LOKO - Vodňany 17:6
ne 20.5. - ml. přípravka A - LOKO - Vodňany 12:2
ne 20.5. - st. přípravka A - LOKO - Třeboň 9:18
ne 20.5. - ml. přípravka A - LOKO - Třeboň 6:8
ne 20.5. - ml. žáci B - Černý Dub - LOKO 3:2
ne 20.5. - muži B - LOKO - Koloděje 6:0 „béčko“ si čtyři kola před koncem soutěže
definitivně zajistilo první místo, když má před druhými Žabovřeskami nedostižný
čtrnáctibodový náskok



Starší žáci vyhráli v úterý 8.5.2018 turnaj O pohár předsedy VV KFS Jč. kraje.
Filip Novák se stal se šesti góly nejlepším střelcem turnaje. Více v sekci žáci turnaje.


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 7.5. - 13.5.2018
út 8.5. - ml. přípravka B - LOKO - Rudolfov 0:21
čt 10.5. - ml. žáci B - LOKO - Jankov 4:2
čt 10.5. - st. přípravka B - Hluboká - LOKO 3:13
so 12.5. - muži A - LOKO - Slavia ČB 4:0
so 12.5. - st. žáci - Čt. Dvory/Zliv - LOKO 0:7
so 12.5. - ml. žáci A - Čt. Dvory/Zliv - LOKO 3:3 PK 5:6
so 12.5. - muži B - K. Újezd "B" - LOKO 2:1
ne 13.5. - st. dorost - LOKO - Slavia ČB 2:0
ne 13.5. - ml. dorost - LOKO - Slavia ČB 10:0
ne 13.5. - st. přípravka A - LOKO - Strakonice 8:8
ne 13.5. - ml. přípravka A - LOKO - Strakonice 10:29
ne 13.5. - st. přípravka A - LOKO - Vimperk 3:23
ne 13.5. - ml. přípravka A - LOKO - Vimperk 20:20


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 30.4. - 6.5.2018
út 1.5. - st. přípravka B - LOKO - Rudolfov 3:3
st 2.5. - ml. žáci B - Nemanice - LOKO 4:3
pá 4.5. - ml. přípravka B - SKP ČB "B" - LOKO 11:7
so 5.5. - st. žáci - LOKO - Č. Krumlov 7:1
so 5.5. - ml. žáci A - LOKO - Č. Krumlov 4:5
so 5.5. - st. dorost - Čt. Dvory - LOKO 1:2
so 5.5. - ml. dorost - Čt. Dvory - LOKO 0:3
so 5.5. - muži A - Sedlec - LOKO 1:3 důležitá první jarní výhra „áčka“
ne 6.5. - st. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 8:22
ne 6.5. - ml. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 8:41
ne 6.5. - st. přípravka A - LOKO - Sokol JH 7:12
ne 6.5. - ml. přípravka A - LOKO - Sokol JH 20:23
ne 6.5. - muži B - LOKO - Boršov "B" 3:0 kont. hosté dorazili na Lokádu pouze v pěti


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 23.4. - 29.4.2018
st 25.4. - st. přípravka B - FMA/Čt. Dvory - LOKO 1:4
st 25.4. - ml. přípravka B - FMA "B" - LOKO 15:2
čt 26.4. - ml. žáci B - LOKO - H. Stropnice 4:1
so 28.4. - st. žáci - Třeboň/D. Voda - LOKO 0:1
so 28.4. - ml. žáci A - Třeboň/D. Voda - LOKO 3:2
so 28.4. - muži A - LOKO - Vodňany 0:1
ne 29.4. - st. dorost - LOKO - Hradiště 5:0
ne 29.4. - ml. dorost - LOKO - Hradiště 17:0
ne 29.4. - st. přípravka A - Táborsko - LOKO 12:10
ne 29.4. - ml. přípravka A - Táborsko - LOKO 20:11
ne 29.4. - st. přípravka A - Písek - LOKO 22:9
ne 29.4. - ml. přípravka A - Písek - LOKO 28:4
ne 29.4. - muži B - Borek - LOKO 0:2


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 16.4. - 22.4.2018
út 17.4. - st. přípravka B - LOKO - Včelná 7:8
út 17.4. - ml. přípravka B - LOKO - Zliv 5:10
st 18.4. - ml. žáci B - Borovany - LOKO 0:8
so 21.4. - st. žáci - LOKO - Hradiště 3:2
so 21.4. - ml. žáci A - LOKO - Hradiště 2:4
so 21.4. - muži A - Vimperk - LOKO 2:2
ne 22.4. - st. dorost - Vodňany/Dříteň - LOKO 0:2
ne 22.4. - ml. dorost - Vodňany/Dříteň - LOKO 2:7
ne 22.4. - muži B - LOKO - Pištín 3:1


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 9.4. - 15.4.2018
čt 12.4. - ml. žáci B - LOKO - K. Újezd 3:2
čt 12.4. - ml. přípravka B - Sedlec - LOKO 19:10
pá 13.4. - st. přípravka B - Slavia ČB - LOKO 2:10
so 14.4. - muži A - LOKO - Blatná 0:5
so 14.4. - muži B - Lipí - LOKO 1:4
ne 15.4. - st. žáci - Met. Tábor/Větrovy - LOKO 7:1
ne 15.4. - ml. žáci A - Met. Tábor/Větrovy - LOKO 1:1 PK 2:1
ne 15.4. - st. dorost - LOKO - Roudné 2:1
ne 15.4. - ml. dorost - LOKO - Roudné 2:1
ne 15.4. - st. přípravka A - Milevsko - LOKO 5:5
ne 15.4. - ml. přípravka A - Milevsko - LOKO 4:25
ne 15.4. - st. přípravka A - Č. Krumlov - LOKO 8:4
ne 15.4. - ml. přípravka A - Č. Krumlov - LOKO 10:20


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 2.4. - 8.4.2018
út 3.4. - st. přípravka B - LOKO - FMA "C" 16:4
út 3.4. - ml. přípravka B - LOKO - FMA "C" 3:8
so 7.4. - st. žáci - LOKO - Vimperk 3:2
so 7.4. - ml. žáci A - LOKO - Vimperk 1:5
so 7.4. - muži B - LOKO - Chrášťany 2:1
ne 8.4. - muži A - Prachatice - LOKO 1:1
ne 8.4. - st. dorost - Milevsko - LOKO 1:2
ne 8.4. - ml. dorost - Milevsko - LOKO 2:5


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 26.3. - 1.4.2018
po 26.3. - st. přípravka B - LOKO - Roudné 13:5
po 26.3. - ml. přípravka B - Hluboká - LOKO 18:3
so 31.3. - muži A - LOKO - Strakonice 2:3
so 31.3. - st. žáci - LOKO - Roudné 0:4
so 31.3. - ml. žáci A - LOKO - Roudné 4:0
so 31.3. - muži B - Ševětín "B" - LOKO 0:7
ne 1.4. - st. dorost - LOKO - Sokol Sez. Ústí 3:2
ne 1.4. - ml. dorost - LOKO - Sokol Sez. Ústí 10:0


PRVNÍ JARNÍ MISTROVSKÝ ZÁPAS
ne 25.3. - muži B - LOKO - Sedlec "B" 4:0


ŽÁDOST O POMOC
Od jarní části sezony máme povinnost natáčet všechny zápasy áčka na video.
Videokameru a stativ jsme dostali od svazu. Žádám či prosím, zda by se nenašel
někdo, kdo by zápas vždy natočil a následně pověsil na internet (někdo z béčka,
dorostu, rodičů…). Obsluha videokamery je jednoduchá. Zájemci se mohou ozvat
zde či mi napsat na shora uvedený email. Předem si dovolím někomu poděkovat.



ZIMNÍ TURNAJE
V sobotu 3.2.2018 skončili starší žáci na turnaji v Milevsku na třetím místě.
Samuel Šimek byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Více v sekci žáci turnaje.

V sobotu 30. prosince zakončili naše účinkování na Memoriálu JUDr. A. Straky
mladší dorostenci. Těm se reprezentace týmu Lokomotiva povedla na výbornou,
když obsadili krásné 3. místo. Více v sekci dorost turnaje.

Ve čtvrtek skončili mladší žáci na Memoriálu JUDr. A. Straky na pěkném čtvrtém
místě a čtvrtí skončili i starší žáci o den později, když prohráli v zápase o bronz
na penalty s Pískem. Více v sekci žáci turnaje.

Fotbalový oddíl TJ LOKOMOTIVA ČB přeje všem hráčům, trenérům,
funkcionářům, příznivcům i soupeřům krásné vánoce, bohatého Ježíška
a do roku 2018 pevné zdraví, spokojenost a mnoho osobních i pracovních
úspěchů.


V neděli 17. prosince vyhráli starší žáci turnaj O POHÁR OKRESNÍHO PŘEDSEDY
v Hrdějovicích. Nejlepším střelcem turnaje byl Lukáš Macák. Více v sekci žáci turnaje.

V sobotu 2. prosince vyhráli starší žáci ročníku 2003 turnaj MOUCHA CUP v Kaplici.
Nejlepším hráčem turnaje se stal Lukáš Macák a brankářem Matěj Šmrha.
Více na: https://www.jihoceskyfotbal.cz/clanky/1706-kaplick y-moucha-cup-starsich-zaku-se-stal-koristi-lokomot ivy-cb.html a v sekci žáci turnaje.



JAK JSME SI VEDLI BĚHEM PODZIMU
- muži A - I.A třída - 12. místo
- muži B - III. třída - 1. místo
- starší dorost - krajský přebor - 8. místo
- mladší dorost - krajský přebor - 3. místo
- starší žáci - krajský přebor - 5. místo
- mladší žáci A - krajský přebor - 8. místo
- mladší žáci B - okresní přebor - 9. místo
- v soutěžích přípravek se oficiální tabulky nevedou


POSLEDNÍ PODZIMNÍ MISTROVSKÁ UTKÁNÍ
so 11.11. - st. dorost - Strakonice - LOKO 3:1
so 11.11. - ml. dorost - Strakonice - LOKO 1:1 PK 4:5
so 11.11. - muži A - Větřní - LOKO 3:2
pá 17.11. - st. dorost - LOKO - Lomnice 1:2
pá 17.11. - ml. dorost - LOKO - Lomnice 4:1


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 30.10. - 5.11.2017
út 31.10. - ml. přípravka B - LOKO - Slavia ČB 7:3
st 1.11. - st. přípravka B - SKP ČB "B" - LOKO 5:6
so 4.11. - st. žáci - Roudné - LOKO 2:5
so 4.11. - ml. žáci A - Roudné - LOKO 1:2
so 4.11. - muži A - Bavorovice - LOKO 2:0
so 4.11. - st. dorost - Trh. Sviny - LOKO 1:0
so 4.11. - ml. dorost - Trh. Sviny - LOKO 3:1
so 4.11. - muži B - LOKO - Žabovřesky 4:3


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 23.10. - 29.10.2017
út 24.10. - st. přípravka B - LOKO - Dynamo ČB "B" 3:3
čt 26.10. - ml. žáci B - LOKO - Borovany 5:1
čt 26.10. - ml. přípravka B - Dynamo U8 - LOKO 4:6
so 28.10. - muži A - LOKO - Týn n/Vlt. 2:3
so 28.10. - st. žáci - LOKO - Blatná 6:0
so 28.10. - ml. žáci A - LOKO - Blatná 4:1
so 28.10. - muži B - Dívčice - LOKO 0:4


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 16.10. - 22.10.2017
po 16.10. - st. přípravka B - D. Voda - LOKO 0:6
út 17.10. - ml. přípravka B - LOKO - Roudné 5:1
čt 19.10. - ml. žáci B - K. Újezd - LOKO 2:1
so 21.10. - st. žáci - Milevsko - LOKO 3:4
so 21.10. - ml. žáci A - Milevsko - LOKO 8:1
so 21.10. - st. dorost - SKP ČB - LOKO 1:0
so 21.10. - ml. dorost - SKP ČB - LOKO 3:0
so 21.10. - muži A - Vacov - LOKO 1:3
ne 22.10. - st. přípravka A - Prachatice - LOKO 13:7
ne 22.10. - ml. přípravka A - Prachatice - LOKO 8:12
ne 22.10. - st. přípravka A - SKP ČB - LOKO 12:5
ne 22.10. - ml. přípravka A - SKP ČB - LOKO 11:2
ne 22.10. - muži B - LOKO - Týn n/Vlt. "B" 6:1


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 9.10. - 15.10.2017
út 10.10. - st. přípravka B - LOKO - Hluboká 22:2
út 10.10. - ml. přípravka B - Rudolfov - LOKO 2:7
čt 12.10. - ml. žáci B - LOKO - N. Hodějovice/Srubec 1:2
so 14.10. - st. žáci - LOKO - Strakonice 7:1
so 14.10. - ml. žáci A - LOKO - Strakonice 0:6
so 14.10. - muži A - LOKO - Velešín 2:0
so 14.10. - muži B - Černý Dub "B" - LOKO 1:10
ne 15.10. - st. dorost - LOKO - Met. Tábor 2:1
ne 15.10. - ml. dorost - LOKO - Met. Tábor 4:0
ne 15.10. - st. přípravka A - Met. Tábor - LOKO 11:7
ne 15.10. - ml. přípravka A - Met. Tábor - LOKO 11:3
ne 15.10. - st. přípravka A - Veselí - LOKO 7:1
ne 15.10. - ml. přípravka A - Veselí - LOKO 8:3


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 2.10. - 8.10.2017
po 2.10. - st. přípravka B - Rudolfov - LOKO 5:5
út 3.10. - ml. přípravka B - LOKO - SKP ČB "B" 6:2
čt 5.10. - ml. žáci B - LOKO - Borek 2:3
so 7.10. - muži A - LOKO - Planá u ČB 0:1
so 7.10. - muži B - Koloděje - LOKO 1:4
ne 8.10. - st. žáci - J. Hradec - LOKO 2:3
ne 8.10. - ml. žáci A - J. Hradec - LOKO 6:1
ne 8.10. - st. dorost - LOKO - Č. Krumlov 2:3
ne 8.10. - ml. dorost - LOKO - Č. Krumlov 2:0
ne 8.10. - st. přípravka A - LOKO - Strakonice 2:10
ne 8.10. - ml. přípravka A - LOKO - Strakonice 2:13
ne 8.10. - st. přípravka A - LOKO - Vimperk 2:11
ne 8.10. - ml. přípravka A - LOKO - Vimperk 2:7


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 25.9. - 1.10.2017
út 26.9. - st. přípravka B - LOKO - FMA/Čt. Dvory 8:4
út 26.9. - ml. přípravka B - LOKO - FMA "B" 5:4
st 27.9. - st. přípravka B - LOKO - K. Újezd 6:3
čt 28.9. - st. dorost - LOKO - Strakonice 0:3
čt 28.9. - ml. dorost - LOKO - Strakonice 2:1
čt 28.9. - muži B - Sedlec "B" - LOKO 1:3
čt 28.9. - muži A - LOKO - Větřní 2:0
pá 29.9. - ml. žáci B - Mokré - LOKO 5:1
so 30.9. - st. žáci - LOKO - Čt. Dvory/Zliv 4:0
so 30.9. - ml. žáci A - LOKO - Čt. Dvory/Zliv 7:3
so 30.9. - st. dorost - Slavia ČB - LOKO 1:4
so 30.9. - ml. dorost - Slavia ČB - LOKO 2:6
so 30.9. - muži A - Slavia ČB - LOKO 3:1
ne 1.10. - ml. přípravka B - Včelná - LOKO 3:2
ne 1.10. - st. přípravka A - Vodňany - LOKO 8:16
ne 1.10. - ml. přípravka A - Vodňany - LOKO 11:21
ne 1.10. - st. přípravka A - Třeboň - LOKO 28:5
ne 1.10. - ml. přípravka A - Třeboň - LOKO 23:8
ne 1.10. - muži B - LOKO - K. Újezd "B" 6:1


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 18.9. - 24.9.2017
út 19.9. - ml. přípravka B - Zliv - LOKO 0:3
čt 21.9. - ml. žáci B - LOKO - Černý Dub 2:1
so 23.9. - muži A - LOKO - Sedlec 3:0
ne 24.9. - st. přípravka B - Včelná - LOKO 3:6
ne 24.9. - st. žáci - Č. Krumlov - LOKO 0:5
ne 24.9. - ml. žáci A - Č. Krumlov - LOKO 6:3
ne 24.9. - st. dorost - LOKO - Čt. Dvory 9:3
ne 24.9. - ml. dorost - LOKO - Čt. Dvory 7:2
ne 24.9. - st. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 5:20
ne 24.9. - ml. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 5:5
ne 24.9. - st. přípravka A - LOKO - Sokol JH 3:17
ne 24.9. - ml. přípravka A - LOKO - Sokol JH 2:9
ne 24.9. - muži B - Boršov "B" - LOKO 1:0


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 11.9. - 17.9.2017
út 12.9. - st. přípravka B - LOKO - Slavia ČB 9:6
út 12.9. - ml. přípravka B - LOKO - Sedlec 12:2
so 16.9. - ml. žáci B - Jankov - LOKO 9:0
so 16.9. - st. žáci - LOKO - Třeboň/D. Voda 3:4
so 16.9. - ml. žáci A - LOKO - Třeboň/D. Voda 5:5 PK 4:3
so 16.9. - st. dorost - Hradiště - LOKO 2:5
so 16.9. - ml. dorost - Hradiště - LOKO 0:6
so 16.9. - muži A - Vodňany - LOKO 0:1
ne 17.9. - st. přípravka A - Táborsko - LOKO 9:7
ne 17.9. - ml. přípravka A - Táborsko - LOKO 9:3
ne 17.9. - st. přípravka A - Písek - LOKO 20:3
ne 17.9. - ml. přípravka A - Písek - LOKO 26:5
ne 17.9. - muži B - LOKO - Borek 6:2


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 4.9. - 10.9.2017
út 5.9. - ml. žáci B - H. Stropnice - LOKO 0:12
st 6.9. - st. přípravka B - FMA "C" - LOKO 2:11
čt 7.9. - ml. žáci B - LOKO - Nemanice 8:0
čt 7.9. - ml. přípravka B - FMA "C" - LOKO 13:8
so 9.9. - muži A - LOKO - Vimperk 1:3
so 9.9. - muži B - Pištín - LOKO 0:7
ne 10.9. - st. žáci - Hradiště - LOKO 4:1
ne 10.9. - ml. žáci A - Hradiště - LOKO 3:2
ne 10.9. - st. dorost - LOKO - Vodňany/Dříteň 5:1
ne 10.9. - ml. dorost - LOKO - Vodňany/Dříteň 13:0


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 28.8. - 3.9.2017
út 29.8. - ml. přípravka B - LOKO - Hluboká 4:7
st 30.8. - st. přípravka B - Roudné - LOKO 5:16
so 2.9. - muži A - Blatná - LOKO 3:2
ne 3.9. - st. dorost - Roudné - LOKO 8:0
ne 3.9. - ml. dorost - Roudné - LOKO 4:3
ne 3.9. - st. žáci - LOKO - Met. Tábor/Větrovy 0:6
ne 3.9. - ml. žáci A - LOKO - Met. Tábor/Větrovy 0:6
ne 3.9. - st. přípravka A - Milevsko - LOKO 6:4
ne 3.9. - ml. přípravka A - Milevsko - LOKO 3:18
ne 3.9. - st. přípravka A - Č. Krumlov - LOKO 6:5
ne 3.9. - ml. přípravka A - Č. Krumlov - LOKO 12:11
ne 3.9. - muži B - LOKO - Lipí 8:0


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 21.8. - 27.8.2017
so 26.8. - st. žáci - Vimperk - LOKO 4:0
so 26.8. - ml. žáci A - Vimperk - LOKO 9:0
so 26.8. - muži A - LOKO - Prachatice 2:2
so 26.8. - muži B - Chrášťany - LOKO 1:3
ne 27.8. - st. dorost - LOKO - Milevsko 2:1
ne 27.8. - ml. dorost - LOKO - Milevsko 5:2


PRVNÍ ČTYŘI MISTROVSKÉ ZÁPASY V NOVÉ SEZONĚ
ne 20.8. - st. dorost - Sokol Sez. Ústí - LOKO 2:5
ne 20.8. - ml. dorost - Sokol Sez. Ústí - LOKO 0:6
ne 20.8. - muži B - LOKO - Ševětín "B" 5:1
ne 20.8. - muži A - Strakonice - LOKO 3:1


JEDENÁCT NAŠICH SOUTĚŽÍ V SEZONĚ 2017-18
MUŽI A - I.A třída sk. A
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/dee46b2 2-8d27-4c0b-b372-ec92c3b5b927
MUŽI B - III. třída sk. A
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/96e7ba8 5-ba67-4dee-9919-cd15bae7db64
STARŠÍ DOROST - krajský přebor
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/fada862 0-80c9-46be-ab11-d800b5aecd52
MLADŠÍ DOROST - krajský přebor
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/94f11e7 c-583e-46f8-a420-4d6ca00b3eeb
STARŠÍ ŽÁCI - krajský přebor
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/7b37074 b-0e2c-42d4-99ce-dedea9224052
MLADŠÍ ŽÁCI A - krajský přebor
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/bae077c b-2e7b-4220-85cc-242f06689a1f
MLADŠÍ ŽÁCI B - okresní přebor sk. A
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/f722fd2 3-c4c1-413f-9a0b-4178a9907602
STARŠÍ PŘÍPRAVKA A - krajský přebor
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/385d949 9-a6e6-44eb-8f38-e18360b33e48
STARŠÍ PŘÍPRAVKA B - okresní přebor sk. A
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/f111c18 7-e4aa-4b5f-b4d0-38686bb42451
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA A - krajský přebor
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/3ff9369 0-504b-4c96-a679-8079e90b7334
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B - okresní přebor sk. A
https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/8d07fbd 4-b205-4de3-a148-7804d128f304


LOKOTKA MÁ LIGOVÉHO ROZHODČÍHO
Člen našeho oddílu a bývalý hráč Jirka Pečenka mladší se dostal na listinu ligových rozhodčích. Listina rozhodčích pro profesionální soutěže na sezonu 2017-18:
https://rozhodci.fotbal.cz/listina-rozhodcich-pro- profesionalni-souteze-2017-18/a5928
návštěvníků stránky
celkem329 018
tento týden529
dnes83