Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

LOKOMOTIVA České Budějovice - oddíl kopané:fotbalový oddíl

LOKOMOTIVA České Budějovice - oddíl kopané

stránky českobudějovického fotbalového oddílu, založeného roku 1923

Pokud budete mít zájem o zveřejnění Vašich informací či další dotazy zasílejte nám je na e-mailovou adresu: lokocebu@seznam.cz

Jak jsme si vedli během podzimu

- muži A - I. A třída - 12. místo
- muži B - III. třída - 1. místo
- starší dorost - krajský přebor - 8. místo
- mladší dorost - krajský přebor - 3. místo
- starší žáci - krajský přebor - 5. místo
-
mladší žáci A - krajský přebor - 8. místo
- mladší žáci B - okresní přebor - 9. místo
- v soutěžích přípravek se oficiální tabulky nevedou


Posledních pět podzimních mistrovských utkání

so 11.11. - st. dorost - Strakonice - LOKO 3:1
so 11.11. - ml. dorost - Strakonice - LOKO 1:1 PK 4:5
so 11.11. - muži A -
Větřní - LOKO 3:2
pá 17.11. - st. dorost - LOKO - Lomnice 1:2
pá 17.11. - ml. dorost -
LOKO - Lomnice 4:1


Naše výsledky v týdnu 30.10. - 5.11.2017

út 31.10. - ml. přípravka B - LOKO - Slavia ČB 7:3
st 1.11. - st. přípravka B - SKP ČB "B" - LOKO 5:6
so 4.11. - st. žáci - Roudné -
LOKO 2:5 Macák L. 2x, Šmalcl D., Škoda P., Holomel M.
so 4.11. - ml. žáci A - Roudné - LOKO 1:2
so 4.11. - muži A - Bavorovice -
LOKO 2:0
so 4.11. - st. dorost - Trh. Sviny - LOKO 1:0
so 4.11. - ml. dorost - Trh. Sviny -
LOKO 3:1
so 4.11. - muži B - LOKO - Žabovřesky 4:3


Naše výsledky v týdnu 23.10. - 29.10.2017

út 24.10. - st. přípravka B - LOKO - Dynamo ČB "B" 3:3
čt 26.10. - ml. žáci B - LOKO - Borovany 5:1
čt 26.10. - ml. přípravka B - Dynamo U8 -
LOKO 4:6
so 28.10. - muži A - LOKO - Týn n/Vlt. 2:3
so 28.10. - st. žáci -
LOKO - Blatná 6:0 Macák L. 3x, Holomel M., Pranevský E., Kryeziu E.
so 28.10. - ml. žáci A - LOKO - Blatná 4:1
so 28.10. - muži B - Dívčice -
LOKO 0:4


Naše výsledky v týdnu 16.10. - 22.10.2017

po 16.10. - st. přípravka B - D. Voda - LOKO 0:6
út 17.10. - ml. přípravka B - LOKO - Roudné 5:1
čt 19.10. - ml. žáci B - K. Újezd -
LOKO 2:1
so 21.10. - st. žáci - Milevsko - LOKO 3:4 Šmalcl D. 2x, Pranevský E., Holomel M.
so 21.10. - ml. žáci A - Milevsko -
LOKO 8:1
so 21.10. - st. dorost - SKP ČB - LOKO 1:0
so 21.10. - ml. dorost - SKP ČB -
LOKO 3:0
so 21.10. - muži A - Vacov - LOKO 1:3
ne 22.10. - st. přípravka A - Prachatice - LOKO
13:7
ne 22.10. - ml. přípravka A - Prachatice - LOKO 8:12
ne 22.10. - st. přípravka A - SKP ČB - LOKO
12:5
ne 22.10. - ml. přípravka A - SKP ČB - LOKO 11:2
ne 22.10. - muži B -
LOKO - Týn n/Vlt. "B" 6:1

návštěvníků stránky
celkem231 530
tento týden70
dnes70