Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

starší dorost ČDD U19A:fotbalový oddíl

starší dorost ČDD U19A

trenéři: Šimek David tel. 604674784, Kasper Tomáš tel. 736513458
SEZONA 2022-2023 (ročník 2004 a mladší)


ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U19A


PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY ZIMA 2022 - 2023


sobota 28.1.2023 od 10.00 hod. MAS Táborsko - Loko st. + ml. dorost - ZRUŠENO
pondělí 6.2.2023 od 16.30 hod. Třeboň - Loko st. dorost
pátek 10.2 2023 od 15.30 hod. Protivín muži A - Loko st. dorost
středa 15.2.2023.od 18.30 hod. Třeboň muži A - Loko st. dorost
sobota 25.2.2023 od 12.00 hod. Hluboká - Loko st. dorost

sobota 21.1.2023 od 10.00 hod. Roudné - Loko 8:2 (3:1)

góly a asist.
Novák F. 1+0, Dudy D. 1+0, Matuška O. 0+1, Šimek S. 0+1

sestava:
Šmrha M., Turek J., Gutwirth L., Trapl M., Klepsatel D., Hanetšlegr T., Dudy D., Pranevský E., Pilný O., Šimek S., Matuška O., Novák F., Gondek T., Hron M.


sobota 10.12.2022 od 10.00 hod. MAS Táborsko - Loko 3:2 (1:2)

góly + asist.
Zítek L. 1+0, Matuška O. 0+1, VL

sestava:
Šmrha M., Mrosko T., Gutwirth L., Trapl M., Klepsatel D., Hanetšlegr T., Hajný P., Dudy D., Pranevský E., Pilný O., Šimek S., Matuška O., Zítek L., Gondek T., Kántor R., Hanzlík D.góly a asistence
Matuška O. 17+11, Gondek T. 10+6, Zítek L. 3+7, Šimek S. 0+9, Tomandl J. 5+2, Pranevský E. 5+2, Hanetšlegr T. 1+6, Gutwirth L. 4+2, Pilný O. 3+1, Klepsatel D. 2+1, Trapl M. 2+1, Kántor R. 2+0, Turek J. 0+2, Sklář M. 0+1, Mrosko T. 0+1, 1x VL

SK SENCO Doubravka - TJ LOKOMOTIVA 2:2 (1:0)
neděle 20. 11. 2022

Poslední utkání podzimní části se hrálo na promrzlé umělce v Plzni Doubravce. Domácí začali náporem a nám se hra moc nedařila. Než jsme se srovnali s jejich důrazem při presinku, tak jsme prohrávali. Naše obranná hra nepůsobila nejjistěji. Nedařila se nám konstruktivní rozehra a nové složení středních obránců vypadalo nervózně. Když k tomu připočtu velké množství laciných ztrát na stranách hřiště, tak jsme defakto domácí dostali do zápasu. A mohlo být ještě hůř. Po nesmyslném zákroku Šámi, kopala Doubravka penaltu. Ještě že střela domácímu hráči nesedla a kopnul ji prachbídně. Branku netrefil snad o pět metrů. Pak jsme přidali my a začali se tlačit do zakončení. Kopali jsme spoustu rohů a soupeře přikovali na jeho polovině. Obrana plzeňských odolávala i za přispění skvěle chytajícího brankáře.
Druhý poločas snesl z naší strany přísnější měřítko. Přestali jsme kazit jednoduché míče, dobře kombinovali a hnali se za vyrovnáním. Odněnou byly dvě branky a další velmi dobré příležitosti, které ale i se štěstím domácí zmařili. Obraz hry nenaznačoval nějaké velké drama v koncovce utkání, ale po několikáté hrubé chybě jsme inkasovali a ke spokojenosti Senca skončilo utkání remízou.

góly + asist.
Matuška O. 1+1, Hanetšlegr T. 0+1, Gondek T. 1+0

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T,(72 min. Sklář M.) Trapl M., Mrosko T, Klepsatel D. - Gutwirth L., Pilný O., Šimek S., Matuška O.(74 min. Dudy D.) - Gondek T., Zítek L.(66 min. Novák F.)

1.FK Příbram FA B - TJ LOKOMOTIVA 3:6 (1:3)
neděle 13. 11. 2022

Do utkání jsme vstoupili parádně a už ve druhé minutě jsme vedli po krásné akci ze strany hřiště. Domácí to trochu opařilo a my měli v úvodu více ze hry. Dařila se nám kombinace, uhrávali jsme souboje a dobře se tlačili do branky. V desáté minutě příbramští srovnali po naší nepřesné přihrávce přes brankáře, do které nás donutil dobrým presinkem soupeř. Od této chvíle si začali domácí věřit a hrál se vyrovnaný zápas až do konce. My byli lepší v koncovce a do poločasu odskočili o dvě branky.
Vstup do druhé půle se podařil střídajícímu Gutymu, který vstřelil dva góly během pěti minut. Příbramští už neměli co ztratit, tak se hnali za vyrovnáním. Několikrát rozebrali naši obranu a i tím, že jsme prostřídali brzy půl týmu, si vytvářeli dostatek gólovek. Celý druhý poločas se hrálo nahoru, dolu. Utkání mohlo klidně skončit 10:10 a tak jsme rádi, že jsme ho zvládli.

góly + asist.
Gutwirth L. 2+0, Matuška O. 1+1, Pranevský E. 1+1, Hanetšlegr T. 1+0, Gondek T. 1+0, Šimek S. 0+2, Zítek L. 0+1, Trapl M. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T.(63 min. Dudy D.), Turek J., Mrosko T, Klepsatel D. - Pranevský E.(46 min. Gutwirth L.), Pilný O., Šimek S., Matuška O.(76 min. Sklář M.) - Gondek T.(46 min. Trapl M.), Zítek L.(63 min. Novák F.)

SK Klatovy 1898 - TJ LOKOMOTIVA 0:3 (0:2)
sobota 29. 10. 2022

Klatovští hrají domácí zápasy na pěkném a útulném stadiónu v Janovicích nad Úhlavou. V posledních šesti zápasech prohráli jen jednou a tak jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého. Od prvních minut jsme soupeře přimáčkli na jejich půlce a hned v deváté minutě se poprvé prosadil náš zaskakující hroťák Máca. Domácí byli velmi dobře fyzicky připraveni a narušovali naši snahu o navýšení výsledku. Z mnoha pěkných akcí se až ve 32.minutě podruhé prosadil Traplík. Akci mu jak přes kopírák připravil Zíty.
Ve druhém poločase se obraz hry neměnil. Připravili jsme si dostatek příležitostí ke skórování, ale přesně mířil jen Guty z dorážky. Dnešní utkání mělo z mého pohledu dobrou kvalitu, ke které přispěl i dobře hrající soupeř, jen mu scházela lepší finální fáze a více branek.

góly + asist.
Trapl M. 2+0, Gutwirth L. 1+0, Zítek L. 0+2, Hanetšlegr T. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T., Turek J., Mrosko T, Klepsatel D. - Sklář M.(46 min. Gutwirth L.), Pilný O., Šimek S., Matuška O. - Trapl M. (46 min. Dudy D.), Zítek L.(75 min. Rainke M.)

TJ LOKOMOTIVA - FC Táborsko B 2:1 (1:1)
sobota 22. 10. 2022

Dnes velmi těžké utkání na ještě těžším terénu. MAS má propracovanou hru s kvalitním přechodem do útoku. Ne nadarmo jsou třetím celkem s nejvetším počtem vstřelených branek. Dnes to ale nepotvrdili, protože šancí si moc nevytvořili. Nám se dařilo o poznání více zaměstnávat obranu Tábora, ale hosté s velkým nasazením a obětavostí dokázali hodně šancí přerušit. Navzdory špatnému hřišti se hrál slušný fotbal až do konce. Vzhledem k územní převaze a více šancím zůstávají body na Loko zaslouženě.

góly + asist.
Pilný O. 2+0, Šimek S. 0+1, Tomandl J. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T.(67 min. Sklář M.), Turek J., Mrosko T, Klepsatel D. - Pilný O., Gutwirth L., Šimek S., Zítek L.(68 min.Tomandl J.), Matuška O.(56 min. Pranevský E.) - Gondek T.(80 min. Dudy D.)

TJ Přeštice - TJ LOKOMOTIVA 1:1 (1:1)
neděle 16. 10. 2022

Ze začátku utkání jsme se na super hřišti hledali. Nemohli jsme se dostat do tempa a po nedostoupení hráče jsme už ve třetí minutě prohrávali. To nebylo dobré, protože druhý tým tabulky Přeštice, mají výbornou defenzivu a skvělého brankáře. Po obdržené brance z nás spadla tréma z důležitosti zápasu a převzali jsme otěže. Až do poločasu hráli dobře a měli více ze hry. Vypracovali jsme si dostatek brankových přípežitostí, ale branku vstřelili jen jednu. Po výměně stran se hra vyrovnala, hrálo nahoru dolu a dostatek šancí si vypracovaly oba týmy. My měli kliku, když na brankové čáře zaskočil dvakrát za Šámu Mróža. Domácí zase skvělými zákroky podržel několikrát brankář. Jednou jsme ho překonali a vstřelili krásný gól, ale pro údajný ofsajd neplatil. Remíza je spravedlivá, protože ani jeden tým nepředvedl bezchybný výkon a soupeře nepřehrál.

góly + asist.
Pilný O. 1+0, Zítek L. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T.(56 min. Trapl M.), Turek J., Mrosko T, Klepsatel D. - Pilný O.(56 min.Pranevský E.), Gutwirth L., Šimek S., Zítek L.(68 min.Tomandl J.), Matuška O. - Gondek T.(72 min. Novák F.)

TJ LOKOMOTIVA - TJ Jiskra Domažlice 3:0 (1:0)
neděle 9. 10. 2022

S prvním poločasem jsme moc spokojeni nebyli. Sice jsme byli lepší, ale čekali jsme větší dominanci, lepší práci s míčem a i nasazení nebylo nejlepší. Nedařila se nám kombinace, měli jsme zbytečné ztráty a pozdě chodili do soubojů. Domažličtí měli velkou brankovou příležitost hned ze začátku zápasu, ale Šáma ji bravurně zlikvidoval. Pak se mi zdálo, že sice dobře hosté brání a mají chuť běhat, ale do koncovky se po celý zápas moc nedostávali. My nějaké šance měli. Největší byla penalta, kterou jsme neproměnili a v úplném závěru poločasu jsme udeřili.
Do druhé půle jsme vystřídali tři hráče, začali se více tlačit do koncovky. Lepší držení balónu, nabídka a i fotbalová kvalita rozhodla o hladkém průběhu poločasu. Po změně stran jsme hráli zkušeně a Domažlicím toho moc nedovolili.

góly + asist.
Pranevský E. 1+0, Tomandl J. 1+0, Matuška O. 1+0, Gondek T. 0+2, Hanetšlegr T. 0:1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T., Turek J., Mrosko T, Klepsatel D.(46 min. Trapl M.) - Pilný O.(46 min.Pranevský E.), Gutwirth L., Šimek S., Zítek L.(46 min.Tomandl J.), Matuška O.(69 min. Dudy D.) - Gondek T.(69 min. Novák F.)


TJ LOKOMOTIVA - SK PETŘÍN PLZEŇ B 4:1 (2:0)
sobota 1. 10. 2022

V sobotu k nám přijel soupeř, na kterého se nám dlouhodobě nedaří. Ještě jsme s nimi neuhráli ani bod a skóre ze všech našich zápasů je hrozivé(5:13). Hrají velmi náročný styl fotbalu, který je založený na super kondici, důrazu a fotbalovosti. Není ani divu, když většina týmu prošla mládeží Viktorky Plzeň. Ale i my máme svoji kvalitu a styl a náročné utkání jsme z vypětí všech sil zvládli. Do utkání jsme vstoupili dobře a než se plzeňští rozkoukali, tak to moho být jedna nula. Netrefili jsme ale prázdnou branku a tak se čekalo na vedoucí gól o pár minut déle. Hosty nepříznivý vývoj nakopl a pak byli na dlouhé minuty lepší. Začali si věřit, sbírat odražené balóny a získávat územní převahu. Přehrávali nás průnikovými přihrávkami ze kterých se dostávali do přečíslení a my měli velké problémy. Ještě že si hostující útočníci nepohlídali ofsajdovou čáru, protože by se hnali několikrát sami na branku. Přestáli jsme několik ošemetných situací a po rychlém protiútoku zvýšili na dvougólový rozdíl. Po přestávce se nám podařilo vstřelit třetí a asi rozhodující gól. Plzeň už poté nedokázala zopakovat kvalitu z prvího poločasu a i když jednou skórovala, na zvrat už to nestačilo. Poslední dvě utkání byla velmi náročná a konfrontace proti takovým soupeřům nás může posunout o kousek dál.

góly + asist.
Gondek T. 2+0, Matuška O. 1+1, Zítek L. 1+0, Hanetšlegr T. 0:1, Gutwirth L. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T., Turek J., Mrosko T.(57 min. Trapl M.), Klepsatel D.(67 min. Sklář M.) - Pranevský E.(57 min. Pilný O.), Gutwirth L., Šimek S., Zítek L.(67 min.Tomandl J.), Matuška O. - Gondek T.(74 min. Novák F.)

TJ LOKOMOTIVA - SK Hořovice 2:0 (0:0)
středa 28. 9. 2022

Před zápasem si asi nikdo nemyslel (postavení v tabulce o devět příček), že bude utkání tak složité. Hořovičtí dostávají poměrně málo branek a jejich obrana patří k nejlepším v soutěži. Na to jsem kluky před zápasem upozorňoval, ale jejich výkon předčil mé očekávání. Hráli s velkým nasazením a jen těžko jsme je dostávali pod tlak. I když jsme si nevypracovávali gólovku za gólovkou, byl jsem se hrou v prvním poločase spokojen. Pernamentně jsme bušili do obrany hostů, jen tomu chyběla (až na nastřelené břevno) tutová šance a malinko štěstíčka. O přestávce jsme měli zamotanou hlavu, protože na lavici bylo připraveno pět hráčů a my je potřebovali dostat co nejdříve na hřiště. V průběhu zápasu ale nikdo na střídání nebyl a tak jsme museli zariskovat a posílat na hřiště kluky ze střídačky jednoho za druhým. Naší hře to pomohlo a v druhé půli už přichálely i tutové šance. Jednu vykopli na brankové čáře obránci a minimálně tři pochytal skvěle chytající brankář. Dva góly jsme po průnikové přihrávce dali a zaslouženě utkání vysoké úrovně zvládli. Dnes jsme hráli trpělivě a bez větších výkyvů ve kvalitě a nasazení.

góly + asist.
Matuška O. 2+0, Hanetšlegr T. 0:2

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T., Turek J., Mrosko T., Klepsatel D.(83 min. Sklář M.) - Pranevský E.(57 min. Pilný O.), Gutwirth L., Šimek S., Zítek L.(57 min.Tomandl J.), Matuška O.(83 min. Dudy D.) - Gondek T.(72 min. Trapl M.)

FK Tachov - TJ LOKOMOTIVA 2:5 (1:3)
neděle 25. 9. 2022

V Tachově jsme byli tragičtí v zakončení. Od prvních minut si vytvoříme pernamentní tlak s množstvím stoprocentních gólovek a nic. Netrefíme ani prázdnou branku. Domácí se dostali na naši polovinu hřiště až v devatenácté minutě. Po naší hrubce a nezajištění v obraně si v pohodě dojdou pro pokutový kop. Šáma si sice sáhnul a vytlačil balón na tyč, od které se míč odrazil do sítě. My se snažili hrát pořád stejně a po mnoha šancích jsme aspoň do poločasu třikrát skórovali. Druhý poločas se hrál podle stejných not, jen tachovští přidali na pohybu a kladli větší odpor. Fotbalu nepřidalo ani hodně podmáčené hřiště, které bylo jinak ve skvělé kondici. No, mají z čeho vybírat. Tři hřiště vedle sebe je paráda.

góly + asist.
Gondek T. 2+0, Matuška O. 1+2, Kántor R. 1+0, Klepsatel D. 1+0, Zítek L. 0+1,, Turek J. 0+1

sestava:
Šmrha - Tomandl J.(57 min. Sklář M.), Turek J., Mrosko T., Klepsatel D. - Pranevský E., Gutwirth L.(57 min. Kántor R.), Šimek S., Zítek L.(76 min.Rainke M.), Matuška O. - Gondek T.

TJ LOKOMOTIVA - TJ Malše Roudné 4:1 (3:0)
neděle 18. 9. 2022

Dnes to byl přímý souboj o druhé místo v divizní tabulce staršího dorostu. Předešlé derby moc fotbalové krásy nepobrala. Dnes to bylo z naší strany jiné. Od prvních minut jsme hráli skvěle a hostům toho moc nedovolili. Dobře jsme napadali Roudné už v rozehrávce a to jim dělalo velké problémy. Dobrým pohybem jsme je nutili k dlouhým odkopům a ty jsme bez větších problémů sbírali. My naopak balóny neztráceli a valili jsme jeden útok za druhým. Hrozili jsme jak ze strany, tak středem. Nutili jsme hosty k chybám a ty trestali. Být lepší koncovky, tak mohlo být skóre dvouciferné. Před zápasem jsem kluky nabádal, at´na roudenského brankáře střílí po zemi a přesto jsme ještě trefili po pěkných akcích čtyři břevna. Dvě věci mě na tomto zápase mrzí. Malý (vzhledem k množství šancí) rozdíl ve skóre a nekoncentrovanost při obdržené brance, když jsme na ni prakticky přihráli.

góly + asist.
Matuška O. 3+1, Zítek L. 1+0, Gutwirth L 0+1 Gondek T. 0+1, Tomandl J. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T., Turek J., Mrosko T., Klepsatel D. - Pranevský E., Gutwirth L., Pilný O.(86 min. Dudy D.), Zítek L.(66 min. Tomandl J..), Matuška O. - Gondek T.(56 min. Novák F.)

Český lev - Union Beroun - TJ LOKOMOTIVA 0:5 (0:3)
neděle 11. 9. 2022

Poslední cesta do Berouna(na jaře 6:1) nám pěkně zhořkla. I včera jsme jeli s respektem k soupeři a hlavně jen z dvaadvaceti hráči dorostu(jedenáct st. a jedenáct ml.). Na našem výkonu se to ale nepodepsalo. Po celé utkání jsme hráli velmi dobře. Napadali jsme soupeřovu rozehrávku, dobře presovali a berounským toho moc nedovolili. Branky jsme stříleli po pěkných akcích, do kterých se zapojoval celý tým. Dík patří klukům, kteří hráli po nemoci nebo po zranění bez tréninků.

góly + asist.
Matuška O. 2+1, Zítek L. 1+2, Pranevský E. 1+0, Kántor R. 1+0, Gondek T. 0+1, Pilný O. 0+1

sestava:
Šmrha - Hanetšlegr T.(74 min. Rainke M.), Turek J., Mrosko T., Klepsatel D. - Pranevský E.(70 min. Tomáš O.), Gutwirth L., Pilný O., Zítek L.(81 min. Kántor R..), Matuška O. - Gondek T.

TJ LOKOMOTIVA - SK Motorlet Praha 0:0 (0:0)
sobota 3. 9. 2022

Utkání dvou týmů z popředí divizní tabulky slibovalo pro diváky zajímavou podívanou. Do zápasu jsme vstoupili lépe než hosté, kteří po rozkoukání hru vyrovnali. Po celých devadesát minut to byl boj o každý metr hřiště. Plno soubojů, ve kterých byli hráči Motorletu o něco lepší. Na gólové příležitosti to bylo asi fifty fifty, ale v koncovce utkání měli více sil hráči z Prahy. Nás podržel Šáma, který chytil několik velmi těžkých míčů. Zápas po fotbalové stránce bohužel moc nenadchl a bod proti tak kvalitnímu soupeři bereme..

sestava:
Šmrha - Pranevský E.(61 min. Sklář M.), Turek J., Mrosko T., Klepsatel D. - Zítek L., Gutwirth L., Pilný O., Šimek S., Matuška O.(63 min. Novák F.) - Gondek T.(73 min. Hanetšlegr T.)

SK Aritma Praha - TJ LOKOMOTIVA 2:9 (0:8)
sobota 27. 8. 2022

Utkání jsme začali velkým náporem. Už ve druhé minutě to bylo 0:1 a až do konce prvního poločasu jsme pravidelně navyšovali skóre. Hráli jsme s obrovskou chutí. Jedna pěkná akce střídala druhou. Domácí se nemohli chytit a těžko se dostávali přes polovinu hřiště. Tak si představuji, že budeme hrát ve všech zápasech.
Ale jak to tak bývá, o přestávce přišlo uspokojení a druhý poločas byla katastrofa. Aritma už neměla co ztratit a začali hrát jako by byl stav 0:0. Začali dojíždět a vyhrávat osobní souboje, sbírat druhé balóny a hlavně se zlepšili v pohybu. Prakticky ve všem nás předčili. Nám se nedařilo vůbec nic. Nikdo si nedržel svoje posty, tím se nám otvíraly prostory, ze kterých se dostával soupeř do přečíslení a brankových příležitostí. Za celý druhý poločas jsme nedokázali zareagovat a hru alespoň trochu zlepšit. Domácí vyhráli druhý poločas zcela zaslouženě a pro nás to snad bude varovný prst před těžkým losem, který nás v dalších třech utkání čeká.

góly + asist.
Matuška O. 4+2, Gondek T. 4+1, Tomandl J. 1+0, Šimek S. 0+2, Klepsatel D. 0+1, Sklář M. 0+1, Mrosko T. 0+1, Turek J. 0+1

sestava:
Šmrha - Sklář M. (58 min. Tomandl J.), Turek J., Mrosko T., Klepsatel D. - Pranevský E., Gutwirth L., Pilný O., Šimek S.(45 min. Dudy D.), Matuška O. - Gondek T.TJ LOKOMOTIVA - FC Písek fotbal B 7:2 (2:1)
sobota 13. 8. 2022

První poločas jsme nezačali dobře. Ve druhé minutě minimálně po třech zaváhání jsme prohrávali 1:0. To by asi nebyl takový problém, kdyby jsme byli v pohodě. Bohužel, špatně jsme se pohybovali, chodili do špatných prostorů a v soubojích byli až na vyjímky druzí. Nevím jestli se na nás projevila únava z náročného programu (za deset posledních dní třináct tréninků a tři zápasy), ale výkon nebyl dobrý. Hodně jsme museli kluky nabádat k větší aktivitě a do poločasu jsme skóre otočili.
V šatně jsme probrali situaci, promysleli taktiku, rozestavění a střídání a i se štěstím se vše otočilo k lepšímu výkonu. Hned po změně stran dal Tomandlík krásný gól nůžkama. Nás to nakoplo a přidali jsme na běhání a sebedůvěře. Hra se zlepšila i za přispění střídajících hráčů a do konce utkání jsme nepouštěli otěže zápasu ze svých rukou. Zaslouženě jsme utkání zvládli a nakonec porazili Písek velkým rozdílem.

góly + asist.
Pranevský E. 2+1, Tomandl J 2+0, Matuška O. 1+2, Klepsatel D. 1+0, Gutwirth L. 1+0, Šimek S. 0+2, Gondek T. 0+1

sestava:
Šmrha - Pranevský E., Turek J., Mrosko T., Klepsatel D. - Tomandl J.(58 min. Gutwirth L.), Pilný O.(68 min. Dudy D.), Šimek S., Matuška O. - Gondek T.(75 min. Kasper M.), Novák F.(46 min. Sklář M.)

TJ LOKOMOTIVA - FC Rokycany 2:1 (1:1)
Středa 10. 8. 2022

Do utkání jsme vlétli velmi dobře a do desáté minuty si vytvořili tlak a brankové příležitosti. Jednu jsme proměnili po nacvičeném rohu. Poté nás začali přehrávat hosté, kteří hráli po celé utkání velmi dobře. V šestnácté minutě srovnali po naší hrubé chybě. Jejich tlak uťala až rozmíška několika hráčů ve 28. minutě. Za nesportovní chování vyhodil rozhodčí po jednom hráči na každé straně. Do konce poločasu se hrálo dost na hraně a ve vzduchu viselo další vyloučení.
Druhý poločas sliboval drama a to se i vyplnilo. Hrálo se ve vysokém tempu a na to, že to bylo první mistrovské utkání, se oba týmy prezentovaly slušným fotbalem. Nám se podařila opět standardka, po které tečoval hostující hráč míč do vlastní sítě. Do konce zápasu zbývalo ještě dost času a brankové příležitosti si vytvořily oba týmy. Žádný gól už nepadl a tak jsme si připsali skalp kvalitního soupeře.

góly + asist.
Tomandl J. 1+0, vlastní gól, Šimek S. 0+2,
sestava:
Šmrha - Sklář M. (46 min. Pranevský E.), Turek J., Gutwirth L.(46 min. Mrosko T.), Klepsatel D. - Tomandl J.(46 min, Hanetšlegr T.), Pilný O., Šimek S., Matuška O.(83 min. Dudy D.), - Gondek T.(82 min. Novák F.), Zítek L. 28 min. červená karta

TRÉNINKOVÝ PLÁN LÉTO 2022

ST - 13.7.2022 - individuální běh 6 km - poslat apku s mapou běhu

PÁ - 15.7.2022 - individuální běh 6 km - poslat apku s mapou běhu

PO - 18.7.2022 - trénink na Loko 17.00

ST - 20.7.2022 - trénink na Loko 17.00

ČT - 21.7.2022 - PU v Bavorovicích Loko- Roudné 1:4
gól: Zítek L.
sestava: Šmrha - Machoň, Kasper, Mrosko, Klepsatel, Sklář, Hanetšlegr, Pranevský, Dudy, Šimek, Pilný, Gondek, Kryeziu, Zítek, Novák, Matásek

PO - 25.7.2022 - trénink na Loko 17.00

ST - 27.7.2022 - trénink na Loko 17.00

ČT - 28.7.2022 - PU v Břilicích Loko - Třeboň 9:3 (1:3)
góly: Tomandl J. 4+2, Novák F. 2+1, Šimek 1+2, Matuška 1+1, Pranevský E. 1+0, Gutwirth L. 0+1, Hanetšlegr T. 0+1
sestava: Šmrha M. - Pranevský E., Sklář M., Mrosko T., Klepsatel D., Matuška O., Hanetšlegr T., Tomandl J., Šimek S., Pilný O., Dudy D., Novák F., Gutwirth L.

SO - 30.7.2022 – PU v Táboře Loko - MAS Táborsko 1:0 (0:0)
gól : Matuška O. 1+0, Hanetšlegr T. 0+1
sestava: Šmrha M. - Pranevský E., Sklář M., Gomdek T., Klepsatel D., Matuška O., Hanetšlegr T., Tomandl J., Šimek S., Pilný O., Gutwirth L., Zítek L.

PO - 1.8.2022 - trénink na Loko 17.00

ST – Ne 3.8. - 7.8. 2022 - Odjezd na soustředění Loučovice autobus 8.00

PÁ 5.8.2022 - PU Loko - Loučovice 7:1 (4:0)
góly: Tomandl J. 1+2,, Šimek S. 0+2, Matuška O. 1+0, Turek J. 1+0, Pilný O. 1+0, Zítek L. 1+0, Sklář M. 1+0, Dudy D. 0+1, VL
sestava: Šmrha M., Kes D. - Pranevský E., Sklář M., Mrosko T., Klepsatel D., Matuška O., Hanetšlegr T., Tomandl J., Šimek S., Pilný O., Dudy D., Novák F., Gutwirth L., Machoň P., Turek J., Gondek T., Kasper M., Zítek L.

ST 10.8..2022 - MU divize dorostu Loko- Rokycany 10.00

SEZONA 2021-2022 (ročník 2003 a mladší)


ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U19A


góly a asistence
Martinec J. 28+13, Šimek S. 12+29, Novák F. 18+3, Vnuk J. 12+13, Račák M. 8+10, Tomandl J. 13+9, Pranevský E. 9+9, Kryeziu E. 5+13, Trapl M. 2+2, Hanetšlegr T. 3+1, Šafránek O 2+2, Šnedorfer O. 3+2, Mrosko T. 1+2, Martínek O. 1+0, Dudy D. 1+0, Šmrha M. 1+0, Kasper M. 0+2, , Klepsatel D. 0+2, Hron M. 0+1, Gutwirth L. 5+1, Tomášek P. 0+1, VL 3x,

Sportovní škola Plzeň - TJ LOKOMOTIVA 3:4 (2:0)
Sobota 18. 6. 2022

V úvodu utkání jsme si vypracovali dvě čisté gólovky a hru kontrolovali. Bohužel jsme je neproměnili a domácí nás začali přehrávat. Prakticky do konce poločasu(s vyjímkou dvou tutovek na úplném konci první půle) jsme se nemohli dostat do tempa. Plzeňští nás dobře presovali, byli lepší v důrazu a rychlosti. Musím přiznat, že si zasloužili vstřelit více branek než dvě.
O přestávce jsme v klidu probrali špatnou hru a pohyb našeho týmu. Každá bodová ztráta by nás odsunula na bramborovou pozici. Naději na zvrat nám vykřesal sváteční střelec Šnedy už v padesáté minutě, ale po hrubce jsme opět inkasovali. Nevypadalo to s námi vůbec dobře a tak jsme poslali na hřiště Vnoučka s Pranym, kteří hru okamžitě oživili. Domácí jsme začali fyzicky i fotbalově přehrávat. Převzali jsme iniciativu a začali stahovat náskok domácích. Střídající hráči potvrdili lepšící se produktivitu z posledních zápasů a vstřelili tři góly. Po pěkných akcích jsme výsledek otočili a uhájili senzační třetí místo v divizi staršího dorostu.

góly + asist.
Vnuk J. 2+1, Pranevský E. 1+1, Šnedorfer O. 1+0 Martinec J. 0+1, Šimek S. 0+1,,

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Mrosko T.,Klepsatel D., Račák M. - Tomandl J.(53 min.Vnuk J.), Kryeziu E., Šimek S., Gutwirth L. - Hanetšlegr T,,(53 min. Pranevský E.),Martinec J.

TJ LOKOMOTIVA - SK SPARTAK Příbram 11:1 (2:0)
neděle 12. 6. 2022

V posledním domácím utkání této sezóny jsme se rehabilitovali za minulý zápas v Roudném. Opět se nám povedl začátek a brzy jsme vstřelili branku. Snažili se hrát po stranách a tlačit se do koncovky. To se nám dařilo a vytvářeli jsme si dostatek brankových situací. Vstřelili jsme dvě branky, které zaváněli ofsajdovým postavením.
Do druhé půle jsme šli s respektem, protože i příbramstí zahráli slušný první poločas. To co jsme ale předvedli po změně stran čekal málokdo. Velmi dobře jsme napadali rozehrávku soupeře a vyráželi do rychlých protiútoků, které hosté nestačili zachytávat. V koncovce se nám dařilo a tak je výsledek hodně parádní.

góly + asist.
Gutwirth L. 3+0, Martinec J. 2+1, Vnuk J. 2+0, Tomandl J. 1+2, Šimek S. 1+2, Pranevský E. 1+1, Hanetšlegr T 1+1, Kryeziu E. 0+2, Šnedorfer O. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Mrosko T.,Klepsatel D., Račák M. - Pranevský E., Tomandl J.(55 min.Vnuk J.), Dudy D.(46 min. Kryeziu E.), Šimek S., Gutwirth L. (55 min.Hanetšlegr T,) - Martinec J. (75 min. Martínek O.)

TJ Malše Roudné - TJ LOKOMOTIVA 2:1 (1:1)
neděle 5. 6. 2022

Karty před dnešním utkání byly jasně rozdány. Pokud vyhraje Roudné, tak slaví mistrovský titul a pokud Loko, tak se hodně přiblížíme celkově třetímu místu v divizi dorostu. Až do 25. minuty jsme hráli slušně. Hned ze začátku zápasu jsme dali branku a roudenské přehrávali. Snažili se hrát v pohybu a domácím to dělalo značné problémy. Ve 28.minutě jsme podcenili souboj na vlastní polovině a Jarda Král se z velké dálky trefil k tyči. Nás to zaskočilo a i naše hra se začala dostávat do průměru. Jak my, tak domácí už toho do konce zápasu moc nepředvedli. Důležitost utkání svazovala oběma týmům nohy a slušně zaplněný stadión moc fotbalové krásy neviděl. Na rozdíl od nás dokázalo Roudné ještě jednu branku vstřelit a dobře kouskovali hru až do konce utkání. Získali titul a my gratulujeme!!!

góly + asist.
Tomandl J. 1+0, Martinec J. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O.(46 min.Hanetšlegr T,) Mrosko T.,Klepsatel D., Račák M. - Pranevský E.(58 min.Vnuk J.), Tomandl J.(80 min. Kasper M), Kryeziu E.(76 min. Dudy D.), Šimek S., Gutwirth L. (58 min. Novák F.) - Martinec J.

TJ LOKOMOTIVA - SK Slavia Vejprnice 15:0 (7:0)
neděle 29. 5. 2022

Vejprničtí přijeli v poslepované sestavě a jen tři hráči byli ročníkově starší dorost. Hráli bez střídání a klobouček dolů za to, že utkání nezabalili. Naše kluky chválím za přístup. Často se stává, že hra výrazně lepšího týmu se přizpůsobí soupeři a to se dnes nestalo. I když bylo do poločasu o utkání rozhodnuto, tak jsme se snažili hrát fotbal a byli hladoví po gólech celý zápas.

góly + asist.
Novák F. 3+1, Martinec J. 3+0, Tomandl J. 3+0, Kryeziu E. 2+3, Gutwirth L. 2+0, Pranevský E. 1+0, Šmrha M. 1+0, Šimek S. 0+5, Račák M. 0+1, Kasper M. 0+1, Klepsatel D. 0+1, Vnuk J. 0+1

sestava: Šmrha M. - Pranevský E. (46 min. Šnedorfer O.), Mrosko T. (46 min. Hanetšlegr T.), Machoň P. (46 min. Klepsatel D.) - Račák M., Tomandl J. (46 min.Vnuk J.), Kryeziu E., Šimek S., Gutwirth L. (46 min. Novák F.) - Martinec J.

Union Beroun - TJ LOKOMOTIVA 6:1 (4:1)
neděle 22.5.2022

Dnes jsme nesehráli povedené utkání i když začátek nevypadal špatně. V první minutě jsme dali branku a hned z rozehrávky jsme trestuhodně selhali ve vyložené šanci. Nás to asi ukolébalo a od tohoto okamžiku jsme tahali za kratší konec. Urostlí domácí nás nenechali hrát naši hru. Byli důrazní a velmi dobře zvládali hru na brejky. Snad z každé střely dali gól. Za první poločas si nezasloužíme hrát o přední příčky divizní tabulky.
Ve druhém poločase jsme se i s trojicí nových hráčů zlepšili. Lépe jsme kombinovali, v soubojích se vyrovnali domácím, ale hlavně zlepšili pohyb. Začali jsme se dostávat do slibných příležitostí, bohužel bez gólového efektu. Dvě inkasované branky na konci zápasu připisuji totální ofenzivě a snaze zmírnit zaslouženou porážku.

góly + asist.
Martinec J. 1+0

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Mrosko T., Račák M., Klepsatel D. - Tomandl J.(81 min.Rainke M.), Kryeziu E.(46 min. Dudy D.), Šimek S., Pranevský E.(46 min. Gutwirth L.) - Martinec J., Vnuk J.(46 min. Novák F.)

TJ LOKOMOTIVA - FK Junior Strakonice 6:2 (4:1)
neděle 15. 5. 2022

Od začátku jsme měli velkou převahu a tlačili jsme se do zakončení. Už v šesté minutě jsme po krásných akcích vedli 2:0 a hráli jsme nadále dobře. Do kabin se šlo za stavu 4:1, když se těsně před přestávkou trefili i hosté.
V druhé půli jsme polevili a nemohli se střelecky prosadit. Naše hra postrádala tempo, rychlost a přímočarost. Mnoho balónů jsme rozehrávali alibisticky přes obránce. Tempo a kreativita hry z naší strany značně opadla.

góly + asist.
Martinec J. 2+0, Šimek S 1+1, Vnuk J. 1+1, Tomandl J. 1+1, Dudy D. 1+0, Račák M. 0+3

sestava: Šmrha M. - Pranevský E., Kasper M.(51 min. Martínek O.), Mrosko T., Klepsatel D. - Račák M.(80 min. Dudy D), Kryeziu E., Tomandl J.(58.min. Gutwirth L.), Šimek S. - Vnuk J.( 58 min. Novák F.), Martinec J.


FC Táborsko B - TJ LOKOMOTIVA 4:4 (3:1)
sobota 7. 5. 2022

V minulém utkání jsme MAS porazili vysoko 11:1, ale to byl úplně jiný tým. Z dnešní sestavy nastoupil u nás doma na podzim jen jeden hráč. První poločas byl vyrovnaný a oba týmy se snažiliy hrát ofenzivně. Na jedné i druhé straně si vytvořily tak pět brankových příležitostí. Táborští ale dokázali vstřelit tři branky. My pouze jednu, ale po krásné akci ze strany hřiště. Jestli byli domácí v první půli v něčem lepší než my, tak v rozehrávce od obránců a střílení branek.
Do druhého poločasu jsme neměli co ztratit. Řekli jsme si něco k napadání rozehrávky a začali domácí dohánět ve skóre. Když už jsme srovnali, tak nám soupeř zase utekl o jeden gól. Drama vyvrcholilo pět minut před koncem, kdy jsme srovnali na konečných 4:4. Utkání se pro nás nevyvíjelo moc dobře, ale dnes jsme ukázali morální a fyzickou sílu až do konce.

góly + asist.
Šimek S. 1+1, Novák F. 1+0, Pranevský E. 1+0, Mrosko T. 1+0, Martinec J. 0+1, Vnuk J. 0+1, Gutwirth L. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O.(63 min. Martínek O.), Mrosko T., Klepsatel D., Račák M. - Kryeziu E., Pranevský E.(46 min. Vnuk J.), Gutwirth L., Šimek S. - Novák F.( 81 min. Dudy D.), Martinec J.

TJ LOKOMOTIVA - SK Aritma Praha 5:1 (3:0)
neděle 1. 5. 2022

Dnes k nám na Loko zavítal druhý tým tabulky z Aritmy Praha. My jsme třetí a tak utkání slibovalo kvalitní podívanou. Nám se podařilo hned v úvodu utkání proměnit pokutový kop a tak se nám hrálo o něco lépe. Oba týmy hrály důrazně v soubojích a snažily se hrát fotbal. Šance byly na obou stranách, ale jen my dávali branky. Nás několikrát zachránil po dlouhé době chytající Šáma.
Do druhého poločasu jsme šli s tříbrankovým vedením. Věděli jsme, že na nás hosté vlétnou. A taky vlétli. Snad do patnácté minuty jsme se nedostali přes půlku. Jedna šance hostů střídala druhou. Něco pochytal brankář a hodně toho zapařili střelci Aritmy. A jak to tak bývá, branky jsme opět stříleli my. Výsledek je jednoznačný, ale kdo na utkání byl, tak viděl, že nevyhrál lepší tým. Aritma si takovou prohru nezasloužila a druhý poločas hrála skvěle.

góly + asist.
Šimek S. 2+2, Tomandl J. 1+1, Novák F. 1+0, Martínek O. 1+0, Martinec J. 0+1, Pranevský E. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Kasper M., Mrosko T., Klepsatel D.- Tomandl J. (56 min. Martínek O.), Račák M., Kryeziu E. (56 min. Pranevský E.), Gutwirth L. (46 min. Martinec J.) Šimek S. - Novák F. (56min. Vnuk J.)

TJ Přeštice - TJ LOKOMOTIVA 4:2 (2:2)
neděle 24. 4. 2022

K dalšímu venkovnímu utkání jsme zavítali na krásný stadion do Přeštic. Věděli jsme, že našemu soupeři se na jaře nevídaně daří. Jsou zatím nejlepší tým jara(sedm kol - 18 bodů). Nám vyšel začátek. Prakticky jsme Přeštice nepouštěli ke hře. Velmi dobře jsme drželi míč a vcelku pohodlně jsme ve dvacáté minutě vedli 2:0. První branka z osvobozujícího odkopu domácích ani neměla platit(míč evidentně přešel postraní čáru). S námi to bohužel zamávalo a dosud jednoznačné utkání se začalo vyrovnávat, k čemuž přispěli i rozhodčí. Do kabin se šlo s remízou, ale my cítili trochu pachuť.
Ve druhém poločase jsme nedokázali soupeře více zatlačit a sami inkasovali. Domácí hráli velmi dobře od zadu a vyráželi k rychlým brejkům. Proti tak fyzicky a fotbalově dobrému soupeři nedokážeme, bohužel, držet krok po celé utkání. Obrovská marodka se na nás podepisuje každý zápas. Domácí zvítězili zaslouženě a my se budeme soustředit na nedělní utkání a Aritmou.

góly + asist.
Račák M. 2+0, Vnuk J. 0+1, Pranevský E. 0+1

sestava: Gutwirth L. - Šnedorfer O., Kasper M., Mrosko T., Klepsatel D.- Pranevský E. (59 min. Novák F.), Račák M., Vnuk J. (74 min. Martínek O.), Kryeziu E. (74 min. Rainke M.), Šimek S. - Martinec J.

TJ LOKOMOTIVA - SKP České Budějovice 3:1 (2:0)
neděle 17. 4. 2022

Českobudějovické derby nemá předem jasného vítěze a to platilo i dnes. Nic na tom nezměnilo ani postavení v tabulce( rozdíl sedm míst). Hosté začali o poznání lépe než my. Naši hráči se nemohli dostat do tempa a tak do desáté minuty měli více ze hry hráči SKP. Stejně jako v minulém utkání jsme se začali osmělovat i my a z penalty se ujali vedení. V zápětí jsme přidali druhý gól a do konce první pětačtyřicetiminutovky měli více ze hry.
Druhý poločas se musel líbit nezaujatým divákům. Oba týmy hrály nedůsledně v obranné fázi a proto nabídla druhá půle mnoho šancí na obou stranách. Bohužel střelci měli vychýlenou mušku a tak už dal každý tým jen po jedné brance. Kdyby proměnily týmy aspoň polovinu brankových příležitostí, byl by výsledek tak 8:5.

góly + asist.
Martinec J. 2+0, Vnuk J. 1+1, Tomandl J. 0+1, Kryeziu E. 0+1

sestava: Gutwirth L. - Šnedorfer O.(70 min. Trapl M. - 87 min. Šmrha M.), Račák M., Mrosko T., Klepsatel D.- Tomandl J.(30 min. Pranevský E.), Vnuk J. (70 min. Martínek O.), Kryeziu E., Šimek S. - Novák F., Martinec J.

TJ LOKOMOTIVA - TJ Jiskra Domažlice 5:0 (2:0)
čtvrtek 14. 4. 2022

První, opravdu domácí utkání (3x venku a jednou umělka Hluboká) začalo ve svižném tempu. Hosté hráli dlouhé nakopávané míče přes rychlé pravé křídlo, což jim vycházelo. Ze začátku jsme dělali chyby při zajišťováním naší levé strany a dvakrát šli domažličtí sami na bránu. My se snažili oplácet stejnou taktikou, ale na rozdíl od hostů jsme dokázali do poločasu dvakrát skórovat. Ve druhé půli tempo hry značně opadlo. Hosté po slepené třetí a čtvrté brance (rozmezí dvou minut) rezignovali. Nám stačil jen průměrný výkon k pohodlnému dohrání zápasu, ve kterém jsme vyhráli velkým rozdílem. Vzhledem k rozsáhlé marodce (čtyři hráči na marodce a čtyři hráli se zdravotnímy problémy) si vítězství nad silným soupeřem velmi cením.

góly + asist.
Martinec J. 2+0, Novák F. 1+0, Šnedorfer O. 1+0, VL, Tomandl J. 0+2, Šimek S. 0+1, Vnuk J. 0+1

sestava: Gutwirth L. - Šnedorfer O., Račák M., Mrosko T., Klepsatel D .- Tomandl J., Vnuk J. (61 min. Martínek O.), Kryeziu E., Šimek S. - Novák F., Martinec J.(69 min. Kasper M.)

SK Hořovice - TJ LOKOMOTIVA 1:3 (1:1)
sobota 9. 4. 2022

Do utkání na úplně nové umělce jsme nevstoupili nejlépe. Domácí nás přehrávali jak fotbalově, tak v důrazu. Jen těžko jsme se dostávali k nějaké kloudné akci. I přes to, že hořovičtí rozehrávali do dvacáté minuty sedm rohů, do větší šance jsme je nepustili. Pak jsme se začali osmělovat i my a hra se vyrovnala. Po nepřehledné situaci v malém vápně se nám podařilo vstřelit vedoucí branku. Hrálo se nahoru dolu a domácí kopali po faulu pokutový kop. Ten Guty i ve druhém utkání po sobě chytil. Další náš gól padl ve čtyřicáté minutě po pěkné akci, ale v zápětí ještě stihl soupeř korigovat na jednobrankový rozdíl.
V druhé půli se hnali domácí za vyrovnáním a tak se pro nás otvírala dvířka k rychlým kontrům. Po jednom takovém se srazil Prany mimo vápno s brankářem a odnesl to zlomeným nosem. I brankář domácích musel po tomto nešťastném zákroku střídat a od této chvíle jsme si utkání zkušeně pohlídali. Hořovice jsme do žádné tutové šance nepustili a sami vstřelili pojišťovací gól.

góly + asist.
Martinec J. 2+1, Novák F. 1+0, Šimek S. 0+1, Klepsatel D. 0+1

sestava: Gutwirth L. - Šnedorfer O., Račák M., Mrosko T., Klepsatel D .- Tomandl J., Vnuk J. (57 min. Pranevský E.), Kryeziu E. (88 min. Kasper M.), Šimek S. - Novák F., Martinec J.

SK SENCO Doubravka - TJ LOKOMOTIVA 2:1 (0:0)
neděle 27. 3. 2022

góly + asist.
Pranevský E. 1+0, Martinec J. 0+1

Gutwirth L. - Šnedorfer O., Račák M., Mrosko T., Klepsatel D .- Hanetšlegr T.(72 min. Tomandl J.) Martinec J., Kryeziu E., Šimek S. - Novák F.( 54 min. Pranevský E.) Vnuk J. (57 min.Šmrha M.)

První poločas jsme odehráli jak z partesu. Držení balónu, fotbalovost a vytváření brankových příležitostí. Z velké převahy a mnoha šancí jsme bohužel nebyli schopni dát gól. Domácí ani nevystřelili na naši bránu. Ve druhém poločase jsme zaspali začátek a domácí toho využili a překvapivě skórovali. Od padesáté minuty jsme se honili za vyrovnáním a otevírala se okénka v naší obraně. Hrálo se nahoru dolu, ale nám už scházela lehkost z prvního poločasu a utkání jsme opět prohráli. Stejně jako minulý týden rozhodla špatná koncovka.SK PETŘÍN PLZEŇ B - TJ LOKOMOTIVA 2:1 (1:1)
sobota 19. 3. 2022

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Hned z první šance branka a do desáté minuty další dvě tutovky. Bohužel jsme je trestuhodně zahodili a to asi zápas rozhodlo. Od poloviny prvního poločasu se hra vyrovnala a po naivní chybě jsme inkasovali. Domácí,ač s většinou hráčů ročníku 2005, nás velmi dobře presovali, byli důrazní a žádný míč pro ně nebyl ztracený. To některým našim hráčům vadí, nedokáží se s tím popasovat a předvádí podprůměrný výkon. Jednoho hráče by jsme dokázali vystřídat, ale pokud jsou tři, nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek.

góly + asist.
Šafránek O. 1+0, Martinec J. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Račák M., Mrosko T., Klepsatel D.- Šafránek O.(42 min. Vnuk J.), Kryeziu E.(69 min. Tomandl J.), Šimek S. Pranevský E.(59. min. Gutwirth L.) - Novák F., Martinec J.

TJ LOKOMOTIVA - SK Klatovy 1898 9:0 (4:0)
neděle 13. 3. 2022

K prvnímu utkání jarní sezóny divize k nám na (hlubockou) umělku zavítal desátý tým z Klatov. Od prvních minut jsme soupeře přehrávali, ale museli jsme změnit způsob zakládání útočných akcí. Klatovští velmi dobře bránili naše střední záložníky a tak jsme museli hrát míče za obranu. To nám vycházelo a dost pravidelně jsme navyšovali skóre. I druhý poločas se hrál podle stejných not, jen se zdálo že jsme lépe fyzicky připraveni. Častěji jsme drželi balón a zápas kontrolovali. Dnes velmi dobře fungovala obrana, která nepustila soupeře do žádné vážnější šance.

góly + asist.
Martinec J. 3+2, Vnuk J. 2+1, Novák F. 2+0, Šnedorfer O. 1+0, Tomandl J. 1+0, Kryeziu E. 0+2, Šimek S. 0+2, Račák M. 0+1, Mrosko T. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O.(46 min. Trapl M.) Račák M., Mrosko T., Klepsatel D.(74 min. Martínek O.) - Šafránek O.(62 min. Tomandl J.), Kryeziu E., Šimek S. Pranevský E.(78. min. Dudy D) - Novák F.(46 min. Vnuk J.) Martinec J.

SK Slavia Vejprnice - TJ LOKOMOTIVA 1:8 (1:4)
neděle 31. 10. 2021

Do utkání vstoupili lépe domácí a ohrožovali nás po křídlech. Naši krajní obránci ze začátku zápasu trochu plašili a působili nerozehraně. V sedmé minutě jsme udělali fatální hrubku a soupeř šel ve dvou sám na branku. Šanci s přehledem proměnili a skórovali. Nám ještě chvíli trvalo než jsme se sklidnili a začali se prosazovat. První branka byla upracovaná, ale velmi důležitá. Od této chvíle jsme začali hrát svou hru a zápas probíhal podle našich not. Gólů mohlo padnout více, ale nás brzdila špatná koncovka a soupeře vychytal (náš až třetí) gólman Mróža. Ve druhém poločase chytil penaltu a zneškodnil dvě tutové šance vejprnických. Druhých pětačtyřicet minut jsme si užívali a fotbalem se bavili.

góly + asist.
Vnuk J. 2+2, Martinec J. 3+0, Račák M. 1+0, Šimek S. 1+1, Kryeziu E. 1+1, Trapl M. 0+1, Pranevský E. 0+1, Tomandl J. 0+1

sestava: Mrosko T. - Šnedorfer O.(56 min. Martínek O.), Voneš O., Trapl M., Hanetšlegr T. - Pranevský E. (56 min. Tomandl J.), Šimek S., Kryeziu E., Račák M. - Vnuk J., Martinec J.

TJ LOKOMOTIVA - Český lev - Union Beroun, z.s. 3:1 (1:1)
neděle 24. 10. 2021

góly + asist.
Vnuk J. 1+0, Martinec J. 1+0, Pranevský E. 1+0, Račák M. 0+1, Šimek S. 0+1

sestava: Tomášek P. - Šnedorfer O.(51 min. Voneš O.), Trapl M., Mrosko T., Hanetšlegr T. - Pranevský E. (78 min. Tomandl J.), Šimek S., Kryeziu E., Račák M. - Vnuk J., Martinec J.

V předposledním podzimním kole k nám na Camp Nou zavítal Beroun, se kterým se taháme o třetí místo. Už před utkáním bylo jasné, že to bude zápas plný soubojů a dobrého fotbalu. To jakým způsobem Union hraje (mají šikovné hráče) a jak se chová na hřišti i mimo něj kolují v divizi nelichotivé legendy. Kluky jsem na to samozřejmě připravoval před zápasem a jsem rád, že se naši hráči ovládli a nenechali se zatáhnout do nějakých šarvátek. V prvním poločase bylo utkání vyrovnané. My se snažili hrát více po zemi a soupeř hraje nakopávané míče na vysoké a důrazné hráče. Díky naší defenzivě se ale do žádných vážnějších šancí nedostávali. Vedení jsme se ujali my, po střele z velké dálky a trochu i nepozornosti brankáře. Měli jsme i další příležitosti, ale odskočit se nám nepodařilo. Naopak hostující hráč prošel před přestávkou od lajny přes dva naše obránce a skóre srovnal. Druhých 45 minut jsme se ještě zlepšili. Přidali jsme na pohybu, sbírali druhé míče a diktovali tempo hry. S kvalitou přicházeli i šance a územní převaha. Berounští snad ani nevystřelili za druhý poločas na branku. My naopak přidali krásnou druhou branku (gól roku Jakub Martinec) po centru ze strany a mohli vstřelit i další. Tlak jsme měli chvílemi enormní. Zahrávali jsme mnoho rohů, standartních situací a utkání zkušeně kontrolovali. I když nám schází plno hráčů (osm marodů), byl jsem s utkáním spokojen a výsledek 3:1 je fajn.


FK Junior Strakonice - TJ LOKOMOTIVA 0:3 (0:1)
sobota 16. 10. 2021

góly + asist.
Hanetšlegr T. 2+0, Šimek S. 1+0, Tomandl J. 0+1, Račák M. 0+1, Hron M. 0+1

sestava: Tomášek P. - Šnedorfer O., Trapl M., Martínek O.(62 min Mrosko T.), Hron M., -Tomandl J., Šimek S., Kryeziu E., Račák M., - Vnuk J.(62 min.Pranevský E.), Hanetšlegr T.

V úvodu utkání si každý tým vytvořil jednu gólovku a do desáté minuty byl zápas herně vyrovnaný. Nic nenasvědčovalo, že hrají Strakonice o udržení v soutěži. I když naše hra postrádala přesnost a větší nasazení, tak jsme si do poločasu vytvářeli jednu gólovku za druhou. Bohužel se nám podařilo vstřelit jen jeden náhodňák, když domácímu brankáři proskákal centr až do branky. Co jsme ale předváděli druhých 45 minut, z toho museli diváky bolet oči. Totálně jsme se přizpůsobili hře domácích a začal boj, kdo bude hrát horší fotbal. Jednou měli navrch domácí, pak zase my. Protrápili jsme se až do samotného závěru, kdy Hany vstřelil dvě branky. Naše hra přesně odpovídala nasazení a chuti na pátečním předzápasovém tréninku.

TJ LOKOMOTIVA - FC Táborsko B 11:1 (4:0)
neděle 10. 10. 2021

góly + asist.
Martinec J. 4+1, Račák M. 3+2, Pranevský E. 2+2, Tomandl J. 1+0, Novák F. 1+1, Šimek S. 0+3, Kasper M. 0+1, Mrosko T. 0+1

sestava: Tomášek P. - Hanetšlegr T. (71 min. Machoň P.), Trapl M., Mrosko T., Kasper M. (46 min. Tomandl J., - Pranevský E., Šimek S., Kryeziu E., Račák M., - Martinec J., Novák F.

Začátek utkání nám moc nevyšel. Ve druhé minutě jsme mohli prohrávat dva nula a zápas mohl vypadat jinak. Nám se v úvodu utkání nedařila kombinace, v soubojích nás Táborsko přehrávalo a když už jsme si vypracovali brankovou příležitost, tak jsme ji neproměnili. Ve dvacáté minutě jsme odstartovli brankostroj a nepolevili jsme až do konce utkání. Předváděli jsme pěkné akce a pravidelně navyšovali skóre. Hosté s přibývajícím časem úplně rezignovali a na hřišti jsme si dělali, co jsme chtěli. Branek mohlo padnout i více, ale to by jsme museli v zakončení zachovat chladnou hlavu a nebo lépe nahrát. Třeba Erik dával finální přihrávku nejméně na pět branek, bohužel bez využití. Jsem rád, že to dnes lepilo klukům(Stanciu, Rajče a Prany), kterým se jak herně tak bodově v posledních zápasech moc nevedlo. Čekaji nás poslední tři kola a snad se nám uzdraví někteří hráči. Počet dvanácti hráčů v kabině před zápasem je tak do haly.

SK Aritma Praha - TJ LOKOMOTIVA 6:3 (4:0)
sobota 2. 10. 2021

góly + asist.
Trapl M. 2+1, Račák M. 1+0, Pranevský E. 0+1, Šimek S. 0+1

sestava: Šmrha M.(79 min. Kes D.) - Hanetšlegr T.(60 min. Pranevský E.), Trapl M., Mrosko T., Martínek O.(90 min. Tomáš O.) - Tomandl J.(46 min. Hron M.), Dudy D.(46 min. Machoň P.), Šimek S., Račák M., Martinec J. - Vnuk J.

Na Aritmu jsme cestovali se zdecimovaným týmem. Už v pátek na tréninku bylo jasné, že s námi nepojede šest hráčů (Kryeziu, Novák, Šnedorfer, Klepsatel, Šafránek a Kaspy). To je obrovský zásah do sestavy (pět hrává v základu) a my si s tím nedokázali poradit. Začátek zápasu jsme nezačali špatně a do desáté minuty bylo utkání na super připravené umělce (kvalita jak v Borovanech, horko, všude kameny a sklo, naši hráči v lisokolíkách) vyrovnané. Bohužel pak jsme vytvářeli jednu fatální chybu za druhou a utkání zavánělo debaklem. Domácí do poločasu (a to nehráli dobře) prakticky rozhodli o osudu utkání. Nám míč odskakoval, nebyli jsme schopni si nahrát, v soubojích jsme propadali a tři ze čtyř obránců nechali fotbalovost a nasazení v šatně. Šest našich hráčů z jedenácti bylo tragických. Do druhé půle jsme prostřídali, změnili rozestavení a mysleli na to, jak utkání ještě zdramatizovat. Bohužel hned z rozehrávky jsme inkasovali popáté a šli na nás mrákoty. Od této chvíle jakoby z nás něco spadlo a začali jsme domácím zatápět. Máca, vytažený na hrot začal vyhrávat souboje a nastartoval svou chutí celý tým. Vytvářeli jsme si gólovku za góvkou, ale na zvrat už bylo pozdě. A aby toho nebylo málo, po nešetrném zákroku nám zranili Šámu, který dostal ránu do žeber a nemohl dýchat. Utkání musel dochytat Punpído, kterého jsme měli naštěstí na soupisce. V úplném závěru jsme dostali šestý hřebíček do rakve a domů si odvážíme pěkný příděl. Poděkovat musím klukům, kteří s námi jeli na výlet a buď dlouho nehráli (rok s námi nehrál Hroňas a Machy) a nebo nebili úplně fit (Prany), kteří v druhém poločase nezklamali.

TJ LOKOMOTIVA - TJ Malše Roudné 1:1 (1:0)
úterý 28. 9. 2021

gól: Šimek S.

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Trapl M., Mrosko T., Martínek O. - Tomandl J.(65 min. Šafránek O.), Kryeziu E., Šimek S., Račák M. - Vnuk J.(52 min. Hanetšlegr T.) Martinec J.

Ve státní svátek se hrálo na Lokádě derby prvního se třetím týmem tabulky divize st. dorostu. Dnes jsme nastoupili poprvé v novém rozestavení 4, 4, 1, 1. Byla to reakce na dobré výkony Roudného a taky jsme chtěli překvapit lídra tabulky. Utkání jsme začali ve slušném tempu a v páté minutě zastavili hosté pronikajícího Vnoučka jen za cenu faulu. Penaltu Sam proměnil a to nám vlilo trochu šťávy do žil. Utkání se hrálo tvrdě, ale fair play. Obě mužstva jsou jak fotbalově, tak fyzicky na slušné úrovni a proto tutových šancí bylo jak šafránu. Do poločasu to byl spíše boj o každý metr hřiště. Do druhé půle nastoupili hosté lépe než my a po levé straně utekl střídající hráč a pohodlně skóroval. Nás to přibrzdilo a hosté mohli utkání zvrátit na svou stranu. Do šedesáté minuty rozehrávali ještě standardku za chycenou malou domů, kterou promarnili. Poslední dvacetiminutka patřila zase nám. Byli jsme živější a hosty nepouštěli do hry. Tlačili jsme se do šestnáctky, bohužel bez gólového efektu. Jak trefně zhodnotil Jan Vlažný (Wenzl) koncovku utkání "ROUDNÉ ŠLAPALO ZELÍ". Branku se nám vstřelit nepodařilo a tak utkání skončilo spravedlivou remízou. Ještě přidám jeden komentář hlavního rozhodčího po konci utkaní(pískal bývalý prvoligový rozhodčí Pavel Rejžek) "TO UTKÁNÍ MĚ BAVILO". To samozřejmě poteší a nutno napsat, že k dobré úrovni zápasu přispěly oba týmy.

TJ LOKOMOTIVA - TJ Přeštice 4:2(1:0)
neděle 26. 9. 2021

góly + asist.
VL, Kryeziu E. 2+0, Novák F. 1+0, Šimek S. 0+3, Vnuk J. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Trapl M., Mrosko T., Kasper M.(59 min. Martínek O.) - Tomandl J.(77 min. Hanetšlegr T.), Kryeziu E., Šimek S., Račák M. - Novák F. (63 min. , Vnuk J.), Martinec J.

V devátém utkání této sezóny na sebe narazily týmy z popředí tabulky a bylo se na co dívat. Od prvních minut se hrálo ve vysokém tempu, které vydrželo až do konce utkání. Začali jsme aktivněji a měli balón na svých popačkách. Do desáté minuty jsme si vypracovali dvě brankové příležitosti, ale vedení se bohužel neujali. Poté převzali iniciativu hosté a po prapodivném zákroku(který viděl asi jen rozhodčí) kopali pokutový kop, který skvělým zákrokem zneškodnil Šáma. A jak to tak bývá, udeřili jsme před přestávkou my po pěkné akci. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivněji a hosty donutili k vlastní brance. Utkání se hrálo nahoru dolu, ale větší šance ke skórování jsme si vypracovali my a také potřetí udeřili. Už to vypadalo, že zápas v pohodě dohrajeme, ale dvě individuální chyby v samé koncovce utkání nabídly drama až do konce. V poslední minutě jsme pojistili vítězství a po velmi dobrém výkonu zvítězili.

SKP České Budějovice - TJ LOKOMOTIVA 2:4 (1:0)
sobota 18. 9. 2021

góly + asist.
Novák F. 1+1, Martinec J.1+0, Šimek S. 1+0, Tomandl J. 1+0, Račák M. 0+1, Šafránek O. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D.(53 min. Martínek O.) - Martinec J., Kryeziu E.(75 min. Hanetšlegr T.), Šimek S., Račák M. - Novák F. (75 min. Tomandl J), Vnuk J.(46 min. Šafránek O.)

Dnešní Budějovické derby pro nás začalo tragicky. Neuplynuli ani dvě minuty a prohrávali jsme jedna nula. O chvilku později mohlo být ještě hůř, když domácí orazítkovali břevno. Pak jsme se konečně začali osmělovat my a dostávali se do gólovek. Na dorovnání výsledku jsme si jich do poločasu vypracovali dostatek, ale vše bylo upracované a bez důrazu. Chyběla nám kvalita a sebevědomí při přechodu jeden na jednoho a v zakončení. Ve druhé půli jsme ještě přidali a byli odměněni brankou, na kterou nám nahrál soupeř. Bohužel, opět se ukázala naše slabina, když nás domácí ihned po vyrovnání trestali za nedůraz a nekoncetrovanost v obraně. Skvěle toho využil nejlepší hráč hostů Tomáš Gondek, který nám frnknul po křídle a naservíroval míč před branku. To nebylo dobré, protože SKP zdržovalo hru od samého začátku zápasu. My ještě zvýšili aktivitu a pohyb, což dělalo soupeři značné potíže. Domácí hráči sotva pletli nohama a nevěděli kudy kam. To byla voda na náš mlýn. Podnikali jsme jeden útok za druhým a utkání zaslouženě otočili.

TJ LOKOMOTIVA - SK Hořovice 3:0 (2:0)
neděle 12. 9. 2021

góly + asist.
VL., Novák F. 1+0, Račák M. 1+0, Šimek S. 0+1, Vnuk J. 0+1, Kryeziu E 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D.(66 min. Martínek O.) - Kryeziu E.(75 min. Hanetšlegr T.), Šimek S., Tomandl J., Šafránek O. (25 min. Račák M.) - Novák F., Vnuk J.(66 min. Tomandl J.)

Dnes jsme sehráli velmi těžké utkání. Oba týmy jsou v popředí tabulky(třetí a páté místo). Hořovičtí avizovali před zápasem problémy se sestavou, ale na hřišti jsem nic nepozoroval. Naopak v základní sestavě měli o tři hráče dorazového ročníku 2003(Loko tři a Hořovice šest) více než my. Nám se povedl úvod utkání. Po pěkné akci jsme donutili hosty k vlastní brance na přední tyči. Fotbalově bylo utkání vyrovnané, jen odražěné míče měli častěji hosté na svých kopačkách. Oba týmy se snažily hrát hodně ofenzivně a utkání se muselo líbit. Do přestávky jsme zaslouženě přidali ještě jednu pěknou branku. Ve druhém poločase se obrázek hry nezměnil. Hrálo se nahoru dolu. Oba týmy se dostávaly před branku soupeře a větraly obrany. Po naší třetí brance jsme si konec zápasu zkušeně pohlídali a dovedli utkání do vítězného konce.

TJ Jiskra Domažlice - TJ LOKOMOTIVA 2:2 (2:2)
sobota 4. 9. 2021

Do utkání jsme nevstoupili dobře. Než jsme se rozkoukali na krásném stadiónu, tak už ve čtyřicáté vteřině svítilo na ukazateli 1:0. Domácí vypadali velmi dobře. Nás to trochu vykolejilo a na hřišti jsme se hledali. S přibývajícím časem jsme se uklidnili a srovnali hru i skóre. Do konce poločasu jsme byli častěji na balónu a vyrovnaný stav byl spravedlivý. Ve druhé půli jsme tahali jak fotbalově tak i fyzicky za kratší konec. Domažlice nás začaly přehrávat po křídlech a vytvořily si dost příležitostí ke vstřelení branky. My hráli na brejky, které domažličtí přerušovali za pomoci faulů na hranici vápna. Bohužel z přímáků jsme ani neohrozili branku. Nejvetší šanci druhého poločasu měl ale Filip Uzlina (Novas), který netrefil míč na malém vápně. Vzhledem k absencím bereme bod všemi deseti a snad se do příštího zápasu dáme trochu do kupy.

góly + asist.
Novák F. 1+0, Šafránek O. 1+0, Šimek S. 0+1, Šnedorfer O. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D. - Kryeziu E., Šimek S., Tomandl J., Šafránek O. (73 min. Kasper M.) - Novák F., Vnuk J.

TJ LOKOMOTIVA - SK SENCO Doubravka 3:0 (1:0)
neděle 29. 8. 2021

góly + asist.
Novák F. 1+0, Šimek S. 2+0, Vnuk J. 0+1, Tomášek P. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D. - Kryeziu E.(68 min. Kasper M.) Šimek S., Račák M., Tomášek P.(61 min. Tomandl J.) - Novák F., Vnuk J.(58 min. Šafránek Ota)

První poločas se hrál v naší režii. Byli jsme častěji na balónu a zaměstnávali obranu soupeře. Hráli jsme jak si představujeme. Kombinovali jsme a moc nepůjčovali míč soupeři. Po pěkné akci jsme dali vedoucí branku a do poločasu kontrolovali hru. Z kraje druhé půle jsme přežili několik velmi dobrých šancí hostů. Měli jsme štěstí a dobře zachytal Šáma. Jak se ale říká: nedáš dostaneš. Odskočili jsme na rozdíl dvou branek a zase se ve hře zlepšili. Za dalších pár minut jsme proměnili penaltu a dohráli utkání do vítězného konce. Konečně jsme odehráli utkání s nulou.

TJ LOKOMOTIVA - Sportovní škola Plzeň 3:2(2:0)
středa 25. 8. 2021

Až ve čtvrtém utkání jsme nemuseli dotahovat náskok soupeře a naopak my vedli ve dvacáté minutě 2:0. To bylo dobré pro naši psychiku. Proti hodně důraznému a běhavému soupeři se nám dařilo držet míč a podnikat rychlé výpady do vápna hostů. Naše hra nepostrádala fotbalovou kvalitu, jen branek jsme mohli přidat vice. Zlepšení jsem viděl i v důrazu a nasazení. V žádném případě se ale nehrálo jen na jednu branku. I hosté přispěli k dobrému fotbalu svou kvalitou, jen oproti nám hráli jen po vápno. Ve druhém poločase se obrázek hry trochu změnil. Plzeňští neměli co ztratit, začali více napadat a hra se vyrovnala. Hráli vabank a tak se otvíralo více dvířek v jejich obraně. Jen díky obětavosti jejich obránců(vytáhli snat pět gólovek) jsme neodskočili na větší rozdíl ve skóre.
Každý tým dal po jedné brance a i na druhý poločas se dalo koukat. V poslední minutě utkání přidali ještě jeden gól hosté. Víc už nestihli a tak zůstali tři body na Lokádě. Opět naši hru ovlivňuje absence. Měli jsme jen dva hráče na střídání. Bohužel v neděli to bude stejné a nebo horší.

góly + asist.
Novák F. 2+0, Pranevský E. 1+0, Šimek S. 0+1, Martinec J. 0+1, Kryeziu E. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O.( 68 min. Tomandl J.), Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D. -Kryeziu E., Šimek S., Račák M., Pranevský E.(49 min. Vnuk J.) - Novák F., Martinec J.

SK PETŘÍN PLZEŇ B - TJ LOKOMOTIVA 6:1(1:1)
sobota 21. 8. 2021

Třetí utkání v řadě a stejný začátek. Opět brzká branka v naší síti. Do patnácté minuty šli plzeňští snad třikrát sami na Šámu, který skvělými zákroky živil naději na slušný výsledek. Nás to nakoplo a začali jsme i my ohrožovat branku soupeře. Do konce poločasu jsme začali diktovat tempo hry a vypracovali si několik slibných příležitostí. Bohužel proměnit se nám podařilo jen jednu. O přestávce si říkáme jak hrát, ale na hřišti to neplatilo. Od první minuty druhé půle nás domácí zatlačili a my nevěděli kudy kam. Nemohli jsme se dostat trvaleji na soupeřovu polovinu a zákonitě přišel trest. Penalta a asi rozhodnutí celého mače. Naše hra se rozpadla a některé výkony našich hráčů nedosahovaly ani úrovně okresu. Bez zaujetí a pohybu se proti tak dobrému týmu na lepší výsledek hrát nedá. Pokud budeme jezdit ve třináti lidech na zápasy a budou někteří rádoby hráči přistupovat k fotbalu jak přistupují, tak se naše hra nezlepší. Absence na trénincích z důvodu dovolené, brigády, zranění a také lenivost a neochota pracovat pro tým, to jsou příčiny neúspěchu a naší špatné hry v posledních zápasech.

gól + asist.
Novák F. 1+0, Račák M. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D. - Šafránek O.( 65 min. Martínek O.), Tomandl J., Kryeziu E. (74 min. Dudy D.), Šimek S., Račák M. - Novák F. (46 min. Vnuk J.)

SK Klatovy 1898 - TJ LOKOMOTIVA 2:4(1:0)
sobota 14. 8. 2021

Druhé utkání venku pro nás začalo katostrofálně. Po jednoduché ztrátě na kraji hřiště jsme už v první minutě faulovali a centr do vápna skončil bez dotyku hráčů až v naší brance. Tato souhra chyb nás na několik minut přibrzdila. Nemohli jsme se dostat do tempa a i když jsme byli do poločasu aktivnějším a lepším týmem, ke skórování si naši hráči připravili jen jednu tutovku. Hráli jsme po vápno a nemohli se přes urostlé hráče domácích dostat do koncovky. Když k tomu ještě přičteme opět dlouhodobé zranění Hanyho, do kabin se neodcházelo lehce. Na lavici jsme měli jen dva hráče(oba obránce), ale nucené střídání nám paradoxně pomohlo. Po pauze se naše hra zlepšila. Začali jsme se dostávat do šestnáctky a po jednom z průniků rozhodčí písknul k udivení všech penaltu, kterou jsme proměnili a začalo se od znova. Bohužel jen chvilku. Po rozehrání jsme ihned inkasovali a prohrávali opět o gól. Od tohoto okamžiku se naše hra zvedla(domácím asi trochu došla šťáva) a po krásných brankách jsme dovedli utkání do vítězného konce. Příští týden zajíždíme k třetímu venkovnímu utkání v řadě a jednomu z favoritů soutěže na Petřín, tak doufám, že se sejdeme ve větším počtu.

góly + asist.
Tomandl J. 2+0, Martinec J. 1+1, Šimek S. 1+1, Kryeziu E. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D. - Hanetšlegr T. (46 min. Tomandl J.), Kryeziu E., Šimek S., Račák M. - Novák F. (70 min. Kasper M.), Martinec J.

SK SPARTAK Příbram - TJ LOKOMOTIVA 2:2(1:1)
středa 11. 8. 2021

K prvnímu diviznímu utkání nové sezóny jsme jeli do krásného fotbalového areálu v Příbrami. Od prvních minut se hrál fyzicky velmi náročný fotbal z obou stran. Domácí nás důrazně napadali už při rozehrávce na naší polovině. S tím jsme si dokázali poradit, ale s dlouhými nakopávanými míči jsme měli nemalé problémy. Naše hra se už od začátku nepřibližovala ideálu. Lehkost z přípravných utkání byla ta tam. Záloha neměla na nic čas, útok se trápil v koncovce. Vyložených šancí jsme si vypracovali minimálně osm. Bohužel i sami před brankářem jsme zakončovali zbrkle a nepřesně, což nás stálo vítězství. Po běžecké stránce bylo utkání v pořádku a na fotbalové pohodě musíme ještě zapracovat.

góly + asist.
Martinec J. 1+0, Vnuk J. 1+0, Pranevský E. 0+1, Kryeziu E. 0+1

sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O.(25 min. Tomandl J.), Trapl M., Mrosko T., Klepsatel D.81 min. Kasper M.) - Pranevský E.(46 min. Hanetšlegr T.), Kryeziu E., Šimek s., Račák M. - Vnuk J.(67 min. Novák F.), Martinec J.

Příprava na sezónu 2021 - 2022

sobota 7.8. Loko - Loučovice muži 6:1(3:1)
góly: Račák M. 4x, Hanetšlegr T., Martinec J.
asist: Vnuk J. 2x, Kryeziu E. 2x, Šimek S., Hanetšlegr T.
sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Mrosko T., Trapl M., Klepsatel D. - Račák M., Kryeziu E., Šimek S., Šafránek O. - Vnuk J., Martinec J.
stř: Tomandl J., Hanetšlegr T., Pranevský E., Dudy D.

pátek 6.8. Loko - Kovářov muži 6:3 (3:1)
góly: Martinec J. 2x, Vnuk J.,Šimek S., Kryeziu E., Hanetšlegr T.
asist: Vnuk J., Martinec J., Račák M., Novák F., Šafránek O.
sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Mrosko T., Trapl M., Klepsatel D. - Račák M., Kryeziu E., Šimek S., Šafránek O. - Vnuk J., Martinec J.
stř: Kasper M., Tomandl J., Hanetšlegr T., Pranevský E., Novák F.


sobota 31.7. Třeboň - Loko 2:15 (0:6)
góly: Skupník P. 4x, Novák F. 2x, Dudy D. 2x, Tomandl J. 2x, Kryeziu E., Hanetšlegr T., Šafránek O., Martinec J., Renke M.
asist: Šafránek O. 4x, Novák F. 3x, Skupník P. 2x, Kryeziu E. 2x, Martinec J. 2x, Dudy D., Šnedorfer O.
sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Klepsatel d., Kasper M., Tomandl J. - Hanetšlegr t., Kryeziu E., Martinec J., Šafránek O. - Novák F., Skupník P.
stř: Renke M., Machoň P., Dudy D.

čtvrtek 29.7. SKP - Loko 3:4 (2:3)
góly: Martimec J. 2x, Vnuk J., Račák M.
asist: Vnuk J., Kryeziu E., Šimek S.
sestava: Šmrha M. - Šnedorfer O., Kasper M., Trapl M., Klepsatel D. - Hanetšlegr T., Kryeziu E., Šimek S., Račák M. - Vnuk J., Martinec J.
stř: Novák F., Skupník P., Dudy D., Kes D.


sobota 24.7. MAS Táborsko - Loko 1:1 (0:1)
gól: Šimek S.
sestava: Šmrha M. - Kasper M., Mrosko T, Trapl M, Klepsatel D. - Račák M., Kryeziu E., Šimek S., Hanetšlegr T. - Martinec J., Novák F.
stř: Šnedorfer O., Dudy D., Tomandl J., Skupník P.

SEZONA 2020-2021 (ročník 2002 a mladší)


trenéři: Vaněk Petr, Wenzl Jan

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU U19A


Neděle 20. 9. 2020 10:00 TJ LOKOMOTIVA - TJ Jiskra Domažlice
Neděle 27. 9. 2020 10:00 SKP České Budějovice - TJ LOKOMOTIVA
Neděle 4. 10. 2020 10:00 TJ LOKOMOTIVA - TJ Přeštice
Sobota 10. 10. 2020 12:45 SK Aritma Praha - TJ LOKOMOTIVA
Neděle 18. 10. 2020 10:00 TJ LOKOMOTIVA - FC Táborsko B
Sobota 24. 10. 2020 10:00 FK Junior Strakonice - TJ LOKOMOTIVA
Neděle 1. 11. 2020 10:00 TJ LOKOMOTIVA - TJ TATRAN SEDLČANY
Neděle 8. 11. 2020 10:00 SK Slavia Vejprnice - TJ LOKOMOTIVA
Neděle 15. 11. 2020 10:00 TJ LOKOMOTIVA - TJ Malše Roudné
Sobota 21. 11. 2020 10:00 SK SPARTAK Příbram - TJ LOKOMOTIVA
Neděle 29. 11. 2020 10:00 TJ LOKOMOTIVA - SK Hořovice


Soupiska 2020/2021

ročník 2002
Wenzl Martin, Pavel Vojtěch, Tomášek Jaroslav, Bláha Lukáš, Skříšovský Jakub, Banachevič Jiří

ročník 2003
Martinec Jakub, Voneš Ondřej, Tomášek Pavel, Králík Jakub, Martínek Ondřej, Anderle Vojtěch, Šmalcl David, Šnedorfer Ondřej

STŘELCI
4 Martinec J., 2 Wenzl M., Šnedorfer O., Novák F. 1 Tomášek J., Šimek S., Hanetšleger T.

sobota 12.9.2020 - 10:00 hod.
Sportovní škola Plzeň - LOKO 0:6 (0:3)Kapitán: Tomášek P.
gól: Novák F. 2x, Wenzl M., Hanetšleger T., Martinec J., Šnedorfer O.

sestava: v brance Šmrha Matěj, Wenzl Martin, Tomášek Jaroslav, Hanetšleger Tomáš (85.min. Banachevič Jiří), Pavel Vojtěch (71.min. Šnedorfer Ondřej), Voneš Ondřej, Martínek Ondřej, Tomášek Pavel, Martinec Jakub (85.min. Skříšovský Jakub), Novák Filip (65.min. Bláha Lukáš), Šmalcl David

hodnocení utkání:
Po celé utkání jsme byli jasně lepším týmem a prakticky se hrálo pouze na jednu branku. Vytvořili jsme si hodně brankových příležitostí, ale proměňovat šance nám zatím moc nejde, tak jich tam padlo alespoň šest. Kaňkou utkání je velmi nesmyslný a zbytečný faul soupeře na Vojtu, který bude bohužel delší dobu mimo hru. Přejeme brzké uzdravení.


neděle 6.9.2020 - 10:00 hod.
LOKO - SK SENCO Doubravka 5:2 (1:2)Kapitán: Tomášek P.
gól: Martinec J. 2x, Šimek S., Tomášek J., Šnedorfer O.

sestava: v brance Šmrha Matěj, Wenzl Martin, Tomášek Jaroslav, Zítek Lukáš (71.min. Šnedorfer Ondřej),Pavel Vojtěch, Voneš Ondřej, Martínek Ondřej (81.min. Banachevič Jiří), Tomášek Pavel, Šimek Samuel (71.min. Bláha Lukáš), Martinec Jakub (85.min. Skříšovský Jakub), Šmalcl David

hodnocení utkání:
Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, měli jsme herní převahu, vytvářeli si šance, ale naše proměňování šancí je opravdu velmi špatné. Soupeř nás hned z první jeho šance potrestal a do poločasu strhl vedení na svou stranu.
V druhé půli jsme naší střeleckou nemohoucnost prolomili a po hezkých kombinacích vstřelili 4 branky.

sobota 29.8.2020 - 10:00 hod.
SK Petřín Plzeň B - LOKO 4:2 (0:1) Kapitán: Tomášek P.
gól: Martinec J., Wenzl M.

sestava: v brance Tomášek Pavel, Wenzl Martin Tomášek Jaroslav, Zítek Lukáš (46.min. Novák Filip), Pavel Vojtěch (80.min. Šnedorfer Ondřej), Voneš Ondřej (86.min. Skříšovský Jakub), Martínek Ondřej, Šimek Samuel (61.min. Bláha Lukáš), Martinec Jakub, Pranevský Eliáš (80.min. Banachevič Jiří), Šmalcl David

hodnocení utkání:
Po velmi nepovedeném utkání v Klatovech jsme vstoupili do utkání podstatně lépe. Hrál se svižný fotbal s obou stran, kdy jsme si my i soupeř vytvořil nějaké brankové příležitosti bez využití na obou stranách. Povedli se nám některé kombinace, ale to nejdůležitější moc ne a to finální přihrávka do gólového efektu. Povedla se alespoň jedna a Kuba jí chladnokrevně proměnil - 0:1. Takto skončil i první poločas. Do druhého poločasu jsme nastoupili bez koncentrace a nechali si dát 2 branky v rozmezí třech minut a skóre otočit. Nijak nás to nerozhodilo a vyrovnání přišlo záhy Martinem. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou bez brankových příležitostí. Utkání rozhodly dva momenty. První je naše velká chyba -ztráta balonu ve středu hřiště znamenala branku na 3:2 pro soupeře. A druhý byl ten, kdy jsme všechny síly vložili do vyrovnání a po krásné kolmici vyslali Vojtu do samostatného úniku na brankáře soupeře.. Zde zaúřadovalo domácí prostředí a sudí nepochopitelně zvedl praporek. Musíme zvednout hlavu a v prvním domácím utkání konečně bodovat..

sobota 22.8.2002 - 10:00 hod.
SK Klatovy 1898, z.s. - LOKO 2:0 (0:0)Kapitán: Tomášek P.
gól: --

sestava: v brance Tomášek Pavel, Wenzl Martin, Tomášek Jaroslav, Pranevský Eliáš (81.min. Bláha Lukáš), Pavel Vojtěch (46.min. Kryeziu Erik), Voneš Ondřej, Martínek Ondřej, Šimek Samuel (81.min. Šnedorfer Ondřej), Martinec Jakub, Novák Filip (75.min. Skříšovský Jakub), Šmalcl
návštěvníků stránky
celkem380 624
tento týden592
dnes21