8.1.2017 (neděle) - turnaj Kaplice ("98")
14.1.2017 (sobota) - turnaj Milevsko ("98")

15 Navrátil, 9 Ježek, Růžička, 7 Sudek, 5 Kokeš, Leština, Švarc, 3 Malý, 1 Havel, Havlíček, Jelínek, Kadlec, Svoboda, vlastní

doma: 7-1-0 – skóre 43:8 – 22 bodů
venku: 3-0-1 – skóre 21:6 – 9 bodů
celkem: 10-1-1 – skóre 64:14 – 31 bodů

TABULKA PO 13. KOLE (v polovině soutěže)
1. J. Hradec 32 bodů (skóre 64:19), 2. LOKO 31 (64:14), 3. Trh. Sviny 27 (48:27),
4. Roudné 24 (31:18), 5. SKP ČB 23 (30:15), 6. Milevsko 20 (30:21), 7. Vodňany/
Dříteň 16 (19:27), 8. Slavia ČB 14 (22:48), 9. Čtyři Dvory/Ševětín 13 (26:35),
10. Č. Krumlov 11 (20:45), 11. Strakonice 9 (18:35), 12. Třeboň/D. Voda 9 (19:58),
13. Prachatice 5 (12:41)

Tatran Prachatice - LOKO 1:6 (0:4) 13. kolo KP, 6.11.2016
V prvním poločase dnešního utkání jsme na těžkém terénu předváděli hezký kombinační fotbal. V 5. minutě jsme vedli 2:0 a když jsme do přestávky přidali další dva góly, bylo o výsledku rozhodnuto. Druhý poločas již z naší strany nebyl tak kvalitní, což výrazně ovlivnil neustále se zhoršující stav hřiště a nepříjemný déšť. Přesto jsme vedení ještě navýšili a zaslouženě zvítězili, čímž jsme si pojistili minimálně druhou příčku po podzimu.
Góly: Ježek, Jelínek, Kadlec, Sudek, Svoboda, Růžička
Soupiska: 1 Havlíček - 4 Jelínek, 6 Kadlec, 7 Navrátil, 8 Růžička, 9 Kokeš, 10 Ježek,
11 Leština, 15 Čurda, 16 Sudek, 17 Malý -- 2 Havel, 3 Svoboda, 5 Hladík, 13 Daňhel,
14 Pícha

LOKO - Třeboň/D. Voda 9:2 (3:0) 12. kolo KP, 30.10.2016
Dnes jsme byli celý zápas lepší, již ve druhé minutě to mohlo být 2:0, ale díky naší špatné koncovce vydržel bezbrankový stav celou úvodní čtvrthodinu. Poté se trefil Sudek a do poločasu jsme v podstatě rozhodli o vítězství. Po přestávce se sice soupeři podařilo snížit, ale poté co jsme opět odskočili do tříbrankového vedení se hosté herně i psychicky složili a konečný stav je ještě milosrdný. Na těžkém terénu se však dnes nehrál moc pohledný fotbal.
Góly: Navrátil 3, Ježek 2, Sudek 2 (jeden z penalty), Růžička, Švarc
Sestava: Kadlec - Čurda, Malý, Havel, Daňhel - Sudek, Kokeš - Hladík, Navrátil, Ježek - Růžička -- Havlíček, Leština, Pícha, Svoboda, Švarc

Slavoj Č. Krumlov - LOKO 0:4 (0:3) 11. kolo KP, 23.10.2016
Od začátku byl soupeř lepší, dobře napadal a jeho aktivita nám dělala problémy v rozehrávce. Naštěstí jsme se z tlaku dostali kvalitní přihrávkou na volného Ježka, který šel sám na branku a již ve 3. min. jsme vedli. Soupeř pokračoval v dobré hře, ale žádné gólové situace si nevytvářel. Naopak my jsme ve 14. min. navýšili vedení, kdy Kuba Leština nekompromisně proměnil trestňák. Ve 27. min. opět utekl dnes velmi dobře hrající Ježek a navýšil stav na 0:3. I ve druhém poločase se hrál vyrovnaný zápas. Soupeř si žádné šance nevytvořil, naopak my jsme měli několik slibných příležitostí, které jsme však neproměnili. Vedení jsme navýšili, až v 87. min., kdy se trefil střídající David Švarc. Na zmrzlém trávníku v Krumlově jsem odehráli celkem slušné utkání, i když výsledek je mnohem lepší než předvedená hra. Vítězství je ale zasloužené a musím kluky pochválit hlavně za přístup. Kaňkou je zbytečná červená karta Davida Bláhy hlavně s ohledem na další těžká utkání, která nás čekají.
Góly: Ježek 2, Leština, Švarc
ČK: Bláha
Sestava: Kadlec - Jelínek, Bláha, Malý, Čurda - Leština, Sudek - Kokeš, Navrátil, Ježek - Růžička -- Havel, Havlíček, Pícha, Svoboda, Švarc, Tomáš

LOKO - Spartak Trh. Sviny 4:2 (2:1) 10. kolo KP, 16.10.2016
Začátek zápasu byl v naší režii. Dobrou kombinační hrou jsme soupeře donutili k chybám a ze tří rohů jsme dali dva góly. Postupně se hra vyrovnala a hostům se povedlo snížit. To je povzbudilo a do konce první půle byli lepším týmem. Po přestávce jsme nastoupili s odhodláním plnit to, co jsme si řekli v kabině. Hra byla pohledná a vyrovnaná. Po chybě hostujícího gólmana jsme zvýšili vedení a po dalším gólu bylo rozhodnuto. Zápas to byl vemi dobrý, my jsme byli celkově mírně lepší a zaslouženě jsme získali všechny body, což nás opět přiblížilo na dosah prvnímu místu v tabulce.
Góly: Ježek 2, Malý, Sudek
Sestava: Havlíček - Čurda, Malý, Havel, Bláha - Leština, Sudek - Jelínek, Navrátil, Ježek - Růžička -- Kadlec, Kokeš, Tomáš, Svoboda

LOKO - SKP Č. Budějovice 1:1 (1:0), p. 4:5 9. kolo KP, 9.10.2016
Utkání bylo celkem vyrovnané. Hned na začátku zápasu jsme se dostali do vedení, které jsme mohli pojistit v 60. minutě, ale Růžova penalta skončila na břevně. Od té chvíle převzali iniciativu hosté, my jsme pouze pasivně bránili výsledek. Za to jsme byli těsně před koncem potrestáni vyrovnávacím gólem. Bonusový bod pak po penaltách získal soupeř, který proměnil všechny své pokusy.
Góly: Navrátil, penaltu dali Sudek, Ježek, Leština, Navrátil, nedal Havel
Sestava: Kadlec - Čurda, Malý, Havel, Bláha - Leština, Sudek - Tomáš, Navrátil, Ježek - Růžička -- Havlíček, Jelínek, Kokeš, Svoboda

LOKO - Junior Strakonice 8:1 (5:1) odložené 1. kolo KP, 28.9.2016
Na začátku utkání byl soupeř lepší, ale dvěma slepenými brankami jsme ho srazili na kolena a zápas jednoznačně ovládli. Hosté už se zmohli jen na důraznou hru na hranici pravidel (někdy i za ní). I když jsme ve druhém poločase zamíchali sestavou, soupeři jsme už nic nedovolili a naopak skóre dále navýšili. Pozitivem je návrat Jéži po zranění, který si hned osladil dvěma góly.
Góly: Růžička 3, Navrátil 2, Ježek 2, Malý
Sestava: Havlíček - Čurda, Malý, Havel, Bláha - Leština, Sudek - Kokeš, Navrátil, Ježek - Růžička -- Hladík, Jelínek, Kadlec, Pícha, Svoboda, Tomáš

LOKO - Čt. Dvory/Ševětín 3:1 (2:1) 7. kolo KP, 25.9.2016
Hned v úvodu zápasu jsme inkasovali z penalty, čímž se soupeř dostal do sedla. Paradoxně se z něho srazil sám, když nám pomohl vyrovnat krásnou střelou do vlastní branky. Ještě do přestávky jsme se z penalty ujali vedení, které jsme si ve druhé půli pohlídali, resp. po individuální akci ještě navýšili. Hosty jsme dnes předčili vyšší bojovností a celkově jsme zvítězili zaslouženě, byť soupeř byl kvalitnější, než by odpovídalo jeho umístění v tabulce.
Góly: vlastní, Sudek (p), Navrátil
Sestava: Kadlec - Bláha, Leština, Jelínek, Čurda - Sudek, Kokeš - Svoboda, Navrátil, Hladík - Růžička -- Malý, Pícha, Tomáš

FK J. Hradec - LOKO 4:2 (1:1) 6. kolo KP, 18.9.2016
Dnešní utkání bylo bojovné, plné soubojů a faulů. Domácí byli mírně lepší na míči, ale hlavně nás jednoznačně předčili při standardkách, což zápas rozhodlo. Nám se sice dvakrát podařilo skóre srovnat, ale když jsme po třetím gólu domácích vysunuli hru a snažili se o další vyrovnání, naopak jsme inkasovali a bylo rozhodnuto. Kluky však musím pochválit za bojovnost, utkání jsme poctivě odmakali, ale dnes byl prostě soupeř lepší. Takže hlavy vzhůru a příště vyhrajeme...
Góly: Kokeš, Leština
Sestava: Havlíček - Jelínek, Malý, Havel, Čurda - Leština, Sudek - Kadlec, Navrátil, Kokeš - Růžička -- Svoboda, Švarc, Pícha

LOKO - Vodňany/Dříteň 10:0 (6:0) 5. kolo KP, 11.9.2016
Soupeře jsme dnes jednoznačně přehrávali a po necelé půlhodině bylo rozhodnuto. V dobré hře jsme dále pokračovali a nakonec zaznamenali dvouciferný výsledek, který nám pomohl do čela tabulky. Nutno dodat, že hosté nás moc neprověřili a těžké zápasy nás teprve čekají.
Góly: Leština 3 (jeden z penalty), Růžička 2, Navrátil 2, Švarc, Sudek (p), Havlíček
Sestava: Kadlec - Jelínek, Malý, Havel, Bláha - Leština, Sudek - Čurda, Navrátil, Švarc - Růžička -- Daňhel, Havlíček, Hladík, Pícha, Svoboda

LOKO - Malše Roudné 3:1 (1:0) 4. kolo KP, 4.9.2016
Dnes jsme se střetli se zatím nejsilnějším soupeřem. Začátek utkání se nám povedl, byli jsme lepší a z penalty se dostali do vedení. Poté se hra přelévala na obě strany a oba týmy měli několik šancí. Soupeř hrozil zejména ze standardek, podržel nás však velmi dobře chytající Dan. Toho na konci poločasu hrubě fauloval hostující útočník a v následné strkanici rozhodčí vyloučil na obou stranách jednoho hráče. Ve druhé půli jsme byli lepším týmem, vedení jsme navýšili na 3:0, a to jsme ještě několik šancí neproměnili. Obdržená branka v závěru už nic nezměnila na našem zaslouženém vítězství. Kluky musím pochválit za kvalitní a zodpovědný výkon. Zároveň chci poděkovat i hráčům ročníku 2000, kteří byli připraveni na lavičce, ale vzhledem k vývoji utkání šanci nedostali.
Góly: Růžička (p), Navrátil, Malý
ČK: Kokeš
Sestava: Havlíček - Čurda, Malý, Havel, Bláha - Leština, Sudek - Kokeš, Navrátil, Tomáš - Růžička -- Kadlec, Daňhel, Hladík, Jelínek, Pícha, Svoboda

LOKO - ZVVZ Milevsko 5:0 (2:0) 3. kolo KP, 28.8.2016
První poločas dnešního utkání byl vyrovnaný. Zatímco soupeř svou šanci nevyužil (pěkně kopnutý trestný kop, který ale Tomáš chytil), my jsme chybu hostů potrestali a před přestávkou vedení pojistili. Do druhé půle jsme nastoupili o poznání svěžejší, během 10 minut jsme přidali další 2 góly a o utkání bylo rozhodnuto. Pochvalu zaslouží všichni hráči, kteří předvedli v horkém počasí kvalitní výkon a hru, na kterou se dalo dívat.
Góly: Kokeš 3, Sudek, Navrátil
Sestava: Kadlec - Čurda, Malý, Havel, Svoboda - Leština, Sudek - Kokeš, Navrátil, Tomáš - Bláha -- Havlíček, Daňhel, Jelínek, Pícha, Švarc

Slavia Č. Budějovice - LOKO 1:9 (0:6) 2. kolo KP, 20.8.2016
Naše hra byla od začátku velmi dobrá, soupeře jsme nepouštěli za půlku. S kombinační hrou a napadáním jejich rozehrávky si soupeř nevěděl rady. První gól přišel hned v 5. minutě, kdy se prosadil Růžička, který si vzápětí došel pro faul a následnou penaltu proměnil Navrátil. O několik minut později udělal Růža další penaltu, kterou tentokrát proměnil Kokeš. Do poločasu jsme přidali ještě další tři góly a bylo hotovo. V druhé půli jsme vedení navýšili a o čisté konto připravil Dana až faul v pokutovém území, po kterém soupeř z penalty korigoval na konečných 1:9.
Kluky musím pochválit, za předvedenou hru i chování na hřišti. Vše se obešlo bez problémů. Velmi dobrý výkon podal i rozhodčí, který pískal rovinu a přispěl tak ke klidnému vývoji utkání. Chtěl bych ale připomenout, že nesmíme usnout na vavřínech, jelikož těžká utkání teprve přijdou a tam se ukáže, jak jsme na tom - herně i mentálně.
Góly: Navrátil 4 (1 z penalty), Švarc 2, Růžička, Kokeš (p), Havel
Sestava: Havlíček - Čurda, Malý, Havel, Svoboda - Leština, Sudek - Kokeš, Navrátil, Tomáš - Růžička -- Kadlec, Švarc, Pícha