Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

LOKOMOTIVA České Budějovice - fotbal:fotbalový oddíl

LOKOMOTIVA České Budějovice - fotbal

oficiální stránky českobudějovického fotbalového oddílu, založeného roku 1923.
Zde najdete aktuální zprávy z našeho oddílu.

Pokud budete mít zájem o zveřejnění Vašich informací či další dotazy zasílejte nám je na e-mailovou adresu : lokocebu@seznam.cz

Vítáme Vás na našich webových stránkách


mladší přípravka - ročník 2003
výborně si vedou naši nejmladší fotbalisté na dlouhodobém turnaji na SKP Č. Budějovice - výsledky po základní části :
1. LOKO ČB - 39:13 - 25 bodů
2 SKP A - 24:3 - 24 bodů
3. Břilice - 23:6 - 18 bodů


V těchto dnech se podařilo ve spolupráci s českobudějovickou charitou podepsat sponzorkou smlouvu s firmou CB-GRAD Transport s.r.o. za nemalého přispění firmy Adámková reality. Všem jmenovaným i touto formou děkujeme za spolupráci.

Z víkendového programu :

Hlubocká zimní liga - muži A : LOKO - Čtyři Dvory 2:3 ..... jó holt na šance se nehraje, pořád je to je a jen o gólech, branky : 2 x Mikšátko

STAVEBNA NEJEDLÝ Junior Cupu - starší dorost : Čtyři Dvory - Loko ČB 3:2 branky: 2 x Rossmann, hned po zápase odjeli dorostenci na Lipno na soustředění


mladší žáci:
se o víkendu zúčastnili turnaje v Sezimově Ústí a skončili na 3. místě, když v průběhu turnaje nedostali ani jednu branku !!!!!
Bohužel ale v bezbrankovém semifinále s pozdějším vítězem - mužstvem Načeradce prohráli na penalty.
nejlepším brankařem turnaje byl vyhášen náš Martin Čurda


Hlubocká zimní liga : Dynamo dor - LOKO 1:1 (0:1), branka : Hostek, soupeř vyrovnával 10 min. před koncem

dorosty:
Oba dorosty museli v prvním přípravném utkání v sestavě hodně improvizovat, přesto starší dokázali zvítězit na umělé trávě v Písku s místním béčkem hrajícím stejnou soutěž 2:1 (0:0), když dokázali otočit v závěru nepříznivý stav brankami Fošuma. Mladší na svého dobře hrajícího soupeře nestačili a podlehli vysoko 2:7 (2:4). Branky vstřelili Novák a Neumann.


Druhý ročník dorosteneckého turnaje STAVEBNA NEJEDLÝ Junior Cupu začne 30. ledna za účasti Sl. Č. Krumlov, SK Č.Dvorů, SK Slavie ČB, SKP ČB U 16, Malše Roudné a Lokomotivy ČB
naši dorostenci turnaj zahajují dne 30.1.2010 - 09:00 - Č.Dvory - Loko ČB


Hlubocká zimní liga : Jankov - LOKO 1:0, branka 5 před koncem po zbytečném rohu
Hlubocká zimní liga : LOKO - Hrdějovice 0:1 (0:0) , výkon však .....

Upřesnění využívání přetlakové haly Dynama od 13.1.2010 :
- středa 19,00 - 20,30 hod mladší a starší žáci
- čtvrtek 19,00 - 20,30 hod mladší a starší dorost
- pátek 19,00 - 20,30 hod muži A + B

Jako první (pokud nepočítáme mládežnické halové turnaje) se představí naši muži a to a na Hlubocké zimní lize v neděli 10.1.2010 od 10.30 hod proti mužstvu Hrdějovic

Bohužel právě v těchto dnech končí sladké nicnedělání a všechna naše mužstva zahajují zimní přípravu na jarní část fotbalové sezóny



Všem hráčům, příznivcům, sponzorům přejeme klidné prožití vánočních svátků a bohatého ježíška


v pondělí 21.12.2009 vyšel v českobudějovických listech velký rohovor z naší "bývalou" hráčkou (dnes Sparta Praha) Petrou Tauberovou.
jó holt když někdo hraje za Spartu je hned mediální hvězdou.
PS : dobrá zpráva nakonec - zatím není nafoukaná a i autogramy prý rozdá

Přetiskujeme z webu : www.jihoceskyfotbal.cz, kde hodnotili svůj podzim starší žáci SK Strakonice a mimo jiné i uvedli :
„V tomto ročníku nás zatím nejvíce zaujala českobudějovická Lokomotiva, která předváděla kvalitní kombinační fotbal. Spolu s Hradcem řadím Lokotku mezi největší favority soutěže.“

Mikulášský halový turnaj AVIVA CUP 2009

Jeden z nejlépe obsazených halových fotbalových turnajů se v sobotu 5.12. uskutečnil v suchovrbenské sportovní hale, kam se sjela krajská elita v kategorii mladších žáků. Pořadatelem byla TJ Lokomotiva Č. Budějovice a generálním partnerem turnaje Aviva - životní pojišťovna.

Deset mužstev bylo rozděleno do dvou skupin a poté byla sehrána utkání o konečné umístění. Vítězem turnaje se stalo českobudějovické Dynamo, které v bezbrankovém finále prokázalo s Táborem v penaltovém rozstřelu pevnější nervy. V souboji o bronz bylo k vidění budějovické derby. Slavia vyrovnala s SKP na 1:1 v poslední vteřině utkání a i zde přišly na řadu pokutové kopy, ve kterých byl úspěšnější celek SKP.

Nejlepším střelcem se stal Jindřich Mužík (SKP ČB), hráčem Michal Mácha (Tábor) a brankářem Matěj Luksch (Dynamo).



mladší dorost :

na základě nařízení krajského hygienika jsou veškeré tréninky v tělocvičně ZŠ Pohůrecká zrušeny, t.j. odpadají pondělní tréninky do odvolání

Program mistrovských utkání od 9.11.2009:

So 14.11., 10,00 - st. dorost - Milevsko - LOKO 0:1 (0:1)
So 14.11., 12,15 - ml. dorost - Milevsko - LOKO 5:3 (5:1)
Ne 15.11., 10.00 - st. žáci - LOKO - Milevsko 1:0
Ne 15.11., 11:45 - ml. žáci - LOKO - Milevsko 1:5
Ne 15.11., 13:30 - muži A - Branice - LOKO - UMT Milevsko 2:0



Úřední zpráva OFS Č. Budějovice
Dle rozhodnutí STK ze dne 4.11.2009 se ruší předehrávka 14. kola OP mužů a III.třídy sk.A a B mužů, které se měla hrát 7 a 8.11.2009. Utkání budou sehrána v jarním soutěžním termínu.

V právě vycházejícím magazínu Jihočeský fotbal č.29 je mimo jiné na titulní straně náš mladší žák Ondra Novotný

Program mistrovských utkání od 2.11.2009:

Út 3.11., 16:00 - st. přípravka B - LOKO - Kamenný Újezd
So 7.11., 10:15 - muži A - LOKO - Olešník 0:2 (0:0)
Ne 8.11., 09,30 - st. dorost - LOKO - Sezimovo Ústí B 4:0
Ne 8.11., 11,45- ml. dorost - LOKO - Sezimovo Ústí B 3:0
Ne 8.11., 10.00 - st. žáci - Blatná - LOKO 0:0
Ne 8.11., 11:45 - ml. žáci - Blatná - LOKO
Ne 8.11., 14:00 - muži B - LOKO - Sedlec - nehráno odloženo na jaro



Tento víkend patří zvláštní poděkování trenérům všech mužstev a jejich hráčům za vzájemnou výpomoc, neboť zejména muže postihla katastrofální absence hráčů, na což museli svými sestavami reagovat všichni zainteresovaní


Z disciplinární komise KFS :
Tomíček Jan - Loko ČB - ZCN - 1 T do 05.11.2009

Z disciplinární komise OFS Č. Budějovice :
Zajíček Ondřej - Loko ČB B - ZCN - 1 T do 03.11.2009
Kamiš Pavel - Loko ČB B - ZCN - 4 T do 10.11.2009 + 2 týdny jaro 2010

Program mistrovských utkání od 26.10.2009:

St 28.10., 10:00 - st. dorost - Tábor - LOKO 5:1 (0:0) Djurov
St 28.10., 12:15 - ml. dorost - Tábor - LOKO 1:4 (0:2)Novák, Djurov, Květoun, Prouza
St 28.10., 14:30 - muži B - Nové Hrady - LOKO 8:1 + 2x
Pá 30.10., 16:00 - ml. přípravka B - Lišov - LOKO 1:9
Pá 30.10., 16:30 - st. přípravka B - LOKO - Kamen. Újezd - ZMĚNA Út. 3.11. od 16,00
So 31.10., 10:15 - muži A - LOKO - Novosedly 0:0
So 31.10., 10:00 - st. dorost - Borek- LOKO 0:3 Djurov, Tauber T., Březina
So 31.10., 12:15 - ml. dorost - Borek - LOKO 2:1 branka Květoun
Ne 1.11., 09.30 - st. žáci - Č. Krumlov - LOKO 1:1 (1:1) branka: Hoangthevu
Ne 1.11., 11:15 - ml. žáci - Č. Krumlov - LOKO 6:0 (2:0)
Ne 1.11., 14:00 - muži B - LOKO - Římov 1:1 branka Kocmich


Program mistrovských utkání od 19.10.2009:

ÚT20.10., 16:00 - ml. přípravka B - LOKO - Mokré 6:0
Pá 23.10., 16:30 - st. přípravka B -Čtyři Dvory - LOKO
So 24.10., 10:00 - st. dorost - LOKO - Týn 5:0 (0:0) Djurov 2, Fošum, Březina, Baloun
So 24.10., 12:15 - ml. dorost - LOKO - Týn 2:2 (1:1) Prouza 2
So 24.10., 14:30 - muži A - Zliv - LOKO 3:0 (2:0)
So 24.10., 14:30 - muži B - Hluboká - LOKO 3:1 (1:1) branka Kocmich
Ne 25.10., 10:00 - st. žáci - LOKO - SKP 1:1(1:0) Mišák
Ne 25.10., 11:45 - ml. žáci - LOKO - SKP 0:2 (0:2)
So 24.10., 13,00 - st. přípravka A - LOKO - Tábor 0:1 a Dynamo 0:5
So 24.10., 13,00 - ml. přípravka A - LOKO - Tábor 1:3 a Dynamo 0:7

POZOR!!
Tréninky mladších přípravek (roč.2000 a mladší) na hřišti odpadají. Od 16.11. jsou tréninky v hale a to vždy v pondělí a ve čtvrtek od 15.30 do 17.00 hodin!!


Víkendový program zápasů na našem hřišti zanechal značné šrámy. Proto do odvolání platí ZÁKAZ VSTUPU NA TRAVNATÉ (hlavní) HŘIŠTĚ. (přípravky tréninky pouze omezeně)

Program mistrovských utkání od 12.10.2009:

Pa 16.10., 16:00 - st. přípravka B - LOKO - Zliv - nehráno
Pá 16.10., 16:00 - ml. přípravka B - Borovany - LOKO - nehráno
So 17.10., 10:00 - st. žáci - J. Hradec - LOKO 0:0
So 17.10., 11:45 - ml. žáci- J. Hradec - LOKO 2:0
So 10.10., 10:15 - muži A - LOKO - Lišov 3:1 branky 2 Mikšátko (obě z 11), Hostek
So 17.10., 15:00 - muži B - Srubec - LOKO 3:1 (1:1)
So 17.10., 13,00 - st. přípravka A - LOKO Milevsko 1:2 a Břilice 1:0
So 17.10., 13,00 - ml. přípravka A - LOKO - Milevsko 2:2 a Břilice 11:0
Ne 18.10., 10:00 - st. dorost- LOKO - Břilice 2:2
Ne 18.10., 12:15 - ml. dorost - LOKO - Břilice 5:1



Ve čtvrtek po prohlídce hřiště byla povolena hodina tréninku na trávě pro každé mužstvo. V pátek se ještě uvidí.

Vzhledem k panující nepřízni počasí a víkendovému zatížení hřiště je od 13.10.2009 do odvolání ZÁKAZ VSTUPU NA TRAVNATÉ (hlavní) HŘIŠTĚ.

Jistě všichni opět rádi zavítáte na oblíbený černý (částečně travnatý) povrch.


naši nejmladší se zúčastnili minulý týden velkemho fotbalového turnaje ve Větrovech a vedli si více než zdatně. V konkurenci 12 mužstev (mj. Slávie Praha, Sparta Krč, Sedlčany..) obsadili nakonec pěkné 3. místo za Juniorem Praha, a Aritmou Praha.
Nejlepším střelcem turnaje byl náš Filip Hajný.

V Magazínu jihočeský fotbal č. 25, který právě vyšel, je v rubrice NADĚJE článek o naší hráčce PetřeTauberové, která v současné době hostuje ve Spartě Praha.

Program mistrovských utkání od 5.10.2009:

Út 6.10., 16:30 - ml. přípravka B - LOKO - Borovany
Čt 8.10., 16:30 - st. přípravka B - Dobrá Voda - LOKO 1:4
So 10.10., 10:00 - st. dorost - Slávia - LOKO 0:0
So 10.10., 12:15 - ml. dorost - Slávia - LOKO 5:0
So 10.10., 16:00 - muži A - Soběslav - LOKO 1:2 (1:2) branky : Rossmann, Liška
Ne 11.10., 10:00 - st. žáci - LOKO - Tábor B 3:1 (1:0) branky, Německý 2, Sudek
Ne 11.10., 11:45 - ml. žáci - LOKO - Tábor B 1:0 , branka Bláha
Ne 11.10., 15:00 - muži B - LOKO - Lišov B 1:0 (1:0) , branka: Kocmich
Ne 11.10.., 10,00 - st. přípravka A - Tábor (Tábor, Sez. Ústí)
Ne 11.10.., 10:30 - ml. přípravka A - Tábor (Tábor, Sez. Ústí)


Program mistrovských utkání od 29.9.2009:

Pá 2.10., 16:00 - st. přípravka B - LOKO - Trhové Sviny 1:3
So 3.10., 10,30 - muži B - Dolní Bukovsko - LOKO 8:1 (1:0)
So 3.10., 10:15 - muži A - LOKO - Dříteň 5:2 (4:0) branky: Rossmann 2, Hostek, Sahan, Mikšátko (11)
Ne 4.10., 10:00 - st. žáci - Slávia - LOKO 0:3 branky, Houška 2, Sudek
Ne 4.10., 11.45 - ml. žáci - Slávia - LOKO 3:0
Ne 4.10., 10:00 - st. dorost - LOKO - Čtyři Dvory 0:2
Ne 4.10., 12,15 - ml. dorost - LOKO - Čtyři Dvory 3:2 , branky : Nechuta, Novák, Květoun
Ne 4.10., 09,30 - st. přípravka A - Milevsko (Milevsko 0:1 a Břilice 1:2)
Ne 4.10., 10:30 - ml. přípravka A - Milevsko (Milevsko 2:0 a Břilice 6:0)


Vložené kolo KP žáků

Po 28.9., 10:00 - st. žáci - LOKO - Vimperk 1:0 branka : Německý
Po 28.9., 11:45 - ml. žáci - LOKO - Vimperk 5:1 branky : O. Novotný 2, Jelínek 2, Černický


Jedna perlička ze zasedání STK KFS Jč kraje
v utkámí KP mladších žáků LOKO - Strakonice rozhodčí zjistil, že dva hráči Strakonic hrají na neplatné registrační průkazy (hostování skončilo k 30.6.2009). STK provedla šetření s tímto výsledkem :
celkem bylo kontumováno 7 utkání v KP a I.A. mladších žáků a k potrestání bylo mimo oddílu předáno celkem 17 osob, t.j. vedoucí, rozhodčí, kapitáni. mezi nimi i otec jednoho z hráčů, který vykonával funkci vedoucího mužstva



Program mistrovských utkání od 21.9.2009:

Pá 25.9., 16:30 - ml. přípravka B - Nemanice - LOKO
Pá 25.9., 16:00 - st. přípravka B - SKP - LOKO
So 26.9., 16:30 - muži A - Veselí - LOKO 2:0 (2:0)
So 26.9., 10:00 - st. dorost - J. Hradec - LOKO 1:5 (1:3) branky Rossmann 2, Kneys 2, Baloun
So 26.9., 12:15 - ml. dorost - J. Hradec - LOKO 3:2 branky : T. Tauber, P. Tauber
Ne 27.9., 10:00 - st. žáci - LOKO - Roudné 2:0 branky Německý, Havel
Ne 27.9., 11:45 - ml. žáci - LOKO - Roudné 4:0 , branky: Mareš 2, Bláha, Jelínek
Ne 27.9., 10,00 - st. přípravka A - v Prachticích s Kaplicí 1:2 a Č. Dvory 4:4
Ne 13.9., 11:00 - ml. přípravka A - v Prachticích s Kaplicí 2:1 a Č. Dvory 7:0
Ne 27.9., 15,00 - muži B - LOKO - Hrdějovice B 0:2


Muži se konečně dočkali

LOKO - Jiskra Chlum u Třeboně 4:2 (2:0)
branky: 7´ Rossmann, 35´ (pen), 64´, 85´ Mikšátko, - 78´ vlastní (Kamiš P), 91´ Novák


Program mistrovských utkání od 14.9.2009:

Út 15.9., 16:30 - ml. přípravka B - LOKO - Rudolfov 8:6
Pá 18.9., 16:00 - stl. přípravka B - LOKO- Hluboká 2:2
So 19.9., 10:15 - muži A - LOKO - Chlum u Třeboně 4:2
Ne 20.9., 10:00 - st. žáci - Lomnice - LOKO 1:10 :Sudek 5, Tauber M., Hoang, Houška, Doležal, Německý,11:
Ne 20.9., 11:45 - ml. žáci -Lomnice- LOKO 3:0
Ne 20.9., 10:00 - st. dorost - LOKO - Bechyně 3:1, Rossmann, T. Tauber, Samec
Ne 20.9., 12:15 - ml. dorost - LOKO - Bechyně 9:0, po prvním poločase ukončeno pro malý počet hráčů hostí, T. Tauber 4, P. Tauber, Novotný, Novák, Prouza, Květoun
Ne 20.9., 16,30 - muži B - Týn B - LOKO B 3:1 , branka Kocmich

Petra Tauberové se ve svém prvním zápase za Spartu Praha podílela na vítězství 3:1 nad Plzní na místě středního záložníka
Jen tak dálk Peťo


z uplynulého týdnu:

Pá 11.9., 16:30 - st. přípravka B - Roudné - LOKO 3:1
Pá 11.9., 16:30 - ml. přípravka B - Hluboká - LOKO 3:6
So 12.9., 17:00 - muži A - Hrdějovice - LOKO 4:0
So 12.9., 10:00 - st. žáci - LOKO - Strakonice 1908 3:0, Sudek 3
So 12.9., 11:45 - ml. žáci - LOKO - Strakonice 1908 0:7
So Ne 13.9., 14:45 - st. dorost - Písek B - LOKO 2:1
Ne 13.9., 17:00 - ml. dorost - Písek B- LOKO 1:3, Tauber Tomáš 3
So Ne 13.9., 09,30 - st. přípravka A - LOKO - Č. Krumlov 1:1, SKP 4:2
Ne 13.9., 10:30 - ml. přípravka A - LOKO - Č. Krumlov 2:1, SKP 1:3
Ne 13.9., 15,00 - muži B - LOKO - Mokré 5:1 Mathe 2, Kocmich, Pischek, Dohnal


Starší žáci ve čtvrtek odehráli v Sezimově Ústí jednu ze skupin NIKE PREMIER CUPU a skončili druzí. Nejdříve podlehli Slovanu J. Hradec 0:1, porazili divizní FK Tábor 2:0 a remizovali se Spartakem S. Ústí 0:0. Do dalšího kola postoupil pouze vítěz Slovan J. Hradec. Ze skupiny, která se hrála v Klatovech postoupilo ligové Dynamo Č. Budějovice.


Opakované důrazné upozornění !!!

Důrazný zákaz kopání na přenosné branky směrem na oplocení nohejbalové hřiště !!!!
V létě byl celý plot vyspraven a proto v případě, že bude jakýkoliv zástupce mužstva přistižen při kopání směrem na oplocení, jeho mužstvo bude mít zákaz vstupu na trávu do doby kompletní opravy plotu ve vlastní režii.
Toto nařízení se týká bez vyjímky všech mužstev !!!!!


Petra Tauberová ve Spartě Praha

Naše staší žákyně a reprezentantka ČR U 15 v těchto dnech odešla na roční hostování do Sparty Praha
Všichni příznivci klubu, vedení, trenéři a dnes i bývalí spoluhráči Ti držíme v novém angažmá palce a přejeme mnoho úspěchů.
PS : my slávističtí příznici samozřejmě také, ale Peťo proč zrovna ta Sparta


Program mistrovských utkání na tento týden:

Út 1.9., 16:30 - ml. přípravka B - LOKO - Čtyři Dvory 4:2
ČT 3.9., 16:30 - st. přípravka B - Týn n/Vlt - LOKO B 0:9
So 5.9.., 10,30 - muži B - Horní Stropnice - LOKO 2:0
So 5.9., 10:15 - muži A - LOKO - Dačice 0:3
Ne 6.9., 9:30 - st. žáci - Hradiště - LOKO 1:6
Ne 6.9., 11:15 - ml. žáci - Hradiště - LOKO 4:2
Ne 6.9., 10:00 - st. dorost - LOKO - Malše Roudné 1:5
Ne 6.9., 12:15 - ml. dorost - LOKO - Malše Roudné


Víkendové výsledky

ml. přípravka B - SKP - LOKO 2:4
muži A - Čtyři Dvory - LOKO 3:1 branka : Zýka
st. dorost - Rudolfov - LOKO 7:1 , branka Samec
ml. dorost - Rudolfov - LOKO 5:3 , branky: Prouza 2, Neumann
LOKO - Spartak Sezimovo Ústí 3:1 branky: Hoangthevu 2, Německý
ml. žáci - LOKO - Spartak Sezimovo Ústí 2:2 branky : O. Novotný, Leština
muži B - LOKO - Malše Roudné B 0:4

z disciplinární komise KFS :
Djurov-zastavená činnost na 4 týdny nepodmíněně (za vyloučení v utkání MD s Milevskem)

Petra Tauberová opět v reprezentaci

Naše starší žákyně Petra Tauberová je od středy do soboty na další reprezentační akci žákyň U 15. Tentokrát se vydala s reprezentací do Polska, kde se utkají ve dvojutkání se reperezentací Polska U 17.

Její výkony jsou však středem pozornosti řady ligových ženských týmů a proto ji patrně již v lokoťáckém dresu v mistrovském zápase neuvidíme. V těchto dnech se právě finalizují jednání o jejím odchodu do Sparty Praha.

I nadále budeme její výsledky sledovat a přejeme mnoho sportovních úspěchů v novém dresu a děkujeme za její dosavadní působení na LOKO.


z rozhodnutí STK OFS ČB :
STK rozhodla utkání OP starší přípravka 1. kolo SK Dynamo ČB B - Loko ČB B kontumovat 3 : 0 ve prospěch oddílu Loko ČB B. STK ukládá oddílu SK Dynamo ČB pokutu ve výši 100,- Kč – RMS čl.18.p) – nastoupení 5 hráčů ze soupisky A družstva
my jen dodáváme, že to nebylo z našeho podnětu

Vložené kolo KP dorostu :

LOKO - Milevsko st. dorost 4:0
LOKO - Milevsko ml. dorost 2:4
, ČK Djurov


Důrazné upozornění !!!

Důrazný zákaz kopání na přenosné branky směrem na oplocení nohejbalové hřiště !!!!
V létě byl celý plot vyspraven a dnes, t.j. úterý je na řadě míst již opět porušen. V případě, že bude jakýkoliv zástupce mužstva přistižen při kopání směrem na oplocení, jeho mužstvo bude mít zákaz vstupu na trávu do doby kompletní opravy oplotu ve vlastní režii.
Toto nařízení se týká bez vyjímky všech mužstev !!!!!



Náš fotbalový oddíl se přihlásil i do akce FORTUNA - grantový projekt a byl vybrán k realizaci v letošním roce.
V praxi nám byla přidělena částka ve výši 40.000,- Kč na zakoupení nového závlahového systému, který je již ve zkušebním provozu. Současně bude proveden i nátěr oplocení našeho hřiště a to jak správcem, tak i případnou brgádnickou výpomocí. Pokud by někdo chtěl pomoci či se nudil poslední prázdninový týden stačí zazvonit na správce. Předem děkujeme.

Program mistrovských utkání na tento týden:

St 26.8., 15:00 - st. dorost - LOKO - FC ZVVZ Milevsko
St 26.8., 17:15 - ml. dorost - LOKO - FC ZVVZ Milevsko
Pá 28.8., 16:00 - st. přípravka B - LOKO - Slávia ČB
Pá 28.8., 16:00 - ml. přípravka B - SKP - LOKO
So 29.8., 10:15 - muži A - Čtyři Dvory - LOKO
So 29.8., 10:00 - st. dorost - Rudolfov - LOKO
So 29.8., 12:15 - ml. dorost - Rudolfov - LOKO
So 29.8., 10:00 - st. žáci - LOKO - Spartak Sezimovo Ústí
So 29.8., 11:45 - ml. žáci - LOKO - Spartak Sezimovo Ústí
Ne 30.8., 15,00 - muži B - LOKO - Malše Roudné B

Víkendové výsledky

ml. přípravka B - LOKO - SK Jankov 27:0
st. přípravka B - SK Dynamo ČB B - LOKO 13:2
muži A - LOKO - Sokol Branice 1:1 0:0) branky: 92. Sahan - 56. Vodňanský
muži B - SK Sedlec - Loko 3:2, branky Loko Mathe, Kocmich
st. dorost - LOKO - FK Vodňany 2:0, branky Djurov, Rossmann
ml. dorost - LOKO - FK Vodňany 5:0, branky : T. Tauber 2, Kneys, Nechuta a Robenhaupt
st. žáci - FC ZVVZ Milevsko - LOKO 2:0
ml. žáci - FC ZVVZ Milevsko - LOKO 3:2

Jedna svazová novinka
VV ČMFS schválil úpravu disciplinárního řádu, kterou v podstatě vymizely podmíněné tresty, t.j. že po červené kartě vždy následuje trest - stop alespoň na jeden zápas. Tedy nikoliv podmínka např. za 2 x ŽK
..... takže mluvkové, zakopávači míčů, radilové, simulanti .... - bacha na to

Program mistrovských utkání na tento týden:

Út 18.8., 16:30 - ml. přípravka B - LOKO - SK Jankov
Čt 20.8., 18:00 - st. přípravka B - SK Dynamo ČB B - LOKO
So 22.8., 10:15 - muži A - LOKO - Sokol Branice
So 22.8., 10:15 - muži B - SK Sedlec - Loko
Ne 23.8., 10:00 - st. dorost - LOKO - FK Vodňany
Ne 23.8., 12:15 - ml. dorost - LOKO - FK Vodňany
Ne 23.8., 13:30 - st. žáci - FC ZVVZ Milevsko - LOKO
Ne 23.8., 15:15 - ml. žáci - FC ZVVZ Milevsko - LOKO

Víkendové výsledky

muži A - Sokol Sezimovo Ústí - LOKO 2:0 (2:0)
st. dorost - Soběslav - LOKO 2:2 (1:0) Rossmann 2
ml. dorost - Soběslav - LOKO 2:0 (0:0)
muži B - LOKO - Nemanice 4:3 (2:2) Mathe 3 (1 z pen.), Kocmich


s reprezentací ČR U 15 dívek se se vrátila z Bavorska naše hráčka Petra Tauberová. Nakonec se tam reprezentace utkala 2 x s výběrem Německa s výsledky: prohra 4:1 a remíza 1:1.
Potěšitelné je, že Petra nastoupila v obou zápasech ve středu zálohy a odehrála je vždy bez střídání. Klobouk dolů


Těžko uvěřitelné
Dobrá Voda - LOKO 9:1 (6:0) - raději bez komentáře

dle nejnovějšího zápisu STK KFS si nikdo z našich hráčů ani funkcionářů nepřenáší do nového soutěžního ročníku žádný trest

muži A - příprava
Chelčice - LOKO 2:5 (2:2)
branky : Šácha (pen), Trobl - Mikšátko 2, Bobek, Koller, Vojta

starší dorost - turnaj v Borovanech
Loko ČB - SK Rudolfov 2:5 (2:3)

starší dorost - turnaj v Borovanech
postoupill do finále proti Rudolfovu, které se ale pro nepřízeň počasí nehrálo. Bude se dohrávat ve středu od 17,30 v Borovanech.
výsledky :
Loko ČB - FK Slavoj Č. Krumlov - ml. dorost 3:0 (2:0)
branky: 11´ Baloun , 18´, 27´ Rossmann.
Loko ČB - SK Slavia Č. Budějovice 3:2 (2:1)
branky: 7´, 48´ Fošum , 21´ Rossmann.

ach ta koncovka .....
muži - turnaj v Chlumu u Třeboně - 1.8.2009 - 4. místo
výsledky :
LOKO - Soběslav 1:2 (1:2), branka Bobek
LOKO - Kunžak 0:0 (pen. 4:5)

mladší dorost
ve svém prvním přípravném utkání prohrál s kombinovaným týmem J. Hradce 0:3

POHÁR ČMFS
LOKO ČB - FK Slavoj Český Krumlov 2:4 (1:3)
branky : Koller, Milota - Boháč 2, Peťule, vlastní


Nominace do reprezentačního výběru ČR - dívek U 15
Naše starší žačka Petra Tauberová byla opět nominována do reprezantačního družstva dívek U 15, tentokrát na turnaj do Bavorska, který by se měl hrát i v Alianz areně v Mnichově ve dnech 2.-7.8.2009.
Od nás všech samozřejmě velká gratulace


Výsledky našich starších žáků na CBC : - konečné 3. místo

úterý :

Aars IK (SW) - LOKO ČB (CZ) 0:0
LOKO ČB (CZ) - Bielsk Podlaski (PL) 0:0

středa :
LOKO ČB - SKP ČB 2:0, branky Samek a Sudek
LOKO ČB - MAS S. Ústí 1:0, branka Tauber Matyáš

čtvrtek:
LOKO ČB - KS POGOM Lapy (PL) 2:0, branky Sudek, Tauber Tomáš
LOKO ČB - UKS Roma 03 Elk (PL) 0:1

Upozornění pro všechny příznivce a hráče :
Konečně dochází postupně k uzavření celého areálu, tak aby z něj nebyla spojovací komunikace. V praxi tak dojde k uzavření všech dosud používaných vchodů, t.j. u hodin, v prostřed hřiště, za halou a vzadu hřiště (ul. K. Hory).
Přes den zůstane otevřen vchod vrátky z ul. Třebízského a vraty z ul. K. Tomana (z vrbenského náměstí), na noc by mělo být vše uzavřeno.


Trénink mladších žáků je od 15.7. do 5.8. pouze každou středu od 16:30 na Loko (více informací u trenéra ml. žáků p. Vladimíra Dvořáka) - mob. 776 278 475

od 21.7.2009 hrají naši starší žáci na turnaji Czech Budweis cup 2009

hřiště na LOKO je uzavřeno do 3.8.2009, jsou nově vyspravena spálená místa a je i oseto

Jakešovi bylo prodlouženo hostování do Bavorovic na celý soutěžní ročník, t.j. do 30.6.2010

Zahájení přípravy :

muži A : pátek 10.7.2009 od 18,00 se srazem na LOKO
starší dorost : pátek 17.7.2009 v 17:00 na Loko
mladší dorost : pondělí 27.7.2009 v 16:30 na Loko
mladší žáci (ročník 97, 98) : středa 15.7.2009 od 16,30 se srazem na LOKO, případnou neúčast domluvte s trenérem panem Vladimírem Dvořákem, tel. 776 278 475


Poděkování :

Všem, kteří se podíleli na zastravnění našeho hřiště patří velké poděkování.
Ostatní, kterým to tentokrát nevyšlo, snad nebudou remcat, že se to udělalo špatně a ještě se mělo udělat to a to ..... snad i Vy někdy přiložíte ruku k dílu


proběhl okresní losovací aktiv a sekretář hlásí :
muži B :
začínají 16.8. doma s Nemanicemi, do Sedlece, doma Roudné, do H. Stropnice .....

st. přípravka B : 22.8. na Dynamo, doma Slávie, do Týna, do Roudného ....


Z losovacího aktivu vyplynulo mimo jiné :

muži A :
začínají na Sokole SU, doma Branice, na Čtyráku, doma Dačice .... a dále ve skupině i nově Chlum, Zliv

dorosty - trenéři - Zabilka SD, Tauber P. MD : začínají v Soběslavi, doma Vodňany a Milevsko, na Rudolfově ... a dále nově i Sezimák B, Týn, Roudné, Borek, Břilice

žáci - trenéři - Tauber J. SŽ, Dvořák, Slováček MŽ : začínají v Milevsku, doma S. Ústí, v Hradišti, doma Strakonice .... a dále nově i Lomnice, Blatná, Slávie

muži a dorosty začínají víkendem 15.-16.8, žáci pak o týden později


Žádost o pomoc při úpravě hřiště - brigáda

Vážení sportovci, kamarádi, přátelé a přiznivci,

právě nám skončila fotbalová sezóna a je čas urychleně zlepšit a provést údržbu na našem hřišti. Povedlo se nám zajistit travnaté pásy pro výměnu spálených ploch, případně velkých vápen. Tyto pásy budou přivezeny v úterý dne 7.7. 2009 v 14,30.

K položení travnatých pásů proto svoláváme na úterý 7.7. od 15,00 hod a na středu po celý den brigády pro urychlené položení. Kdo má po ruce rýč, nechť ho vezme s sebou. Nejedná se o těžké práce a proto jsou vítání již i žáci
(travnaté pásy jsou 30 x 150 cm).

Pokud se nemůžeš v daný termín dostavit a máš chuť pomoci, můžeš i v předstihu, což rozhodně oceníme, provádět drobné drnování děr. Termín a způsob můžeš dohodnout se správcem panem Češkou na tel 606 731 133.

Jen na nás všech záleží jaké hřiště budeme mít, takže věříme v hojnou účast


za spolupráci předem děkujeme - výbor oddílu kopané




Na další sraz reprezentace ČR žáček U 15 byla pozvána opět naše starší žákyně Petra Tauberová. Všichni držíme palce aby se tam i nadále udržela.
Od nás všech samozřejmě velká gartulace


Co nás čeká v týdnu od 22. června 2009

Všechny soutěže již skončili a tak nás čekají ještě dokopné mládeže a poté úprava hřiště. Snad se brigádníci najdou .....


turnaje :


* Ne 21.06.09 - 4. ročník Suchovrbenského poháru mladších žáků
Vítězem turnaje se stal domácí A tým Lokomotivy, který v letošní sezóně startoval v KP. Druhé místo obsadily suchovrbenské naděje (ročník 98 a 99). Na bronzové příčce skončili sympatičtí hráči SKP Č. Budějovice.
Nejlepším střelcem se stal se čtyřmi brankami Patrik Svoboda z týmu Loko B, který byl zároveň nejmladším hráčem turnaje !!!
Nejlepším hráčem byl vyhlášen Jindřich Mužík z SKP ČB.


* So 20.06.09 - 36. ročník memoriálu Jana Podhradského starších žáků
Turnaj zcela zaslouženě vyhrála Slávia České Budějovice před dvěma týmy domácí Lokomotivy ČB.
Pohodová utkání, hodně gólů, fotbalově ideální počasí.
Všechna utkání výborně odřídil rozhodčí David Šnorek.
Nejlepším hráčem turnaje vyhlášen František Pauch z vítězné Slávie ČB.
(fotky - v sekci st. žáci 95 - rajce.....)

děkujeme za podporu našich turnajů i těmto sponzorům :

- Statutární město České Budějovice
- Zdravotní pojišťovna ministertva vnitra
- Montela, a.s.
- Obchodní banka, a.s.
- Penam, a.s.


poslední mistrovské zápasy sehráli muži :

muži A - J. Hradec - LOKO A 3:1 ( 1:0 ) branka: Mikšátko
muži B - Nové Hrady - LOKO B 4:1


Z uplynulého víkendu :

KP dorostu : Č. Krumlov - LOKO
starší dorost : 2:0 :
mladší dorost : 0:1 branka : - mladší dorostenci si v přímém souboji zajistili konečné vynikající 2. místo v KP velká gratulace

OP muži: LOKO B - Roudné B 2:1

KP žáků : Roudné - LOKO
starší žáci: 2:0
mladší žáci: 9:3

muži A : Loko ČB - Malšice 2:1 (0:0) branky : 58´, 72´ Hostek - 79´ Krám

I.A žáků : LOKO B - Č. Krumlov B
starší žáci: 5:2 branky : Samek 2, Houška, Sudek, Tauberová
mladší žáci: 3:0 branky :

POZOR - ZMĚNA TERMÍNU UTKÁNÍ

Na základě nařízení STK KFS dojde ke změně termínů utkání v sobotu takto :
muži A - sobota 13.6.2009 - od 17,00 hod - LOKO - Malšice
žáci B - sobota 13.6.2009 - od 10,00 hod - LOKO - Č. Krumlov B

OMLUVA
výbor oddílu kopané se tímto omlouvá všem přípravkářům, zejména rodičům za spackanou dopravu k závěrečným utkáním KP přípravek v J. Hradci. Autobus byl řádně a včas objednán, leč nedozazil.
Důvod proč nepřijel se patrně dozvíme, ale to nic již neřeší.
Ještě jednou děkujeme za spolupráci při zabezpečení náhradní dopravy.


Co nás čeká v týdnu od 8. června 2009

Pá 12.06.09 - 16:00 - st. přípravka B - LOKO- SK Čtyři Dvory B
So 13.06.09 - 17,00 - muži A - LOKO - TJ Malšice
So 13.06.09 - 10:00 -st. žáci B - LOKO - Slavoj Č. Krumlov B
So 13.06.09 - 12:45- ml. žáci B - LOKO - Slavoj Č. Krumlov B
Ne 14.06.09 - 09:30 - st. žáci A - Malše Roudné - LOKO
Ne 14.06.09 - 11:15 - ml. žáci A - Malše Roudné - LOKO
Ne 14.06.09 - 13:00 - st. dorost - Slavoj Č. Krumlov - LOKO
Ne 14.06.09 - 15:15 - ml. dorost - Slavoj Č. Krumlov - LOKO
Ne 14.06.09 - 15:00 - muži B - LOKO - Malše Roudné B


Z uplynulého víkendu :

KP dorostu : LOKO - SKP ČB
starší dorost : 2:3 : branky: Čapek, Hauzer
mladší dorost : 1:1 branka : Prouza

KP žáků : SKP - LOKO
starší žáci: 4:0
mladší žáci: 3:0

KP přípravek
Loko ČB - J. Hradec st. 1:2
Loko ČB - Lomnice st. 4:0
Loko ČB - J. Hradec ml. 0:8
Loko ČB - Lomnice ml. 0:3

muži A : Loko ČB - FC Bechyně 1:1 (1:1) branky : 6´ Čapek David - 10´ Havlík

OP muži: Sedlec - LOKO B 5:2

I.A žáků : LOKO - Kaplice
starší žáci: 3:2 branky :Samek, Tauber T., Hoang The Vu
mladší žáci: 5:0 branky : Kadlec K. 2, Novotný 2, Šimek

žákovské turnaje na LOKO

jako každoročně, tak i letos pořádáme na našem hřišti žákovské turnaje a to :
* sobota dne 20.6. - memoriál Jana Podhradského - starší žáci
* neděle dne 21.6. - Suchovrbenský pohár - mladší žáci

Případní zájemci o poslední volná místa se mohou hlásit sekretáři oddílu panu Zabilkovi nebo nám napsat na náš e-mail.

Co nás čeká v týdnu od 1. června 2009

Út 02.06.09 - 16:30 - ml. přípravka B - LOKO - SK Lišov B
Čt 04.06.09 -16:30 - st. přípravka B - TJ Hluboká n/Vlt. - LOKO
So 06.06.09 - 10:15 - muži A - LOKO - FC Bechyně
So 06.06.09 - 13:00 - st. žáci B - LOKO - Spartak Kaplice
So 06.06.09 - 14:45 - ml. žáci B - LOKO - Spartak Kaplice
So 06.06.09 - 17:00 - muži B - SK Sedlec - LOKO
Ne 07.06.09 - 10:00 -st. + ml. přípravka A - J. Hradec, Lomnice JH – Tyršův st.
Ne 07.06.09 - 10:00 - st. dorost - LOKO - SKP Č. Budějovice
Ne 07.06.09 - 12:15 - ml. dorost - LOKO - SKP Č. Budějovice
Ne 07.06.09 - 10:30 - st. žáci A - SKP Č. Budějovice - LOKO
Ne 07.06.09 -12:15 - ml. žáci A - SKP Č. Budějovice - LOKO


Z uplynulého víkendu :

KP přípravek
Loko ČB - Dynamo st. 2:2
Loko ČB - SKP st. 3:1
Loko ČB - Dynamo ml. 1:10
Loko ČB - SKP ml. 2:2

I.A žáků : SKP - LOKO
starší žáci: 0:1 branka : Tauber T.
mladší žáci: 4:2 branky : Kadlec Kryštof 2

OP muži: LOKO B - Nemanice 1:5 !!!!!

muži A - Branice - LOKO 0:0

KP dorostu : J.Hradec - LOKO :
starší dorost : 0:0
mladší dorost : 2:3 branky : Kneys 2, Prouza

KP žáků : LOKO - Milevsko
starší žáci: 1:0 (1:0) branka : Hoangthevu
mladší žáci: 3:2 branky : Kadlec Kryštof 3


žákovské turnaje na LOKO

jako každoročně, tak i letos pořádáme na našem hřišti žákovské turnaje a to :
* sobota dne 20.6. - memoriál Jana Podhradského - starší žáci
* neděle dne 21.6. - Suchovrbenský pohár - mladší žáci

Případní zájemci o poslední volná místa se mohou hlásit sekretáři oddílu panu Zabilkovi nebo nám napsat na náš e-mail.


Pavel Kříž, toho času opora A týmu mužů úspěšně odmaturoval.
PS: prý se teď bude věnovat jen fotbalu

Na LOKO umíme čarovat, ale také hrát fotbal !

V předešlém článku jsme nastínili problémy jednotlivých trenérů se sestavami v sobodním d:opoledni. Ptáte se jak si nakonec trenéři těchto mužstev ale i ostatních poradili?

Jednoduchá odpověď : Skvělý víkend v podání všech mužstev Lokotky aneb nejúspěšnější víkend jara.

Stručně k jednolivým mužstvům :

muži A - i v kombinované sestavě jasně přehráli Soběslav a mílovými kroky zažehnávají možné sestupové starosti - posledních 5 kol = 13 bodů
muži B - na hřiště lídra z Borovan odjeli bez dorostenců a pendlů, vypomohli i bývalý hráči (Kropík - 45 let), ale dle referátu domácích se za svůj výkon stydět nemusejí a proplouvají jako nováček klidnými vodami středu tabulky
dorost starší - vyhrál v Protivíně 3:1, když doma nechal pro potřeby mužů svého brankaře a klíčového hráče. Ve vyrovnané tabulce bojují o 5. místo v KP.
dorost mladší - hráčsky vypomohl starším kolegům a vítězstvím 2:0 si pojistil " bednu" - 3. místo v KP
žáci starší A - zasloužená výhra 3:0 v Soběslavi a tak si proplouvají klidnými vodami v KP
žáci starší B - porazili druhé mužstvo v tabulce Slávii 4:1, v celé soutěži I.A ztratili pouze 2 body za jednu remízu. Má cenu vůbec něco dodávat ?
žáci mladší A - prohra v Soběslavi, ale bohužel soutěž hrajeme s věkově mladšími hráči, takže na naše výsledku se těšte příští sezónu, to ukážeme co dovedeme
žáci mladší B - porazili Slávii 3:0 a zaútočili na 2. místo v tabulce I.A Někde si holt hráči a trenér musí zlepšit náladu
přípravka starší - v důležitých zápasech o dokázala o víkendu nasbírat 4 body a to se pro závěr soutěže počítá. Jen tak dále
přípravka mladší - naši nejmladší, kteří jsou i nejmladšími v soutěži si připsali o víkendu své první vítězství v KP, to bylo oprávněné, zasloužené radosti


Co nás čeká v týdnu od 25. května 2009

Pá 29.05.09 - 16:00 - st. přípravka B - LOKO - Spartak Trhové Sviny
Pá 29.05.09 - 18:00 - ml. přípravka B - Mariner Bavorovice - LOKO
So 30.05.09 - 10:00 - st. žáci A - LOKO - FC ZVVZ Milevsko
So 30.05.09 - 11:45 - ml. žáci A - LOKO - FC ZVVZ Milevsko
So 30.05.09 -10:00 - st. dorost - Slovan J. Hradec - LOKO
So 30.05.09 - 12:15 - ml. dorost - Slovan J. Hradec - LOKO
So 30.05.09 - 17:00 - muži A - Sokol Branice Branice - LOKO
Ne 31.05.09 - 10:00 - st. + ml. přípravka A - na LOKO + Dynamo ČB, SKP ČB
Ne 31.05.09 - 10:30 - st. žáci B - SKP Č. Budějovice B - LOKO
Ne 31.05.09 - 12:15 - ml. žáci B - SKP Č. Budějovice B - LOKO
Ne 31.05.09 - 15:00 - muži B - LOKO - SK Nemanice


Z uplynulého víkendu :


I.A žáků : LOKO - Slávia ČB
starší žáci: 4:1 ( 1 : 0 ) branky : Sudek 2, Samek, Fencl
mladší žáci: 3:0 (1:0) branky : Kadlec Kryštof 2, Kadlec Rudolf

muži A - LOKO - Soběslav 4:2 (2:2) branky: 7. Mikšátko, 9. Hostek - 54. Čapek Roman , 69. Čapek David

OP muži: Borovany - LOKO B 4:1

KP dorostu : Protivín - LOKO :
starší dorost : 1:3 , branky : Fošum 2 (1 pen),Beneda
mladší dorost : 0:2 branky : Trnka, Radosta

KP žáků : Soběslav - LOKO
starší žáci: 0:3 : branky : Tauber Tomáš 2, Tauber Petr
mladší žáci: 7:1 branka : Kadlec Kryštof

KP přípravek
Loko ČB - Písek st. 2:2
Loko ČB - Písek ml. 1:2
Loko ČB - Kaplice st. 2:0
Loko ČB - Kaplice ml. 1:0


Čarování na LOKO ?
V sobotu dopoledne se utkají všechna čtyři družstva, která si vzájemně dopomáhají jednotlivými hráči, t.j. A muži, B muži a dorosty.
Takže jednotlivý trenéři budou čarovat, kde jaký hráč bude vlastně hrát. Jedno je však jisté - spokojen se svým kádrem tentokrát asi nebude ani jeden z nich.

Ze včerejší disciplinárky :
Bobek Petr - Loko ČB - ZCN - 2 T od 22.05.2009 do 04.06.2009

Co nás čeká v týdnu od 18. května 2009

Pá 22.05.09 - 16:00 - st. přípravka B - SKP Č. Budějovice B - LOKO B
So 23.05.09 - 10:15 - muži A - LOKO - Spartak Soběslav
So 23.05.09 - 10:00 - st. žáci A - Spartak Soběslav - LOKO
So 23.05.09 - 11:45 - ml. žáci A - Spartak Soběslav - LOKO
So 23.05.09 - 13:00 - st. + ml. přípravka A - na LOKO + Písek, Kaplice
So 23.05.09 - 17:00 - muži B Calofrig Borovany - LOKO
So 23.05.09 - 10:00 - st. dorost - FK Protivín - LOKO
So 23.05.09 - 12:15 - ml. dorost - FK Protivín - LOKO
Ne 24.05.09 10:00 - st. žáci B - LOKO B - SK Slavia Č. Budějovice
Ne 24.05.09 - 11:45 - ml. žáci B - LOKO B - SK Slavia Č. Budějovice


Z uplynulého víkendu :


muži A - Sokol Sezimovo Ústí - LOKO 2:3 (2:3) branky: 4. , 9. min Dmejchal - 13. min Milota., 16. min Čapek Roman, 35. min Kamiš Miroslav

OP muži: LOKO B - Římov 2:0 branky : Pischek, Kubíček

KP dorostu : LOKO - Slávia ČB :
starší dorost : 3:2 (1:1) , branky : Fošum 2, Kapoun
mladší dorost : 0:2

I.A žáků : Rudolfov - LOKO
starší žáci: 0 : 5 ( 0 : 1 ) branky : Tauber T. 3, Sudek 2
mladší žáci: 1:3 branky : Kryštof Kadlec 2, Muzika,

KP žáků : LOKO - Písek B
starší žáci: 2:0 (0:0) : branky : Tauber Tomáš 2
mladší žáci: 1:9 (1:1) branka : Šimek

OP přípravek
Loko ČB - Slávia ČB
6:1 :


POZOR ZMĚNY TERMÍNU UTKÁNÍ

* dorost příští víkend nehraje v Protivíně v neděli, ale již v sobotu 23.5.2009
* muži A - poslední utkání v Jindřichově Hradci se nehraje v neděli, ale již v sobotu 20.6.2009


Nejen pro trenéry, ale i pro fotbalisty je dobrým tipem odkaz :
http://www.fotbal-trenink.cz/
Najdete zde nejenom různé druhy tréninků, ale i protahovací cvičení, pitné režimy, stravování .....


Včerejší jednání ohledně hospodaření TJ nepřineslo žádné zásadní změny ve stanoviscích. Nicméně nastala shoda v tom, že je potřebné dále jednat a připravit pravidla hospodaření jak jednotlivých oddílů tak i celé TJ.
Nicméně ještě jedno pozitivum navíc : půjdeme společně do přípravy akce, která by mohla proběhnout příští rok - zavlažování travnatého hřiště LOKO

O svolání schůzky, která se uskuteční dne 11.5. od 19.15 hod, nás požádal hlavní výbor tělovýchovné jednoty
Téma : pravděpodobně ekonomická situace a hospodaření TJ


Co nás čeká v týdnu od 11. května 2009

Út 12.05.09 - 16:30 - ml. přípravka B - LOKO Spartak Trhové Sviny B
Pá 15.05.09 - 16:00 - st. přípravka B - LOKO - SK Slavia Č. Budějovice
So 16.05.09 - 10:00 - st. žáci A - LOKO - FC Písek B
So 16.05.09 - 11:45 -ml. žáci A - LOKO - FC Písek B
So 16.05.09 - 17:00 - muži A Sokol Sezimovo Ústí - LOKO
Ne 17.05.09 - 09:00 - st. žáci B - SK Rudolfov - LOKO
Ne 17.05.09 - 10:45 - ml. žáci B - SK Rudolfov - LOKO
Ne 17.05.09 - 10:00 - st. dorost - LOKO - SK Slavia Č. Budějovice
Ne 17.05.09 - 12:15 -ml. dorost - LOKO - SK Slavia Č. Budějovice
Ne 17.05.09 - 15:00 - muži B- LOKO - Sokol Římov


Z uplynulého víkendu :


OP muži: Hrdějovice B- LOKO B 1:0 Krotký nedal penaltu

KP žáků : Čtyři Dvory - LOKO
starší žáci: 0:0 , domácí nedali penaltu
mladší žáci: 5:1 (1:0) branky : Kryštof Kadlec

KP dorostu : Soběslav - LOKO
starší dorost : 2:1 , branky : Fošum (pen) - domácí vyhráli penaltou v 84.min
mladší dorost : 2:2 , branky : Trnka, Djurov

muži A - LOKO - Dačice 2:2 (2:1)
branky: 18. min. M. Kamiš, 28. Koller - 20. min. Novák, 49. min P. Distel

I.A žáků : LOKO - Trhové Sviny
starší žáci: 2:0 (2:0) : branky : Tauberová, Sudek,
mladší žáci: 3:3 (1:2) branky : Muzika 3,

KP přípravek
Loko ČB - Č. Krumlov
st. 0:0, ml. 2:5
Loko ČB - Tábor st. 0:3, ml. 0:6


Skvělého úspěch dosáhli 8.5.2009 naši hráči:

starší žáci vyhráli turnaj o pohár KFS Jč kraje

neprve porazili ve finálovém turnaji Netolice 2:0, branky Samek a Neumann a ve finále porazili Břilici 2:1, když branky stříleli : Petr a Tomáš Tauberové
blahopřejeme
Kromě úspěšných střelců se na úspěchu podíleli: Sova, Maliňák, M. Tauber, Houška, Nechuta, Tauberová, Sudek, Fošum, Mičan, Květoun.

naše přípravka ročník 2001 sehraje v pátek 8.5. v Trhových Svinech prestižní turnaj Erima Cup za účasti : Dukla Praha, FK Příbram, FK Mladá Boleslav, FC Jihlava, FC Viktoria Plzeň Spartak Tr. Sviny, Loko ČB, SKP ČB, Dynamo ČB, Jiskra Třeboň
přejeme mnoho úspěchů

Právě vychází nové číslo 8 Magazínu jihočeský fotbal, kde mimo jiné najdete :
- pod článkem NADĚJE : - představení našeho hráče Kryštofa Kadlece

Co nás čeká v týdnu od 4. května 2009

St 06.05.09 16:30 st. přípravka B - Malše Roudné - LOKO
Čt 07.05.09 17:00 ml. přípravka B - Slavoj Ledenice - LOKO
So 09.05.09 10:15 muži A - LOKO - Centropen Dačice
So 09.05.09 13:00 st. žáci B - LOKO - Spartak Trhové Sviny
So 09.05.09 14:45 ml. žáci B - LOKO - Spartak Trhové Sviny
Ne 10.05.09 10:00 st. dorost - Spartak Soběslav - LOKO
Ne 10.05.09 12:15 ml. dorost - Spartak Soběslav - LOKO
Ne 10.05.09 13:00 st. žáci A - SK Čtyři Dvory - LOKO
Ne 10.05.09 14:45 ml. žáci A - SK Čtyři Dvory - LOKO
Ne 10.05.09 15:00 st. + ml. přípravka A v Č. Krumlově (Tábor, Č. Krumlov)
Ne 10.05.09 17:00 muži B -Slavoj Hrdějovice B - LOKO B

Pá 08.05.09 - 09:00 - st. žáci - pohár KFS - hřiště Netolice (Netolice, Břilice, Prachatice)

Z uplynulého víkendu :


muži A - Olešník - LOKO 1:2 (1:0), branky: 34 min. Jílek - 48 min. Čapek D., 89 min Hostek, ŽK 4:3, rozhodčí Klíma - zasloužené vítězství

Krajský přebor dorostu : LOKO - Čtyři Dvory
starší dorost : 2:2 , branky, Fošum, Hauzer
mladší dorost : 2:2 , branky : Bohůnek, Frdlík

KP žáků : LOKO - Vimperk
starší žáci: 1:2 , branka Tomáš Tauber
mladší žáci: 3:4 branky : Bláha, Mareš, Kadlec Kryštof

I.A žáků : Hrdějovice - LOKO
starší žáci: 1:3 ( 0 : 3 ) : branky : Tauberová, Sudek, Houška
mladší žáci: 0:2 Samek, Malý

OP muži: LOKO B - Srubec 0:3


V současné době jsou vyřazovány ze skladu starší, již nepotřebné věci. Zájemci si mohou cokoliv vybrat v kabině rozhodčích. Akce končí ve čtvrtek večer, kdy bude zbytek odvezen.

Co nás čeká v týdnu od 27. dubna 2009

Po 27.04.09 -16:00 st. přípravka B - LOKO - SK Dobrá Voda 2:2
Út 28.04.09 -16:30 ml. přípravka B - LOKO - Slovan Břilice
So 02.05.09 -10:00 st. žáci A - LOKO - Šumavan Vimperk
So 02.05.09 -11:45 ml. žáci A - Šumavan Vimperk
So 02.05.09 - 10:15 - muži A - ZD Olešník - LOKO
Ne 03.05.09 - 09:00 - st. žáci B - Slavoj Hrdějovice - LOKO
Ne 03.05.09 - 10:45 - ml. žáci B - Slavoj Hrdějovice - LOKO
Ne 03.05.09 - 10:00 - st. dorost - LOKO - SK Čtyři Dvory
Ne 03.05.09 - 12:15 - ml. dorost - LOKO - SK Čtyři Dvory
Ne 03.05.09 - 15:00 - muži B - LOKO - Slavoj Srubec

Z uplynulého víkendu :


Krajský přebor dorostu : Hradiště - LOKO
starší dorost : 0:3 , branky : Fošum 2, Kapoun
mladší dorost : 0:2 , branky : Bohůnek, Frdlík

I.A žáků : LOKO - Horní Stropnice
starší žáci: 11:0 ( 6:0 ) : branky : Sudek 3, Tauber T. 3, Hoang 2, Doležal, Samek, Houška
mladší žáci: 3:1

OP muži: Lišov B- LOKO B 2:1) Branka: Choutka

KP žáků : Sezimovo Ústí - LOKO
starší žáci: 4:1 , branka Tomáš Tauber
mladší žáci: 2:0

I.A. muži: A : LOKO - Novosedly 2:0 (0:0)
branky : 87´ Sahan, 90´ Čapek

KP přípravek:
Prachatice - Loko ČB st. 2:1, ml. 9:0
Tábor - LOKO st. 6:0, ml. 9:1


z rozhodnutí disciplinární komise :
Liška Pavel - Loko ČB - 1/6a - ZCP - 2 T - 31.07.2009 - 100

muži A

po vzájemné dohodě skončil dnem 20.4.2009 u A mužstva mužů Jan Prener a současně byl novým trenérem jmenován Jiří Nárovec


Co nás čeká v týdnu od 20. dubna 2009


úterý dne 21.4 - 16,30 - ml. přípravka B : LOKO - Třeboň
pátek dne 24.4. - 17,00 - st. přípravka B : LOKO - Dynamo B - 1:2
sobota dne 25.4 - 10,15 - muži A : LOKO - Novosedly
sobota dne 25.4. - 10,00 - žáci A : Sezimovo Ústí - LOKO
neděle dne 26.4. - 10,00 - st. a ml. dorost : - Hradiště - LOKO
neděle dne 26.4. - 10,00 - žáci B : LOKO B - Horní Stropnice
neděle dne 26.4. - 17,00 - muži B : Lišov B - LOKO B
sobota dne 25.4. - 10,00 - KP st. a ml. přípravky v Prachaticích (PT a Tábor)


Z uplynulého víkendu :


KP žáků : LOKO - Č. Krumlov
starší žáci: 0:3
mladší žáci: 0:7

OP muži: LOKO B - Hluboká B 3:6 (0:4), branky: Sahan, Koller 2

I.A žáků : Čtyři Dvory B - LOKO B
starší žáci: 0:6 (0:3) branky : Květoun 3, Hoang 2, Sudek
mladší žáci: 5:0 (2:1)

I.A. muži: Veselí - LOKO 3:0 (1:0) :

Krajský přebor dorostu : LOKO - Tábor
starší dorost : 0:3 ,
mladší dorost : 2:1 , branka : vlastní, Kneys

KP přípravek
Loko ČB - J. Hradec 1:1, ml. 0:4
Loko ČB - Lomnice 7:0, ml. 1:1



muži A . Veselí - LOKO 3:0 (1:0) 34´ z pen, 59´ a 78´, ŽK 0:7, ČK 0:1 ( 56 ´Liška po 2 žk) rozhodčí : Chvala

Disciplinární komise dnes vyhověla naší žádosti a uvolnila činnost na sobotní zápas mužů ve Veselí Petru Bobkovi

ZMĚNY TERMÍNU UTKÁNÍ (oproti termínové listině)

muži A
Olešník - Loko, So 2.5., 10:15 (původně 17:00)
KP žáci:
SKP - Loko, Ne 7.6., 10:30 (původně So 6.6., 15:00)
I. A žáci:
Loko B - Kaplice, So 6.6., 13:00 (původně Ne 7.6., 15:00)

Oprava v podrobném rozpisu - chybně uvedený čas:
OP ml. přípravka B:
Loko - Břilice, Út 28.4., 16:30


Právě vychází nové číslo 5 Magazínu jihočeský fotbal, kde mimo jiné najdete :
- rozhovor s odchovancem Lokotky Romanem Lengyelem
- rozhovor s naším dorostencem Matějem Bohůnkem

Co nás čeká v týdnu od 14. dubna 2009


úterý dne 14.4 - 16,00 - ml. přípravka B : LOKO - Kamenný Újezd - 1:2
čtvrtek dne 16.4. - 17,00 - st. přípravka B : SK Rudolfov - LOKO
sobota dne 18.4 - 17,00 - muži A : Veselí - LOKO
sobota dne 18.4. - 10,00 - žáci A : LOKO - Č. Krumlov, st. 0:3, ml. 0:7
sobota dne 18.4. - 15,00 - st. a ml. přípravky A : LOKO - J. Hradec, Lomnice n/L
neděle dne 19.4. - 10,00 - dorosty : LOKO -Tábor
neděle dne 19.4. - 15,00 - žáci B : Čtyři Dvory B - LOKO B
neděle dne 19.4. - 15,00 - muži B : LOKO - Hluboká B
neděle dne 19.4 - 8,00 - přípravka 99 : E.ON cup v Českém Krumlově


Z uplynulého víkendu :


KP žáků : LOKO - J. Hradec B
starší žáci: 5:0 , branky : Tomáš Tauber 3, Květoun, Chaulupa
mladší žáci: 8:1 branky : Muzika 2, Mareš 2, Novotný 2, Kadlec K, Kadlec R

OP muži: LOKO B - Týn B 2:0 (0:0), branky: David Čapek, Krotký (pen)

I.A žáků : LOKO B - Lišov
starší žáci: 8:0 (4:0), branky : Houška 3, Sudek 2 ,Doležal 2, Samek
mladší žáci: 2:2 (2:1) branky : Růžička, Fantyš - hráli žáci ročníku 1998

I.A. muži: LOKO - Lišov 0:2 (0:0), branky: 63´a 75´ Kándl

KP žáků : Tábor B - LOKO
starší žáci: 1:1 , branka : Petr Tauber
mladší žáci: 5:0

Krajský přebor dorostu :Rudolfov - LOKO
starší dorost : 2:0 ,
mladší dorost : 0:1 , branka : Prouza

OP přípravek
st. přípravka B : LOKO - Týn 5:5
ml. přípravka B : Nové Hrady - LOKO 2:10


Co nás čeká v týdnu od 6. dubna 2009


pátek dne 10.4 - 16,00 - st. přípravka B : LOKO - Týn
pátek dne 10.4. - 17,00 - ml. přípravka B : Nové Hrady - LOKO
sobota dne 11.4 - 10,15 - muži A : LOKO - Lišov
sobota dne 11.4. - 10,00 - dorosty : Rudolfov - LOKO
sobota dne 11.4. - 10,00 - žáci A: Tábor B - LOKO
neděle dne 12.4. - 10,00 - žáci B : LOKO - Lišov
neděle dne 12.4. - 15,00 - muži B: LOKO - Týn B
pondělí dne 13.4. - 15,00 - žáci A : LOKO - J.Hradec B


neděle 5.4.2009 - naše starší žačka Petra Tauberová se zúčastňuje výběru hráček do nově se tvořící reperezentace ČR žaček. Přejeme úspěch a držíme palce, ať vše dobře dopadne.

Z uplynulého víkendu :


I.A. muži: Hrdějovice - LOKO 1:0 (0:0), branka 59´ Strnad

KP žáků : LOKO - Prachatice
starší žáci: 2:4 , branky : Fošum, Květoun
mladší žáci: 2:15 , branky : Mareš, Kadlec Kryštof

Krajský přebor dorostu : LOKO - Milevsko
starší dorost : 1:1 (0:1) , branka : 80 Bohůnek
mladší dorost : 2:0 (6:0) , branky : Trnka 2

OP muži: Mokré - LOKO 2:1 (0:0) na 0:1 Kocmich, ale v zavěru domácí otočili

I.A. žáků : Hluboká - LOKO
starší žáci: 0:7 , branky : Sudek 4, Samek, Tauber, Doležal
mladší žáci: 0:9, branky : Kadlec Kryštof 6, Samek Dominik 3

O tomto víkendu startuje jarní část sezóny i pro naše muže a žáky B
Přejeme mnoho branek v sítích soupeřů a vítězných zápasů


Co nás čeká v týdnu od 30. března 2009


sobota dne 4.4 - 10,00 - dorosty : LOKO - Milevsko
sobota dne 4.4. - 13,00 - žáci B : Hluboká n/Vlt - LOKO
sobota dne 4.4. - 16,30 - muži B: Mokré - LOKO
neděle dne 5.4. - 10,00 - žáci A :LOKO - Tatran Prachatice
neděle dne 5.4. - 16,30 - muži A: Hrdějovice - LOKO


Z uplynulého víkendu :


Krajský přebor dorostu : LOKO - Borovany
starší dorost : 4:1 (1:0) , branky : Fošum (pen), Tauber, Kapoun, Beneda
mladší dorost : 13:0 (6:0) , branky : Kneys 4, Růžička 3, Prouza 2, Bohůnek, Trnka, Hruška, M. Novotný

Krajský přebor žáků: Blatná - LOKO
starší žáci: 2:0 (1:0) , branky : 0
mladší žáci : 8:1 , branky : Kadlec Rudolf

Přípravné zápasy :
muži A : LOKO - Dobrá Voda 1:3 (1:0), branka : Mikšátko
muži B : LOKO - AKRA 3:4)


O tomto víkendu startuje jarní část sezóny pro naše dorostence a žáky, hrající krajské přebory.
Přejeme mnoho sportovních úspěchů.
PS : ať v neděli nikdo nezaspí, mění se čas, t.j. budete spát o hodinu méně


- dne 24.3. 2009 proběhlo naše prvotní jednání s novým správce TJ a jeho manželkou
- po opravách nakonec prošel na jeden rok technickou i autobus TJ
..... snad se začíná blýskat na lepší časy


Co nás čeká v týdnu od 23. března 2009


sobota dne 28.3 - 14,00 - muži A: LOKO - Dobrá Voda - přátelské utkání na AKŘE 1:3 (1:0)
neděle dne 29.3 - 10,00 - dorosty : LOKO - Borovany - mistrovské utkání
POZOR !!!!! - hřiště VŠZ
neděle dne 29.3 - 10,00 - žáci : Blatná - LOKO - mistrovské utkání - UMT Blatná
neděle dne 29.3 - 10,30 - muži B: AKRA - LOKO - přátelské utkání na AKŘE


Z uplynulého víkendu :


Přípravný zápas staršího dorostu
Tatran Volary - Loko ČB 0:7 (0:3)
branky: 29´ Švercl 0:1, 35´ Fošum 0:2, 45´ Baloun 0:3, 53´ Bohůnek 0:4, 67´ Fošum 0:5, 79´ Fošum 0:6, 82´ Bohůnek 0:7.

Přípravný zápas starších žáků
Malše Roudné - LOKO 0:1, branka Samek


Přípravný zápas mladšího dorostu
Loko ČB - FK Topmen Kaplice 4:4 (0:1)
branky: 24´ 0:1, 60´ Bohůnek 1:1, 68´ 1:2, 73´ 1:3, 85´ vlastní 2:3, 87´ Pavel Tauber 3:3, 89´ Trnka 4:3, 90´ 4:4.

Přípravný zápas mužů B
Čtyři Dvory B - LOKO B 3:1, branka Kocmich


náš starší žák Lukáš Nebor hostující v Dynamu byl autorem jejich jediné branky v utkání se Slávií Praha 1:2
návštěvníků stránky
celkem206 634
tento týden345
dnes68