Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

starší dorost ČDD U19A:fotbalový oddíl

starší dorost ČDD U19A

trenéři: Šimek David tel. 604674784, Kasper Tomáš tel. 736513458
SEZONA 2021-2022 (ročník 2003 a mladší)


ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U19A


góly a asistence
Martinec J. 3+2, Tomandl J. 3+0, Šimek S. 4+4, Vnuk J. 1+2, Novák F. 7+1, Šafránek O 1+2, Kryeziu E. 0+4, Pranevský E. 1+1, Račák M. 1+2, Tomášek P. 0+1, Šnedorfer O. 0+1

Neděle 26. 9. 2021 10:00 TJ LOKOMOTIVA - TJ Přeštice
Úterý 28. 9. 2021 15:00 TJ LOKOMOTIVA - TJ Malše Roudné
Sobota 2. 10. 2021 12:30 SK Aritma Praha - TJ LOKOMOTIVA
Neděle 10. 10. 2021 10:00TJ LOKOMOTIVA - FC Táborsko B
Sobota 16. 10. 2021 10:00 FK Junior Strakonice - TJ LOKOMOTIVA
Neděle 24. 10. 2021 10:00 TJ LOKOMOTIVA - Český lev - Union Beroun, z.s.
Neděle 31. 10. 2021 10:00 SK Slavia Vejprnice - TJ LOKOMOTIVA

SKP České Budějovice - TJ LOKOMOTIVA 2:4 (1:0)
sobota 18. 9. 2021

góly + asist.
Novák F. 1+1, Martinec J.1+0, Šimek S. 1+0, Tomandl J. 1+0, Račák M. 0+1, Šafránek O. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D.(53 min. Martínek O.) - Martinec J., Kryeziu E.(75 min. Hanetšlegr T.), Šimek S., Račák M. - Novák F. (75 min. Tomandl J), Vnuk J.(46 min. Šafránek O.)

Dnešní Budějovické derby pro nás začalo tragicky. Neuplynuli ani dvě minuty a prohrávali jsme jedna nula. O chvilku později mohlo být ještě hůř, když domácí orazítkovali břevno. Pak jsme se konečně začali osmělovat my a dostávali se do gólovek. Na dorovnání výsledku jsme si jich do poločasu vypracovali dostatek, ale vše bylo upracované a bez důrazu. Chyběla nám kvalita a sebevědomí při přechodu jeden na jednoho a v zakončení. Ve druhé půli jsme ještě přidali a byli odměněni brankou, na kterou nám nahrál soupeř. Bohužel, opět se ukázala naše slabina, když nás domácí ihned po vyrovnání trestali za nedůraz a nekoncetrovanost v obraně. Skvěle toho využil nejlepší hráč hostů Tomáš Gondek, který nám frnknul po křídle a naservíroval míč před branku. To nebylo dobré, protože SKP zdržovalo hru od samého začátku zápasu. My ještě zvýšili aktivitu a pohyb, což dělalo soupeři značné potíže. Domácí hráči sotva pletli nohama a nevěděli kudy kam. To byla voda na náš mlýn. Podnikali jsme jeden útok za druhým a utkání zaslouženě otočili.

TJ LOKOMOTIVA - SK Hořovice 3:0 (2:0)
neděle 12. 9. 2021

góly + asist.
VL., Novák F. 1+0, Račák M. 1+0, Šimek S. 0+1, Vnuk J. 0+1, Kryeziu E 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D.(66 min. Martínek O.) - Kryeziu E.(75 min. Hanetšlegr T.), Šimek S., Tomandl J., Šafránek O. (25 min. Račák M.) - Novák F., Vnuk J.(66 min. Tomandl J.)

Dnes jsme sehráli velmi těžké utkání. Oba týmy jsou v popředí tabulky(třetí a páté místo). Hořovičtí avizovali před zápasem problémy se sestavou, ale na hřišti jsem nic nepozoroval. Naopak v základní sestavě měli o tři hráče dorazového ročníku 2003(Loko tři a Hořovice šest) více než my. Nám se povedl úvod utkání. Po pěkné akci jsme donutili hosty k vlastní brance na přední tyči. Fotbalově bylo utkání vyrovnané, jen odražěné míče měli častěji hosté na svých kopačkách. Oba týmy se snažily hrát hodně ofenzivně a utkání se muselo líbit. Do přestávky jsme zaslouženě přidali ještě jednu pěknou branku. Ve druhém poločase se obrázek hry nezměnil. Hrálo se nahoru dolu. Oba týmy se dostávaly před branku soupeře a větraly obrany. Po naší třetí brance jsme si konec zápasu zkušeně pohlídali a dovedli utkání do vítězného konce.

TJ Jiskra Domažlice - TJ LOKOMOTIVA 2:2 (2:2)
sobota 4. 9. 2021

Do utkání jsme nevstoupili dobře. Než jsme se rozkoukali na krásném stadiónu, tak už ve čtyřicáté vteřině svítilo na ukazateli 1:0. Domácí vypadali velmi dobře. Nás to trochu vykolejilo a na hřišti jsme se hledali. S přibývajícím časem jsme se uklidnili a srovnali hru i skóre. Do konce poločasu jsme byli častěji na balónu a vyrovnaný stav byl spravedlivý. Ve druhé půli jsme tahali jak fotbalově tak i fyzicky za kratší konec. Domažlice nás začaly přehrávat po křídlech a vytvořily si dost příležitostí ke vstřelení branky. My hráli na brejky, které domažličtí přerušovali za pomoci faulů na hranici vápna. Bohužel z přímáků jsme ani neohrozili branku. Nejvetší šanci druhého poločasu měl ale Filip Uzlina (Novas), který netrefil míč na malém vápně. Vzhledem k absencím bereme bod všemi deseti a snad se do příštího zápasu dáme trochu do kupy.

góly + asist.
Novák F. 1+0, Šafránek O. 1+0, Šimek S. 0+1, Šnedorfer O. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D. - Kryeziu E., Šimek S., Tomandl J., Šafránek O. (73 min. Kasper M.) - Novák F., Vnuk J.

TJ LOKOMOTIVA - SK SENCO Doubravka 3:0 (1:0)
neděle 29. 8. 2021

góly + asist.
Novák F. 1+0, Šimek S. 2+0, Vnuk J. 0+1, Tomášek P. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D. - Kryeziu E.(68 min. Kasper M.) Šimek S., Račák M., Tomášek P.(61 min. Tomandl J.) - Novák F., Vnuk J.(58 min. Šafránek Ota)

První poločas se hrál v naší režii. Byli jsme častěji na balónu a zaměstnávali obranu soupeře. Hráli jsme jak si představujeme. Kombinovali jsme a moc nepůjčovali míč soupeři. Po pěkné akci jsme dali vedoucí branku a do poločasu kontrolovali hru. Z kraje druhé půle jsme přežili několik velmi dobrých šancí hostů. Měli jsme štěstí a dobře zachytal Šáma. Jak se ale říká: nedáš dostaneš. Odskočili jsme na rozdíl dvou branek a zase se ve hře zlepšili. Za dalších pár minut jsme proměnili penaltu a dohráli utkání do vítězného konce. Konečně jsme odehráli utkání s nulou.

TJ LOKOMOTIVA - Sportovní škola Plzeň 3:2(2:0)
středa 25. 8. 2021

Až ve čtvrtém utkání jsme nemuseli dotahovat náskok soupeře a naopak my vedli ve dvacáté minutě 2:0. To bylo dobré pro naši psychiku. Proti hodně důraznému a běhavému soupeři se nám dařilo držet míč a podnikat rychlé výpady do vápna hostů. Naše hra nepostrádala fotbalovou kvalitu, jen branek jsme mohli přidat vice. Zlepšení jsem viděl i v důrazu a nasazení. V žádném případě se ale nehrálo jen na jednu branku. I hosté přispěli k dobrému fotbalu svou kvalitou, jen oproti nám hráli jen po vápno. Ve druhém poločase se obrázek hry trochu změnil. Plzeňští neměli co ztratit, začali více napadat a hra se vyrovnala. Hráli vabank a tak se otvíralo více dvířek v jejich obraně. Jen díky obětavosti jejich obránců(vytáhli snat pět gólovek) jsme neodskočili na větší rozdíl ve skóre.
Každý tým dal po jedné brance a i na druhý poločas se dalo koukat. V poslední minutě utkání přidali ještě jeden gól hosté. Víc už nestihli a tak zůstali tři body na Lokádě. Opět naši hru ovlivňuje absence. Měli jsme jen dva hráče na střídání. Bohužel v neděli to bude stejné a nebo horší.

góly + asist.
Novák F. 2+0, Pranevský E. 1+0, Šimek S. 0+1, Martinec J. 0+1, Kryeziu E. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O.( 68 min. Tomandl J.), Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D. -Kryeziu E., Šimek S., Račák M., Pranevský E.(49 min. Vnuk J.) - Novák F., Martinec J.

SK PETŘÍN PLZEŇ B - TJ LOKOMOTIVA 6:1(1:1)
sobota 21. 8. 2021

Třetí utkání v řadě a stejný začátek. Opět brzká branka v naší síti. Do patnácté minuty šli plzeňští snad třikrát sami na Šámu, který skvělými zákroky živil naději na slušný výsledek. Nás to nakoplo a začali jsme i my ohrožovat branku soupeře. Do konce poločasu jsme začali diktovat tempo hry a vypracovali si několik slibných příležitostí. Bohužel proměnit se nám podařilo jen jednu. O přestávce si říkáme jak hrát, ale na hřišti to neplatilo. Od první minuty druhé půle nás domácí zatlačili a my nevěděli kudy kam. Nemohli jsme se dostat trvaleji na soupeřovu polovinu a zákonitě přišel trest. Penalta a asi rozhodnutí celého mače. Naše hra se rozpadla a některé výkony našich hráčů nedosahovaly ani úrovně okresu. Bez zaujetí a pohybu se proti tak dobrému týmu na lepší výsledek hrát nedá. Pokud budeme jezdit ve třináti lidech na zápasy a budou někteří rádoby hráči přistupovat k fotbalu jak přistupují, tak se naše hra nezlepší. Absence na trénincích z důvodu dovolené, brigády, zranění a také lenivost a neochota pracovat pro tým, to jsou příčiny neúspěchu a naší špatné hry v posledních zápasech.

gól + asist.
Novák F. 1+0, Račák M. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D. - Šafránek O.( 65 min. Martínek O.), Tomandl J., Kryeziu E. (74 min. Dudy D.), Šimek S., Račák M. - Novák F. (46 min. Vnuk J.)

SK Klatovy 1898 - TJ LOKOMOTIVA 2:4(1:0)
sobota 14. 8. 2021

Druhé utkání venku pro nás začalo katostrofálně. Po jednoduché ztrátě na kraji hřiště jsme už v první minutě faulovali a centr do vápna skončil bez dotyku hráčů až v naší brance. Tato souhra chyb nás na několik minut přibrzdila. Nemohli jsme se dostat do tempa a i když jsme byli do poločasu aktivnějším a lepším týmem, ke skórování si naši hráči připravili jen jednu tutovku. Hráli jsme po vápno a nemohli se přes urostlé hráče domácích dostat do koncovky. Když k tomu ještě přičteme opět dlouhodobé zranění Hanyho, do kabin se neodcházelo lehce. Na lavici jsme měli jen dva hráče(oba obránce), ale nucené střídání nám paradoxně pomohlo. Po pauze se naše hra zlepšila. Začali jsme se dostávat do šestnáctky a po jednom z průniků rozhodčí písknul k udivení všech penaltu, kterou jsme proměnili a začalo se od znova. Bohužel jen chvilku. Po rozehrání jsme ihned inkasovali a prohrávali opět o gól. Od tohoto okamžiku se naše hra zvedla(domácím asi trochu došla šťáva) a po krásných brankách jsme dovedli utkání do vítězného konce. Příští týden zajíždíme k třetímu venkovnímu utkání v řadě a jednomu z favoritů soutěže na Petřín, tak doufám, že se sejdeme ve větším počtu.

góly + asist.
Tomandl J. 2+0, Martinec J. 1+1, Šimek S. 1+1, Kryeziu E. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D. - Hanetšlegr T. (46 min. Tomandl J.), Kryeziu E., Šimek S., Račák M. - Novák F. (70 min. Kasper M.), Martinec J.

SK SPARTAK Příbram - TJ LOKOMOTIVA 2:2(1:1)
středa 11. 8. 2021

K prvnímu diviznímu utkání nové sezóny jsme jeli do krásného fotbalového areálu v Příbrami. Od prvních minut se hrál fyzicky velmi náročný fotbal z obou stran. Domácí nás důrazně napadali už při rozehrávce na naší polovině. S tím jsme si dokázali poradit, ale s dlouhými nakopávanými míči jsme měli nemalé problémy. Naše hra se už od začátku nepřibližovala ideálu. Lehkost z přípravných utkání byla ta tam. Záloha neměla na nic čas, útok se trápil v koncovce. Vyložených šancí jsme si vypracovali minimálně osm. Bohužel i sami před brankářem jsme zakončovali zbrkle a nepřesně, což nás stálo vítězství. Po běžecké stránce bylo utkání v pořádku a na fotbalové pohodě musíme ještě zapracovat.

góly + asist.
Martinec J. 1+0, Vnuk J. 1+0, Pranevský E. 0+1, Kryeziu E. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O.(25 min. Tomandl J.), Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D.81 min. Kasper M.) - Pranevský E.(46 min. Hanetšlegr T.), Kryeziu E., Šimek s., Račák M. - Vnuk J.(67 min. Novák F.), Martinec J.

Příprava na sezónu 2021 - 2022

sobota 7.8. Loko - Loučovice muži 6:1(3:1)
góly: Račák M. 4x, Hanetšlegr T., Martinec J.
asist: Vnuk J. 2x, Kryeziu E. 2x, Šimek S., Hanetšlegr T.
sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Mrosko T., Trapl M., Klepsatel D. - Račák M., Kryeziu E., Šimek S., Šafránek O. - Vnuk J., Martinec J.
stř: Tomandl J., Hanetšlegr T., Pranevský E., Dudy D.

pátek 6.8. Loko - Kovářov muži 6:3 (3:1)
góly: Martinec J. 2x, Vnuk J.,Šimek S., Kryeziu E., Hanetšlegr T.
asist: Vnuk J., Martinec J., Račák M., Novák F., Šafránek O.
sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Mrosko T., Trapl M., Klepsatel D. - Račák M., Kryeziu E., Šimek S., Šafránek O. - Vnuk J., Martinec J.
stř: Kasper M., Tomandl J., Hanetšlegr T., Pranevský E., Novák F.


sobota 31.7. Třeboň - Loko 2:15 (0:6)
góly: Skupník P. 4x, Novák F. 2x, Dudy D. 2x, Tomandl J. 2x, Kryeziu E., Hanetšlegr T., Šafránek O., Martinec J., Renke M.
asist: Šafránek O. 4x, Novák F. 3x, Skupník P. 2x, Kryeziu E. 2x, Martinec J. 2x, Dudy D., Šnedorfer O.
sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Klepsatel d., Kasper M., Tomandl J. - Hanetšlegr t., Kryeziu E., Martinec J., Šafránek O. - Novák F., Skupník P.
stř: Renke M., Machoň P., Dudy D.

čtvrtek 29.7. SKP - Loko 3:4 (2:3)
góly: Martimec J. 2x, Vnuk J., Račák M.
asist: Vnuk J., Kryeziu E., Šimek S.
sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Kasper M., Trapl M., Klepsatel D. - Hanetšlegr T., Kryeziu E., Šimek S., Račák M. - Vnuk J., Martinec J.
stř: Novák F., Skupník P., Dudy D., Kes D.


sobota 24.7. MAS Táborsko - Loko 1:1 (0:1)
gól: Šimek S.
sestava: Šmrha M. - Kasper M., Mrosko T, Trapl M, Klepsatel D. - Račák M., Kryeziu E., Šimek S., Hanetšlegr T. - Martinec J., Novák F.
stř: Šnedorfer O., Dudy D., Tomandl J., Skupník P.

SEZONA 2020-2021 (ročník 2002 a mladší)


trenéři: Vaněk Petr, Wenzl Jan

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U19A


Neděle 20. 9. 2020 10:00 TJ LOKOMOTIVA - TJ Jiskra Domažlice
Neděle 27. 9. 2020 10:00 SKP České Budějovice - TJ LOKOMOTIVA
Neděle 4. 10. 2020 10:00 TJ LOKOMOTIVA - TJ Přeštice
Sobota 10. 10. 2020 12:45 SK Aritma Praha - TJ LOKOMOTIVA
Neděle 18. 10. 2020 10:00 TJ LOKOMOTIVA - FC Táborsko B
Sobota 24. 10. 2020 10:00 FK Junior Strakonice - TJ LOKOMOTIVA
Neděle 1. 11. 2020 10:00 TJ LOKOMOTIVA - TJ TATRAN SEDLČANY
Neděle 8. 11. 2020 10:00 SK Slavia Vejprnice - TJ LOKOMOTIVA
Neděle 15. 11. 2020 10:00 TJ LOKOMOTIVA - TJ Malše Roudné
Sobota 21. 11. 2020 10:00 SK SPARTAK Příbram - TJ LOKOMOTIVA
Neděle 29. 11. 2020 10:00 TJ LOKOMOTIVA - SK Hořovice


Soupiska 2020/2021

ročník 2002
Wenzl Martin, Pavel Vojtěch, Tomášek Jaroslav, Bláha Lukáš, Skříšovský Jakub, Banachevič Jiří

ročník 2003
Martinec Jakub, Voneš Ondřej, Tomášek Pavel, Králík Jakub, Martínek Ondřej, Anderle Vojtěch, Šmalcl David, Šnedorfer Ondřej

STŘELCI
4 Martinec J., 2 Wenzl M., Šnedorfer O., Novák F. 1 Tomášek J., Šimek S., Hanetšleger T.

sobota 12.9.2020 - 10:00 hod.
Sportovní škola Plzeň - LOKO 0:6 (0:3)Kapitán: Tomášek P.
gól: Novák F. 2x, Wenzl M., Hanetšleger T., Martinec J., Šnedorfer O.

sestava: v brance Šmrha Matěj, Wenzl Martin, Tomášek Jaroslav, Hanetšleger Tomáš (85.min. Banachevič Jiří), Pavel Vojtěch (71.min. Šnedorfer Ondřej), Voneš Ondřej, Martínek Ondřej, Tomášek Pavel, Martinec Jakub (85.min. Skříšovský Jakub), Novák Filip (65.min. Bláha Lukáš), Šmalcl David

hodnocení utkání:
Po celé utkání jsme byli jasně lepším týmem a prakticky se hrálo pouze na jednu branku. Vytvořili jsme si hodně brankových příležitostí, ale proměňovat šance nám zatím moc nejde, tak jich tam padlo alespoň šest. Kaňkou utkání je velmi nesmyslný a zbytečný faul soupeře na Vojtu, který bude bohužel delší dobu mimo hru. Přejeme brzké uzdravení.


neděle 6.9.2020 - 10:00 hod.
LOKO - SK SENCO Doubravka 5:2 (1:2)Kapitán: Tomášek P.
gól: Martinec J. 2x, Šimek S., Tomášek J., Šnedorfer O.

sestava: v brance Šmrha Matěj, Wenzl Martin, Tomášek Jaroslav, Zítek Lukáš (71.min. Šnedorfer Ondřej),Pavel Vojtěch, Voneš Ondřej, Martínek Ondřej (81.min. Banachevič Jiří), Tomášek Pavel, Šimek Samuel (71.min. Bláha Lukáš), Martinec Jakub (85.min. Skříšovský Jakub), Šmalcl David

hodnocení utkání:
Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, měli jsme herní převahu, vytvářeli si šance, ale naše proměňování šancí je opravdu velmi špatné. Soupeř nás hned z první jeho šance potrestal a do poločasu strhl vedení na svou stranu.
V druhé půli jsme naší střeleckou nemohoucnost prolomili a po hezkých kombinacích vstřelili 4 branky.

sobota 29.8.2020 - 10:00 hod.
SK Petřín Plzeň B - LOKO 4:2 (0:1) Kapitán: Tomášek P.
gól: Martinec J., Wenzl M.

sestava: v brance Tomášek Pavel, Wenzl Martin Tomášek Jaroslav, Zítek Lukáš (46.min. Novák Filip), Pavel Vojtěch (80.min. Šnedorfer Ondřej), Voneš Ondřej (86.min. Skříšovský Jakub), Martínek Ondřej, Šimek Samuel (61.min. Bláha Lukáš), Martinec Jakub, Pranevský Eliáš (80.min. Banachevič Jiří), Šmalcl David

hodnocení utkání:
Po velmi nepovedeném utkání v Klatovech jsme vstoupili do utkání podstatně lépe. Hrál se svižný fotbal s obou stran, kdy jsme si my i soupeř vytvořil nějaké brankové příležitosti bez využití na obou stranách. Povedli se nám některé kombinace, ale to nejdůležitější moc ne a to finální přihrávka do gólového efektu. Povedla se alespoň jedna a Kuba jí chladnokrevně proměnil - 0:1. Takto skončil i první poločas. Do druhého poločasu jsme nastoupili bez koncentrace a nechali si dát 2 branky v rozmezí třech minut a skóre otočit. Nijak nás to nerozhodilo a vyrovnání přišlo záhy Martinem. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou bez brankových příležitostí. Utkání rozhodly dva momenty. První je naše velká chyba -ztráta balonu ve středu hřiště znamenala branku na 3:2 pro soupeře. A druhý byl ten, kdy jsme všechny síly vložili do vyrovnání a po krásné kolmici vyslali Vojtu do samostatného úniku na brankáře soupeře.. Zde zaúřadovalo domácí prostředí a sudí nepochopitelně zvedl praporek. Musíme zvednout hlavu a v prvním domácím utkání konečně bodovat..

sobota 22.8.2002 - 10:00 hod.
SK Klatovy 1898, z.s. - LOKO 2:0 (0:0)Kapitán: Tomášek P.
gól: --

sestava: v brance Tomášek Pavel, Wenzl Martin, Tomášek Jaroslav, Pranevský Eliáš (81.min. Bláha Lukáš), Pavel Vojtěch (46.min. Kryeziu Erik), Voneš Ondřej, Martínek Ondřej, Šimek Samuel (81.min. Šnedorfer Ondřej), Martinec Jakub, Novák Filip (75.min. Skříšovský Jakub), Šmalcl David

hodnocení utkání:
Po dlouhé pauze způsobené pandemií jsem si myslel, že do utkání nastoupíme v plné síle s chutí hrát fotbal. Předvedli jsme pravý opak. Celé utkání bylo v chůzi a bez bojovnosti. Když jsme pohrdli i tím, že brankář soupeře jen za první poločas 4x velmi chybně rozehrál a my neproměnili ani jednu z této vyložené brankové příležitosti, tak přišel pochopitelně trest.-----
Soupiska 2019/2020
ročník 2001
Pavel František, Djurov Nikola, Janů Josef, Kadlec Martin,Wenzl Jan, Kuchař Jan, Havrda Filip

ročník 2002
Vaněk Patrik, Wenzl Martin, Španinger Martin, Pavel Vojtěch, Tomášek Jaroslav, Nebor Tomáš, Riedl Dominik, Bláha Lukáš, Skříšovský Jakub, Banachevič Jiří

ročník 2003
Martinec Jakub, Voneš Ondřej, Tomášek Pavel, Králík Jakub

STŘELCI
11 Vaněk P., 7 Janů J.,6 Pavel F., 4 Pavel V., 2 Wenzl J., Djurov N., Havrda F. 1Tomášek P., Wenzl M., Martinec J.


neděle 8.3.2020 - ČDD 11:30 hod.
LOKO - SK Klatovy 1898 3:2 (3:1) Kapitán: Pavel F.
gól: Pavel V., Havrda F., Janů J.

sestava: v brance Tomášek Pavel, Wenzl Martin (87.min. Skříšovský Jakub), Tomášek Jaroslav, Králík Jakub (85.min. Banachevič Jiří), Pavel Vojtěch, Pavel František, Voneš Ondřej, Wenzl Jan, Havrda Filip, Janů Josef, Kuchař Jan (76.min. Šimek Samuel)

hodnocení utkání:
Utkání jsme začali dobře a ve čtvrté minutě po chybě soupeře vstřelili úvodní branku. Tím jsme se uklidnili a první poločas jsme hráli líbivý fotbal plný bojovnosti a kombinace. Druhý poločas jsme začali také velmi dobře a pokračovali ve velmi dobré hře. Po dvaceti minutách jsme začali myslet na výsledek, stáhli se do obrany a soupeř převzal iniciativu hry. Sice byl více na balonu, ale my jsme velmi slušně bránili a soupeře jsme do žádných vyložených šancí nepouštěli. Klatovští nakonec dvě branky vstřelili, ale obě z penalty, kdy jsme neuváženým a zbytečným faulem ve vápně toto soupeři nabídli.
Po nepovedených dvou přípravných utkání jsem opět viděl bojovnost, nasazení, důraz a chuť hrát líbivý fotbal.
-----

neděle 17.11.2019 - ČDD 10:00 hod.
LOKO - Sportovní škola Plzeň o.s. 5:1 (4:0) Kapitán: Pavel F.
gól: Pavel V. 3x, Janů J., Pavel F.

sestava: v brance Tomášek Pavel, Vaněk Patrik, Králík Jakub (71.min.Kadlec Martin), Pavel Vojtěch, Pavel František, Voneš Ondřej, Wenzl Jan, Janů Josef (74.min. Djurov Nikola), Martinec Jakub (74.min. Tomášek Jaroslav), Kuchař Jan, Havrda Filip (60.min. Bláha Lukáš)

hodnocení utkání:
Poslední utkání podzimní části divize jsme si užili. První poločas jsme předváděli parádní fotbal plný moc hezkých kombinací, náběhů, aktivity a branky jsme stříleli do prázdné brány. Spoustu šancí jsme ještě spálili a utkání za 30 minut rozhodli.
Druhý poločas jsme z naší strany pouze dohrávali, chyběla motivace a z důvodu naší laxní hry jsme zbytečně připravili Pavla o čisté konto v brance.


sobota 9.11.2019 - ČDD 10:00 hod.
TJ Přeštice z.s. - LOKO 3:1 (2:0) Kapitán: Pavel F.
gól: Vaněk P.

sestava: v brance Tomášek Pavel, Vaněk Patrik, Pavel Vojtěch (84.min.Bláha Lukáš), Pavel František, Voneš Ondřej, Wenzl Jan, Wenzl Martin (45.min.Králík Jakub), Janů Josef, Kadlec Martin (83.min.Tomášek Jaroslav), Martinec Jakub, Kuchař Jan

hodnocení utkání:
Toto utkání se mi nehodnotí vůbec dobře. Z důvodu indispozice kompletního týmu jsme do Přeštic zajížděli s tím, že utkání musíme odehrát a nedostat klepec.
První poločas jsme se nemohli trefit do balonu a pokoušeli něco na hřišti udělat. Z obrovského útlumu jsme se postupně dostávali a od 30 minuty jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu. To jsme již prohrávali 1:0. Kupodivu jsme se dostali i do nějakých šancí, ale prostě to nešlo. Do šatny jsme dostali ještě jednu branku a tak se šlo i do kabin. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit tak, že v sobě posbíráme poslední morální, fyzické i psychické síly a něco s tím uděláme.
Druhý poločas jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu, byli jsme jasně lepším týmem a vytvořili si 5 100% šancí. Jak jsme s nimi naložili, to nebudu komentovat. Korigování výsledku přišlo příliš pozdě a tak jsme nechali všechny body u soupeře.
Výkon hodnotit nebudu, hráli jsme tak na 30%, víc jsme ze sebe bohužel nedostali. Pojďme na tento víkend zapomenou a stoprocentně se koncentrovat na poslední domácí utkání.
PS: Tato situace byla s velkým předstihem avizována a počítalo se s ní. Ale vůbec nepřipadá v úvahu, že by se to mělo stát běžnou záležitostí byť třeba jednotlivců..


neděle 3.11. 2019 - ČDD 10:00 hod.
LOKO - TJ Malše Roudné 3:0 (2:0) Kapitán: Pavel F.
gól: Janů J., Pavel F., Vaněk P.

sestava: v brance Tomášek Pavel, Vaněk Patrik (84.min. Tomášek Jaroslav), Pavel Vojtěch (76.min. Králík Jakub), Pavel František, Voneš Ondřej, Wenzl Jan (86.min. Kadlec Martin), Djurov Nikola, Janů Josef, Martinec Jakub (83.min. Bláha Lukáš), Kuchař Jan, Havrda Filip

hodnocení utkání:
Roudenské individuality jsme přehráli skvělým týmovým výkonem!!
K dnešnímu utkání jsme přistupovali s respektem. Dopředu jsme věděli, že Roudné bude hrát v nejsilnější sestavě kterou mají. První půle patřila nám. Hráli jsme skvěle kombinačně, v pohybu, nabízeli se a po zásluze jsme byli odměněni vedením 2:0. Soupeř žádnou šanci neměl a tak se šlo i do kabin. Ve druhé půli soupeř přidal a my hráli pod tlakem. Dvě šance soupeře jsme přežili ( nastřelili břevno a tyč ) a utkání rozhodli třetí brankou pumelicí do šibenice.
Dnes se hrálo velmi kvalitní utkání, kdy brankář, obrana a stopeři vymazali elitního roudenského střelce, záloha podala výborný výkon a útočníci byli dravější a hladovější po vítězstvím.


neděle 27.10.2019 - ČDD 10:00 hod.
SK Slavia Vejprnice,z.s. - LOKO 2:4 (1:1) Kapitán: Pavel F.
gól: Djurov N., Vaněk P., Martinec J., Pavel F.

sestava: v brance Tomášek Pavel, Vaněk Patrik (75.min. Bláha Lukáš), Pavel Vojtěch (70.min. Králík Jakub), Pavel František, Voneš Ondřej, Wenzl Jan (78.min. Kadlec Martin), Djurov Nikola, Janů Josef, Martinec Jakub (73.min. Tomášek Jaroslav), Kuchař Jan, Havrda Filip

hodnocení utkání:
Tento týden jsme zajížděli do dalekých Vejprnic k soupeři, který je nováčkem v soutěži stejně jako my. Soupeř začal zostra, hrál velmi běhavý a kombinační fotbal. My hráli v jiném rozestavění a soupeř nás začal v prvním poločasu v záloze přehrávat. Rychle jsme museli přizpůsobit hru. Chvilku nám to trvalo a v době, kdy byl soupeř lepší, jsme vstřelili úvodní branku. Dlouho jsme se neradovali a po minutě došlo k vyrovnání. Dál se hrál opravu velmi svižný fotbal nahoru, dolů a bylo se na co dívat. Takto skončila i první půle. V kabině jsme si řekli pár slov o hře soupeře a přizpůsobili tomu i hru. Do druhého poločasu jsme vstoupili chytře. Počkali jsme na poměrně jednoduché chyby soupeře v obraně a vstřelili rozdílové branky. Celkově utkání mělo poměrně vysokou kvalitu. Byla vidět kombinace, vysoká rychlost, souboje. Hrálo se na krev až do poslední minuty, ale my jsme utkání takticky i kompaktně zvládli lépe. Vyvarovali jsme se hloupých chyb a hráli s větším celkovým přehledem.

neděle 20.10.2019 - ČDD 10:00 hod.
LOKO - TJ Tatran Sedlčany 5:0 (3:0) Kapitán: Pavel F.
gól: Vaněk P. 3x, Janů J. 2x

sestava: v brance Tomášek Pavel, Vaněk Patrik, Wenzl Martin (15.min. Králik Jakub), Pavel Vojtěch (70.min. Bláha Lukáš), Pavel František, Voneš Ondřej, Wenzl Jan, Havrda Filip, Janů Josef (73.min. Tomášek Jaroslav), Martinec Jakub, Kuchař Jan (60.min. Kadlec Martin)

hodnocení utkání:
Dnešní utkání měl být souboj týmů se stejným počtem uhraných bodů a v tabulce pod sebou. Utkání tomu ale vůbec neodpovídalo. První poločas jsme hráli velmi dobře kombinačně, důrazně a vytvářeli si šance. Po zásluze jsme šli do kabin s vedením 3:0. Druhý poločas už takovou kvalitu neměl, ale i tak jsme hráli v klidu a přidali další dvě branky. Celé utkání jsme byli lepším týmem a soupeř nám herně nestačil.

sobota 12.10.2019 - ČDD 10:00 hod.
FK Junior Strakonice - LOKO 1:0 (1:0) Kapitán: Wenzl M.
gól: -

sestava: v brance Tomášek Pavel, Vaněk Patrik, Wenzl Martin (28.min. Králík Jakub), Tomášek Jaroslav (83.min. Skříšovský Jakub), Pavel Vojtěch, Voneš Ondřej, Wenzl Jan, Janů Josef, Kadlec Martin, Martinec Jakub (70.min. Bláha Lukáš), Kuchař Jan

hodnocení utkání:
Toto utkání došlo bohužel k souběhu utkání dorostů a mužů. Pro nás klíčový hráč šel pomoci mužům, dva další máme zraněné a další 2 se zranili v začátku utkání a bylo vymalováno. Zde jsme se přesvědčili, že pokud nám vypadne 5 hráčů základní sestavy, tak nejsme schopni odehrát kvalitní utkání. A to soupeř patřil k těm slabším.


sobota 5.10.2019 - ČDD 10:00 hod.
LOKO - FC MAS Táborsko 1:5 (0:3) Kapitán: Pavel F.
gól: Pavel F.

sestava: v brance Tomášek Pavel, Vaněk Patrik (72.min.Tomášek Jaroslav), Wenzl Martin, Pavel Vojtěch (46.min. Kadlec Martin), Pavel František,, Voneš Ondřej, Djurov Nikola (78.min. Skříšovský Jakub), Janů Josef (84.min. Nebor Tomáš), Martinec Jakub (61.min. Bláha Lukáš), Kuchař Jan, Wenzl Jan

hodnocení utkání:
Dnes jsme přivítali na domácím hřišti soupeře, který v této sezóně ani jednou neprohrál a myslím, že po zásluze.
Hrálo se za velmi špatného počasí za hustého deště a podmáčeném terénu. Začátek prvního poločasu patřil soupeři. Od patnácté minuty jsme hru vyrovnali a hrál se velmi slušný, svižný a kombinační ( hlavně soupeř ) fotbal. Po sérii našich rohových kopů za sebou jsme obdrželi branku a poté jsme zažili 2 minuty hrůzy. V rozmezí dvou minut jsme obdrželi 3 branky a bylo prakticky po zápase. Druhý poločas jsme chtěli ještě se zápasem něco udělat a soupeře potrápit, ale ten byl nekompromisní a 100% v proměňování šancí. I když se hrálo na velmi špatném terénu, tak soupeř hrál výborně kombinačně a utkání si zkušeně pohlídal. My měli také některé pohledné akce, ale nevyřešili jsme je úplně správně.I když byl soupeř herně jinde a kvalita byla na jeho straně, tak je nepřípustné, aby někteří naši hráči šli z tohoto utkání ze hřiště s úplně čistým dresem. Nepodstoupit žádný souboj je prostě trestuhodné. Tancování okolo hráče místo souboje v této soutěži opravdu již nestačí. Je potřeba hodně přidat !!

sobota 28.9.2019 - ČDD 13:00 hod.
SK Aritma Praha - LOKO 3:0 (0:0) Kapitán: Pavel F.
gól: -

sestava: v brance Tomášek Pavel, Vaněk Patrik (58.min. Skříšovský Jakub), Wenzl Martin, Tomášek Jaroslav (75.min. Bláha Lukáš), Pavel Vojtěch, Pavel František, Voneš Ondřej, Djurov Nikola, Janů Josef, Martinec Jakub (81.min. Nebor Tomáš), Kuchař Jan

hodnocení utkání:
Dnes jsme sehráli utkání se soupeřem, který je směrem dopředu velmi produktivní a nastřílel již 37 branek. K tomu jsme přizpůsobili hru a vycházeli ze zajištěné obrany. V první půli utkání moc krásy nepobralo, spíše to byl taktický boj z obou stran. Hrálo se spíše ve středu hřiště a šancí bylo na obou stranách poskrovnu. My měli pár závarů ve vápně a soupeř se do vápna moc netlačil a střílel spíše z větší vzdálenosti. Když se chystal poločas, tak předvedl krásnou individuální akci Niky a soupeř musel pouze faulovat a kopali jsme pokutový kop - Patrik bohužel neproměnil. Toto byl nejspíše zlomový moment. Druhá půle se hrála již v jiném duchu. Museli jsme střídat útok a přeskupit sestavení a od této chvíle jsme v útoku byli úplně neškodní a na útočné půli jsme neudrželi balon. Stále jsem ale pozorně bránili a záložníci pracovali velmi dobře. První branku jsme obdrželi z velmi pěkné náhodné střely soupeře. Druhá a třetí padla, protože jsme to možná i trošku vzdali. I tak si kluci zaslouží za utkání pochvalu. Celý týden klíčoví hráči netrénovali z důvodu nemoci. Tu si přenesli ještě do utkání, kdy jsme museli nuceně střídat. Dokázali jsme plnit taktické pokyny, vyrovnali jsme se s výškovou a silovou převahou soupeře, byli jsme rovnocenným soupeřem a výsledek je pro nás zbytečně krutý.

neděle 22.9.2019 - ČDD 10:00 hod.
LOKO - SK Spartak Příbram 2:0 (1:0) Kapitán: Pavel F.
gól: Vaněk P., Havrda F.

sestava: v brance Tomášek Pavel, Vaněk Patrik (87.min. Skříšovský Jakub), Wenzl Martin, Pavel Vojtěch (75.min. Tomášek Jaroslav), Pavel František, Voneš Ondřej, Wenzl Jan (84.min. Kadlec Martin), Janů Josef, Martinec Jakub, Kuchař Jan, Havrda Filip (58.min. Djurov Nikola)

hodnocení utkání:
Dnešní utkání jsme sehráli se soupeřem, který hrál velmi dobře kombinačně a důrazně. Nám nějakou dobu trvalo než jsme se přizpůsobili, ale první poločas soupeř ovládl střed hřiště, byl více na balonu, ale pouze do velkého vápna. My jsme velmi pozorně bránili a trpělivě čekali na okénka v obraně soupeře. Šli jsme do vedení po hezké kombinaci a tak skončil i první poločas. Do druhého poločasu jsme přidali a hru vyrovnali. Vedení jsme pojistili druhou brankou a tím jsme houževnatého soupeře zlomili. Utkání bylo velmi náročné, ale všichni předvedli velmi slušný výkon. Vítězství je zasloužené, protože soupeř ani jednou vážně neohrozil naší branku.

sobota 14.9.2019 - ČDD 10:00 hod.
SKP Č.B. - LOKO 1:3 (1:2) Kapitán: Pavel F.
gól: Vaněk P. 2x, Wenzl J.

sestava: Tomášek Pavel, Vaněk Patrik, Wenzl Martin (84.min. Skříšovský Jakub), Tomášek Jaroslav (46.min. Djurov Nikola), Pavel Vojtěch (76.min. Bláha Lukáš), Pavel František, Voneš Ondřej, Wenzl Jan (73.min. Králík Jakub), Janů Josef, Kadlec Martin (46.min. Kuchař Jan), Španinger Martin

hodnocení utkání:
Stále obehraná písnička. Ve druhé minutě prohráváme 1:0. Na tom opravdu musíme zapracovat. Od desáté minuty přebíráme iniciativu, máme velmi dobrý pohyb a kombinaci. Po jedné velmi pěkné kombinaci srovnáváme na 1:1. Za dalších 15 minut po individuální akci skóre otáčíme. Posledních 15 minut prvního poločasu ale hrajeme pod tlakem. Druhý poločas si kluci z SKP vytvořili několik slibných situací, ale buď je vyřešili stopeři a nebo brankář. Pojistku jsme přidali v 63. minutě a od té doby jsme utkání kontrolovali a v klidu dohráli do vítězného konce.
Vyhrané městské derby vždy potěší. Utkání má vždy jiný náboj, jak na hřišti, tak v hledišti.
Díky všem klukům i soupeři. Byla to velmi slušná podívaná z obou stran, kdy my i soupeř na hřišti nechal vše.


neděle 8.9.2019 - ČDD 10:00 hod.
LOKO - TJ Jiskra Domažlice 4:3 (2:1) Kapitán: Pavel F.
gól: Vaněk P. 2x, Janů J., Wenzl J

sestava: v brance Riedl Dominik, Vaněk Patrik, Wenzl Martin, Pavel Vojtěch (66.min Tomášek Jaroslav), Pavel František, Voneš Ondřej (87.min. Bláha Lukáš), Tomášek Pavel (76.min. Králík Jakub), Janů Josef, Kadlec Martin (55.min. Wenzl Jan), Martinec Jakub (69.min. Kuchař Jan), Španinger Martin

hodnocení utkání:
Do utkání jsme nevstoupili dobře. V kabině si vždy říkáme, že musíme pohlídat začátek a brzy neinkasovat a opak je pravdou. Ve druhé minutě prohráváme 0:1. Obdržená branka nenechala následky a celý první poločas byl v naší režii. Hrálo se převážně na půli soupeře, hráli dobře, byl tam pohyb, náběhy i kombinace. Opět nastřelené břevno, neproměněná penalta a poměrně dost šancí ke skórování. Do konce poločasu jsme stačili výsledek otočit na 2:1 a kdyby půle skončila výsledkem 4:1, nikdo by se nedivil. O půli si řekneme pár slov a do druhého poločasu jdeme výsledek potvrdit. Opak byl pravdou. Prvních 20 minut jsme vypadli úplně z rytmu, přestali běhat a valil se na nás jeden útok za druhým. Po sérii pěti rohů soupeře za sebou jsme inkasovali vyrovnávací branku a za dvě minuty soupeř skóre otáčí. Těchto 20 minut byť je nám za vyučenou a je potřeba hrát na 100% celé utkání. Zde jsme se přesvědčili, že nedohraný souboj, nedůraz a hraní bez pohybu v této soutěži je smrt a okamžitá obdržená branka. Na druhou stranu ceníme, že se kluci opět vrátili do zápasu, navázali na první poločas a vítězství strhli na svou stranu.sobota 1.9.2019 - ČDD 10:15 hod.
FK Hořovicko, z.s. - LOKO 2:1 pk. (0:1) Kapitán: Pavel F.
gól: Wenzl M.

sestava: v brance Tomášek Pavel, Vaněk Patrik, Wenzl Martin (55.min. Tomášek Jaroslav), Pavel Vojtěch (64.min. Králík Jakub), Pavel František, Voneš Ondřej, Djurov Nikola (73.min. Kuchař Jan), Janů Josef, Kadlec Martin (79.min. Bláha Lukáš), Martinec Jakub (37.min. Wenzl Jan), Španinger Martin

hodnocení utkání:
Dnes jsme zajížděli k soupeři, který ještě neochutnal pachuť porážky. Vstoupili jsme do utkání dobře a po pěti minutách hry nastřelili po rohu břevno. Dál jsme hráli aktivně, slušně kombinovali a soupeře jsme do žádné vyložené šance nepouštěli. Ve čtyřicáté minutě jsme vstřelili vedoucí branku a tak se šlo i do kabin. Druhý poločas na nás soupeř vlétl. Měl nějaké šance a hráli jsme pod tlakem. Když už se zdálo, že přežijeme bez vyrovnání, museli jsme z důvodu zranění nuceně střídat a to se podepsalo dost výrazně na naší hře. Vyrovnáni přišlo při skrumáži před naší brankou. Pět minut před koncem jsme mohli rozhodnout v náš prospěch, ale opět jsme nastřelili břevno. Takže konečná zasloužená remíza. První poločas jsme byli lepší my, druhý soupeř. V dovednostní penaltové soutěži jsme úplně vyhořeli a neproměnili ani jednu z pěti. Soupeř pouze poslední pátou - opravdu nevídané.


středa 29.8.2019 - ČDD 10:00 hod.
SK Klatovy 1898 - LOKO 0:1 (0:0) Kapitán: Pavel F.
gól: Janů J.

sestava: v brance Tomášek Pavel, Vaněk Patrik, Wenzl Martin, Tomášek Jaroslav (55. min. Pavel Vojtěch, 72. min. Králík Jakub), Pavel František, Voneš Ondřej, Djurov Nikola, Janů Josef, Kadlec Martin (55. min. Wenzl Jan), Martinec Jakub (80. min. Skříšovský Jakub), Španinger Martin

hodnocení utkání:
Tento soupeř nám herně moc neseděl. Byl to skoro komplet dorazový ročník, takže výšková a silová převaha značná. V tomto utkání bylo spoustu nakopávaných balonů z obou stran a kombinaci jsme moc neviděli. Soupeř těžil z výškové převahy ve standardních situacích, kdy každá zaváněla brankou. Soupeř nebyl herně lepší, ale vypracoval si 5 stoprocentních šancí, kdy nás podržel vynikajícím výkonem gólman. Dnes jsme nehráli dobře, podstoupili jsme spoustu tvrdých soubojů a bez šancí.
Z dnešního utkání nás těší pouze 3 body a obrovská bojovnost kluků.
Toto utkání nám vyhrál vynikajícím výkonem v brance Pavel.

neděle 25.8.2019 ČDD 10:00 hod.
LOKO - SK SENCO Doubravka z.s. 1:2 (1:1) Kapitán: Pavel F.
gól: Pavel F.(pk)

sestava: v brance Tomášek Pavel, Vaněk Patrik, Wenzl Martin, Pavel Vojtěch (72. min. Králík Jakub), Pavel František, Voneš Ondřej, Djurov Nikola, Janů Josef, Kadlec Martin (55. min. Wenzl Jan), Martinec Jakub (80. min. Tomášek Jaroslav), Španinger Martin

hodnocení utkání:
První utkání před domácím publikem nám sice výsledkově nevyšlo, ale herně určitě ano. První poločas byl herně vyrovnaný. Soupeř hrál velmi chytře z hlubokého obranného bloku a čekal co vymyslíme. Nepohlídali jsme začátek a ve čtvrté minutě prohrávali 0:1. Na konci poločasu jsme z nařízeného pokutového kopu vyrovnali. Druhý poločas se z velké většiny odehrávala na polovině soupeře, dobře jsme kombinovali, nabízeli se a vytvořili si šance. Bohužel jsme ve finální fázi nebyli dost důrazní. A tak udeřil soupeř.. 4. minuty před koncem z ojedinělého výpadu po naší chybě a z velkého úhlu vystřelil a my si srazili balon do branky.
I tak si kluci zaslouží pochvalu za předvedenou hru a určitě by tomuto utkání více slušela remíza.


sobota 17.8.2019 - ČDD 10:00 hod.
SK PETŘÍN PLZEŇ z.s. B - LOKO 1:3 (1:2) Kapitán: Pavel F.
gól: Djurov N., Tomášek P., Pavel F. (pk)

sestava: v brance Riedl Dominik, Wenzl Martin, Pavel Vojtěch (61. min. Tomášek Jaroslav), Pavel František, Voneš Ondřej, Tomášek Pavel (86. min. Nebor Tomáš), Djurov Nikola, Janů Josef, Kadlec Martin, Martinec Jakub (73. min. Králík Jakub), Španinger Martin

hodnocení utkání:
Premiéra v divizní soutěži se nám herně povedla. V prvních deseti minutách utkání jsme si vytvořili 4 gólové šance - proměnili jsme alespoň jednu. První poločas jsme byli herně lepší, velmi dobře kombinovali a vytvářeli si šance. Druhou branku jsme vstřelili po krásné kombinaci do prázdné brány. Soupeř snížil minutu před koncem poločasu s velmi přísně nařízeného pokutového kopu.
Druhý poločas jsme hráli chytře a čekali na okénka v obraně soupeře. Výhru jsme pojistili třetím gólem z pokutového kopu. Soupeř ani jednou nevystřelil na naší branku.
3 body jsou velmi důležité, ale více těší předvedená hra, kde jsme celé utkání byli lepším týmem a všichni kluci zaslouží velkou pochvalu.SEZONA 2018-2019 (ročník 2000 a mladší)


Krajský přebor - jaro 2019

Letošní sezóna skončila nejhorším umístěním za posledních několik let. Začátek jara nám vyšel velmi dobře, po sérii vítězství to vypadalo, že můžeme zaútočit i na medaili. Od zápasu ve Čt.Dvorech (který jsme ještě dokázali vyhrát) jsme se však herně trápili, nedařilo se nám dávat góly a měli jsme i problémy s tím, abychom se vůbec sešli. Sérií pěti porážek jsme se propadli na 7. místo, což je škoda, protože kvalitou kádru jsme určitě měli na vyšší příčky.

STŘELCI
5 Djurov, 4 Pavel, Janů, Wenzl M., Hladík, 3 Pícha, Vaněk, Volman, Wenzl J., Havel, Dudy, Švarc, 2 Daňhel, vlastní, 1 Voneš, Havrda, Veselý

LOKO - TJ Šumavan Vimperk 3:1 (0:0) 26. kolo KP, NE 16.6.2019
V posledním zápase sezóny se nám podařilo ukončit sérii pěti porážek a zaslouženě jsme zvítězili. V prvním poločase sice pokračovala naše neschopnost vstřelit gól, naštěstí jsme však hned po půli střeleckou smůlu protrhli a dvěma rychlými góly utkání rozhodli.
Góly: Švarc 2, Djurov
Sestava: Riedl - Veselý, Havel, Havrda, Daňhel - Dudy, Hladík, Janů, Švarc - Djurov, Wenzl J. -- Bláha, Volman

TJ Hradiště/Písek "B" - LOKO 2:0 (1:0) 25. kolo KP, SO 8.6.2019
Dnes jsme domácím darovali vítězství. V podstatě celý zápas jsme měli převahu, vypracovali jsme si spoustu vyložených příležitostí, ale když nedokážeme z malého vápna trefit prázdnou bránu, nemůžeme vyhrát.
Závěr sezóny nám hrubě nevychází a bylo by dobré, kdybychom alespoň v posledním zápase zvítězili. K tomu se však potřebujeme sejít v plném počtu (a to i na tréninku). Zvlášť, když pro řadu hráčů to bude poslední zápas v mládežnické kategorii.
Sestava: Riedl - Bláha, Havel, Havrda, Kuchař - Veselý, Hladík, Janů, Dudy - Šnedorfer, Wenzl J. -- Pavel

LOKO - FK Slavoj Č.Krumlov 1:2 (0:2) 24. kolo KP, NE 2.6.2019
Gól: Veselý
Sestava: Wenzl J.- Veselý, Daňhel, Havel, Kuchař - Dudy, Hladík, Janů, Havrda - Djurov, Volman -- Pavel, Voneš O., Wenzl M.

SKP Č.Budějovice - LOKO 5:1 (3:0) 23. kolo KP, SO 25.5.2019
Po jedné pěkné střele a dvou zbytečných chybách (nedůraz v souboji) jsme v 17. minutě prohrávali 3:0 a bylo po zápase. Pak jsme sice hru vyrovnali, z několika málo šancí jsme však nic nevytěžili, stejně jako soupeř, který dokázal přestřelit i z malého vápna. Po přestávce jsme rychle dostali další gól a pak už se jen dohrávalo. Místo útoku na medaili tak budeme mít co dělat, abychom se udrželi alespoň v první pětce.
Gól: Hladík
Sestava: Riedl - Veselý, Daňhel, Havel, Kuchař - Dudy, Hladík, Janů, Havrda - Djurov, Volman -- Wenzl J.

TJ Tatran Lomnice n. Lužnicí/Ševětín - LOKO 2:1 (2:1) 22. kolo KP, NE 19.5.2019
Dnes to byl zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli to byla z naší strany katastrofa - chyběla herní kvalita, ale hlavně bojovnost. Většina hráčů se na hřišti pohybovala bez zájmu a vedení soupeře o gól bylo ještě milosrdné. Po poločase se naše hra výrazně zlepšila, soupeře jsme zatlačili a vytvořili si i nějaké šance, ale vyrovnat se nám nepodařilo.
Gól: Djurov
Sestava: Riedl - Martínek, Pavel, Havel, Kuchař - Hladík, Janů, Wenzl M., Volman - Djurov, Wenzl J. -- Anderle, Dudy, Voneš O.

LOKO - SK Slavia Č.Budějovice/Borovany 1:3 (1:0) 21. kolo KP, NE 12.5.2019
Gól: Wenzl M.
Sestava: Riedl - Veselý, Daňhel, Havel, Kuchař - Wenzl J., Hladík, Janů, Wenzl M., Volman - Dudy -- Djurov, Pavel

SK Čt.Dvory/Rudolfov - LOKO 0:1 (0:0) 20. kolo KP, NE 5.5.2019
Dnešní zápas nebyl z naší strany moc povedený. Nedařila se nám kombinace, neběhali jsme a většinou jsme pouze míče nakopávali. Přesto jsme si v průběhu utkání vytvořili několik velmi dobrých příležitostí, které jsme však nedokázali proměnit. Vítězství jsme nakonec po chybě domácích urvali těsně před koncem a získali jsme důležité body v boji o čelo tabulky.
Gól: Djurov
Sestava: Wenzl J. - Veselý, Daňhel, Havel, Kuchař - Hladík, Janů, Wenzl M., Volman - Djurov, Voneš D. -- Anderle, Martínek, Pavel

LOKO - TJ Blatná/Bělčice 10:2 (5:0) 19. kolo KP, NE 28.4.2019
Dnešní zápas byl od začátku jednoznačnou záležitostí. V prvním poločase jsme zcela dominovali a po pěkných akcích získali dostatečný náskok. To nás po přestávce trochu ukolébalo a soupeři jsme dali "čuchnout". V závěru jsme však dovršili dvouciferný výsledek, a to ještě řada šancí zůstala neproměněna.
Góly: Pavel 3, Djurov 2, Havel, Wenzl M., Dudy, Janů, Hladík
Sestava: Riedl - Kuchař, Daňhel, Havel, Havrda - Hladík, Janů, Wenzl M., Wenzl J. - Djurov, Dudy -- Chrástka, Pavel

FK Vodňany/Dříteň - LOKO 2:4 (1:2) 18. kolo KP, NE 21.4.2019
Góly: Wenzl J. 2, Wenzl M., Volman
Sestava: Riedl - Veselý, Daňhel, Havel, Kuchař - Wenzl J., Hladík, Wenzl M., Havrda - Djurov, Dudy -- Volman, Voneš D.

FC ZVVZ Milevsko - LOKO 0:0, PK 2:3 16. kolo KP, SO 6.4.2019
S lídrem tabulky jsme hráli vyrovnaný zápas. Domácí měli v prvním poločase jen jednu šanci po naší chybě, naštěstí nás zachránilo břevno a následně Sam vykopával z prázdné branky. My jsme se dostali pouze ke dvěma nebezpečným střelám. Po přestávce nás soupeř zatlačil, ale větší šance si nevypracoval. Zodpovědným výkonem jsme vybojovali bod a jako třešničku na dortu jsme prvně v sezóně uspěli i v penaltách. Dva body jsou zasloužené a všichni kluci zaslouží pochvalu (až na ty zbytečné žluté karty za řeči).
Penalty: dali: Hladík, Janů, Pavel, nedal: Tomášek
Sestava: Wenzl J. - Veselý, Havrda, Havel, Kuchař - Hladík, Wenzl M., Janů, Dudy - Holomel, Djurov -- Martinec, Martínek, Pavel, Tomášek, Voneš

FK Tatran Prachatice - LOKO 1:2 (0:0) 15. kolo KP, SO 30.3.2019
Do zápasu s posledním týmem tabulky jsme vstoupili aktivně, vypracovali jsme si několik vyložených šancí, ale ani jednu jsme nedokázali proměnit. Zhruba od poloviny poločasu jsme však přestali hrát a do přestávky se hrál vyrovnaný fotbal. Po půli jsme soupeře opět přitlačili a po pěkné akci jsme se ujali vedení. Když jsme zvýšili na 2:0, zdálo se být rozhodnuto, ale domácí vzápětí po závaru před brankou snížili. Od té chvíle jsme spíše bránili výsledek, což se nám nakonec podařilo, ale nijak dobrý výkon to tedy nebyl.
Góly: Wenzl M., Wenzl J.
Sestava: Riedl - Kuchař, Daňhel, Havel, Havrda - Hladík, Janů, Wenzl M., Wenzl J.- Djurov, Volman -- Chrástka, Martinec, Voneš

FK Meteor Tábor - LOKO 0:2 (0:1) 14. kolo KP, NE 24.3.2019
Vstup do jarní části sezóny nám vyšel herně i výsledkově. Začátek zápasu se sice lépe povedl domácím, ale z mírné převahy vytěžili pouze jednu šanci, kterou perfektně zlikvidoval náš gólman. Poté jsme hru vyrovnali, dostali jsme se k několika střelám a zaslouženě jsme šli do vedení. To jsme pojistili na začátku druhé půle a vítězství jsme si pak už zkušeně pohlídali. Celkově jsme podali zodpovědný výkon a proti druhému týmu tabulky jsme zaslouženě získali všechny body.
Góly: Dudy, vlastní
Sestava: Wenzl J. - Kuchař, Daňhel, Havel, Havrda - Hladík, Wenzl M., Janů, Švarc - Dudy, Volman -- Martinec, Pavel

SOUPISKA PRO PODZIMNÍ ČÁST KP:
Kadlec Martin, Wenzl Jan - Daňhel Tomáš, Djurov Nikola, Dudy Roman, Havel Samuel, Havrda Filip, Hladík Ondřej, Chrástka Matěj, Janů Josef, Kuchař Jan, Švarc David, Veselý Matěj, Volman Karel, Voneš Daniel


Krajský přebor - podzim 2018


Podzimní část soutěže byla ovlivněna velkou marodkou, kdy v řadě zápasů jsme jen obtížně lepili sestavu. Některá utkání (Prachatice, Vimperk, SKP) jsme odehráli velmi dobře, v ostatních jsme se však spíše trápili. V plné sestavě máme určitě na to, abychom se na jaře v tabulce posunuli výše. K tomu však potřebujeme ve všech zápasech odevzdat maximum a pokud se nám nebude dařit, tak to alespoň nahradit bojovností. A už bychom se konečně měli naučit i kopat penalty...

PODZIMNÍ BILANCE
doma: 4-2-2 – skóre 17:10 – 14 bodů (2x prohra na penalty)
venku: 1-1-2 – skóre 6:9 – 4 body (1x prohra na penalty)
celkem: 5-0-7 – skóre 23:19 – 18 bodů = 6. místo v krajském přeboru

LOKO - FK Meteor Tábor 1:1 (0:1), PK 3:4 1. kolo KP, NE 11.11.2018
V prvním poločase byli hosté lepším týmem a zaslouženě se ujali vedení. My jsme toho moc nepředvedli, dostali jsme se pouze k několika nepovedeným střelám ze střední vzdálenosti. Po přestávce se náš výkon zlepšil a po pěkné akci se nám podařilo vyrovnat. Penalty jsou naší dlouhodobou slabinou, takže jsme si z posledního podzimního zápasu odnesli pouze bod.
Góly: Janů
Penalty: dali: Vaněk, Janů, Španinger, nedali: Pavel, Kuchař
Sestava: Wenzl J. - Veselý, Daňhel, Havel, Kuchař - Hladík, Wenzl M., Janů, Švarc - Chrástka, Volman -- Pavel, Španinger, Vaněk

TJ Šumavan Vimperk - LOKO 3:4 (3:2) 13. kolo KP, NE 4.11.2018
Góly: Vaněk 2, Havel, Volman
Sestava: Wenzl J. - Veselý, Daňhel, Havel, Kuchař - Kadlec, Janů, Pícha, Volman - Vaněk, Dudy -- Pavel, Španinger, Wenzl M.

LOKO - TJ Hradiště/Písek "B" 3:0 (2:0) 12. kolo KP, NE 28.10.2018
Na těžkém terénu a za neustálého deště se v prvním poločase hrálo vyrovnané utkání bez nějakých větších šancí. O našem vedení rozhodly dvě dobře zahrané standardní situace. Hned po nástupu do druhé půle jsme vedení pojistili a pak už se zápas odehrával jednoznačně v naší režii. Měli jsme řadu dalších šancí, které jsme však už nedokázali využít.
Góly: Havel, vlastní, Pícha
Sestava: Wenzl - Veselý, Daňhel, Havel, Kuchař - Kadlec, Janů, Pícha, Volman - Voneš, Dudy -- Chrástka, Španinger, Vaněk

FK Slavoj Č.Krumlov - LOKO 2:2 (1:0), PK 4:3 11. kolo KP, SO 20.10.2018
Góly: Pavel, Janů
Penalty: dali: , nedali:
Sestava: Wenzl J. - Veselý, Daňhel, Havel, Kuchař - Voneš O., Janů, Pícha, Havrda - Vaněk D., Vaněk -- Pavel, Wenzl M.

LOKO - SKP Č.Budějovice 0:0, PK 2:3 10. kolo KP, NE 14.10.2018
Výsledek odpovídá průběhu utkání. Hrál se vyrovnaný zápas s minimem šancí. My jsme měli tři vyložené, nedokázali jsme však proměnit ani jednu. Soupeř nebezpečně zahrozil jen jednou, ale také bez gólového efektu. Penalty nám již tradičně nejdou, takže bonusový bod si odváží soupeř. Kluky je však nutno pochválit za poctivý, zodpovědný a bojovný výkon, škoda jen ztracených bodů.
Penalty: dali: Vaněk, Janů, nedali: Voneš, Švarc, Havel
Sestava: Wenzl - Veselý, Daňhel, Havel, Kuchař - Volman, Janů, Pícha, Havrda - Voneš, Dudy -- Švarc, Vaněk

LOKO - TJ Tatran Lomnice n. Lužnicí/Ševětín 2:1 (1:0) 9. kolo KP, NE 7.10.2018
Dnes se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. V prvním poločase jsme se dostali do zaslouženého vedení, které jsme hned po přestávce pojistili dalším gólem. Pak sice soupeř snížil, ale vedení jsme si už pohlídali a i v oslabené sestavě (v první půli odstoupili Ondra a Sam) získali velmi důležité tři body. Přestože náš výkon nebyl optimální, vítězství jsme na rozdíl od předchozích utkání urvali bojovností. Tentokrát nám po nějaké době pomohl i David, který nejen dal vítězný gól, ale připravil i další jasné šance, které jsme však bohužel nevyužili.
Góly: Dudy, Švarc
Sestava: Wenzl J. - König, Daňhel, Havel, Kuchař - Hladík, Janů, Havrda, Volman - Voneš, Dudy -- Pícha, Španinger, Švarc, Vaněk, Wenzl M.

SK Slavia Č.Budějovice/Borovany - LOKO 3:0 (0:0) 8. kolo KP, SO 29.9.2018
Sestava: Vaněk - Veselý, Daňhel, König, Kuchař - Rolínek, Janů, Pícha, Havrda - Volman, Dudy -- Růžička, Španinger

LOKO - SK Čtyři Dvory/Rudolfov 2:3 (1:3) 7. kolo KP, NE 23.9.2018
Takto katastrofální start do zápasu jsme ještě neměli. Někteří hráči asi zapomněli, na jakých mají hrát postech, někteří ani nezaznamenali, že už se hraje, a ostatní udělali zbytečné chyby. Po pěti minutách 0:3 a byli jsme na ručník. Později se hra vyrovnala a i přes další šance hostů (opět na začátku druhého poločasu - to se musíme nějak speciálně zahřívat ?!) jsme výsledek dokázali zkorigovat. Závěrečná snaha o vyrovnání však byla dost křečovitá a soupeř si výhru pohlídal.
Po posledních dvou zápasech bychom se nad sebou měli zamyslet. Chceme vůbec hrát o vyšší příčky ? Pokud ano, musíme chodit na tréninky a pilovat herní dovednosti. Někteří hráči se na hřišti pohybují tak, jako by právě začínali s fotbalem. A to jsou ve starším dorostu !!!
Góly: Janů, Pícha
Sestava: Wenzl - Veselý, Daňhel, Hladík, Kuchař - Voneš, Janů, Pícha, Havrda - Volman, Dudy -- Růžička, Španinger

TJ Blatná/Bělčice - LOKO 1:0 (0:0) 6. kolo KP, SO 15.9.2018
Můžeme prohrát, nemusí se nám herně dařit, neproměněná penalta se také občas přihodí. Ale základem je chtít hrát fotbal. Dnes to byl zcela alibistický výkon, někteří hráči se raději schovávali, aby se k nim náhodou nedostal míč a nemuseli něco vymyslet. O bojovnosti nemůže být ani řeč. Prohra se soupeřem, kterého bychom normálně převálcovali, tak byla naprosto zasloužená.
Sestava: Wenzl - Veselý, König, Hladík, Kuchař - Španinger, Janů, Pícha, Havrda - Volman, Dudy -- Pavel, Růžička, Vaněk

LOKO - FK Vodňany/Dříteň 6:1 (2:0) 5. kolo KP, NE 9.9.2018
Dnešní utkání se odehrálo jednoznačně v naší režii. Výsledek je jen slabým vyjádřením naší převahy, protože šancí jsme si vypracovali daleko více, ale nebyli jsme schopni je proměnit. Škoda jen inkasovaného gólu, protože soupeř si jiné šance v podstatě nevypracoval.
Góly: Volman, Vaněk, Havrda, Daňhel, Pícha, Hladík
Sestava: Wenzl - Veselý, Daňhel, Hladík, Kuchař - Dudy, Janů, Pícha, Havrda - Voneš, Volman -- Růžička, Španinger, Vaněk

LOKO - FC ZVVZ Milevsko 0:4 (0:2) 3. kolo KP, NE 26.8.2018
Dnes to byl opravdu nepovedený zápas. Soupeř byl jednoznačně lepší, nám se nedařila kombinace, nebyli jsme na zápas dostatečně koncentrovaní, a proto jsme zaslouženě prohráli. Omluvou není ani oslabená sestava. Pokud se chceme pohybovat na špici tabulky, musíme předvádět něco jiného.
Sestava: Wenzl J. - Kadlec, Havrda, Havel, Kuchař - Hladík, Janů, Pícha, Volman - Voneš, Růžička -- Španinger, Vaněk, Wenzl M.

LOKO - FK Tatran Prachatice 3:0 (1:0) 2. kolo KP, NE 19.8.2018
Začátek zápasu se nám povedl, po rychlé brance jsme se dostali brzy do vedení a vytvořili jsme si ještě několik velmi dobrých šancí. Závěr poločasu patřil herně hostům, vyložené brankové příležitosti si však nevypracovali. Rovněž vstup do druhé půle nám góĺově vyšel a pak jsme si už ve velkém horku úspornou hrou zasloužené vítězství pohlídali.
Góly: Hladík, Voneš, Daňhel
Sestava: Kadlec - Veselý, Daňhel, Havel, Kuchař - Hladík, Pícha, Rolínek, Havrda - Voneš, Janů -- Růžička, Wenzl J.

SOUPISKA PRO PODZIMNÍ ČÁST KP:
Kadlec Martin - Daňhel Tomáš, Dudy Roman, Havel Samuel, Havrda Filip, Hladík Ondřej, Janů Josef, König Václav, Kuchař Jan, Pícha Karel, Rolínek Luděk, Růžička Radek, Švarc David, Veselý Matěj, Volman Karel, Voneš Daniel, Wenzl JanSEZONA 2017-2018 (ročník 1999 a mladší)

Krajský přebor - jaro 2018

Letošní sezóna nebyla co se týče umístění tak vydařená. Rozhodla o tom hlavně série čtyř porážek v závěru podzimu, která nás v konečném zúčtování stála medaili. Po podzimu to naopak vypadalo na pozvolný sestup tabulkou, vydařeným jarem jsme si však napravili reputaci a vrátili se do popředí soutěže.
Pro příští rok přijdeme pouze o 2 hráče základní sestavy, naopak budeme natrvalo posíleni výbornými kluky z mladšího dorostu, kteří nám letos výrazně pomohli. Měli bychom tedy opět zabojovat o příčky nejvyšší.

STŘELCI
13 Švarc, 9 Djurov, Benda, 7 Leština, 6 Hladík, 5 Navrátil, 4 Pícha, Daňhel, 3 Volman, Havel, 2 Janů, Hůda, Vaněk, 1 Dudy, König, Voneš

LOKO - Spartak Trhové Sviny 5:3 (5:0) 26. kolo KP, SO 16.6.2018
Po dopoledních výsledcích bylo jasné, že se hraje už jen o páté místo. My jsme rychle získali dvoubrankové vedení, které jsme pak v podstatě z každé šance navyšovali. Druhý poločas už to byl spíše pěší fotbal, nikomu se moc hrát nechtělo a hosté v závěru zkorigovali na přijatelný rozdíl.
Góly: Benda 2, Djurov, Hladík, Daňhel
Sestava: Kadlec - König, Daňhel, Havel, Kuchař - Hladík, Pícha, Havrda, Volman - Benda, Djurov -- Hůda, Chrástka, Navrátil, Vaněk, Wenzl J.

Tatran Lomnice nad Lužnicí - LOKO 2:3 (1:1) 25. kolo KP, SO 9.6.2018
Góly: Benda, Vaněk, Navrátil
ČK: Švarc (po 2 ŽK)
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Kuchař - Janů, Havrda, Pícha, Švarc - Navrátil, Benda -- Chrástka, Leština V., Vaněk, Voneš, Wenzl J., Wenzl M.

LOKO - SKP Č.Budějovice 2:4 (0:3) 24. kolo KP, NE 3.6.2018
Začátek zápasu nám hrubě nevyšel. Hosté třikrát zaútočili a v 9. minutě to bylo 0:2. My jsme si pak svou frustraci (tradičně) vybíjeli na rozhodčím, jako by za naše chyby mohl on. Přesto jsme dokázali zabojovat, vypracovali jsme si i dvě dobré šance, ale místo korigování výsledku jsme opět po chybě inkasovali. Když jsme krátce po půli dostali další gól, bylo o výsledku definitivně rozhodnuto a nic na tom nezměnila ani kosmetická úprava na přece jen přijatelný rozdíl. Třetí místo se nám tak po dnešku dosti vzdálilo.
Góly: Navrátil 2 (1 z penalty)
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, König - Hladík, Havrda, Pícha, Švarc - Volman, Navrátil -- Benda, Djurov, Dudy

Meteor Tábor - LOKO 2:2 (0:1), PK 4:2 23. kolo KP, SO 26.5.2018
I přes značně oslabenou sestavu jsme měli v první půli převahu, kterou jsme pro krásné akci vyjádřili vedoucí brankou. Více vyložených šancí jsme si však nevytvořili a náskok nedokázali pojistit. To se nám po přestávce vymstilo, když domácí převzali iniciativu a zaslouženě vyrovnali. My jsme se sice rychle dostali zpět do vedení, ale po naší chybě jsme ho nakonec neudrželi. Bohužel jsme neproměnili ani dvě penalty a zbytečně jsme v boji o třetí příčku přišli o body.
Góly: Djurov 2, penalty dali König, Hůda, nedali Leština, Benda
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, König - Hladík, Dudy, Voneš, Chrástka - Volman, Benda -- Djurov, Kuchař, Leština V., Vaněk, Wenzl J.

Slavoj Č.Krumlov - LOKO 3:6 (1:5) 22. kolo KP, NE 20.5.2018
V prvním poločase jsme předvedli výborný výkon, dostali jsme domácí pod tlak a pěknými góly jsme utkání rozhodli. Navíc ještě několik dobrých příležitostí zůstalo nevyužito. Po přestávce jsme však zcela nepochopitelně přestali hrát, domácí se navíc zlepšili a tak jsme se až do konce bránili. Nakonec jsme si ale vítězství pohlídali a udrželi jsme třetí příčku v tabulce.
Góly: Navrátil 2, Švarc 2, Daňhel, Benda
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, König - Hladík, Pícha, Havrda, Švarc - Djurov, Navrátil -- Benda, Dudy

LOKO - Slavia Č.Budějovice 2:0 (1:0) 21. kolo KP, NE 13.5.2018
Dnešní zápas měl spíše průměrnou úroveň, většinou se hra odehrávala mezi šestnáctkami a ani my, ani soupeř jsme si nevypracovali žádné vyložené šance. Oba góly jsme vstřelili po chybách hostů a pak jsme si bez větších komplikací vítězství pohlídali. Při ztrátě Krumlova to znamená posun na třetí příčku. Tu budeme hájit příští týden právě v Krumlově, ale výkon musí být rozhodně lepší než dnes nebo minulý týden.
Góly: Pícha, Benda
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Chrástka - König, Pícha, Navrátil, Švarc - Benda, Volman -- Djurov, Dudy, Havrda, Kuchař

SK Čtyři Dvory - LOKO 1:2 (0:2) 20. kolo KP, SO 5.5.2018
Tentokrát jsme předvedli jednoznačně nejhorší zápas na jaře. Nedokázali (nebo nechtěli ?) jsme si pořádně přihrát, neproměnili jsme vyložené šance (moc jsme jich však neměli), opět jsme se nevyvarovali chyby vedoucí ke kontaktní brance domácích a nepřidali jsme ani bojovnost, která nám pomohla v předchozích zápasech se silnějšími soupeři. Vítězství jsme si snad ani nezasloužili a můžeme být rádi, že jsme hráli proti nejhoršímu týmu soutěže...
Góly: Daňhel, Hůda
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, König - Hladík, Pícha, Havrda, Švarc - Volman, Djurov -- Benda, Dudy, Kuchař

LOKO - TJ Hradiště 5:0 (1:0) 19. kolo KP, NE 29.4.2018
Dnešní utkání se hrálo jednoznačně v naší režii. Od začátku jsme soupeře zatlačili, vytvořili jsme si dvě pěkné příležitosti, ale chybělo trochu klidu v koncovce. Do konce poločasu jsme sice měli převahu, ale dokázali jsme ji využít krásným gólem až těsně před pauzou. Když se nám hned z prvního útoku druhé půle podařilo dát další pěkný gól, bylo o výsledku rozhodnuto. Bez většího vypětí jsme pak vstřelili další branky a opět se přiblížili třetímu místu.
Góly: Volman, König, Havel, Voneš, Djurov
Sestava: Wenzl J. - Hůda, Daňhel, Havel, König - Hladík, Pícha, Havrda, Švarc - Chrástka, Volman -- Djurov, Kuchař, Voneš

Vodňany/Dříteň - LOKO 0:2 (0:0) 18. kolo KP, NE 22.4.2018
Dnes jsme neodehráli dobrý zápas. Řada hráčů zbytečně tahala míč a když už se odhodlali k přihrávce, byla většinou nepovedená. Narozdíl od minulých zápasů nás bohužel tentokrát nezdobila ani bojovnost. Měli jsme štěstí, že domácí byli dopředu naprosto bezzubí a nám se po přestávce podařilo dát dva slepené góly a odvézt si očekávané vítězství.
Góly: Djurov, Janů
Sestava: Wenzl J. - Hůda, Daňhel, Havel, König - Hladík, Pícha, Havrda, Švarc - Volman, Dudy -- Djurov, Janů, Leština V.

LOKO - Malše Roudné 2:1 (1:0) 17. kolo KP, NE 15.4.2018
Soupeř nás hned od začátku zatlačil na naši polovinu a měl více ze hry. My jsme se zmohli jen na občasné protiútoky a jeden z nich jsme využili. Poté se hra vyrovnala a i my jsme si vytvořili několik slibných příležitostí. Po přestávce se nám podařilo šťastnou brankou navýšit vedení a soupeře jsme dlouho k vážnějším šancím nepouštěli. Po smolném gólu však hosté snížili a od té doby se hrálo v podstatě jen na naší polovině. Přestože jsme čelili několika závarům a šancím, vítězství jsme nakonec udrželi.
Za dnešní zápas patří poděkování všem hráčům za bojovnost a zodpovědný výkon, který nám i proti lepšímu soupeři zajistil tři body. Přestože se nevyvaroval jedné chyby, podržel nás i gólman. Vítězství z posledních dvou zápasů je solidním vkladem k návratu zpět na horní příčky tabulky.
Góly: Švarc 2
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, König - Hladík, Janů, Pícha, Švarc - Djurov, Volman -- Havrda, Kuchař, Navrátil, Španinger, Vaněk

ZVVZ Milevsko - LOKO 1:2 (1:1) 16. kolo KP, NE 8.4.2018
Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a z první vážnější akce jsme se dostali do vedení. Po zbytek poločasu měli domácí trochu více ze hry a zaslouženě vyrovnali, i když po hrubé chybě našeho gólmana. Nešťastný moment nás však nesrazil a ve druhém poločase jsme soupeře už k ničemu nepustili. Naopak jsme se deset minut před koncem dostali do vedení, které jsme si bez problémů pohlídali. Zápasu by vzhledem k průběhu hry více slušela remíza, my jsme však nakonec byli odměněni za velmi zodpovědný a bojovný výkon a získali cenné tři body.
Góly: Daňhel, Djurov
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Chrástka - Hladík, Pícha, Havrda, Švarc - Volman, Wenzl J. -- Djurov, Janů, Kuchař, Vaněk, Voneš

LOKO - Sokol Sezimovo Ústí 3:2 (1:1) 15. kolo KP, 1.4.2018
Góly: Djurov, Švarc, Havel
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Havrda - Dudy, Pícha, Janů, Švarc - Djurov, Volman -- Chrástka, Kuchař, Tomášek, Vaněk, Wenzl J.


SOUPISKA PRO JARNÍ ČÁST KP:
Kadlec Martin - Benda Martin, Daňhel Tomáš, Djurov Nikola, Dudy Roman, Havel Samuel, Havrda Filip, Hladík Ondřej, Hůda Jakub, Janů Josef, König Václav, Pícha Karel, Švarc David, Volman KarelKrajský přebor - podzim 2017

Letošní sezónu jsme zahájili dobře a i přes výpadek v Roudném jsme se drželi poblíž medailových pozic. Ve značně omlazené sestavě jsme dokázali soupeře přehrávat, v některých zápasech jsme však nebyli schopni svou převahu vyjádřit gólově. V závěru podzimu nás bohužel zastihla řada zranění, velkou část zápasů jsme museli odehrát s mladšími dorostenci, které pak ještě čekaly jejich zápasy. Přestože jsme se silnými soupeři drželi herně krok, nezískali jsme ani bod. Z útlumu jsme se nevymanili ani v posledním zápase, kdy jsme nedokázali porazit nováčka soutěže a prodloužili nepovedenou sérii na čtyři zápasy bez bodového zisku - to už se nám hodně dlouho nestalo.
Pozitivem podzimní části je určitě hra mladších dorostenců, kteří nebyli pouze do počtu, ale opravdu nám dost pomohli. Věřme, že přes zimu se dáme dohromady, a že i starší kluci v sobě najdou dost morálky k tomu, abychom sezónu dohráli důstojně a přiblížili se opět k místům v tabulce, na která jsme byli zvyklí.

PODZIMNÍ BILANCE
doma: 4-0-3 – skóre 21:14 – 12 bodů
venku: 3-0-4 – skóre 15:18 – 9 bodů
celkem: 7-0-7 – skóre 36:32 – 21 bodů = 8. místo v krajském přeboru

STŘELCI
8 Švarc, 7 Leština, 5 Hladík, 4 Benda, 3 Pícha, 2 Djurov, Volman, 1 Hůda, Janů, Havel, Dudy, Vaněk

LOKO - Tatran Lomnice nad Lužnicí 1:2 (1:1) 12. kolo KP, 17.11.2017
Přestože jsme po dlouhé době nastoupili v téměř kompletním složení, další porážce jsme nezabránili. V první půli jsme se nemohli dlouho prosadit, hrálo se spíše vyrovnaně bez vyložených šancí. A když už jsme konečně dali gól, hosté vzápětí vyrovnali. Do kabin jsme mohli jít s vedením, ale bohužel jsme neproměnili penaltu. Po půli jsme se vůbec nedokázali prosadit, naopak jsme inkasovali a soupeř si asi po zásluze odvezl všechny body.
Gól: Hladík
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Havrda - Hladík, Pícha, Leština, Švarc - Janů, Volman -- Djurov, Dudy, Chrástka, Kuchař

Junior Strakonice - LOKO 3:1 (3:0) 14. kolo KP, SO 11.11.2017
Náš lazaret pokračuje. Bez šesti hráčů základní sestavy jsme s domácími zpočátku hráli vyrovnaně a nepustili jsme je do vyložených šancí. Pak jsme však dostali tři rychlé góly a bylo po zápase. Ve druhém poločase jsme sice snížili, ale narozdíl od předchozích utkání jsme na body tentokrát neměli a zaslouženě prohráli. Přesto je potřeba opět ocenit výkon mladších dorostenců, kteří nám výrazně v naší "personální" nouzi pomáhají. Dnes je to naštěstí body nestálo a ve svém zápase si připsali cenné vítězství po penaltách. My se musíme soustředit na to, abychom v posledním zápase podzimu konečně zvítězili, a přes zimu se dali zdravotně do pořádku.
Gól: Vaněk
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Leština J., Chrástka - Wenzl M., Hladík, Janů, Djurov - Volman, Vaněk -- Dudy, Kuchař, Leština V., Španinger, Vaněk, Wenzl J.

Spartak Trhové Sviny - LOKO 1:0 (1:0) 13. kolo KP, 4.11.2017
I v dnešním zápase jsme nastoupili bez několika stabilních hráčů. Přesto jsme byli domácím, kteří jsou na 2. místě tabulky, vyrovnaným soupeřem a o bodový zisk jsme se připravili dvěma individuálními chybami sami. Začátek zápasu sice patřil domácím, výrazné šance si však nevytvořili. Přesto šli po naší chybě do vedení. Po přestávce jsme se zlepšili, domácí naopak jakoby odpadli. Vyrovnat jsme mohli po hrubé chybě domácích, kterou jsme však trestuhodně neproměnili. Soupeř pak už jen odkopával a bránil výsledek a přestože jsme ještě nastřelili tyč, vyrovnat se nám již nepodařilo. Zápas jsme však poctivě odmakali a alespoň bod jsme si určitě zasloužili.
[B]S
návštěvníků stránky
celkem329 024
tento týden535
dnes89