Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

starší dorost:fotbalový oddíl

starší dorost

trenéři: Jindřich Havel (tel. 725 782 205), Pavel Kadlec (tel. 724 001 914)

podrobné informace o krajském přeboru: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/fada862 0-80c9-46be-ab11-d800b5aecd52
SEZONA 2017-2018 (ročník 1999 a mladší)

Krajský přebor - podzim 2017

Letošní sezónu jsme zahájili dobře a i přes výpadek v Roudném jsme se drželi poblíž medailových pozic. Ve značně omlazené sestavě jsme dokázali soupeře přehrávat, v některých zápasech jsme však nebyli schopni svou převahu vyjádřit gólově. V závěru podzimu nás bohužel zastihla řada zranění, velkou část zápasů jsme museli odehrát s mladšími dorostenci, které pak ještě čekaly jejich zápasy. Přestože jsme se silnými soupeři drželi herně krok, nezískali jsme ani bod. Z útlumu jsme se nevymanili ani v posledním zápase, kdy jsme nedokázali porazit nováčka soutěže a prodloužili nepovedenou sérii na čtyři zápasy bez bodového zisku - to už se nám hodně dlouho nestalo.
Pozitivem podzimní části je určitě hra mladších dorostenců, kteří nebyli pouze do počtu, ale opravdu nám dost pomohli. Věřme, že přes zimu se dáme dohromady, a že i starší kluci v sobě najdou dost morálky k tomu, abychom sezónu dohráli důstojně a přiblížili se opět k místům v tabulce, na která jsme byli zvyklí.

PODZIMNÍ BILANCE
doma: 4-0-3 – skóre 21:14 – 12 bodů
venku: 3-0-4 – skóre 15:18 – 9 bodů
celkem: 7-0-7 – skóre 36:32 – 21 bodů = 8. místo v krajském přeboru

STŘELCI
8 Švarc, 7 Leština, 5 Hladík, 4 Benda, 3 Pícha, 2 Djurov, Volman, 1 Hůda, Janů, Havel, Dudy, Vaněk

LOKO - Tatran Lomnice nad Lužnicí 1:2 (1:1) 12. kolo KP, 17.11.2017
Přestože jsme po dlouhé době nastoupili v téměř kompletním složení, další porážce jsme nezabránili. V první půli jsme se nemohli dlouho prosadit, hrálo se spíše vyrovnaně bez vyložených šancí. A když už jsme konečně dali gól, hosté vzápětí vyrovnali. Do kabin jsme mohli jít s vedením, ale bohužel jsme neproměnili penaltu. Po půli jsme se vůbec nedokázali prosadit, naopak jsme inkasovali a soupeř si asi po zásluze odvezl všechny body.
Gól: Hladík
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Havrda - Hladík, Pícha, Leština, Švarc - Janů, Volman -- Djurov, Dudy, Chrástka, Kuchař

Junior Strakonice - LOKO 3:1 (3:0) 14. kolo KP, SO 11.11.2017
Náš lazaret pokračuje. Bez šesti hráčů základní sestavy jsme s domácími zpočátku hráli vyrovnaně a nepustili jsme je do vyložených šancí. Pak jsme však dostali tři rychlé góly a bylo po zápase. Ve druhém poločase jsme sice snížili, ale narozdíl od předchozích utkání jsme na body tentokrát neměli a zaslouženě prohráli. Přesto je potřeba opět ocenit výkon mladších dorostenců, kteří nám výrazně v naší "personální" nouzi pomáhají. Dnes je to naštěstí body nestálo a ve svém zápase si připsali cenné vítězství po penaltách. My se musíme soustředit na to, abychom v posledním zápase podzimu konečně zvítězili, a přes zimu se dali zdravotně do pořádku.
Gól: Vaněk
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Leština J., Chrástka - Wenzl M., Hladík, Janů, Djurov - Volman, Vaněk -- Dudy, Kuchař, Leština V., Španinger, Vaněk, Wenzl J.

Spartak Trhové Sviny - LOKO 1:0 (1:0) 13. kolo KP, 4.11.2017
I v dnešním zápase jsme nastoupili bez několika stabilních hráčů. Přesto jsme byli domácím, kteří jsou na 2. místě tabulky, vyrovnaným soupeřem a o bodový zisk jsme se připravili dvěma individuálními chybami sami. Začátek zápasu sice patřil domácím, výrazné šance si však nevytvořili. Přesto šli po naší chybě do vedení. Po přestávce jsme se zlepšili, domácí naopak jakoby odpadli. Vyrovnat jsme mohli po hrubé chybě domácích, kterou jsme však trestuhodně neproměnili. Soupeř pak už jen odkopával a bránil výsledek a přestože jsme ještě nastřelili tyč, vyrovnat se nám již nepodařilo. Zápas jsme však poctivě odmakali a alespoň bod jsme si určitě zasloužili.
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havrda, Chrástka - Hladík, Pícha, Španinger, Dudy -
Volman, Djurov -- Janů, Kuchař, Vaněk, Wenzl J., Wenzl M.

SKP Č.Budějovice - LOKO 1:0 (0:0) 11. kolo KP, 21.10.2017
Ve značně oslabené sestavě jsme s domácími hráli vyrovnané utkání. V první půli měl sice soupeř dvě velké šance, ale i my jsme kontrovali několika pěknými akcemi. Po přestávce jsme byli chvíli lepším mužstvem, vytvořili jsme si i dobré příležitosti, ale byli to naopak domácí, kterým se podařilo skórovat. V závěru jsme se sice snažili o vyrovnání, ale do většího tlaku jsme se bohužel nedostali. Utkání však bylo z naší strany poctivě odmakané a určitě by mu více slušela remíza. Pochválit je třeba všechny mladší kluky, kterým pak bohužel v jejich zápase chyběly síly, a rovněž prohráli. Dnes také velmi dobře zachytal gólman.
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Chrástka - Dudy, Hladík, Havrda, Švarc -
Volman, Wenzl J. -- Djurov, Janů, Kuchař, Wenzl M.

LOKO - Meteor Tábor 2:1 (2:1) 10. kolo KP, 15.10.2017
V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepším mužstvem. Po ojedinělém protiútoku hostů jsme sice inkasovali, ale vzápětí jsme dvěma slepenými góly skóre otočili. Do přestávky jsme si vypracovali ještě několik šancí, ale nedokázali jsme je proměnit. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, k čemuž přispělo zejména to, že my jsme nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance, vč. penalty, a naše hra byla postupem času stále více nervóznější. Ještě štěstí, že soupeř své dvě velké příležitosti rovněž nedokázal využít. Dnes se u nás klidně mohlo natáčet instruktážní video o tom, co všechno lze zahodit - někteří jedinci nebyli schopni dopravit míč do prázdné branky ani z malého vápna.
Góly: Leština, Volman
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Havrda - Hladík, Leština, Pícha, Švarc -
Djurov, Volman -- Janů

LOKO - Slavoj Č.Krumlov 2:3 (1:2) 9. kolo KP, 8.10.2017
Na začátku zápasu jsme měli mírně navrch a zaslouženě jsme se dostali do vedení. Po dvou slepených gólech hostů jsme však přestali hrát a až do přestávky jsme se víceméně bránili. Když jsme v úvodu druhé půle nešťastně inkasovali, vypadalo to, že je rozhodnuto. Pak jsme však po krásné akci dali kontaktní gól a do konce zápasu se tlačili za vyrovnáním. To však bohužel nepřišlo, naopak jsme mohli z několika protiútoků inkasovat. Remíza by průběhu zápasu odpovídala více.
A ještě něco na okraj - myslím, že kluci hrajou fotbal už dost dlouho na to, aby věděli, že zbytečnými řečmi rozhodnutí sudího stejně nezmění. Naopak si ho poštvou proti sobě, což se pak může projevit zkrácením zápasu, přerušením dobře rozběhnuté akce kvůli řečem apod. Je načase, abychom se konečně soustředili jen na fotbal. Uvědomme si, že pískají pořád stejní rozhodčí, kteří už dávno ví, že kluci z Lokotky pořád jen diskutují a s tímto vědomím už do utkání vstupují a jakýkoliv náznak protestů (byť by byly po právu) trestají...
Góly: Djurov, Hladík
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Havrda - Hladík, Leština, Pícha, Švarc -
Djurov, Volman -- Dudy, Janů

Slavia Č.Budějovice - LOKO 1:4 (1:2) 8. kolo KP, 30.9.2017
Dnešní zápas byl z naší strany opravdu povedený. Hráli jsme v klidu, kolektivně, přidali jsme bojovnost a zaslouženě jsme zvítězili. Tři ze čtyř gólů jsme vstřelili ze standardních situací, nutno však podotknout, že jsme si fauly domácích vynutili dobrou nátlakovou hrou. Vzhledem k tomu, že v základní sestavě nastoupilo pět mladších dorostenců (a další dva střídali), je výhra o to cennější.
Góly: Leština 2 (1x z penalty), Pícha, Hladík
Sestava: Wenzl - Hůda, Daňhel, Havel, Havrda - Dudy, Janů, Pícha, Hladík -
Djurov, Volman -- Chrástka, Kuchař, Leština

LOKO - Junior Strakonice 0:3 (0:1) 1. kolo KP, 28.9.2017
Dnes jsme narazili na těžkého soupeře. Na začátku zápasu jsme si sice vypracovali slibnou šanci, ale vzápětí jsme po nedorozumění v obraně zbytečně inkasovali. Po zbytek poločasu se hrálo vyrovnaně a bez šancí, hosté však byli u většiny míčů dříve a tím nám znemožňovali jakoukoliv kombinaci. Bohužel v závěru poločasu jsme přišli po červené kartě o Davida, který se nesmyslně pustil do ještě nesmyslnější potyčky diváků. Když jsme krátce po přestávce dostali druhý gól, bylo o výsledku rozhodnuto. V deseti hráčích jsme proti silnému soupeři na obrat neměli.
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Havrda - Volman, Hladík, Pícha, Švarc -
Djurov, Leština -- Dudy, Janů

LOKO - SK Čtyři Dvory 9:3 (5:1) 7. kolo KP, 24.9.2017
Na začátku utkání se nám povedlo několik pěkných kombinačních akcí a rychle jsme se dostali do pohodlného vedení. To jsme postupně navyšovali, a kdybychom v některých situacích nevymýšleli parádičky či včas si přihráli, mohlo být skóre ještě výraznější. Bohužel vzadu to nebylo ono, soupeř sice neměl téměř žádné šance, přesto dal tři góly. To by se nám proti Strakonicím nemuselo vyplatit...
Góly: Leština 3, Švarc 2, Havel, Dudy, Hladík, Volman
Sestava: Wenzl - Hůda, Daňhel, Havel, Havrda - Hladík, Leština, Janů, Švarc -
Djurov, Volman -- Dudy, Chrástka, Kuchař

TJ Hradiště - LOKO 2:5 (1:3) 6. kolo KP, 16.9.2017
Dnešní utkání jsme nezačali moc dobře a rychle jsme prohrávali. Sice se nám podařilo vzápětí vyrovnat a do konce první půle se dostat do vedení, ale hra nebyla moc pohledná. Místo hry po zemi jsme zbytečně nakopávali míč dopředu, kde ho bezproblémově sbírali vysocí obránci domácích. Po přestávce jsme soupeři dovolili dát kontaktní gól a chvíli jsme se herně trápili. Po dvou slepených gólech jsme se však zklidnili a zápas dotáhli do vítězného konce. Proti poslednímu celku tabulky jsme se ale dost nadřeli.
Góly: Švarc 2, Hladík, Pícha, Benda
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Havrda - Hladík, Leština, Pícha, Švarc -
Dudy, Volman -- Benda, Djurov, Janů

LOKO - FK Vodňany 5:1 (4:0) 5. kolo KP, 10.9.2017
V prvním poločase jsme hráli pěkný fotbal, po vydařených kombinacích jsme se dostali do řady šancí a získali jsme pohodlný náskok. Po přestávce se znovu projevila naše letošní bolest, a to ztráta koncentrace a podprůměrný výkon. Sice jsme opět hráli na půli soupeře, ale utápěli jsme se v individuálních akcích a hosty jsme pouštěli do nebezpečných protiútoků. Vítězství jsme si však bezproblémově pohlídali.
Góly: Švarc 2, Hůda, Benda, Janů
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Veselý - Hladík, Janů, Dudy, Švarc -
Volman, Djurov -- Benda, Havrda

Malše Roudné - LOKO 8:0 (2:0) 4. kolo KP, 3.9.2017
Do dnešního zápasu jsme nastoupili oslabeni a pouze s jedním hráčem na střídačce. Přesto jsme s domácími v prvním poločase drželi krok, na mokrém terénu se nám však nedařila kombinace, vzadu jsme několikrát propadli a soupeř šel zaslouženě do vedení. Když jsme po přestávce dvakrát rychle inkasovali a navíc odkulhal Karlos, nebylo v zápase už co řešit. Je jen škoda, že jsme v posledních 10 minutách utkání mentálně vypustili a odvezli si dosud nepoznaný debakl.
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Veselý - Hladík, Pícha, Leština, Havrda -
Djurov, Volman -- Janů, Kuchař

LOKO - ZVVZ Milevsko 2:1 (1:0) 3. kolo KP, 27.8.2017
V první půli jsme hráli dobrý fotbal, vytvořili jsme si i několik příležitostí, ale proměnili jsme jenom jedinou. Hosté hrozili pouze z protiútoků, ty však byly časté a poměrně nebezpečné. Po přestávce jsme úplně vypadli z tempa, u všeho jsme byli pozdě a soupeř po zásluze vyrovnal. Zpět do vedení jsme se dostali po krásné střele, to nás trochu uklidnilo, ale do konce zápasu jsme se spíše bránili a strachovali o výsledek.
Góly: Švarc, Pícha
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Veselý - Hladík, Janů, Pícha, Švarc -
Volman, Benda -- Djurov, Dudy, Havrda, Leština

Sokol Sezimovo Ústí - LOKO 2:5 (1:4) 2. kolo KP, 20.8.2017
Novou sezónu jsme zahájili vítězstvím. V prvním poločase jsme měli herní převahu, dařilo se nám proměňovat vytvořené šance a vypracovali jsme si rozhodující náskok. Domácí však nebyli tak odevzdaným soupeřem, jak by výsledek po půli napovídal. Po přestávce se úroveň naší hry výrazně zhoršila, chybělo nasazení i přesná kombinace, takže k dalšímu navyšování skóre už nedošlo. Vítězství jsme si však bezproblémově pohlídali.
Góly: Benda 2, Djurov, Švarc, Leština
Sestava: Kadlec - Hůda, Daňhel, Havel, Havrda - Hladík, Janů, Leština, Švarc -
Djurov, Benda -- Dudy, Chrástka, Kuchař


SOUPISKA PRO PODZIMNÍ ČÁST KP:
Kadlec Martin - Benda Martin, Daňhel Tomáš, Djurov Nikola, Dudy Roman, Havel Samuel, Havrda Filip, Hladík Ondřej, Hůda Jakub, Janů Josef, Leština Jakub, Pícha Karel, Švarc David, Veselý Matěj, Višvader David, Volman KarelSEZONA 2016-2017 (ročník 1998 a mladší)

Naše konečné umístění v krajském přeboru

3. MÍSTO – 16 výher, 3 remízy, 5 porážek – 52 bodů při skóre 93:38

KONEČNÁ TABULKA
1. Trh. Sviny 61 bodů (skóre 106:49), 2. J. Hradec 57 (93:39), 3. LOKO 52
(93:38), 4. SKP ČB 44 (53:33), 5. Milevsko 41 (53:38), 6. Roudné 39 (50:43),
7. Vodňany/Dříteň 36 (48:50), 8. Strakonice 28 (38:52), 9. Čt. Dvory/Ševětín
26 (48:72), 10. Třeboň/D. Voda 25 (41:84), 11. Č. Krumlov 23 (37:74),
12. Slavia ČB 22 (43:87), 13. Prachatice 14 (38:84)

CELKOVÁ BILANCE
doma: 11-1-0 – skóre 63:16 – 34 bodů (máme nejlepší domácí bilanci ze všech)
venku: 5-2-5 – skóre 30:22 – 18 bodů (z toho 1 za pozápasové pokutové kopy)
celkem: 16-3-5 – skóre 93:38 – 52 bodů (z toho 1 za pozápasové pokutové kopy)

STŘELCI
19 Navrátil, 18 Ježek, 13 Růžička, 8 Sudek, 7 Kokeš, 6 Leština, 5 Malý, Švarc,
1 Bláha, Čurda, Havel, Havlíček, Jelínek, Kadlec, Pícha, Svoboda, Tomáš, Višvader
(celkem 18 střelců a 93 gólů, z toho dva vlastní; na podzim 64 a na jaře 29)


Krajský přebor - jaro 2017

JARNÍ BILANCE
doma: 4-0-0 – skóre 20:8 – 12 bodů
venku: 2-2-4 – skóre 9:16 – 9 bodů (z toho 1 za pozápasové pokutové kopy)
celkem: 6-2-4 – skóre 29:24 – 21 bodů (z toho 1 za pozápasové pokutové kopy)

BĚHEM JARA V KP STARŠÍHO DOROSTU NASTOUPILI
Kadlec Tomáš, Kadlec Martin – Bláha David, Čurda Martin, Daňhel Tomáš, Dudy Roman, Fantyš Petr, Havel Samuel, Hladík Ondřej, Jelínek Daniel, Ježek Matěj, Kokeš Pavel, Leština Jakub, Malý Dominik, Navrátil Filip, Pekárek David, Pícha Karel, Růžička Jakub, Sudek Matouš, Svoboda Patrik, Švarc David, Tomáš Petr, Veselý Matěj, Višvader David

LOKO - FK Tatran Prachatice 7:5 (4:2) 26. kolo KP, 18.6.2017
Poslední utkání se hrálo v uvolněné atmosféře, když ani jeden z týmů už nemohl nic
změnit na svém celkovém umístění. Během úvodní půl hodiny jsme si vypracovali
třígólový náskok a zdálo se, že jasně zvítězíme. Pak jsme však vlastní lehkovážností
nechali soupeře vyrovnat a nakonec jsme o výhru bojovali až do poslední minuty.
Góly: Ježek 3, Růžička 2, Bláha, Leština
Sestava: M. Kadlec - Čurda, Fantyš, Bláha, Jelínek - Tomáš, Leština, Sudek, Navrátil
- Růžička, Ježek --- Daňhel, Hladík, Pekárek, Pícha, Svoboda, Veselý

Třeboň/D. Voda - LOKO 1:1 (1:0) PK 5:3 25. kolo KP, 10.6.2017
První poločas se nám hrubě nepovedl. Nedařila se nám kombinace a bojovnost také
nestála za nic. Do kabin jsme tak odcházeli zaslouženě s jednogólovým mankem.
Po přestávce jsme se sice zlepšili, ale vyrovnat se nám podařilo až těsně před koncem.
Čas na vítězný gól jsme tedy už neměli a neuspěli jsme ani v penaltovém rozstřelu.
Gól: Ježek
ČK: Malý (2xŽK, obě za protesty)
Sestava: M. Kadlec - Čurda, Bláha, Malý, Jelínek - Tomáš, Leština, Sudek, Navrátil
- Růžička, Ježek --- Hladík, Pícha, Svoboda

LOKO - FK Slavoj Č. Krumlov 7:2 (3:1) předehrávané 24. kolo KP, 31.5.2017
Začátek utkání se nám nevydařil, když jsme už ve 2. minutě po chybě inkasovali.
V závěru první půle jsme však rychle vstřelili tři branky a po přestávce už jsme
na hřišti jednoznačně dominovali. Stínem zápasu je další rozšíření naší marodky.
Tak snad budeme mít o víkendu na turnaji v Rakousku nějaké zdravé hráče...
Dnešní výhrou jsme si definitivně zabezpečili nejhůře třetí místo v soutěži.
Góly: Ježek 4 (jeden z penalty), Navrátil, Višvader, Kokeš
Sestava: M. Kadlec - Čurda, Bláha, Malý, Jelínek - Tomáš, Leština - Hladík, Ježek,
Švarc - Navrátil --- Kokeš, Sudek, Svoboda, Višvader

TJ Spartak Trh. Sviny - LOKO 5:1 (2:1) 23. kolo KP, 28.5.2017
V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Po nešťastném gólu jsme brzy prohrávali,
ale podařilo se nám podobným způsobem vyrovnat. Další smolný gól po tečované
střele těsně před přestávkou znamenal vzpruhu pro domácí a poločasové skóre 2:1.
Ve druhé půli už se nám hra tolik nedařila. Sice jsme si vypracovali nějaké šance,
nic z toho však nebylo. Naopak domácí vstřelili třetí pojišťovací branku a v závěru
své vítězství dvěma pěknými góly ještě zvýraznili. Domů tedy odjíždíme s debaklem.
Gól: Čurda
Sestava: Malý - Čurda, Daňhel, Bláha, Jelínek - Kokeš, Sudek - Tomáš, Navrátil,
Švarc - Ježek --- Hladík, Pícha, Svoboda

SKP ČB - LOKO 3:0 (1:0) 22. kolo KP, 21.5.2017
Dnes jsme se nedokázali vyrovnat s tvrdostí a bojovností domácích. Průběh utkání
výrazně ovlivnila první minuta, v níž jsme hned z úvodní akce zápasu inkasovali.
Od 10. minuty jsme hráli proti deseti (vyloučení na straně domácích). Nejenže jsme
však nedokázali oslabenému soupeři vstřelit gól, ale ještě jsme po přestávce dvakrát
inkasovali. Naše výkony jsou v poslední době, bohužel, značně nevyrovnané a boj
o medaile bude v okleštěné sestavě (dnes další zraněný hráč) ještě těžký.
Sestava: M. Kadlec - Čurda, Bláha, Jelínek, Svoboda - Leština, Sudek - Tomáš,
Navrátil, Kokeš - Ježek --- Dudy, Hladík, Pícha

LOKO - FK J. Hradec 1910 4:1 (3:1) odložené 19. kolo KP, 8.5.2017
Dnes to bylo úplně jiné utkání než v sobotu. Náš výrazně oslabený tým se semknul,
a i když byl doplněn pěti hráči mladšího dorostu, byl od začátku lepší. Uklidnila nás
krásná branka kapitána Sudka, který hned ve 2. min. trefil balón z dobrých 20 metrů
přesně k tyči. Takto z první se to trefí jednou za čas. Hradec sice v 15. min. po naší
chybě z brejku vyrovnal, nicméně celý první poločas jsme hráli prim a do půle jsme
přidali další dva góly. Do druhého poločasu jsme šli s taktikou udržet náskok, a proto
už jsme nebyli tak aktivní. Přesto jsme i nadále byli lepším týmem a soupeři jsme toho
moc nedovolili. Naopak jsme výhru ještě pojistili.
Dnes musím před všemi hráči smeknout. I v oslabené sestavě jsme předvedli, že jsme
schopni měřit se s nejlepšími. Bojovnost a týmová hra byly našimi hlavními zbraněmi
a zápas se musel líbit i divákům. Je vidět, že osa týmu funguje velmi dobře a k ní se
dnes přidali i mladší dorostenci, kteří vesměs předvedli kvalitní výkony. Hlavně bych
chtěl poděkovat Tomášovi Daňhelovi, který – ač není gólman – se postavil mezi tyče
a velmi dobrým výkonem nám pomohl k vítězství.
Kluci, díky! Jen tak dál. Tréňa.
Góly: Sudek, Navrátil, Ježek, Pícha
Sestava: Daňhel - Čurda, Havel, Bláha, Jelínek - Kokeš, Sudek - Hladík, Ježek,
Švarc - Navrátil --- Pícha, Svoboda, Veselý

Čt. Dvory/Ševětín - LOKO 2:1 (1:0) 20. kolo KP, 6.5.2017
Krize pokračuje. Dnes se opět projevila a byla výrazná. To, co nás zdobilo celý podzim
(rychlá kombinační hra, souboje 1 na 1 a proměňování šancí), je asi nenávratně pryč.
Nejsme schopní si přihrát, nehrajeme kombinačně a nedaří se nám v koncovce.
Co nedáme za „loženky“, to se jen tak nevidí. Chápu, že krize může přijít, ale alespoň
bychom měli bojovat. To až na výjimky také neděláme. Ve většině soubojů jsme druzí
a z toho pak plyne frustrace a zranění (dneska jsme přišli o Dominika, který si poranil
koleno). Soupeř z druhé poloviny tabulky byl ve všech aspektech lepší a zaslouženě
vyhrál, stejně jako minulé kolo Vodňany. Pokud se neprobudíme, dostaneme v pondělí
od Hradce bůra. Jsem velice zklamaný, ale nedá se nic dělat. Musíme zvednout hlavy
a pokusit se o zázrak. Každý by si však měl sáhnout do svědomí, jestli tomu dává
100%, a to jak v zápase, tak i v tréninku. Bohužel sen o titulu se rozplývá. Nezbývá
než věřit a makat. Pojďme se o to společně pokusit!
Gól: Navrátil
Sestava: M. Kadlec - Čurda, Bláha, Malý, Jelínek - Leština, Sudek - Kokeš, Navrátil,
Havel - Ježek --- Hladík, Pícha, Svoboda

Vodňany/Dříteň - LOKO 2:0 (2:0) 18. kolo KP, 23.4.2017
První poločas se nám vůbec nepovedl, když jsme se nedokázali vyrovnat s tvrdou hrou
domácích a navíc jsme po standardních situacích dvakrát inkasovali. Po přestávce jsme
se sice výrazně zlepšili, ale vinou několika neproměněných příležitostí jsme tentokrát
přišli o všechny body.
Sestava: Kadlec - Čurda, Bláha, Malý, Svoboda - Havel, Sudek - Kokeš, Tomáš,
Jelínek - Růžička --- Daňhel, Navrátil, Pícha, Svoboda, Švarc, Višvader

TJ Malše Roudné - LOKO 0:2 (0:1) 17. kolo KP, 15.4.2017
Další důležité vítězství. Ani tentokrát se nerodilo lehce. Na jaře střílíme mnohem míň
gólů než během podzimu. Na druhé straně jsme v posledních třech zápasech ani
jednou neinkasovali, a tak nám slabší střelecká potence prozatím nemusí příliš vadit.
Góly: vlastní (Vochozka), Kokeš
Sestava: Kadlec - Čurda, Malý, Havel, Bláha - Leština, Sudek - Kokeš, Navrátil,
Ježek - Růžička --- Jelínek, Pícha, Tomáš

FC ZVVZ Milevsko - LOKO 0:1 (0:0) 16. kolo KP, 8.4.2017
Dnešní utkání bylo vyrovnané, když jsme se jen těžko vypořádávali s velmi důraznou,
místy až zákeřnou hrou domácích. O našem vítězství rozhodla Dominikova hlavička
z 60. minuty. Z Milevska sice odjíždíme pořádně pokopaní, ale se třemi body v kapse.
Všem patří velký dík za bojovnost. Vzhledem k dalšímu zaváhání Hradce (opět prohra
na penalty, tentokrát na SKP) jsme si upevnili pozici na čele tabulky.
Gól: Malý
Sestava: Kadlec - Bláha, Malý, Havel, Čurda - Sudek, Leština - Ježek, Navrátil,
Kokeš - Růžička --- Daňhel, Pícha, Svoboda, Švarc, Tomáš

LOKO - SK Slavia ČB 2:0 (0:0) 15. kolo KP, 2.4.2017
Celý zápas jsme byli lepší, ale trápili jsme se v koncovce. Hra byla vcelku pohledná,
s řadou pěkných kombinací a divákům se určitě líbila. Střelecké trápení jsme prolomili
až díky střídajícímu Navymu, pojistku jsme přidali těsně před koncem. Výhra je o to
cennější, že naši konkurenti z čela tabulky ztráceli. Pomohlo nám zejména klopýtnutí
Hradce doma s Vodňany (prohra na penalty), díky kterému jsme se posunuli o skóre
do čela soutěže: 1. LOKO 36 bodů, 2. J. Hradec 36, 3. Trh. Sviny 33, 4. SKP ČB 26.
Góly: Navrátil, Růžička
Sestava: Kadlec - Svoboda, Malý, Bláha, Čurda - Sudek, Leština - Jelínek, Ježek,
Kokeš - Růžička --- Hladík, Navrátil, Tomáš, Pícha

FK Junior Strakonice - LOKO 3:3 (1:2) PK 3:5 14. kolo KP, 25.3.2017
Domácí sice po deseti minutách vstřelili první gól utkání, ještě do přestávky jsme ale
otočili skóre na 1:2. Když v 58. minutě zvýšil Kuba Růžička na 1:3, zdálo se, že jaro
zahájíme vítězně. Vzápětí však Sam Havel zahrál rukou na brankové čáře, Strakonice
z penalty snížily a následnou přesilovku využily k vyrovnání. Naštěstí se nám alespoň
vydařil pozápasový penaltový rozstřel. I tak škoda bodu...
Góly: Tomáš, Malý, Růžička
ČK: Havel (ruka na brankové čáře)
Sestava: Kadlec - Svoboda, Malý, Havel, Jelínek - Leština, Sudek - Ježek, Kokeš,
Tomáš - Růžička --- Daňhel, Hladík, Pícha, Švarc

PŘÍPRAVA
19.2.2017: Písek (2000) - LOKO 3:4 (2:1) góly: Navrátil 2, Sudek 2
Další přípravná utkání jsme odehráli v rámci tradičního zimního turnaje v Borovanech,
kterého se společně zúčastnili starší a mladší dorost (výsledky viz sekce dorost turnaje).Krajský přebor - podzim 2016

STŘELCI
15 Navrátil, 9 Ježek, Růžička, 7 Sudek, 5 Kokeš, Leština, Švarc, 3 Malý, 1 Havel, Havlíček, Jelínek, Kadlec, Svoboda, vlastní

PODZIMNÍ BILANCE
doma: 7-1-0 – skóre 43:8 – 22 bodů
venku: 3-0-1 – skóre 21:6 – 9 bodů
celkem: 10-1-1 – skóre 64:14 – 31 bodů

TABULKA PO 13. KOLE (v polovině soutěže)
1. J. Hradec 32 bodů (skóre 64:19), 2. LOKO 31 (64:14), 3. Trh. Sviny 27 (48:27),
4. Roudné 24 (31:18), 5. SKP ČB 23 (30:15), 6. Milevsko 20 (30:21), 7. Vodňany/
Dříteň 16 (19:27), 8. Slavia ČB 14 (22:48), 9. Čtyři Dvory/Ševětín 13 (26:35),
10. Č. Krumlov 11 (20:45), 11. Strakonice 9 (18:35), 12. Třeboň/D. Voda 9 (19:58),
13. Prachatice 5 (12:41)

FK Tatran Prachatice - LOKO 1:6 (0:4) 13. kolo KP, 6.11.2016
V prvním poločase jsme na těžkém terénu předváděli hezký kombinační fotbal.
Už v 5. minutě jsme vedli 0:2, a když jsme do přestávky přidali další dva góly, bylo
o výsledku rozhodnuto. Druhý poločas již z naší strany nebyl tak kvalitní, což výrazně
ovlivnil neustále se zhoršující stav hřiště a nepříjemný déšť. Přesto jsme vedení ještě
navýšili, čímž jsme si pojistili druhou příčku po podzimu.
Góly: Ježek, Jelínek, Kadlec, Sudek, Svoboda, Růžička
Sestava: Havlíček - Čurda, Malý, Leština, Kadlec - Sudek, Kokeš - Jelínek,
Navrátil, Ježek - Růžička --- Daňhel, Havel, Hladík, Pícha, Svoboda

LOKO - Třeboň/D. Voda 9:2 (3:0) 12. kolo KP, 30.10.2016
Dnes jsme byli celý zápas lepší. Již ve druhé minutě to mohlo být 2:0, ale díky naší
špatné koncovce vydržel bezbrankový stav celou úvodní čtvrthodinu. Poté otevřel
skóre Sudek z penalty a do poločasu jsme v podstatě rozhodli o svém vítězství.
Po přestávce se sice soupeři podařilo snížit, ale poté, co jsme opět odskočili
do tříbrankového vedení, se hosté herně i psychicky složili a konečný stav je pro ně
ještě milosrdný. Na těžkém terénu se však nehrál moc pohledný fotbal.
Góly: Navrátil 3, Ježek 2, Sudek 2 (jeden z penalty), Růžička, Švarc
Sestava: Kadlec - Čurda, Malý, Havel, Daňhel - Sudek, Kokeš - Hladík, Navrátil,
Ježek - Růžička --- Havlíček, Leština, Pícha, Svoboda, Švarc

FK Slavoj Č. Krumlov - LOKO 0:4 (0:3) 11. kolo KP, 23.10.2016
V úvodu byli domácí lepší, dobře napadali a jejich aktivita nám dělala problémy
v rozehrávce. Naštěstí jsme se z tlaku rychle vymanili kvalitní přihrávkou na volného
Matěje Ježka, který již ve 3. minutě otevřel skóre utkání. Soupeř pokračoval v dobré
hře, ale žádné gólové situace si nevytvořil. Naopak my jsme ve 14. minutě navýšili
vedení, když Kuba Leština nekompromisně proměnil trestňák. Ve 27. minutě opět
utekl velmi dobře hrající Ježek a zvýšil už na 0:3.
I ve druhém poločase byla hra v poli vyrovnaná. Soupeř si ovšem nedokázal vytvořit
prakticky žádné šance, naopak my jsme měli několik slibných příležitostí, které jsme
však neproměnili. Vedení jsme tak navýšili až v 87. minutě, kdy se trefil střídající
David Švarc. Na zmrzlém trávníku jsme odehráli slušné utkání, i když výsledek je lepší
než předvedená hra. Výhra je ale zasloužená a musím kluky pochválit za přístup.
Kaňkou je zbytečná červená karta Davida Bláhy.
Góly: Ježek 2, Leština, Švarc
ČK: Bláha
Sestava: Kadlec - Jelínek, Bláha, Malý, Čurda - Leština, Sudek - Kokeš, Navrátil,
Ježek - Růžička --- Havel, Havlíček, Pícha, Svoboda, Švarc, Tomáš

LOKO - TJ Spartak Trh. Sviny 4:2 (2:1) 10. kolo KP, 16.10.2016
Začátek zápasu se nám vydařil. Dobrou kombinační hrou jsme soupeře přinutili
k chybám a navíc jsme byli i produktivní, když jsme ze tří rohů rychle dali dva góly.
Hra se postupně vyrovnala a hostům se povedlo snížit. To je povzbudilo a do konce
prvního poločasu byli lepším týmem.
Po přestávce jsme nastoupili s odhodláním plnit to, co jsme si řekli v kabině.
Sviny nás sice v poli znovu přehrávaly, ale do velkých šancí jsme je nepouštěli.
O výsledku se rozhodlo necelých 20 minut před koncem, kdy jsme po chybě
hostujícího gólmana zvýšili na 3:1. Za pět minut jsme navíc přidali čtvrtý gól
a bylo rozhodnuto. V utkání velmi dobré úrovně jsme tedy získali všechny body,
což nás opět přiblížilo na dosah prvnímu místu v tabulce.
Góly: Ježek 2, Malý, Sudek
Sestava: Havlíček - Čurda, Malý, Havel, Bláha - Leština, Sudek - Jelínek,
Navrátil, Ježek - Růžička --- Kadlec, Kokeš, Svoboda, Tomáš

LOKO - SKP ČB 1:1 (1:0) PK 4:5 9. kolo KP, 9.10.2016
Utkání bylo celkem vyrovnané. Hned na začátku zápasu jsme se dostali do vedení,
které jsme mohli pojistit v 60. minutě, ale Růžova penalta skončila na břevně.
Od té chvíle převzali iniciativu hosté. My jsme pouze pasivně bránili výsledek,
za což jsme byli těsně před koncem potrestáni vyrovnávacím gólem. Bonusový
bod pak po penaltách získal soupeř, který proměnil všechny své pokusy.
Gól: Navrátil. Penalty proměnili Sudek, Ježek, Leština a Navrátil; nedal Havel
Sestava: Kadlec - Čurda, Malý, Havel, Bláha - Leština, Sudek - Tomáš, Navrátil,
Ježek - Růžička --- Havlíček, Jelínek, Kokeš, Svoboda

LOKO - FK Junior Strakonice 8:1 (5:1) odložené 1. kolo KP, 28.9.2016
Na začátku utkání byl soupeř lepší, ale dvěma slepenými brankami jsme ho srazili
do kolen a zápas jednoznačně ovládli. Hosté už se zmohli jen na důraznou hru
na hranici pravidel (někdy i za ní). I když jsme ve druhém poločase zamíchali
se sestavou, Strakonicím jsme nic nedovolili a naopak skóre dále navýšili. Pozitivem
je Jéžův návrat po zranění, který si hned osladil dvěma góly. (A také překvapivá
výhra Roudného nad Hradcem. Bez porážky tak už v soutěži nezůstal nikdo.)
Góly: Růžička 3, Navrátil 2, Ježek 2, Malý
Sestava: Havlíček - Bláha, Malý, Havel, Čurda - Leština, Sudek - Ježek, Navrátil,
Kokeš - Růžička --- Hladík, Jelínek, Kadlec, Pícha, Svoboda, Tomáš

LOKO - Čt. Dvory/Ševětín 3:1 (2:1) 7. kolo KP, 25.9.2016
Hned v úvodu zápasu jsme inkasovali z penalty, čímž se soupeř dostal do sedla.
Paradoxně se z něj srazil sám, když nám o chvíli později pomohl vyrovnat krásnou
střelou do vlastní branky. Ještě do přestávky jsme se z penalty ujali vedení, které
jsme si ve druhé půli pohlídali, resp. po Navrátilově individuální akci ještě navýšili.
Hosty jsme předčili vyšší bojovností a celkově jsme zvítězili zaslouženě, byť soupeř
byl kvalitnější, než by odpovídalo jeho postavení v tabulce.
Góly: vlastní (Leiš), Sudek (z penalty), Navrátil
Sestava: Kadlec - Bláha, Leština, Jelínek, Čurda - Sudek, Kokeš - Svoboda,
Navrátil, Hladík - Růžička --- Malý, Pícha, Tomáš

FK J. Hradec 1910 - LOKO 4:2 (1:1) 6. kolo KP, 18.9.2016
Dnešní utkání bylo bojovné, plné soubojů a faulů. Domácí byli mírně lepší na míči,
ale hlavně nás předčili při standardkách, což nakonec rozhodlo. Podařilo se nám
sice dvakrát vyrovnat, ale když jsme po třetím gólu Hradce vysunuli hru a snažili
se o další vyrovnání, inkasovali jsme počtvrté. Kluky ovšem musím pochválit
za bojovnost. Utkání jsme poctivě odmakali. Přiznejme však, že soupeř byl lepší.
Každopádně hlavy vzhůru. Příště vyhrajeme...
Góly: Kokeš, Leština
Sestava: Havlíček - Jelínek, Malý, Havel, Čurda - Leština, Sudek - Kadlec,
Navrátil, Kokeš - Růžička --- Pícha, Svoboda, Švarc

LOKO - Vodňany/Dříteň 10:0 (6:0) 5. kolo KP, 11.9.2016
Soupeře jsme od začátku přehrávali a po necelé půlhodině bylo rozhodnuto. V dobré
hře jsme pokračovali i nadále a nakonec jsme zaznamenali dvouciferný výsledek,
který nám pomohl do čela tabulky. Nutno však dodat, že hosté nás moc neprověřili
a těžké zápasy nás teprve čekají.
Góly: Leština 3 (jeden z penalty), Růžička 2, Navrátil 2, Švarc, Sudek (z penalty),
Havlíček
Sestava: Kadlec - Jelínek, Malý, Havel, Bláha - Leština, Sudek - Čurda, Navrátil,
Švarc - Růžička --- Daňhel, Havlíček, Hladík, Pícha, Svoboda

LOKO - TJ Malše Roudné 3:1 (1:0) 4. kolo KP, 4.9.2016
Dnes jsme se střetli se zatím nejsilnějším soupeřem. Začátek utkání se nám vydařil.
Byli jsme lepší a z penalty jsme se také dostali do vedení. Poté se hra přelévala
od jedné branky ke druhé a oba týmy měly několik šancí. Roudné hrozilo zejména
ze standardek, při nichž nás podržel velmi dobře chytající Dan. Toho na konci
poločasu hrubě fauloval hostující útočník a v následné strkanici rozhodčí vyloučil
na obou stranách po jednom hráči.
Ve druhé půli jsme byli lepším týmem. Dlouho jsme se však nemohli střelecky
prosadit, a tak výsledek byl stále na vážkách. Až v úvodu závěrečné čtvrthodiny
jsme dvěma slepenými brankami navýšili vedení na 3:0. Obdržený gól v samém
závěru na naší zasloužené výhře už nic nezměnil. Kluky musím pochválit za kvalitní
a zodpovědný výkon. Zároveň chci poděkovat také hráčům ročníku 2000, kteří sice
byli připraveni na lavičce, ale vzhledem k vývoji utkání tentokrát šanci nedostali.
Góly: Růžička (z penalty), Navrátil, Malý
ČK: Kokeš (2xŽK)
Sestava: Havlíček - Čurda, Malý, Havel, Bláha - Leština, Sudek - Kokeš,
Navrátil, Tomáš - Růžička --- Kadlec, Daňhel, Hladík, Jelínek, Pícha, Svoboda

LOKO - FC ZVVZ Milevsko 5:0 (2:0) 3. kolo KP, 28.8.2016
První poločas byl vyrovnaný. Zatímco soupeř svou šanci nevyužil (pěkně kopnutý
trestný kop Tomáš chytil), my jsme chybu hostů potrestali a před přestávkou jsme
navíc přidali druhý gól. Do druhé půle jsme nastoupili o poznání svěžejší, během
deseti minut jsme přidali další dva góly a o výsledku utkání tak bylo rozhodnuto.
Pochvalu zaslouží všichni hráči, kteří předvedli v horkém počasí kvalitní výkon
a hru, na kterou se dalo koukat.
Góly: Kokeš 3, Sudek, Navrátil
Sestava: Kadlec - Čurda, Malý, Havel, Svoboda - Leština, Sudek - Kokeš, Navrátil,
Tomáš - Bláha --- Havlíček, Daňhel, Jelínek, Pícha, Švarc

SK Slavia ČB - LOKO 1:9 (0:6) 2. kolo KP, 20.8.2016
Od začátku jsme hráli velmi dobře. Slávisté si s naší kombinační hrou a napadáním
jejich rozehrávky nevěděli rady. První gól přišel hned v 5. minutě, kdy se prosadil
Růžička, který si vzápětí ve vápně došel pro faul. Následnou penaltu proměnil Navrátil.
O několik minut později zařídil Růža další penaltu, kterou tentokrát proměnil Kokeš.
Do poločasu jsme přidali další tři góly a bylo hotovo. Ve druhé půli jsme vedení ještě
navýšili a Dana o čisté konto připravil až faul v našem pokutovém území, po kterém
soupeř z penalty korigoval na konečných 1:9.
Chválím kluky za předvedenou hru i chování na hřišti. Vše se obešlo bez problémů.
Velmi dobrý výkon podal také sudí, který pískal rovinu.
Góly: Navrátil 4 (jeden z penalty), Švarc 2, Růžička, Kokeš (z penalty), Havel
Sestava: Havlíček - Čurda, Malý, Havel, Svoboda - Leština, Sudek - Kokeš, Navrátil,
Tomáš - Růžička --- Kadlec, Pícha, Švarc

PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
17.8.2016: LOKO dorost - LOKO muži 3:6 (1:1, 2:0, 0:5) (hráno 3x30 minut)
góly: Navrátil 3
13.8.2016: Trh. Sviny - LOKO 2:8 (0:2)
góly: Růžička 3, Ježek 2, Navrátil, Svoboda, Kadlec
11.8.2016: Dynamo ČB (2000) - LOKO 5:0 (2:0)

SOUPISKA PRO PODZIMNÍ ČÁST KP
Havlíček Daniel, Kadlec Tomáš – Bláha David, Čurda Martin, Havel Samuel,
Jelínek Daniel, Ježek Matěj, Kokeš Pavel, Leština Jakub, Malý Dominik, Navrátil Filip,
Pekárek David, Růžička Jakub, Sudek Matouš, Svoboda Patrik, Tomáš Petr

V sezoně 2016-17 bude starší dorostence trénovat pan Jindřich Havel
(tel. 725 782 205).
návštěvníků stránky
celkem235 597
tento týden136
dnes5