Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

LOKOMOTIVA České Budějovice - oddíl kopané:fotbalový oddíl

LOKOMOTIVA České Budějovice - oddíl kopané

stránky českobudějovického fotbalového oddílu, založeného roku 1923

Pokud budete mít zájem o zveřejnění Vašich informací či další dotazy zasílejte nám je na e-mailovou adresu: lokocebu@seznam.cz

Lokotka má ligového rozhodčího

Člen našeho oddílu a bývalý hráč Jirka Pečenka ml. se dostal na listinu ligových rozhodčích. Listina ZDE


Konečná umístění našich týmů v sezoně 2016-17

- muži A - I. A třída - 8. místo
- muži B - III. třída - 2. místo
- starší dorost - krajský přebor - 3. místo
- mladší dorost - krajský přebor - 2. místo
- starší žáci - krajský přebor - 6. místo
- mladší žáci A - krajský přebor - 2. místo
- mladší žáci B - okresní přebor - 4. místo
- v soutěžích přípravek se tabulky oficiálně nevedou


Poslední čtyři jarní mistrovské zápasy

so 17.6. - muži A - LOKO - Čt. Dvory 7:2 Ayeb 2x, Květoun 2x, Kocar, Choutka, Roden
ne 18.6. - st. dorost - LOKO - Prachatice 7:5 Ježek 3x, Růžička 2x, Bláha, Leština
ne 18.6. - ml. dorost - LOKO - Prachatice 3:1 Djurov 2x, Janů
ne 18.6. - muži B - LOKO - Mokré 2:1 Choutka 2x

Se sezonou 2016-17 jsme se rozloučili čtyřmi domácími výhrami.


Naše výsledky v týdnu 5.6. - 11.6.2017

út 6.6. - ml. přípravka B - LOKO - Zliv 7:0 Stolička J. 2x, Faktor V. 2x, Skopík T., Hupka D., Dvořák T.
st 7.6. - st. žáci - Hradiště - LOKO 1:8 Vaněk P. 3x, Španinger M. 2x, Martinec J., Wenzl M., Holomel M.
st 7.6. - ml. žáci A - Hradiště - LOKO 1:14 Kryeziu E. 6x, Pranevský E. 2x, Kostohryz M. 2x, Macák L. 2x, Šimek S., Dudy D.
čt 8.6. - ml. žáci B - LOKO - H. Stropnice 0:8
pá 9.6. - st. přípravka B - Slavia ČB - LOKO 3:4 Tomáš O. 3x, Strnad J.
so 10.6. - st. žáci - LOKO - Vimperk 4:1 Macák L., Šmalcl D., Martinec J., Kollerová S.
so 10.6. - ml. žáci A - LOKO - Vimperk 6:4 Macák L. 5x, Pranevský E.
so 10.6. - st. dorost - Třeboň/D. Voda - LOKO 1:1 PK 5:3 Ježek
so 10.6. - ml. dorost - Třeboň/D. Voda LOKO 1:12 Djurov 3x, Švarc 2x, Havrda, Daňhel, Dudy, Chrástka, Pícha, Wenzl, Janů
so 10.6. - muži A - Nová Včelnice - LOKO 3:1 Jánošík
so 10.6. - muži B - Koloděje n/Luž. - LOKO 1:1 Plocek
ne 11.6. - st. přípravka A - Sokol J. Hradec - LOKO 9:6
ne 11.6. - ml. přípravka A - Sokol J. Hradec - LOKO 11:9
ne 11.6. - st. přípravka A - Třeboň - LOKO 18:3
ne 11.6. - ml. přípravka A - Třeboň - LOKO 9:13


Starší dorost nás skvěle reprezentoval na mezinárodním turnaji v Bregenzu (3. a 4. 6. 2017), kde obsadil krásné 3. místo. Více na http://www.bodenseepokal.com/ a v sekci dorost turnaje.


Naše výsledky v týdnu 29.5. - 4.6.2017

po 29.5. - ml. přípravka B - Roudné - LOKO 8:2 Gutwirthová N., Klestil J.
út 30.5. - st. přípravka B - LOKO - K. Újezd 15:3 Tomáš O. 8x, Strnad J. 2x, Černík Z. 2x, Hoch Š., Růžička Š., Vévoda J.
st 31.5. - st. dorost - LOKO - Č. Krumlov 7:2 Ježek 4x, Navrátil, Višvader, Kokeš
st 31.5. - ml. dorost - LOKO - Č. Krumlov 6:0 Švarc, Havrda, Dudy, Vaněk, Leština, Tomášek
so 3.6. - st. žáci - Prachatice - LOKO 2:1 Španinger M.
so 3.6. - ml. žáci A - Prachatice - LOKO 3:0
so 3.6. - muži A - LOKO - Veselí n/Luž. 0:0
so 3.6. - ml. žáci B - Nové Hrady - LOKO 8:3 Navrátil J. 3x
ne 4.6. - muži B - LOKO - Pištín 1:1 Weinreb

návštěvníků stránky
celkem222 539
tento týden300
dnes6