Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

starší dorost ČDD U19A:fotbalový oddíl

starší dorost ČDD U19A

trenéři: Šimek David tel. 604674784, Kasper Tomáš tel. 736513458
SEZONA 2022-2023 (ročník 2004 a mladší)


ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U19A


góly a asistence sezóny 2022 - 2023
Matuška O. 23+17, Gondek T. 18+9, Šimek S. 3+17, Zítek L. 6+10, Pranevský E. 10+5, Gutwirth L. 10+5, Hanetšlegr T. 3+9, Pilný O. 6+3, Tomandl J. 5+2, Klepsatel D. 2+2, Trapl M. 4+4, Kántor R. 3+1, Novák F. 3+0,Turek J. 1+2, Sklář M. 0+1, Mrosko T. 0+1, Dudy D. 0+2, 1x VL

TJ LOKOMOTIVA - 1.FK Příbram FA B 2:3 (2:2)
sobota 10. 6. 2023

Do posledního utkání jsme vstoupili zakřiknutě. Příbramští mi připadali živější a důraznější. Brzy vstřelili branku po naší hrubé chybě a nadále zaměstnávali naši obranu. Po dalším nepřesvědčivém obranném zákroku hasil Mróža jen za cenu červené karty a šli jsme už v desáté minutě do deseti. Paradoxně nám to pomohlo a od této chvíle jsme hráli parádní fotbal. Byli jsme stále nebezpeční a ve dvacáté minutě proměnil z penalty svou premiérovou branku Tury. Bohužel hned vzápětí opět tragická chyba a další dáreček v podobě pohodlného skórování Příbrami. Netrvalo dlouho a Matuš srovnal a hnali jsme se za vítězstvím. Druhý poločas se hrálo na jednu branku. Nastřelili jsme břevno, tyč, plno šancí pochytal brankář. Snad z osmi tutovek nic. Chtěli jsme se rozloučit vítězstvím a tak jsme dohrávali na dva hroty. Už to vypadalo na remízu, ale příbramští se z ojedinělého výletu dostali k našemu vápnu a i z třetí šance skórovali.

góly a asist:
Matuška O. 1+0, Turek J. 1+0

sestava:
Šmrha M. - Mrosko T., Klepsatel D.(70 min. Dudy D.), Turek J., Hanetšlegr T. - Trapl M., Gondek T.(70 min. Novák F.), Pilný O.(70 min. Sklář M.), Šimek S., Matuška O.(76 min. Zítek l.) - Gutwirth L. (61 min. Pranevský E)

TJ LOKOMOTIVA - Doubravka 4:1 (4:1)
sobota 4. 6. 2023

Soupeře z Doubravky jsme dokonale zaskočili. Od začátku naše obrovská aktivita a chuť utkání co nejdříve rozhodnout. Neuplynula ani šestá minuta a už jsme vedli o dvě branky. První po průnikové přihrávce a druhá po nacvičeném autu. Skvělý začátek a uklidnění hned v úvodu. Klukům to nestačilo a vytvářeli jsme si šanci za šancí. Hosté nevěděli kudy kam. Prvních 45 minut jsme hráli asi nejlepší fotbal za celé jaro. Přidali jsme ještě dvě branky a zdálo se, že to bude jednostranná záležitost. Bohužel v závěru poločasu jsme trochu vypadli z koncetrace a plzeňští stačili snížit. To je asi nakoplo a nás jednoznačný vývoj ukolébal. Druhá půle byla z naší strany bez šťávy. Nemohli jsme se dostat do tempa. V soubojích jsme byli pozdě a museli faulovat. Hráli jsme tak nějak na údržbu, ale soupeř má svou kvalitu a utkání nezabalil. I když se zlepšil na pohybu a v soubojích, do vážnější šance se nedostal. My neproměnili dvě až tři tutové příležitosti a tak druhý poločas skončil 0:0. Tyto tři body nám zajistili skvělé druhé místo v soutěži. Příští týden proti Příbrami můžeme hrát bez stresu a užít si zápas i zasloužené oslavy povedené sezóny.

góly a asist:
Hanetšlegr T. 1+0, Gondek T. 1+1, Matuška O. 1+1, Gutwirth L. 1+0, Šimek S. 0+1, Pilný O. 0+1

sestava:
Šmrha M. - Mrosko T., Klepsatel D., Turek J., Hanetšlegr T. - Trapl M., Gondek T.(81 min. Kántor R.), Pilný O., Šimek S., Matuška O.(74 min. Sklář M.) - Gutwirth L. (69 min. Pranevský E)

TJ LOKOMOTIVA - SK Klatovy 1898 3:2 (1:1)
neděle 28. 5. 2023

Do utkání jsme vstoupili jako favorité podle předpokladu. Vytvořili jsme si tlak a brankové příležitosti. Ve finální fázi jsme hráli zbrkle a tak udeřil soupeř z ojedinělé šance. To byla docela sprcha a hosty to nakoplo. My se v koncovce trápili. Až na třetí pokus se v 18. min. trefil Máca, po pěkné přihrávce za obranu. Do konce poločasu se hrálo důrazně a soupeři si nic nedarovali. Druhá půle byla vyrovnaná. V padesáté minutě se trefil po pěkné přihrávce z křídla Guty, ale klatovští se nevzdávali. Rušno bylo před oběma brankami, jen hosté nedokázali své akce dotáhnout do koncovky. Patnáct minut před koncem se prosadil opět po centru za obranu Matuš. Už se zdálo, že utkání v klidu dohrajeme, ale to jsme se spletli. V 85. min. hosté snižovali na rozdíl jedné branky a hnali se za vyrovnáním. Času už ale moc neměli a tak bereme z vyrovaného utkání tři body.

góly a asist:
Trapl M. 1+0, Matuška O. 1+0, Gutwirth L. 1+0, Šimek S. 0+2, Pranevský E. 0+1

sestava:
Šmrha M. - Mrosko T., Klepsatel D.(86 min. Hajný P.), Turek J., Hanetšlegr T. - Pranevský E.(74 min. Dudy D.), Pilný O., Šimek S., Matuška O.(74 min. Sklář M.) - Gutwirth L.(83 min. Kántor R.), Trapl M.

FC Táborsko B - TJ LOKOMOTIVA 1:2 (1:0)
sobota 20.5.2023

Jako každé utkání v Táboře, i dnes to bylo extrémě těžké a vyrovnané do posledních minut. Domácí za celou sezónu prohráli na svém hřišti jen dvě utkání a drželi se na šesté příčce. První poločas ani jeden tým nekraloval, jen na mě působili hráči Táborska fotbalovějším dojmem. První gólovku jsme si připravili my, ale z penaltové vzdálenosti jsme trefili brankáře(za Táborsko chytal velmi dobře náš bývalý svěřenec Petr Kosík).V zápětí měl stoprocentní šanci Gondy na zadní tyči. Když nedáš, tak dostaneš. Po nedůrazu a trochu zmatku před vápnem se do zakončení dostali domácí a ujali se vedení. My měli ještě jednu šanci, ale tu jsme špatně vyřešili. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení a přineslo to své ovoce. Začali jsme náporen a vynutili si tlak a standartky. Z přímáku se trefil tečovanou střelou Guty. Hráli jsme důrazně a na vítězství. Po jednom faulu dostal domácí hráč za řeči červenou a tlak ještě zesílil. Spousta rohů, centrů a standardek, ale domácí odolávali a hrozili z brejků. Nic nám nedali zadarmo a když měli míč za lajnou nebo v autu, umě zdržovali. V osmdesáté minutě jsme poslali benjamínka Robíňa na hřiště a za čtyři minuty rozhodl v důrazném souboji ve vápně o důležitých bodech. Už před zápasem bylo jasné, že nemůžeme skončit hůř než třetí a to je super výsledek. Naději máme i na lepší umístění a to asi některým hráčům svazovalo nohy.

góly a asist:
Gutwirth L. 1+0, Kántor R. 1+0, Dudy D. 0+1

sestava:
Šmrha M. - Mrosko T., Klepsatel D., Turek J., Hanetšlegr T. - Sklář M.(46 min.Trapl M.), Gondek T.(69 min. Dudy D.), Pilný O., Šimek S., Matuška O.(80 min. Kántor R.) - Gutwirth L.

TJ LOKOMOTIVA - TJ Přeštice 4:2 (2:2)
neděle 14. 5. 2023

Dnes se hrál na Lokádě největší tahák 26. kola divize dorostu, čemuž odpovídala jak divácká kulisa, tak předvedené výkony. Před zápasem byly Přeštice druhé a Loko třetí, jen o dva body. Utkání se hrálo pěkně od podlahy. Souboje, branky a fotbalová kvalita z obou stran. My se ujali vedení už v sedmé minutě, kdy se trefil tečovanou střelou Pilňas. To s hosty příliš nezamávalo. Za šest minut vyrovnali a co hůř, po dalších deseti minutách šli do vedení. Obě inkasované branky byly dost laciné. První přímo z rohu bez teče. Druhá po sérii chyb a nedůrazu na zadní. Netrvako dlouho a bylo vyrovnáno. Rychlý přechod po lajně, přesná přihrávka a Zítyho střela k tyči. Do poločasu už gól nepadl a tak se šlo do kabin 2:2. Ve druhé půli utkání gradovalo. Hrálo se důrazně, což potvrzuje i osm žlutých karet. Přeštičtí hrozili zejména z centrovaných míčů. Jejich výšková převaha byla znatelná, ale naši obránci si s tím dokázali celkem s přehledem poradit. Žádnou vážnější šanci si nevypracovali. My se snažili hrát více do kombinace, za což jsme byli odměněni dvěma zásahy. Dvakrát se trefil Matuš po křižných přihrávkách. Ve druhém poločasu jsme byli lepší a po zásluze o dvě branky vyhráli. Ještě se nám nestalo, aby jsme nezahrávali žádný rohový kop za celé utkání. Hosté maji nejlepší obranu v soutěži a tak jsou čtyři branky super.

góly a asist:
Matuška O. 2+0, Zítek L. 1+0, Pilný O. 1+0, Gutwirth L. 0+2, Šimek S. 0+1, Hanetšlegr T. 0+1

sestava:
Šmrha M. - Mrosko T., Klepsatel D.(90 min.Hajný P.), Turek J., Hanetšlegr T. - Trapl M., Gondek T.(75 min. Kántor R.), Pilný O., Šimek S.(86 min. Pranevský E.), Zítek L.- Gutwirth L.(46 min. Matuška O.)

Jiskra Domažlice - TJ LOKOMOTIVA 0:4 (0:2)
sobota 6. 5. 2023

Na krásném stadiónu jsme se poměrně brzy ujali vedení. Po pěkné akci se trefil Máca, kterého jsme netradičně vytáhli na hrota. Hned v zápětí měli domácí gólovku, když jen těsně minuli branku po centru ze strany. To byla asi nejvážnější šance Domažlic z celého utkání. Naše obrana pracovala dobře a do vyložených šancí soupeře bojujícího o záchranu nepouštěla. Nás vedení dostalo do pohody a po celý zápas jsme předváděli slušný fotbal. Hráli jsme uvolněně, kombinačně s rychlým přechodem do útoku. Po většinu utkání se hrálo na útočné polovině podle našich not. Být lepší v koncovce, mohl být rozdíl ve skóre výraznější.

góly a asist:
Trapl M. 1+0, Matuška O. 1+0, Hanetšlegr T. 1+0, Gondek T. 1+0, Zítek L. 0+2, Šimek S. 0+1

sestava:
Šmrha M. - Mrosko T., Klepsatel D., Turek J., Hanetšlegr T. - Pranevský E.(46 min. Gondek T.), Pilný O.(61 min. Dudy D.), Šimek S.(80 min. Rainke M.), Matuška O.(61 min. Sklář M.) - Zítek L.,Trapl M.(53 min. Gutwirth L.)

SK PETŘÍN PLZEŇ B - TJ LOKOMOTIVA 0:1 (0:0)
sobota 29. 4. 2023

Dnes to byla poslední šance pro kluky ročníku 2004 porazit na Petříně domácí. Předešlé čtyři venkovní (jednou se naše domácí utkání hrálo v Plzni) utkání jsme prohráli. I dnes jsme jeli na západ Čech s respektem k soupeři, kterému se fotbalově dlouhodobě daří. Celé utkání se hrálo ve vysokém tempu a ani jeden tým nedal žádný míč zadarmo. Bohužel se hrálo na umělce menších rozměrů a to kvalitě fotbalu moc nenahrává. První poločas se odehrával po většinu času na petřínské polovině, ale bez vyložených šancí. Obrany obou týmů pozorně bránily a byly ozdobou tohoto utkání. Ve druhém poločase domácí hru vyrovnali a bylo to kdo z koho. Nám se podařilo vstřelit branku po pěkné střele po nedorozumění bránicích hráčů. Po této brance jsme předvedli velice takticky vyspělý výkon a i se štěstím si odvážíme tři body.

góly a asist:
Pilný O. 1+0

sestava:
Šmrha M. - Mrosko T., Klepsatel D., Turek J., Hanetšlegr T. - Trapl M., Gondek T.(60 min. Pranevský E.), Pilný O., Šimek S., Zítek L. - Gutwirth L.(60 min. Novák F.)

TJ LOKOMOTIVA - FK Tachov 6:1 (3:1)
neděle 23. 4. 2023

Dnešní výsledek vypadá dost jednoznačně, ale rozdíl ve hře už takový nebyl. Pokud se hrálo mimo vápno, tak jsme soupeře nijak výrazně nepřehrávali. To ve vápně jsme potvrdili větší kvalitu a po pěkných akcích se dostávali do zakončení. Dali jsme šest branek a s produktivitou můžeme být spokojení.

góly a asist:
Gutwirth L. 3+0, Gondek T. 1+2, Šimek S. 1+1, Zítek L. 1+0, Trapl M. 0+2, Matuška O. 0+1

sestava:
Šmrha M. - Mrosko T.(67 min. Klepsatel D.), Turek J., Hanetšlegr T., Trapl M.- Pranevský E.(46 min.Gondek T.), Pilný O., Šimek S., Matuška O.(67 min. Kántor R.) - Gutwirth L.(75 min. Novák F.), Zítek L.(80 min. Hajný P.)

TJ Malše Roudné - TJ LOKOMOTIVA 0:2 (0:0)
neděle 16. 4. 2023

Derby nemá jasného favorita. Postavení v tabulce obou týmů nic neznamená. My jsme třetí a Roudné sedmé. První poločas byl spíše boj. Oba týmy nehrály v nejsilnějším složení a to na fotbalové kvalitě bylo znát. Plno nepřesných přihrávek, zbytečných ztrát a souboj za soubojem. Když už jsme se dostali do nějaké pološance, zvolili jsme špatné řešení a nebylo z toho nic. Domácí na tom byli stejně a tak se šlo do kabin smírně, i když jsme měli kopat v závěru penaltu. Tu ale pan Makovička přehlédl.
Druhá půle už byla o něčem jiném. Od začátku jsme se tlačili před domácí branku a dost jsme Roudnému zatápěli. Zahrávali jsme roh za rohem, ale bez gólového efektu. Když náš výkon gradoval, dostalo se Roudné do vápna a k údivu všech se kopala penalta. Na tuto variantu jsme se ale dobře připravili(Šámovi jsme řekli kam je Patrik Vařil kope) a Matěj ji vyrazil. Po tomto klíčovém okamžiku se hrálo nahoru, dolu. Po sérii rohů faulovali domácí Mácu a Prany se z pokutového puntíku nemýlil. To nás uklidnilo a utkání jsme kontrolovali. V závěru jsme po pěkné akci skóre navýšili a utkání zvládli za tři body. Pochválit musím i soupeře, který hrál s řadou mladších kluků a dokázal s námi držet krok po celé utkání.

góly a asist:
Pranevský E. 2+0, Trapl M. 0+1, Kántor R. 0+1

sestava:
Šmrha M. - Mrosko T., Gutwirth L., Klepsatel D., Hanetšlegr T. - Trapl M., Pranevský E.(89 min. Hajný P.), Pilný O.(69 min. Dudy D.), Šimek S., - Gondek T.(88 min. Sklář M.), Novák F.(69 min. Kántor R.)

TJ LOKOMOTIVA - Český lev - Union Beroun 1:3 (0:1)
neděle 9. 4. 2023

První jarní zápas na Lokádě se nám celkově nepovedl. Na utkání kluky připravujeme, hru soupeře máme dokonale přečtenou, ale na hřišti to není znát. V úvodu si vypracujeme gólové příležitosti a jako v každém utkání po neproměnění i těch nejvyloženějších šancí se začínáme trápit. Přestaneme si věřit a prohráváme většinu osobních soubojů. Berounské to nakopne a do konce zápasu jim stačí důraz a kouskování hry. My nedokážeme zareagovat, hrajeme stereotipně, bez nápadu a ochotě se obětovat pro lepší hru a výsledek. Druhý poločas byl ještě horší a po hrubých chybách nás soupeř vyškolil. Měli jsme sice územní převahu, ale je to všechno upracované a bez lepšího finále. Dnes jsme si tu prohru zasloužilii a pokud nebudeme hrát zase jako tým, tak jich bude přibývat. Poslední prohra na domácím hřišti je pěkně vousatá. 3.11. 2019 jsme ještě jako ml. dorost prohráli s Roudným 2:3.

góly a asist:
Novák F. 1+0, Matuška O. 0+1

sestava:
Šmrha M. - Mrosko T.., Turek J., Klepsatel D.(73 min. Sklář M), Hanetšlegr T. - Pranevský E.(64 min. Novák F.), Zítek L.,(46 min. Matuška O.), Gutwirth L.(73 min. Hajný P.), Pilný O., Šimek S., - Gondek T.(73 min. Dudy D.)

SK Motorlet Praha - TJ LOKOMOTIVA 4:1 (1:1)
sobota 1. 4. 2023

Zápas začal tragicky. V probíhající třetí minutě začal úřadovat bývalý prvoligový rozhodčí Ondřej Lerch. K údivu všech na stadiónu, v běžném souboji vyloučil Mácu. Tato obrovská křivda a záměr kluky neskutečně nakopla. I když nás bylo méně, hráli jsme vyrovnané utkání a byli nebezpeční. Domácí samozřejmě častěji drželi míč na svých kopačkách, ale my z brejků hrozili. Ve dvanácté minutě Prany jeden proměnil a motorlečtí znervózněli. Když v zápětí minul jen o kousek branku domácích opět Eliáš, znervózněl i rozhodčí Lerch a začal předávat své zkušenosti rozhodčímu na lajně. Když zvedl praporek na znamení dvoumetrového ofsajdu, dostal slovní doporučení, ať to nezvedá. Ale to nebylo vše. Když už toho nedokázali využít hráči na hřišti, tak tomu pomůže Lerch. Po centru do malého vápna chytí Šáma bezpečně míč do rukou, nalítne do něj domácí útočník, odhodí ho o metr až mu vypadne balón z ruky a do prázdné vyrovnává. Emoce tryskaly jak na hřišti, tak na lavičce. Do druhého poločasu jsme šli s tím, aby vydržel remízový stav co nejdéle a z nějakého brejku, nebo standartky skórovat. Bohužel jsme to moc dlouho nevydrželi. Po pěkné akci ze strany hřiště Motorlet otočil skóre utkání. Poslali jsme na hřiště druhého útočníka a snažili se srovnat. Vytvořili si tlak a šance(Gondy sám na m. vápně hlavou těsně minul, Novas na m. vápně sám netrefi míč čistě, Matuš sám na brankáře vyprášil rukavice a ještě jednou Matuš do prázdné na poslední chvíli brankář zázračně chytil). Hru jsme totálně otevřeli. Domácí toho využili a na rozdí od nás své šance využili. Motorlet má skvělý tým, který nemá za potřebí dělat ze zápasu frašku. Byla to tragikomedie. Trenéři domácích se po zápase dušovali, že s tím jak (zaplať pánbůh bývalý prvoligový) utkání rozhodčí řídil nic nemají. Kluky chválím jak za výkon, tak za udržení emocí. Za protesty nedostali žádnou kartu. Tu dostala jen lavička za jednu žlutou a to je též výkon hodný pochvaly. Snad nás tato nechutná zkušenost zdravě nakopne a Motorletu cestu za postupem do ligy zkomplikujeme dobrými výkony a výsledky.

góly a asist:
Pranevský E. 1+0, Matuška O. 0+1

sestava:
Šmrha M. - Trapl M., Turek J., Klepsatel D., Hanetšlegr T. - Pranevský E.(53 min. Zítek L), Matuška O., Gutwirth L., Pilný O.(67 min. Novák F.), Šimek S., - Gondek T.(63 min. Dudy D.)

TJ LOKOMOTIVA - SK Aritma Praha 3:0 (2:0)
neděle 26. 3. 2023

Celý první poločas se nám povedl. Mnoho šancí a slušná hra. Snažili jsme se hrát po křídlech a cpát balóny do vápna.To nám vycházelo a obranu Aritmy jsme dostávali do úzkých. Z mnoha šancí se ujaly bohužel jen dvě. Hosté nekladli (až na hluchou pětiminutovku okolo třicáté min.)žádný větší odpor. Ve druhém poločase jsme neudrželi takovou kvalitu a zápas se jen dohrával. Oba dva týmy hrály pod své možnosti. Šance jsme si i přes slabší výkon vypracovali, ale vstřelili jen jednu branku.

góly a asist:
Gondek T. 3+0, Matuška O. 0+2, Pilný O. 0+1

sestava:
Mrosko T. - Trapl M., Turek J., Klepsatel D., Hanetšlegr T.(77 min. Sklář M.) - Zítek L.(65 min. Pranevský E.), Matuška O.(65 min. Dudy D.), Gutwirth L., Pilný O., Šimek S., - Gondek T.(77 min. Hajný P.)

FC Rokycany - TJ LOKOMOTIVA 3:0 (2:0)
úterý 21. 3. 2023

Dnes hrálo všechno proti nám. Maličká umělka, vyloučení už v deváté minutě a dobře připravený soupeř na své podmínky. Hned v úvodu jsme měli tutovku, kterou jsme bohužel neproměnili. Vzápětí zahrál náš brankář rukou mimo pokutové území a šli jsme do desíti. I v oslabení jsme si vypracovali nějaké příležitosti, ale soupeř byl v koncovce přesnější a z několika šancí vstřelil dvě branky. Za druhý poločas si kluci zaslouží velkou pochvalu. Nic nezabalili a naopak se zdravě vyhecovali. Hrálo se nahoru, dolu. Nebylo vůbec znát, že je nás míň. Na brankové přípíležitosti jsme jasně vyhráli, ale na to se bohužel nehraje. Branku dali opět domácí a utkání zvládli za tři body.

sestava:
Šmrha M. (9 min. Mrosko T. - Trapl M.(63 min. Novák F.), Mrosko T, Turek J., Klepsatel D. - Zítek L., Pranevský E.(46 min. Hanetšlegr T,), Gutwirth L., Pilný O.(63 min. Dudy D.), Šimek S. - Gondek T.(46 min. Matuška O.)

SK Hořovice - TJ LOKOMOTIVA Hořovice 0:5 (0:1)
sobota 18. 3. 2023

Hořovice jsou houževnatý soupeř a to potvrzovaly od začátku utkání. Po opatrném úvodu jsme udeřili po pěkné akci ze strany, ale to bylo za první poločas, co se týče gólů vše. Měli jsme sice víc ze hry, ale nemohli jsme se dostat do tempa. Domácí hráli jednoduchý fotbal s nakopávanými míči a důrazem na stopery. Nás dobře hořovičtí vystavovali do ofsidu a ostatní šance jsme řešili zbrkle. O poločase jsme prostřídali a doufali ve větší kvalitu z naší strany. Byl to ale stále boj. Chyběla lehkost a kvalita. Skóre vypadá jednoznačně, ale po fotbalové stránce to dnes nebylo ono. V koncovce zápasu byla znát naše kvalitní příprava a vyrovnanost celého týmu.

góly a asist.
Šimek S. 1+1, Pranevský E. 1+1, Zítek L. 1+1, Novák F. 1+0, Gondek T. 1+0, Hanetšlegr T. 0+1, Dudy D. 0+1

sestava:
Šmrha M. - Hanetšlegr T, Trapl M., Mrosko T, (46 min. Turek J.), Klepsatel D. - Pranevský E., Gutwirth L., Pilný O.(68 min. Dudy D.), Šimek S., Matuška O.(46 min. Zítek L.) - Novák F.(57 min. Gondek T.)

FC Písek fotbal B - TJ LOKOMOTIVA 0:4 (0:3)
sobota 11. 3. 2023

První utkání jarní části divize dorostu jsme hráli s týdenním zpožděním(Rokycany měly velkou marodku a tak nás požádali o odklad) na umělce v Písku. Sérii pěti venkovních zápasů jsme začali náporem a hned z první vážnější šance jsme vstřelili branku. To nás uklidnilo a po celý první poločas jsme měli územní převahu. Z pěti vážnějších gólovek jsme dali ještě dvě branky a s prvním poločasem jsme museli být spokojeni.
Druhá půle už byla fotbalově vyrovnanější. Domácí začali lépe kombinovat a přitvrdili v soubojích. My si opět nějaké brankové příležitosti vypracovali, ale písečtí byli v defenzivě o poznání opatrnější. Vstřelili jsme jeden gól a výsledek 0:4 je velmi dobrý start do sezóny.

góly a asist.
Šimek S. 1+1, Pranevský E. 1+1, Novák F. 1+0, Gondek T. 1+0, Hanetšlegr T. 0+1, Klepsatel D. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T, Trapl M., Mrosko T, Klepsatel D. - Pranevský E.(81 min. Hajný F.), Gutwirth L.(74 min. Sklář M.), Pilný O., Šimek S., Matuška O.(66 min. Dudy D.) - Novák F.(66 min. Gondek T.)

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY ZIMA 2022 - 2023

neděle Složiště 5.3.2023 od 17.30 D. Voda muži A - Loko st. dorost 2:8 (1:4)

góly a asist.
Pilný O. 2+1, Novák F. 2+0, Gondek T. 2+0, Sklář M. 1+0, Vl. 1+0, Pranevský E. 0+1, Hajný P. 0+2, Hanetšlegr T. 0+1, Šimek S. 0+1

sestava:
Šmrha M., Trapl M., Gutwirth L., Mrosko T.,Hanetšlegr T., Matuška O., Hajný P., Klepsatel D., Sklář M., Šimek S., Novák F., Gondek T., Pranevský E., Kántor R., Pilný O.


neděle 26.2.2023 od 10.00 hod. Hluboká st. dorost - Loko st. dorost 1:13 (1:6)

góly a asist.
Novák F. 3+2, Gondek T. 3+1, Gutwirth L. 2+0, Kryeziu E. 1+2, Pranevský E. 1+3, Klepsatel D. 1+1, Mrosko T. 1+0, Sklář M. 1+0, Šimek S. 0+3, Turek J. 0+1

sestava:
Šmrha M., Turek J., Gutwirth L., Mrosko T., Kryeziu E., Hajný P., Klepsatel D., Sklář M., Šimek S., Novák F., Gondek T., Pranevský E.

středa 15.2.2023.od 18.30 hod. Třeboň muži A - Loko st. dorost 2:2 (1:0)

góly a asist.
Matuška O. 2+0, Novák F. 0+2

sestava:
Šmrha M., Turek J., Gutwirth L., Mrosko T., Trapl M., Hajný P., Klepsatel D., Dudy D., Sklář M., Pilný O., Šimek S., Matuška O., Novák F., Gondek T., Zítek L.

pátek 10.2 2023 od 15.30 hod. Protivín muži A - Loko st. dorost 3:2 (2:0)

góly a asist.
Matuška O. 2+0, Gondek T. 0+1, Pilný O. 0+1

sestava:
Šmrha M., Turek J., Gutwirth L., Mrosko T., Trapl M., Hajný P., Klepsatel D., Hanetšlegr T., Dudy D., Sklář M., Pranevský E., Pilný O., Šimek S., Matuška O., Novák F., Gondek T., Zítek L.

pondělí 6.2.2023 od 16.30 hod. Třeboň st. dorost - Loko st. dorost 0:14 (0:2, 0:9,0:3)

góly a asist.
Zítek L. 4+1, Matuška O. 3+1, Novák F. 3+1, Gondek T. 2+3, Dudy D. 1+1, Klepsatel D. 1+0, Šimek S. 0+2, Pilný O. 0+2, Hanetšlegr T. 0+2, Hron M. 0+1

sestava:
Šmrha M., Turek J., Gutwirth L., Mrosko T., Klepsatel D., Hanetšlegr T., Dudy D., Sklář M., Pilný O., Šimek S., Matuška O., Novák F., Gondek T., Hron M., Zítek L.

sobota 21.1.2023 od 10.00 hod. Roudné - Loko 8:2 (3:1)

góly a asist.
Novák F. 1+0, Dudy D. 1+0, Matuška O. 0+1, Šimek S. 0+1

sestava:
Šmrha M., Turek J., Gutwirth L., Trapl M., Klepsatel D., Hanetšlegr T., Dudy D., Pranevský E., Pilný O., Šimek S., Matuška O., Novák F., Gondek T., Hron M.


sobota 10.12.2022 od 10.00 hod. MAS Táborsko - Loko 3:2 (1:2)

góly + asist.
Zítek L. 1+0, Matuška O. 0+1, VL

sestava:
Šmrha M., Mrosko T., Gutwirth L., Trapl M., Klepsatel D., Hanetšlegr T., Hajný P., Dudy D., Pranevský E., Pilný O., Šimek S., Matuška O., Zítek L., Gondek T., Kántor R., Hanzlík D.góly a asistence
Matuška O. 17+11, Gondek T. 10+6, Zítek L. 3+7, Šimek S. 0+9, Tomandl J. 5+2, Pranevský E. 5+2, Hanetšlegr T. 1+6, Gutwirth L. 4+2, Pilný O. 3+1, Klepsatel D. 2+1, Trapl M. 2+1, Kántor R. 2+0, Turek J. 0+2, Sklář M. 0+1, Mrosko T. 0+1, 1x VL

SK SENCO Doubravka - TJ LOKOMOTIVA 2:2 (1:0)
neděle 20. 11. 2022

Poslední utkání podzimní části se hrálo na promrzlé umělce v Plzni Doubravce. Domácí začali náporem a nám se hra moc nedařila. Než jsme se srovnali s jejich důrazem při presinku, tak jsme prohrávali. Naše obranná hra nepůsobila nejjistěji. Nedařila se nám konstruktivní rozehra a nové složení středních obránců vypadalo nervózně. Když k tomu připočtu velké množství laciných ztrát na stranách hřiště, tak jsme defakto domácí dostali do zápasu. A mohlo být ještě hůř. Po nesmyslném zákroku Šámi, kopala Doubravka penaltu. Ještě že střela domácímu hráči nesedla a kopnul ji prachbídně. Branku netrefil snad o pět metrů. Pak jsme přidali my a začali se tlačit do zakončení. Kopali jsme spoustu rohů a soupeře přikovali na jeho polovině. Obrana plzeňských odolávala i za přispění skvěle chytajícího brankáře.
Druhý poločas snesl z naší strany přísnější měřítko. Přestali jsme kazit jednoduché míče, dobře kombinovali a hnali se za vyrovnáním. Odněnou byly dvě branky a další velmi dobré příležitosti, které ale i se štěstím domácí zmařili. Obraz hry nenaznačoval nějaké velké drama v koncovce utkání, ale po několikáté hrubé chybě jsme inkasovali a ke spokojenosti Senca skončilo utkání remízou.

góly + asist.
Matuška O. 1+1, Hanetšlegr T. 0+1, Gondek T. 1+0

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T,(72 min. Sklář M.) Trapl M., Mrosko T, Klepsatel D. - Gutwirth L., Pilný O., Šimek S., Matuška O.(74 min. Dudy D.) - Gondek T., Zítek L.(66 min. Novák F.)

1.FK Příbram FA B - TJ LOKOMOTIVA 3:6 (1:3)
neděle 13. 11. 2022

Do utkání jsme vstoupili parádně a už ve druhé minutě jsme vedli po krásné akci ze strany hřiště. Domácí to trochu opařilo a my měli v úvodu více ze hry. Dařila se nám kombinace, uhrávali jsme souboje a dobře se tlačili do branky. V desáté minutě příbramští srovnali po naší nepřesné přihrávce přes brankáře, do které nás donutil dobrým presinkem soupeř. Od této chvíle si začali domácí věřit a hrál se vyrovnaný zápas až do konce. My byli lepší v koncovce a do poločasu odskočili o dvě branky.
Vstup do druhé půle se podařil střídajícímu Gutymu, který vstřelil dva góly během pěti minut. Příbramští už neměli co ztratit, tak se hnali za vyrovnáním. Několikrát rozebrali naši obranu a i tím, že jsme prostřídali brzy půl týmu, si vytvářeli dostatek gólovek. Celý druhý poločas se hrálo nahoru, dolu. Utkání mohlo klidně skončit 10:10 a tak jsme rádi, že jsme ho zvládli.

góly + asist.
Gutwirth L. 2+0, Matuška O. 1+1, Pranevský E. 1+1, Hanetšlegr T. 1+0, Gondek T. 1+0, Šimek S. 0+2, Zítek L. 0+1, Trapl M. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T.(63 min. Dudy D.), Turek J., Mrosko T, Klepsatel D. - Pranevský E.(46 min. Gutwirth L.), Pilný O., Šimek S., Matuška O.(76 min. Sklář M.) - Gondek T.(46 min. Trapl M.), Zítek L.(63 min. Novák F.)

SK Klatovy 1898 - TJ LOKOMOTIVA 0:3 (0:2)
sobota 29. 10. 2022

Klatovští hrají domácí zápasy na pěkném a útulném stadiónu v Janovicích nad Úhlavou. V posledních šesti zápasech prohráli jen jednou a tak jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého. Od prvních minut jsme soupeře přimáčkli na jejich půlce a hned v deváté minutě se poprvé prosadil náš zaskakující hroťák Máca. Domácí byli velmi dobře fyzicky připraveni a narušovali naši snahu o navýšení výsledku. Z mnoha pěkných akcí se až ve 32.minutě podruhé prosadil Traplík. Akci mu jak přes kopírák připravil Zíty.
Ve druhém poločase se obraz hry neměnil. Připravili jsme si dostatek příležitostí ke skórování, ale přesně mířil jen Guty z dorážky. Dnešní utkání mělo z mého pohledu dobrou kvalitu, ke které přispěl i dobře hrající soupeř, jen mu scházela lepší finální fáze a více branek.

góly + asist.
Trapl M. 2+0, Gutwirth L. 1+0, Zítek L. 0+2, Hanetšlegr T. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T., Turek J., Mrosko T, Klepsatel D. - Sklář M.(46 min. Gutwirth L.), Pilný O., Šimek S., Matuška O. - Trapl M. (46 min. Dudy D.), Zítek L.(75 min. Rainke M.)

TJ LOKOMOTIVA - FC Táborsko B 2:1 (1:1)
sobota 22. 10. 2022

Dnes velmi těžké utkání na ještě těžším terénu. MAS má propracovanou hru s kvalitním přechodem do útoku. Ne nadarmo jsou třetím celkem s nejvetším počtem vstřelených branek. Dnes to ale nepotvrdili, protože šancí si moc nevytvořili. Nám se dařilo o poznání více zaměstnávat obranu Tábora, ale hosté s velkým nasazením a obětavostí dokázali hodně šancí přerušit. Navzdory špatnému hřišti se hrál slušný fotbal až do konce. Vzhledem k územní převaze a více šancím zůstávají body na Loko zaslouženě.

góly + asist.
Pilný O. 2+0, Šimek S. 0+1, Tomandl J. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T.(67 min. Sklář M.), Turek J., Mrosko T, Klepsatel D. - Pilný O., Gutwirth L., Šimek S., Zítek L.(68 min.Tomandl J.), Matuška O.(56 min. Pranevský E.) - Gondek T.(80 min. Dudy D.)

TJ Přeštice - TJ LOKOMOTIVA 1:1 (1:1)
neděle 16. 10. 2022

Ze začátku utkání jsme se na super hřišti hledali. Nemohli jsme se dostat do tempa a po nedostoupení hráče jsme už ve třetí minutě prohrávali. To nebylo dobré, protože druhý tým tabulky Přeštice, mají výbornou defenzivu a skvělého brankáře. Po obdržené brance z nás spadla tréma z důležitosti zápasu a převzali jsme otěže. Až do poločasu hráli dobře a měli více ze hry. Vypracovali jsme si dostatek brankových přípežitostí, ale branku vstřelili jen jednu. Po výměně stran se hra vyrovnala, hrálo nahoru dolu a dostatek šancí si vypracovaly oba týmy. My měli kliku, když na brankové čáře zaskočil dvakrát za Šámu Mróža. Domácí zase skvělými zákroky podržel několikrát brankář. Jednou jsme ho překonali a vstřelili krásný gól, ale pro údajný ofsajd neplatil. Remíza je spravedlivá, protože ani jeden tým nepředvedl bezchybný výkon a soupeře nepřehrál.

góly + asist.
Pilný O. 1+0, Zítek L. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T.(56 min. Trapl M.), Turek J., Mrosko T, Klepsatel D. - Pilný O.(56 min.Pranevský E.), Gutwirth L., Šimek S., Zítek L.(68 min.Tomandl J.), Matuška O. - Gondek T.(72 min. Novák F.)

TJ LOKOMOTIVA - TJ Jiskra Domažlice 3:0 (1:0)
neděle 9. 10. 2022

S prvním poločasem jsme moc spokojeni nebyli. Sice jsme byli lepší, ale čekali jsme větší dominanci, lepší práci s míčem a i nasazení nebylo nejlepší. Nedařila se nám kombinace, měli jsme zbytečné ztráty a pozdě chodili do soubojů. Domažličtí měli velkou brankovou příležitost hned ze začátku zápasu, ale Šáma ji bravurně zlikvidoval. Pak se mi zdálo, že sice dobře hosté brání a mají chuť běhat, ale do koncovky se po celý zápas moc nedostávali. My nějaké šance měli. Největší byla penalta, kterou jsme neproměnili a v úplném závěru poločasu jsme udeřili.
Do druhé půle jsme vystřídali tři hráče, začali se více tlačit do koncovky. Lepší držení balónu, nabídka a i fotbalová kvalita rozhodla o hladkém průběhu poločasu. Po změně stran jsme hráli zkušeně a Domažlicím toho moc nedovolili.

góly + asist.
Pranevský E. 1+0, Tomandl J. 1+0, Matuška O. 1+0, Gondek T. 0+2, Hanetšlegr T. 0:1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T., Turek J., Mrosko T, Klepsatel D.(46 min. Trapl M.) - Pilný O.(46 min.Pranevský E.), Gutwirth L., Šimek S., Zítek L.(46 min.Tomandl J.), Matuška O.(69 min. Dudy D.) - Gondek T.(69 min. Novák F.)


TJ LOKOMOTIVA - SK PETŘÍN PLZEŇ B 4:1 (2:0)
sobota 1. 10. 2022

V sobotu k nám přijel soupeř, na kterého se nám dlouhodobě nedaří. Ještě jsme s nimi neuhráli ani bod a skóre ze všech našich zápasů je hrozivé(5:13). Hrají velmi náročný styl fotbalu, který je založený na super kondici, důrazu a fotbalovosti. Není ani divu, když většina týmu prošla mládeží Viktorky Plzeň. Ale i my máme svoji kvalitu a styl a náročné utkání jsme z vypětí všech sil zvládli. Do utkání jsme vstoupili dobře a než se plzeňští rozkoukali, tak to moho být jedna nula. Netrefili jsme ale prázdnou branku a tak se čekalo na vedoucí gól o pár minut déle. Hosty nepříznivý vývoj nakopl a pak byli na dlouhé minuty lepší. Začali si věřit, sbírat odražené balóny a získávat územní převahu. Přehrávali nás průnikovými přihrávkami ze kterých se dostávali do přečíslení a my měli velké problémy. Ještě že si hostující útočníci nepohlídali ofsajdovou čáru, protože by se hnali několikrát sami na branku. Přestáli jsme několik ošemetných situací a po rychlém protiútoku zvýšili na dvougólový rozdíl. Po přestávce se nám podařilo vstřelit třetí a asi rozhodující gól. Plzeň už poté nedokázala zopakovat kvalitu z prvího poločasu a i když jednou skórovala, na zvrat už to nestačilo. Poslední dvě utkání byla velmi náročná a konfrontace proti takovým soupeřům nás může posunout o kousek dál.

góly + asist.
Gondek T. 2+0, Matuška O. 1+1, Zítek L. 1+0, Hanetšlegr T. 0:1, Gutwirth L. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T., Turek J., Mrosko T.(57 min. Trapl M.), Klepsatel D.(67 min. Sklář M.) - Pranevský E.(57 min. Pilný O.), Gutwirth L., Šimek S., Zítek L.(67 min.Tomandl J.), Matuška O. - Gondek T.(74 min. Novák F.)

TJ LOKOMOTIVA - SK Hořovice 2:0 (0:0)
středa 28. 9. 2022

Před zápasem si asi nikdo nemyslel (postavení v tabulce o devět příček), že bude utkání tak složité. Hořovičtí dostávají poměrně málo branek a jejich obrana patří k nejlepším v soutěži. Na to jsem kluky před zápasem upozorňoval, ale jejich výkon předčil mé očekávání. Hráli s velkým nasazením a jen těžko jsme je dostávali pod tlak. I když jsme si nevypracovávali gólovku za gólovkou, byl jsem se hrou v prvním poločase spokojen. Pernamentně jsme bušili do obrany hostů, jen tomu chyběla (až na nastřelené břevno) tutová šance a malinko štěstíčka. O přestávce jsme měli zamotanou hlavu, protože na lavici bylo připraveno pět hráčů a my je potřebovali dostat co nejdříve na hřiště. V průběhu zápasu ale nikdo na střídání nebyl a tak jsme museli zariskovat a posílat na hřiště kluky ze střídačky jednoho za druhým. Naší hře to pomohlo a v druhé půli už přichálely i tutové šance. Jednu vykopli na brankové čáře obránci a minimálně tři pochytal skvěle chytající brankář. Dva góly jsme po průnikové přihrávce dali a zaslouženě utkání vysoké úrovně zvládli. Dnes jsme hráli trpělivě a bez větších výkyvů ve kvalitě a nasazení.

góly + asist.
Matuška O. 2+0, Hanetšlegr T. 0:2

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T., Turek J., Mrosko T., Klepsatel D.(83 min. Sklář M.) - Pranevský E.(57 min. Pilný O.), Gutwirth L., Šimek S., Zítek L.(57 min.Tomandl J.), Matuška O.(83 min. Dudy D.) - Gondek T.(72 min. Trapl M.)

FK Tachov - TJ LOKOMOTIVA 2:5 (1:3)
neděle 25. 9. 2022

V Tachově jsme byli tragičtí v zakončení. Od prvních minut si vytvoříme pernamentní tlak s množstvím stoprocentních gólovek a nic. Netrefíme ani prázdnou branku. Domácí se dostali na naši polovinu hřiště až v devatenácté minutě. Po naší hrubce a nezajištění v obraně si v pohodě dojdou pro pokutový kop. Šáma si sice sáhnul a vytlačil balón na tyč, od které se míč odrazil do sítě. My se snažili hrát pořád stejně a po mnoha šancích jsme aspoň do poločasu třikrát skórovali. Druhý poločas se hrál podle stejných not, jen tachovští přidali na pohybu a kladli větší odpor. Fotbalu nepřidalo ani hodně podmáčené hřiště, které bylo jinak ve skvělé kondici. No, mají z čeho vybírat. Tři hřiště vedle sebe je paráda.

góly + asist.
Gondek T. 2+0, Matuška O. 1+2, Kántor R. 1+0, Klepsatel D. 1+0, Zítek L. 0+1,, Turek J. 0+1

sestava:
Šmrha - Tomandl J.(57 min. Sklář M.), Turek J., Mrosko T., Klepsatel D. - Pranevský E., Gutwirth L.(57 min. Kántor R.), Šimek S., Zítek L.(76 min.Rainke M.), Matuška O. - Gondek T.

TJ LOKOMOTIVA - TJ Malše Roudné 4:1 (3:0)
neděle 18. 9. 2022

Dnes to byl přímý souboj o druhé místo v divizní tabulce staršího dorostu. Předešlé derby moc fotbalové krásy nepobrala. Dnes to bylo z naší strany jiné. Od prvních minut jsme hráli skvěle a hostům toho moc nedovolili. Dobře jsme napadali Roudné už v rozehrávce a to jim dělalo velké problémy. Dobrým pohybem jsme je nutili k dlouhým odkopům a ty jsme bez větších problémů sbírali. My naopak balóny neztráceli a valili jsme jeden útok za druhým. Hrozili jsme jak ze strany, tak středem. Nutili jsme hosty k chybám a ty trestali. Být lepší koncovky, tak mohlo být skóre dvouciferné. Před zápasem jsem kluky nabádal, at´na roudenského brankáře střílí po zemi a přesto jsme ještě trefili po pěkných akcích čtyři břevna. Dvě věci mě na tomto zápase mrzí. Malý (vzhledem k množství šancí) rozdíl ve skóre a nekoncentrovanost při obdržené brance, když jsme na ni prakticky přihráli.

góly + asist.
Matuška O. 3+1, Zítek L. 1+0, Gutwirth L 0+1 Gondek T. 0+1, Tomandl J. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T., Turek J., Mrosko T., Klepsatel D. - Pranevský E., Gutwirth L., Pilný O.(86 min. Dudy D.), Zítek L.(66 min. Tomandl J..), Matuška O. - Gondek T.(56 min. Novák F.)

Český lev - Union Beroun - TJ LOKOMOTIVA 0:5 (0:3)
neděle 11. 9. 2022

Poslední cesta do Berouna(na jaře 6:1) nám pěkně zhořkla. I včera jsme jeli s respektem k soupeři a hlavně jen z dvaadvaceti hráči dorostu(jedenáct st. a jedenáct ml.). Na našem výkonu se to ale nepodepsalo. Po celé utkání jsme hráli velmi dobře. Napadali jsme soupeřovu rozehrávku, dobře presovali a berounským toho moc nedovolili. Branky jsme stříleli po pěkných akcích, do kterých se zapojoval celý tým. Dík patří klukům, kteří hráli po nemoci nebo po zranění bez tréninků.

góly + asist.
Matuška O. 2+1, Zítek L. 1+2, Pranevský E. 1+0, Kántor R. 1+0, Gondek T. 0+1, Pilný O. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T.(74 min. Rainke M.), Turek J., Mrosko T., Klepsatel D. - Pranevský E.(70 min. Tomáš O.), Gutwirth L., Pilný O., Zítek L.(81 min. Kántor R..), Matuška O. - Gondek T.

TJ LOKOMOTIVA - SK Motorlet Praha 0:0 (0:0)
sobota 3. 9. 2022

Utkání dvou týmů z popředí divizní tabulky slibovalo pro diváky zajímavou podívanou. Do zápasu jsme vstoupili lépe než hosté, kteří po rozkoukání hru vyrovnali. Po celých devadesát minut to byl boj o každý metr hřiště. Plno soubojů, ve kterých byli hráči Motorletu o něco lepší. Na gólové příležitosti to bylo asi fifty fifty, ale v koncovce utkání měli více sil hráči z Prahy. Nás podržel Šáma, který chytil několik velmi těžkých míčů. Zápas po fotbalové stránce bohužel moc nenadchl a bod proti tak kvalitnímu soupeři bereme..

sestava:
Šmrha - Pranevský E.(61 min. Sklář M.), Turek J., Mrosko T., Klepsatel D. - Zítek L., Gutwirth L., Pilný O., Šimek S., Matuška O.(63 min. Novák F.) - Gondek T.(73 min. Hanetšlegr T.)

SK Aritma Praha - TJ LOKOMOTIVA 2:9 (0:8)
sobota 27. 8. 2022

Utkání jsme začali velkým náporem. Už ve druhé minutě to bylo 0:1 a až do konce prvního poločasu jsme pravidelně navyšovali skóre. Hráli jsme s obrovskou chutí. Jedna pěkná akce střídala druhou. Domácí se nemohli chytit a těžko se dostávali přes polovinu hřiště. Tak si představuji, že budeme hrát ve všech zápasech.
Ale jak to tak bývá, o přestávce přišlo uspokojení a druhý poločas byla katastrofa. Aritma už neměla co ztratit a začali hrát jako by byl stav 0:0. Začali dojíždět a vyhrávat osobní souboje, sbírat druhé balóny a hlavně se zlepšili v pohybu. Prakticky ve všem nás předčili. Nám se nedařilo vůbec nic. Nikdo si nedržel svoje posty, tím se nám otvíraly prostory, ze kterých se dostával soupeř do přečíslení a brankových příležitostí. Za celý druhý poločas jsme nedokázali zareagovat a hru alespoň trochu zlepšit. Domácí vyhráli druhý poločas zcela zaslouženě a pro nás to snad bude varovný prst před těžkým losem, který nás v dalších třech utkání čeká.

góly + asist.
Matuška O. 4+2, Gondek T. 4+1, Tomandl J. 1+0, Šimek S. 0+2, Klepsatel D. 0+1, Sklář M. 0+1, Mrosko T. 0+1, Turek J. 0+1

sestava:
Šmrha - Sklář M. (58 min. Tomandl J.), Turek J., Mrosko T., Klepsatel D. - Pranevský E., Gutwirth L., Pilný O., Šimek S.(45 min. Dudy D.), Matuška O. - Gondek T.TJ LOKOMOTIVA - FC Písek fotbal B 7:2 (2:1)
sobota 13. 8. 2022

První poločas jsme nezačali dobře. Ve druhé minutě minimálně po třech zaváhání jsme prohrávali 1:0. To by asi nebyl takový problém, kdyby jsme byli v pohodě. Bohužel, špatně jsme se pohybovali, chodili do špatných prostorů a v soubojích byli až na vyjímky druzí. Nevím jestli se na nás projevila únava z náročného programu (za deset posledních dní třináct tréninků a tři zápasy), ale výkon nebyl dobrý. Hodně jsme museli kluky nabádat k větší aktivitě a do poločasu jsme skóre otočili.
V šatně jsme probrali situaci, promysleli taktiku, rozestavění a střídání a i se štěstím se vše otočilo k lepšímu výkonu. Hned po změně stran dal Tomandlík krásný gól nůžkama. Nás to nakoplo a přidali jsme na běhání a sebedůvěře. Hra se zlepšila i za přispění střídajících hráčů a do konce utkání jsme nepouštěli otěže zápasu ze svých rukou. Zaslouženě jsme utkání zvládli a nakonec porazili Písek velkým rozdílem.

góly + asist.
Pranevský E. 2+1, Tomandl J 2+0, Matuška O. 1+2, Klepsatel D. 1+0, Gutwirth L. 1+0, Šimek S. 0+2, Gondek T. 0+1

sestava:
Šmrha - Pranevský E., Turek J., Mrosko T., Klepsatel D. - Tomandl J.(58 min. Gutwirth L.), Pilný O.(68 min. Dudy D.), Šimek S., Matuška O. - Gondek T.(75 min. Kasper M.), Novák F.(46 min. Sklář M.)

TJ LOKOMOTIVA - FC Rokycany 2:1 (1:1)
Středa 10. 8. 2022

Do utkání jsme vlétli velmi dobře a do desáté minuty si vytvořili tlak a brankové příležitosti. Jednu jsme proměnili po nacvičeném rohu. Poté nás začali přehrávat hosté, kteří hráli po celé utkání velmi dobře. V šestnácté minutě srovnali po naší hrubé chybě. Jejich tlak uťala až rozmíška několika hráčů ve 28. minutě. Za nesportovní chování vyhodil rozhodčí po jednom hráči na každé straně. Do konce poločasu se hrálo dost na hraně a ve vzduchu viselo další vyloučení.
Druhý poločas sliboval drama a to se i vyplnilo. Hrálo se ve vysokém tempu a na to, že to bylo první mistrovské utkání, se oba týmy prezentovaly slušným fotbalem. Nám se podařila opět standardka, po které tečoval hostující hráč míč do vlastní sítě. Do konce zápasu zbývalo ještě dost času a brankové příležitosti si vytvořily oba týmy. Žádný gól už nepadl a tak jsme si připsali skalp kvalitního soupeře.

góly + asist.
Tomandl J. 1+0, vlastní gól, Šimek S. 0+2,
sestava:
Šmrha - Sklář M. (46 min. Pranevský E.), Turek J., Gutwirth L.(46 min. Mrosko T.), Klepsatel D. - Tomandl J.(46 min, Hanetšlegr T.), Pilný O., Šimek S., Matuška O.(83 min. Dudy D.), - Gondek T.(82 min. Novák F.), Zítek L. 28 min. červená karta

TRÉNINKOVÝ PLÁN LÉTO 2022

ST - 13.7.2022 - individuální běh 6 km - poslat apku s mapou běhu

PÁ - 15.7.2022 - individuální běh 6 km - poslat apku s mapou běhu

PO - 18.7.2022 - trénink na Loko 17.00

ST - 20.7.2022 - trénink na Loko 17.00

ČT - 21.7.2022 - PU v Bavorovicích Loko- Roudné 1:4
gól: Zítek L.
sestava: Šmrha - Machoň, Kasper, Mrosko, Klepsatel, Sklář, Hanetšlegr, Pranevský, Dudy, Šimek, Pilný, Gondek, Kryeziu, Zítek, Novák, Matásek

PO - 25.7.2022 - trénink na Loko 17.00

ST - 27.7.2022 - trénink na Loko 17.00

ČT - 28.7.2022 - PU v Břilicích Loko - Třeboň 9:3 (1:3)
góly: Tomandl J. 4+2, Novák F. 2+1, Šimek 1+2, Matuška 1+1, Pranevský E. 1+0, Gutwirth L. 0+1, Hanetšlegr T. 0+1
sestava: Šmrha M. - Pranevský E., Sklář M., Mrosko T., Klepsatel D., Matuška O., Hanetšlegr T., Tomandl J., Šimek S., Pilný O., Dudy D., Novák F., Gutwirth L.

SO - 30.7.2022 – PU v Táboře Loko - MAS Táborsko 1:0 (0:0)
gól : Matuška O. 1+0, Hanetšlegr T. 0+1
sestava: Šmrha M. - Pranevský E., Sklář M., Gomdek T., Klepsatel D., Matuška O., Hanetšlegr T., Tomandl J., Šimek S., Pilný O., Gutwirth L., Zítek L.

PO - 1.8.2022 - trénink na Loko 17.00

ST – Ne 3.8. - 7.8. 2022 - Odjezd na soustředění Loučovice autobus 8.00

PÁ 5.8.2022 - PU Loko - Loučovice 7:1 (4:0)
góly: Tomandl J. 1+2,, Šimek S. 0+2, Matuška O. 1+0, Turek J. 1+0, Pilný O. 1+0, Zítek L. 1+0, Sklář M. 1+0, Dudy D. 0+1, VL
sestava: Šmrha M., Kes D. - Pranevský E., Sklář M., Mrosko T., Klepsatel D., Matuška O., Hanetšlegr T., Tomandl J., Šimek S., Pilný O., Dudy D., Novák F., Gutwirth L., Machoň P., Turek J., Gondek T., Kasper M., Zítek L.

ST 10.8..2022 - MU divize dorostu Loko- Rokycany 10.00

SEZONA 2021-2022 (ročník 2003 a mladší)


ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U19A


góly a asistence
Martinec J. 28+13, Šimek S. 12+29, Novák F. 18+3, Vnuk J. 12+13, Račák M. 8+10, Tomandl J. 13+9, Pranevský E. 9+9, Kryeziu E. 5+13, Trapl M. 2+2, Hanetšlegr T. 3+1, Šafránek O 2+2, Šnedorfer O. 3+2, Mrosko T. 1+2, Martínek O. 1+0, Dudy D. 1+0, Šmrha M. 1+0, Kasper M. 0+2, , Klepsatel D. 0+2, Hron M. 0+1, Gutwirth L. 5+1, Tomášek P. 0+1, VL 3x,

Sportovní škola Plzeň - TJ LOKOMOTIVA 3:4 (2:0)
Sobota 18. 6. 2022

V úvodu utkání jsme si vypracovali dvě čisté gólovky a hru kontrolovali. Bohužel jsme je neproměnili a domácí nás začali přehrávat. Prakticky do konce poločasu(s vyjímkou dvou tutovek na úplném konci první půle) jsme se nemohli dostat do tempa. Plzeňští nás dobře presovali, byli lepší v důrazu a rychlosti. Musím přiznat, že si zasloužili vstřelit více branek než dvě.
O přestávce jsme v klidu probrali špatnou hru a pohyb našeho týmu. Každá bodová ztráta by nás odsunula na bramborovou pozici. Naději na zvrat nám vykřesal sváteční střelec Šnedy už v padesáté minutě, ale po hrubce jsme opět inkasovali. Nevypadalo to s námi vůbec dobře a tak jsme poslali na hřiště Vnoučka s Pranym, kteří hru okamžitě oživili. Domácí jsme začali fyzicky i fotbalově přehrávat. Převzali jsme iniciativu a začali stahovat náskok domácích. Střídající hráči potvrdili lepšící se produktivitu z posledních zápasů a vstřelili tři góly. Po pěkných akcích jsme výsledek otočili a uhájili senzační třetí místo v divizi staršího dorostu.

góly + asist.
Vnuk J. 2+1, Pranevský E. 1+1, Šnedorfer O. 1+0 Martinec J. 0+1, Šimek S. 0+1,,

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Mrosko T.,Klepsatel D., Račák M. - Tomandl J.(53 min.Vnuk J.), Kryeziu E., Šimek S., Gutwirth L. - Hanetšlegr T,,(53 min. Pranevský E.),Martinec J.

TJ LOKOMOTIVA - SK SPARTAK Příbram 11:1 (2:0)
neděle 12. 6. 2022

V posledním domácím utkání této sezóny jsme se rehabilitovali za minulý zápas v Roudném. Opět se nám povedl začátek a brzy jsme vstřelili branku. Snažili se hrát po stranách a tlačit se do koncovky. To se nám dařilo a vytvářeli jsme si dostatek brankových situací. Vstřelili jsme dvě branky, které zaváněli ofsajdovým postavením.
Do druhé půle jsme šli s respektem, protože i příbramstí zahráli slušný první poločas. To co jsme ale předvedli po změně stran čekal málokdo. Velmi dobře jsme napadali rozehrávku soupeře a vyráželi do rychlých protiútoků, které hosté nestačili zachytávat. V koncovce se nám dařilo a tak je výsledek hodně parádní.

góly + asist.
Gutwirth L. 3+0, Martinec J. 2+1, Vnuk J. 2+0, Tomandl J. 1+2, Šimek S. 1+2, Pranevský E. 1+1, Hanetšlegr T 1+1, Kryeziu E. 0+2, Šnedorfer O. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Mrosko T.,Klepsatel D., Račák M. - Pranevský E., Tomandl J.(55 min.Vnuk J.), Dudy D.(46 min. Kryeziu E.), Šimek S., Gutwirth L. (55 min.Hanetšlegr T,) - Martinec J. (75 min. Martínek O.)

TJ Malše Roudné - TJ LOKOMOTIVA 2:1 (1:1)
neděle 5. 6. 2022

Karty před dnešním utkání byly jasně rozdány. Pokud vyhraje Roudné, tak slaví mistrovský titul a pokud Loko, tak se hodně přiblížíme celkově třetímu místu v divizi dorostu. Až do 25. minuty jsme hráli slušně. Hned ze začátku zápasu jsme dali branku a roudenské přehrávali. Snažili se hrát v pohybu a domácím to dělalo značné problémy. Ve 28.minutě jsme podcenili souboj na vlastní polovině a Jarda Král se z velké dálky trefil k tyči. Nás to zaskočilo a i naše hra se začala dostávat do průměru. Jak my, tak domácí už toho do konce zápasu moc nepředvedli. Důležitost utkání svazovala oběma týmům nohy a slušně zaplněný stadión moc fotbalové krásy neviděl. Na rozdíl od nás dokázalo Roudné ještě jednu branku vstřelit a dobře kouskovali hru až do konce utkání. Získali titul a my gratulujeme!!!

góly + asist.
Tomandl J. 1+0, Martinec J. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O.(46 min.Hanetšlegr T,) Mrosko T.,Klepsatel D., Račák M. - Pranevský E.(58 min.Vnuk J.), Tomandl J.(80 min. Kasper M), Kryeziu E.(76 min. Dudy D.), Šimek S., Gutwirth L. (58 min. Novák F.) - Martinec J.

TJ LOKOMOTIVA - SK Slavia Vejprnice 15:0 (7:0)
neděle 29. 5. 2022

Vejprničtí přijeli v poslepované sestavě a jen tři hráči byli ročníkově starší dorost. Hráli bez střídání a klobouček dolů za to, že utkání nezabalili. Naše kluky chválím za přístup. Často se stává, že hra výrazně lepšího týmu se přizpůsobí soupeři a to se dnes nestalo. I když bylo do poločasu o utkání rozhodnuto, tak jsme se snažili hrát fotbal a byli hladoví po gólech celý zápas.

góly + asist.
Novák F. 3+1, Martinec J. 3+0, Tomandl J. 3+0, Kryeziu E. 2+3, Gutwirth L. 2+0, Pranevský E. 1+0, Šmrha M. 1+0, Šimek S. 0+5, Račák M. 0+1, Kasper M. 0+1, Klepsatel D. 0+1, Vnuk J. 0+1

sestava: Šmrha M. - Pranevský E. (46 min. Šnedorfer O.), Mrosko T. (46 min. Hanetšlegr T.), Machoň P. (46 min. Klepsatel D.) - Račák M., Tomandl J. (46 min.Vnuk J.), Kryeziu E., Šimek S., Gutwirth L. (46 min. Novák F.) - Martinec J.

Union Beroun - TJ LOKOMOTIVA 6:1 (4:1)
neděle 22.5.2022

Dnes jsme nesehráli povedené utkání i když začátek nevypadal špatně. V první minutě jsme dali branku a hned z rozehrávky jsme trestuhodně selhali ve vyložené šanci. Nás to asi ukolébalo a od tohoto okamžiku jsme tahali za kratší konec. Urostlí domácí nás nenechali hrát naši hru. Byli důrazní a velmi dobře zvládali hru na brejky. Snad z každé střely dali gól. Za první poločas si nezasloužíme hrát o přední příčky divizní tabulky.
Ve druhém poločase jsme se i s trojicí nových hráčů zlepšili. Lépe jsme kombinovali, v soubojích se vyrovnali domácím, ale hlavně zlepšili pohyb. Začali jsme se dostávat do slibných příležitostí, bohužel bez gólového efektu. Dvě inkasované branky na konci zápasu připisuji totální ofenzivě a snaze zmírnit zaslouženou porážku.

góly + asist.
Martinec J. 1+0

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Mrosko T., Račák M., Klepsatel D. - Tomandl J.(81 min.Rainke M.), Kryeziu E.(46 min. Dudy D.), Šimek S., Pranevský E.(46 min. Gutwirth L.) - Martinec J., Vnuk J.(46 min. Novák F.)

TJ LOKOMOTIVA - FK Junior Strakonice 6:2 (4:1)
neděle 15. 5. 2022

Od začátku jsme měli velkou převahu a tlačili jsme se do zakončení. Už v šesté minutě jsme po krásných akcích vedli 2:0 a hráli jsme nadále dobře. Do kabin se šlo za stavu 4:1, když se těsně před přestávkou trefili i hosté.
V druhé půli jsme polevili a nemohli se střelecky prosadit. Naše hra postrádala tempo, rychlost a přímočarost. Mnoho balónů jsme rozehrávali alibisticky přes obránce. Tempo a kreativita hry z naší strany značně opadla.

góly + asist.
Martinec J. 2+0, Šimek S 1+1, Vnuk J. 1+1, Tomandl J. 1+1, Dudy D. 1+0, Račák M. 0+3

sestava: Šmrha M. - Pranevský E., Kasper M.(51 min. Martínek O.), Mrosko T., Klepsatel D. - Račák M.(80 min. Dudy D), Kryeziu E., Tomandl J.(58.min. Gutwirth L.), Šimek S. - Vnuk J.( 58 min. Novák F.), Martinec J.


FC Táborsko B - TJ LOKOMOTIVA 4:4 (3:1)
sobota 7. 5. 2022

V minulém utkání jsme MAS porazili vysoko 11:1, ale to byl úplně jiný tým. Z dnešní sestavy nastoupil u nás doma na podzim jen jeden hráč. První poločas byl vyrovnaný a oba týmy se snažiliy hrát ofenzivně. Na jedné i druhé straně si vytvořily tak pět brankových příležitostí. Táborští ale dokázali vstřelit tři branky. My pouze jednu, ale po krásné akci ze strany hřiště. Jestli byli domácí v první půli v něčem lepší než my, tak v rozehrávce od obránců a střílení branek.
Do druhého poločasu jsme neměli co ztratit. Řekli jsme si něco k napadání rozehrávky a začali domácí dohánět ve skóre. Když už jsme srovnali, tak nám soupeř zase utekl o jeden gól. Drama vyvrcholilo pět minut před koncem, kdy jsme srovnali na konečných 4:4. Utkání se pro nás nevyvíjelo moc dobře, ale dnes jsme ukázali morální a fyzickou sílu až do konce.

góly + asist.
Šimek S. 1+1, Novák F. 1+0, Pranevský E. 1+0, Mrosko T. 1+0, Martinec J. 0+1, Vnuk J. 0+1, Gutwirth L. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O.(63 min. Martínek O.), Mrosko T., Klepsatel D., Račák M. - Kryeziu E., Pranevský E.(46 min. Vnuk J.), Gutwirth L., Šimek S. - Novák F.( 81 min. Dudy D.), Martinec J.

TJ LOKOMOTIVA - SK Aritma Praha 5:1 (3:0)
neděle 1. 5. 2022

Dnes k nám na Loko zavítal druhý tým tabulky z Aritmy Praha. My jsme třetí a tak utkání slibovalo kvalitní podívanou. Nám se podařilo hned v úvodu utkání proměnit pokutový kop a tak se nám hrálo o něco lépe. Oba týmy hrály důrazně v soubojích a snažily se hrát fotbal. Šance byly na obou stranách, ale jen my dávali branky. Nás několikrát zachránil po dlouhé době chytající Šáma.
Do druhého poločasu jsme šli s tříbrankovým vedením. Věděli jsme, že na nás hosté vlétnou. A taky vlétli. Snad do patnácté minuty jsme se nedostali přes půlku. Jedna šance hostů střídala druhou. Něco pochytal brankář a hodně toho zapařili střelci Aritmy. A jak to tak bývá, branky jsme opět stříleli my. Výsledek je jednoznačný, ale kdo na utkání byl, tak viděl, že nevyhrál lepší tým. Aritma si takovou prohru nezasloužila a druhý poločas hrála skvěle.

góly + asist.
Šimek S. 2+2, Tomandl J. 1+1, Novák F. 1+0, Martínek O. 1+0, Martinec J. 0+1, Pranevský E. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Kasper M., Mrosko T., Klepsatel D.- Tomandl J. (56 min. Martínek O.), Račák M., Kryeziu E. (56 min. Pranevský E.), Gutwirth L. (46 min. Martinec J.) Šimek S. - Novák F. (56min. Vnuk J.)

TJ Přeštice - TJ LOKOMOTIVA 4:2 (2:2)
neděle 24. 4. 2022

K dalšímu venkovnímu utkání jsme zavítali na krásný stadion do Přeštic. Věděli jsme, že našemu soupeři se na jaře nevídaně daří. Jsou zatím nejlepší tým jara(sedm kol - 18 bodů). Nám vyšel začátek. Prakticky jsme Přeštice nepouštěli ke hře. Velmi dobře jsme drželi míč a vcelku pohodlně jsme ve dvacáté minutě vedli 2:0. První branka z osvobozujícího odkopu domácích ani neměla platit(míč evidentně přešel postraní čáru). S námi to bohužel zamávalo a dosud jednoznačné utkání se začalo vyrovnávat, k čemuž přispěli i rozhodčí. Do kabin se šlo s remízou, ale my cítili trochu pachuť.
Ve druhém poločase jsme nedokázali soupeře více zatlačit a sami inkasovali. Domácí hráli velmi dobře od zadu a vyráželi k rychlým brejkům. Proti tak fyzicky a fotbalově dobrému soupeři nedokážeme, bohužel, držet krok po celé utkání. Obrovská marodka se na nás podepisuje každý zápas. Domácí zvítězili zaslouženě a my se budeme soustředit na nedělní utkání a Aritmou.

góly + asist.
Račák M. 2+0, Vnuk J. 0+1, Pranevský E. 0+1

sestava: Gutwirth L. - Šnedorfer O., Kasper M., Mrosko T., Klepsatel D.- Pranevský E. (59 min. Novák F.), Račák M., Vnuk J. (74 min. Martínek O.), Kryeziu E. (74 min. Rainke M.), Šimek S. - Martinec J.

TJ LOKOMOTIVA - SKP České Budějovice 3:1 (2:0)
neděle 17. 4. 2022

Českobudějovické derby nemá předem jasného vítěze a to platilo i dnes. Nic na tom nezměnilo ani postavení v tabulce( rozdíl sedm míst). Hosté začali o poznání lépe než my. Naši hráči se nemohli dostat do tempa a tak do desáté minuty měli více ze hry hráči SKP. Stejně jako v minulém utkání jsme se začali osmělovat i my a z penalty se ujali vedení. V zápětí jsme přidali druhý gól a do konce první pětačtyřicetiminutovky měli více ze hry.
Druhý poločas se musel líbit nezaujatým divákům. Oba týmy hrály nedůsledně v obranné fázi a proto nabídla druhá půle mnoho šancí na obou stranách. Bohužel střelci měli vychýlenou mušku a tak už dal každý tým jen po jedné brance. Kdyby proměnily týmy aspoň polovinu brankových příležitostí, byl by výsledek tak 8:5.

góly + asist.
Martinec J. 2+0, Vnuk J. 1+1, Tomandl J. 0+1, Kryeziu E. 0+1

sestava: Gutwirth L. - Šnedorfer O.(70 min. Trapl M. - 87 min. Šmrha M.), Račák M., Mrosko T., Klepsatel D.- Tomandl J.(30 min. Pranevský E.), Vnuk J. (70 min. Martínek O.), Kryeziu E., Šimek S. - Novák F., Martinec J.

TJ LOKOMOTIVA - TJ Jiskra Domažlice 5:0 (2:0)
čtvrtek 14. 4. 2022

První, opravdu domácí utkání (3x venku a jednou umělka Hluboká) začalo ve svižném tempu. Hosté hráli dlouhé nakopávané míče přes rychlé pravé křídlo, což jim vycházelo. Ze začátku jsme dělali chyby při zajišťováním naší levé strany a dvakrát šli domažličtí sami na bránu. My se snažili oplácet stejnou taktikou, ale na rozdíl od hostů jsme dokázali do poločasu dvakrát skórovat. Ve druhé půli tempo hry značně opadlo. Hosté po slepené třetí a čtvrté brance (rozmezí dvou minut) rezignovali. Nám stačil jen průměrný výkon k pohodlnému dohrání zápasu, ve kterém jsme vyhráli velkým rozdílem. Vzhledem k rozsáhlé marodce (čtyři hráči na marodce a čtyři hráli se zdravotnímy problémy) si vítězství nad silným soupeřem velmi cením.

góly + asist.
Martinec J. 2+0, Novák F. 1+0, Šnedorfer O. 1+0, VL, Tomandl J. 0+2, Šimek S. 0+1, Vnuk J. 0+1

sestava: Gutwirth L. - Šnedorfer O., Račák M., Mrosko T., Klepsatel D .- Tomandl J., Vnuk J. (61 min. Martínek O.), Kryeziu E., Šimek S. - Novák F., Martinec J.(69 min. Kasper M.)

SK Hořovice - TJ LOKOMOTIVA 1:3 (1:1)
sobota 9. 4. 2022

Do utkání na úplně nové umělce jsme nevstoupili nejlépe. Domácí nás přehrávali jak fotbalově, tak v důrazu. Jen těžko jsme se dostávali k nějaké kloudné akci. I přes to, že hořovičtí rozehrávali do dvacáté minuty sedm rohů, do větší šance jsme je nepustili. Pak jsme se začali osmělovat i my a hra se vyrovnala. Po nepřehledné situaci v malém vápně se nám podařilo vstřelit vedoucí branku. Hrálo se nahoru dolu a domácí kopali po faulu pokutový kop. Ten Guty i ve druhém utkání po sobě chytil. Další náš gól padl ve čtyřicáté minutě po pěkné akci, ale v zápětí ještě stihl soupeř korigovat na jednobrankový rozdíl.
V druhé půli se hnali domácí za vyrovnáním a tak se pro nás otvírala dvířka k rychlým kontrům. Po jednom takovém se srazil Prany mimo vápno s brankářem a odnesl to zlomeným nosem. I brankář domácích musel po tomto nešťastném zákroku střídat a od této chvíle jsme si utkání zkušeně pohlídali. Hořovice jsme do žádné tutové šance nepustili a sami vstřelili pojišťovací gól.

góly + asist.
Martinec J. 2+1, Novák F. 1+0, Šimek S. 0+1, Klepsatel D. 0+1

sestava: Gutwirth L. - Šnedorfer O., Račák M., Mrosko T., Klepsatel D .- Tomandl J., Vnuk J. (57 min. Pranevský E.), Kryeziu E. (88 min. Kasper M.), Šimek S. - Novák F., Martinec J.

SK SENCO Doubravka - TJ LOKOMOTIVA 2:1 (0:0)
neděle 27. 3. 2022

góly + asist.
Pranevský E. 1+0, Martinec J. 0+1

Gutwirth L. - Šnedorfer O., Račák M., Mrosko T., Klepsatel D .- Hanetšlegr T.(72 min. Tomandl J.) Martinec J., Kryeziu E., Šimek S. - Novák F.( 54 min. Pranevský E.) Vnuk J. (57 min.Šmrha M.)

První poločas jsme odehráli jak z partesu. Držení balónu, fotbalovost a vytváření brankových příležitostí. Z velké převahy a mnoha šancí jsme bohužel nebyli schopni dát gól. Domácí ani nevystřelili na naši bránu. Ve druhém poločase jsme zaspali začátek a domácí toho využili a překvapivě skórovali. Od padesáté minuty jsme se honili za vyrovnáním a otevírala se okénka v naší obraně. Hrálo se nahoru dolu, ale nám už scházela lehkost z prvního poločasu a utkání jsme opět prohráli. Stejně jako minulý týden rozhodla špatná koncovka.SK PETŘÍN PLZEŇ B - TJ LOKOMOTIVA 2:1 (1:1)
sobota 19. 3. 2022

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Hned z první šance branka a do desáté minuty další dvě tutovky. Bohužel jsme je trestuhodně zahodili a to asi zápas rozhodlo. Od poloviny prvního poločasu se hra vyrovnala a po naivní chybě jsme inkasovali. Domácí,ač s většinou hráčů ročníku 2005, nás velmi dobře presovali, byli důrazní a žádný míč pro ně nebyl ztracený. To některým našim hráčům vadí, nedokáží se s tím popasovat a předvádí podprůměrný výkon. Jednoho hráče by jsme dokázali vystřídat, ale pokud jsou tři, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek.

góly + asist.
Šafránek O. 1+0, Martinec J. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Račák M., Mrosko T., Klepsatel D.- Šafránek O.(42 min. Vnuk J.), Kryeziu E.(69 min. Tomandl J.), Šimek S. Pranevský E.(59. min. Gutwirth L.) - Novák F., Martinec J.

TJ LOKOMOTIVA - SK Klatovy 1898 9:0 (4:0)
neděle 13. 3. 2022

K prvnímu utkání jarní sezóny divize k nám na (hlubockou) umělku zavítal desátý tým z Klatov. Od prvních minut jsme soupeře přehrávali, ale museli jsme změnit způsob zakládání útočných akcí. Klatovští velmi dobře bránili naše střední záložníky a tak jsme museli hrát míče za obranu. To nám vycházelo a dost pravidelně jsme navyšovali skóre. I druhý poločas se hrál podle stejných not, jen se zdálo že jsme lépe fyzicky připraveni. Častěji jsme drželi balón a zápas kontrolovali. Dnes velmi dobře fungovala obrana, která nepustila soupeře do žádné vážnější šance.

góly + asist.
Martinec J. 3+2, Vnuk J. 2+1, Novák F. 2+0, Šnedorfer O. 1+0, Tomandl J. 1+0, Kryeziu E. 0+2, Šimek S. 0+2, Račák M. 0+1, Mrosko T. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O.(46 min. Trapl M.) Račák M., Mrosko T., Klepsatel D.(74 min. Martínek O.) - Šafránek O.(62 min. Tomandl J.), Kryeziu E., Šimek S. Pranevský E.(78. min. Dudy D) - Novák F.(46 min. Vnuk J.) Martinec J.

SK Slavia Vejprnice - TJ LOKOMOTIVA 1:8 (1:4)
neděle 31. 10. 2021

Do utkání vstoupili lépe domácí a ohrožovali nás po křídlech. Naši krajní obránci ze začátku zápasu trochu plašili a působili nerozehraně. V sedmé minutě jsme udělali fatální hrubku a soupeř šel ve dvou sám na branku. Šanci s přehledem proměnili a skórovali. Nám ještě chvíli trvalo než jsme se sklidnili a začali se prosazovat. První branka byla upracovaná, ale velmi důležitá. Od této chvíle jsme začali hrát svou hru a zápas probíhal podle našich not. Gólů mohlo padnout více, ale nás brzdila špatná koncovka a soupeře vychytal (náš až třetí) gólman Mróža. Ve druhém poločase chytil penaltu a zneškodnil dvě tutové šance vejprnických. Druhých pětačtyřicet minut jsme si užívali a fotbalem se bavili.

góly + asist.
Vnuk J. 2+2, Martinec J. 3+0, Račák M. 1+0, Šimek S. 1+1, Kryeziu E. 1+1, Trapl M. 0+1, Pranevský E. 0+1, Tomandl J. 0+1

sestava: Mrosko T. - Šnedorfer O.(56 min. Martínek O.), Voneš O., Trapl M., Hanetšlegr T. - Pranevský E. (56 min. Tomandl J.), Šimek S., Kryeziu E., Račák M. - Vnuk J., Martinec J.

TJ LOKOMOTIVA - Český lev - Union Beroun, z.s. 3:1 (1:1)
neděle 24. 10. 2021

góly + asist.
Vnuk J. 1+0, Martinec J. 1+0, Pranevský E. 1+0, Račák M. 0+1, Šimek S. 0+1

sestava: Tomášek P. - Šnedorfer O.(51 min. Voneš O.), Trapl M., Mrosko T., Hanetšlegr T. - Pranevský E. (78 min. Tomandl J.), Šimek S., Kryeziu E., Račák M. - Vnuk J., Martinec J.

V předposledním podzimním kole k nám na Camp Nou zavítal Beroun, se kterým se taháme o třetí místo. Už před utkáním bylo jasné, že to bude zápas plný soubojů a dobrého fotbalu. To jakým způsobem Union hraje (mají šikovné hráče) a jak se chová na hřišti i mimo něj kolují v divizi nelichotivé legendy. Kluky jsem na to samozřejmě připravoval před zápasem a jsem rád, že se naši hráči ovládli a nenechali se zatáhnout do nějakých šarvátek. V prvním poločase bylo utkání vyrovnané. My se snažili hrát více po zemi a soupeř hraje nakopávané míče na vysoké a důrazné hráče. Díky naší defenzivě se ale do žádných vážnějších šancí nedostávali. Vedení jsme se ujali my, po střele z velké dálky a trochu i nepozornosti brankáře. Měli jsme i další příležitosti, ale odskočit se nám nepodařilo. Naopak hostující hráč prošel před přestávkou od lajny přes dva naše obránce a skóre srovnal. Druhých 45 minut jsme se ještě zlepšili. Přidali jsme na pohybu, sbírali druhé míče a diktovali tempo hry. S kvalitou přicházeli i šance a územní převaha. Berounští snad ani nevystřelili za druhý poločas na branku. My naopak přidali krásnou druhou branku (gól roku Jakub Martinec) po centru ze strany a mohli vstřelit i další. Tlak jsme měli chvílemi enormní. Zahrávali jsme mnoho rohů, standartních situací a utkání zkušeně kontrolovali. I když nám schází plno hráčů (osm marodů), byl jsem s utkáním spokojen a výsledek 3:1 je fajn.


FK Junior Strakonice - TJ LOKOMOTIVA 0:3 (0:1)
sobota 16. 10. 2021

góly + asist.
Hanetšlegr T. 2+0, Šimek S. 1+0, Tomandl J. 0+1, Račák M. 0+1, Hron M. 0+1

sestava: Tomášek P. - Šnedorfer O., Trapl M., Martínek O.(62 min Mrosko T.), Hron M., -Tomandl J., Šimek S., Kryeziu E., Račák M., - Vnuk J.(62 min.Pranevský E.), Hanetšlegr T.

V úvodu utkání si každý tým vytvořil jednu gólovku a do desáté minuty byl zápas herně vyrovnaný. Nic nenasvědčovalo, že hrají Strakonice o udržení v soutěži. I když naše hra postrádala přesnost a větší nasazení, tak jsme si do poločasu vytvářeli jednu gólovku za druhou. Bohužel se nám podařilo vstřelit jen jeden náhodňák, když domácímu brankáři proskákal centr až do branky. Co jsme ale předváděli druhých 45 minut, z toho museli diváky bolet oči. Totálně jsme se přizpůsobili hře domácích a začal boj, kdo bude hrát horší fotbal. Jednou měli navrch domácí, pak zase my. Protrápili jsme se až do samotného závěru, kdy Hany vstřelil dvě branky. Naše hra přesně odpovídala nasazení a chuti na pátečním předzápasovém tréninku.

TJ LOKOMOTIVA - FC Táborsko B 11:1 (4:0)
neděle 10. 10. 2021

góly + asist.
Martinec J. 4+1, Račák M. 3+2, Pranevský E. 2+2, Tomandl J. 1+0, Novák F. 1+1, Šimek S. 0+3, Kasper M. 0+1, Mrosko T. 0+1

sestava: Tomášek P. - Hanetšlegr T. (71 min. Machoň P.), Trapl M., Mrosko T., Kasper M. (46 min. Tomandl J., - Pranevský E., Šimek S., Kryeziu E., Račák M., - Martinec J., Novák F.

Začátek utkání nám moc nevyšel. Ve druhé minutě jsme mohli prohrávat dva nula a zápas mohl vypadat jinak. Nám se v úvodu utkání nedařila kombinace, v soubojích nás Táborsko přehrávalo a když už jsme si vypracovali brankovou příležitost, tak jsme ji neproměnili. Ve dvacáté minutě jsme odstartovli brankostroj a nepolevili jsme až do konce utkání. Předváděli jsme pěkné akce a pravidelně navyšovali skóre. Hosté s přibývajícím časem úplně rezignovali a na hřišti jsme si dělali, co jsme chtěli. Branek mohlo padnout i více, ale to by jsme museli v zakončení zachovat chladnou hlavu a nebo lépe nahrát. Třeba Erik dával finální přihrávku nejméně na pět branek, bohužel bez využití. Jsem rád, že to dnes lepilo klukům(Stanciu, Rajče a Prany), kterým se jak herně tak bodově v posledních zápasech moc nevedlo. Čekaji nás poslední tři kola a snad se nám uzdraví někteří hráči. Počet dvanácti hráčů v kabině před zápasem je tak do haly.

SK Aritma Praha - TJ LOKOMOTIVA 6:3 (4:0)
sobota 2. 10. 2021

góly + asist.
Trapl M. 2+1, Račák M. 1+0, Pranevský E. 0+1, Šim
návštěvníků stránky
celkem415 587
tento týden187
dnes9