Svet-Stranek.cz
fotbalový oddíl
LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE

aktuality od srpna 2015:fotbalový oddíl

aktuality od srpna 2015

SEZONA 2016-2017

NÁŠ POSLEDNÍ PODZIMNÍ MISTROVSKÝ ZÁPAS
út 8.11. - st. přípravka B - LOKO - Slavia ČB 1:1 Vévoda J.


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 31.10. - 6.11.2016
pá 4.11. - st. přípravka B - K. Újezd - LOKO 3:3 Michna J. 2x, Růžička Š.
so 5.11. - st. žáci - LOKO - Hradiště 1:1 PK 4:3 Španinger M.
so 5.11. - ml. žáci A - LOKO - Hradiště 10:0 Kryeziu E. 3x, Křikava M. 2x, Macák L. 2x, Šimek S., Hanetšleger T., Tomandl J.
so 5.11. - muži A - Čt. Dvory - LOKO 1:1 Choutka
ne 6.11. - st. dorost - Prachatice - LOKO 1:6 Ježek, Jelínek, Kadlec, Sudek, Svoboda, Růžička
ne 6.11. - ml. dorost - Prachatice - LOKO 2:2 PK 3:4 Havel, Hladík


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 24.10. - 30.10.2016
po 24.10. - ml. přípravka B - Zliv - LOKO 0:10 Skopík M. 5x, Kocmich S. 2x,
Pekárek L. 2x, Skopík T.
út 25.10. - st. přípravka B - LOKO - Dobrá Voda 14:2 Tomáš O. 7x, Růžička Š. 5x,
Šabatka R., Friedl S.
čt 27.10. - ml. žáci B - LOKO - Hrdějovice/Nemanice 1:2 Dudy D.
pá 28.10. - st. přípravka A - LOKO - Třeboň 1:13
pá 28.10. - ml. přípravka A - LOKO - Třeboň 5:8
pá 28.10. - st. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 15:22
pá 28.10. - ml. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 8:11
so 29.10. - st. žáci - Vimperk - LOKO 2:4 Vaněk P. 2x, Španinger M., Martinec J.
so 29.10. - ml. žáci A - Vimperk - LOKO 5:3 Macák L., Kryeziu E., Škoda P.
so 29.10. - muži A - LOKO - Nová Včelnice 0:2
so 29.10. - muži B - Mír Dívčice - LOKO 3:3 Zýka, Milota, Sahan
ne 30.10. - st. dorost - LOKO - Třeboň/D. Voda 9:2 Navrátil 3x, Ježek 2x, Sudek 2x, Růžička, Švarc
ne 30.10. - ml. dorost - LOKO - Třeboň/D. Voda 5:2 Djurov 2x, Havel, Švarc, Janů


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 17.10. - 23.10.2016
po 17.10. - ml. přípravka B - LOKO - Roudné 3:3 Pekárek L., Stolička J., Gutwirthová N.
st 19.10. - st. přípravka B - Hluboká - LOKO 3:4 Hoch Š. 3x, Michna J.
čt 20.10. - ml. žáci B - LOKO - Nové Hrady 1:5 Dudy D.
so 22.10. - st. žáci - LOKO - Prachatice 4:1 Vaněk P. 2x, Tomášek J., Španinger M.
so 22.10. - ml. žáci A - LOKO - Prachatice 1:0 Macák L.
so 22.10. - muži A - Veselí n/Luž. - LOKO 3:0
ne 23.10. - st. dorost - Č. Krumlov - LOKO 0:4 Ježek 2x, Leština, Švarc
ne 23.10. - ml. dorost - Č. Krumlov - LOKO 1:5 Havrda 2x, Havel, Pícha, Wenzl J.
ne 23.10. - ml. žáci B - H. Stropnice - LOKO 3:4 Dudy D. 4x
ne 23.10. - muži B - Mokré - LOKO 5:1 Kříž


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 10.10. - 16.10.2016
út 11.10. - st. přípravka B - LOKO - Rudolfov 3:3 Tomáš O., Hoch Š., Růžička Š.
st 12.10. - ml. přípravka B - FMA/Čt. Dvory "B" - LOKO 4:4 Molinek M. 2x, Faktor V., Kocmich S.
so 15.10. - muži A - LOKO - Nová Bystřice 4:1 Novák 2x, Choutka, Plocek
so 15.10. - muži B - LOKO - Koloděje n/Luž. 3:2 Fošum 2x, Kříž
ne 16.10. - st. žáci - Třeboň/D. Voda - LOKO 0:3 Vaněk P. 2x, Michal T.
ne 16.10. - ml. žáci A - Třeboň/D. Voda - LOKO 1:9 Macák L. 4x, Škoda P. 2x, Kalný K., Pranevský E., Šimek S.
ne 16.10. - st. dorost - LOKO - Trh. Sviny 4:2 Ježek 2x, Malý, Sudek
ne 16.10. - ml. dorost - LOKO - Trh. Sviny 1:1 PK 3:4 Hladík
ne 16.10. - st. přípravka A - LOKO - Strakonice 8:15
ne 16.10. - ml. přípravka A - LOKO - Strakonice 1:13
ne 16.10. - st. přípravka A - LOKO - Milevsko 2:12
ne 16.10. - ml. přípravka A - LOKO - Milevsko 8:2


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 3.10. - 9.10.2016
út 4.10. - ml. přípravka B - LOKO - Rudolfov 5:2 Molinek M. 2x, Gutwirthová N.,
Kocmich S., Strnad T.
st 5.10. - st. přípravka B - Roudné - LOKO 5:11 Tomáš O. 4x, Růžička Š. 3x,
Michna J. 2x, Strnad J., Šabatka R.
čt 6.10. - ml. žáci B - K. Újezd - LOKO 5:3 Dudy D. 2x, Brousek D.
so 8.10. - muži A - LOKO - Hrdějovice 2:2 Navrátil 2x
so 8.10. - muži B - Pištín - LOKO 1:1 vlastní
ne 9.10. - st. žáci - Met. Tábor/Větrovy - LOKO 3:0
ne 9.10. - ml. žáci A - Met. Tábor/Větrovy - LOKO 2:7 Macák L. 2x, Škoda P. 2x,
Kryeziu E., Křikava M., Pranevský E.
ne 9.10. - st. dorost - LOKO - SKP ČB 1:1 PK 4:5 Navrátil
ne 9.10. - ml. dorost - LOKO - SKP ČB 2:0 Pícha 2x
ne 9.10. - st. přípravka A - Sokol J. Hradec - LOKO 15:4
ne 9.10. - ml. přípravka A - Sokol J. Hradec - LOKO 4:5
ne 9.10. - st. přípravka A - Táborsko "U11" - LOKO 29:8
ne 9.10. - ml. přípravka A - Táborsko "U9" - LOKO 3:3


Ve středu 28.9.2016 skončili mladší žáci ročníků 2004 a 2005 na turnaji
O HLINĚNÝ POHÁR v Třeboni na druhém místě. Více v sekci žáci turnaje.


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 26.9. - 2.10.2016
út 27.9. - st. přípravka B - LOKO - Planá 16:1 Michna J. 6x, Růžička Š. 5x, Šabatka R. 4x, Kolb M.
út 27.9. - ml. přípravka B - LOKO - FMA/Čt. Dvory 1:3 Gutwirthová N.
st 28.9. - st. přípravka A - SKP ČB "U11" - LOKO 35:1
st 28.9. - ml. přípravka A - SKP ČB "U9" - LOKO 16:4
st 28.9. - st. přípravka A - LOKO - Prachatice 1:23
st 28.9. - ml. přípravka A - LOKO - Prachatice 1:18
st 28.9. - st. dorost - LOKO - Strakonice 8:1 Růžička 3x, Navrátil 2x, Ježek 2x, Malý
st 28.9. - ml. dorost - LOKO - Strakonice 4:2 Havrda 2x, Švarc, Pícha
čt 29.9. - ml. žáci B - LOKO - Nová Ves/Brloh 3:2 Dudy D., Tvaroh L., vlastní
so 1.10. - st. žáci - LOKO - Strakonice 1:11 Vaněk P.
so 1.10. - ml. žáci A - LOKO - Strakonice 4:0 Macák L. 2x, Junek T., Tomandl J.
so 1.10. - muži A - Slavia ČB - LOKO 1:2 Malý, vlastní
ne 2.10. - st. přípravka A - LOKO - Písek "U11" 5:27
ne 2.10. - ml. přípravka A - LOKO - Písek "U9" 6:18
ne 2.10. - st. přípravka A - LOKO - SKP ČB "U10" 7:28
ne 2.10. - ml. přípravka A - LOKO - SKP ČB "U8" 11:6


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 19.9. - 25.9.2016
út 20.9. - st. přípravka B - Včelná - LOKO 6:4 Michna J. 2x, Strnad J., Gutwirthová N.
čt 22.9. - ml. žáci B - LOKO - Chlum u Třeboně 3:0 Symovonyk S., Tvaroh L., Muška R.
čt 22.9. - ml. přípravka B - Dynamo ČB "B" - LOKO 1:7 Molinek M. 2x, Gutwirthová N. 2x, Skopík M. 2x, Stolička J.
so 24.9. - st. přípravka B - Římov - LOKO 1:9 Strnad J. 3x, Růžička Š. 3x, Černík Z. 2x, Vévoda J.
so 24.9. - muži A - LOKO - Roudné "B" 0:2
so 24.9. - st. žáci - Čt. Dvory - LOKO 0:4 Vaněk P. 2x, Kollerová S., Wenzl M.
so 24.9. - ml. žáci A - Čt. Dvory - LOKO 2:14 Macák L. 6x, Škoda P. 4x, Pranevský E., Dudy D., Jakubec L., Mrosko T.
so 24.9. - muži B - Úsilné - LOKO 0:0
ne 25.9. - st. dorost - LOKO - Čt. Dvory/Ševětín 3:1 Sudek, Navrátil, vlastní
ne 25.9. - ml. dorost - LOKO - Čt. Dvory/Ševětín 4:2 Daňhel, Djurov, Janů, Pícha
ne 25.9. - st. přípravka A - Č. Krumlov - LOKO 16:13
ne 25.9. - ml. přípravka A - Č. Krumlov - LOKO 6:5
ne 25.9. - st. přípravka A - LOKO - Vimperk 3:24
ne 25.9. - ml. přípravka A - LOKO - Vimperk 4:7


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 12.9. - 18.9.2016
út 13.9. - ml. přípravka B - LOKO - Hluboká 3:4 Dvořák T. 2x, Skopík M.
so 17.9. - st. žáci - LOKO - Č. Krumlov 10:0 Vaněk P. 2x, Martinec J. 2x, Španinger M. 2x, Leština V. 2x, Žahourek M., Holomel M.
so 17.9. - ml. žáci A - LOKO - Č. Krumlov 10:3 Macák L. 4x, Hanetšleger T. 2x,
Tomandl J., Kasper M., Jakubec L., Tvaroh L.
so 17.9. - ml. žáci B - Černý Dub - LOKO 2:2 PK 3:4 Landa J., Symovonyk S.
so 17.9. - muži A - J. Hradec "B" - LOKO 2:1 Havel
ne 18.9. - st. dorost - J. Hradec - LOKO 4:2 Kokeš, Leština
ne 18.9. - ml. dorost - J. Hradec - LOKO 1:2 Havrda, Pícha
ne 18.9. - st. přípravka A - Táborsko "U10" - LOKO 18:5
ne 18.9. - ml. přípravka A - Táborsko "U8" - LOKO 8:8
ne 18.9. - st. přípravka A - Písek "U10" - LOKO 16:8
ne 18.9. - ml. přípravka A - Písek "U8" - LOKO 12:7
ne 18.9. - muži B - LOKO - Boršov n/Vlt. 4:0 Fošum 2x, Liška, Vaněček


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 5.9. - 11.9.2016
út 6.9. - st. přípravka B - LOKO - Dynamo ČB "B" 6:11 Mynařík P. 2x, Strnad J. 2x,
Michna J., Vévoda J.
čt 8.9. - ml. žáci B - LOKO - Srubec/N. Hodějovice 6:1 Tvaroh L. 2x, Muška R., Dudy D., Navrátil A., Lovčík L.
pá 9.9. - ml. přípravka B - Sedlec - LOKO 5:19 Molinek M. 7x, Stolička J. 3x, Skopík M. 3x, Skopík T. 2x, Dvořák T. 2x, Pekárek L., Kocmich S.
so 10.9. - st. žáci - SKP ČB - LOKO 2:0
so 10.9. - ml. žáci A - SKP ČB - LOKO 1:12 Macák L. 6x, Křikava M. 2x, Škoda P. 2x, Hanetšleger T., Tomandl J.
so 10.9. - muži A - LOKO - Dobrá Voda 4:2 Choutka 2x, Malý, Jánošík
ne 11.9. - st. dorost - LOKO - Vodňany/Dříteň 10:0 Leština 3x, Růžička 2x, Navrátil 2x, Švarc, Sudek, Havlíček
ne 11.9. - ml. dorost - LOKO - Vodňany/Dříteň 9:2 Švarc 3x, Pícha 2x, Havrda 2x,
Djurov, Hladík
ne 11.9. - muži B - Lipí - LOKO 0:5 Fošum, Zýka, Janda, Liška, Bobek
ne 11.9. - st. přípravka A - LOKO - Meteor Tábor 11:5
ne 11.9. - ml. přípravka A - LOKO - Meteor Tábor 8:14
ne 11.9. - st. přípravka A - LOKO - Veselí n/Luž. 7:19
ne 11.9. - ml. přípravka A - LOKO - Veselí n/Luž. 13:7


NÁBORY NOVÝCH FOTBALISTŮ
Nábory nových fotbalistů každý den na hřišti TJ Lokomotiva, Třebízského 1,
České Budějovice (Suché Vrbné) od 16,00 hodin. Případné informace poskytnou
přímo na hřišti jednotliví trenéři každé kategorie. Nebojte se a přijďte mezi nás.
Rádi vám vše ukážeme, vysvětlíme a můžete absolvovat i tréninky na zkoušku.


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 29.8. - 4.9.2016
st 31.8. - ml. žáci B - Planá - LOKO 0:16 Kočer D. 3x, Navrátil A. 2x, Muška R. 2x,
Šoupa J. 2x, Strnad J. 2x, Symovonyk S., Tvaroh L., Dudy D., Kes D., Brousek D.
čt 1.9. - st. přípravka B - FMA/Čt. Dvory - LOKO 5:18 Mynařík P. 5x, Růžička Š. 4x,
Strnad J. 4x, Michna J. 3x, Toth D. 2x
pá 2.9. - ml. přípravka B - LOKO - Slavia ČB 3:5 Stolička J., Feferle M., Skopík M.
so 3.9. - st. žáci - LOKO - Roudné 5:1 Šmalcl D., Anderle V., Wenzl M., Hlinšťák A., Martinec J.
so 3.9. - ml. žáci A - LOKO - Roudné 10:3 Macák L. 5x, Škoda P. 2x, Šoupa J.,
Křikava M., Hanetšleger T.
so 3.9. - muži A - Větřní - LOKO 0:0
ne 4.9. - st. dorost - LOKO - Roudné 3:1 Růžička, Navrátil, Malý
ne 4.9. - ml. dorost - LOKO - Roudné 7:5 Dudy 2x, Janů 2x, Švarc, Havrda, Djurov
ne 4.9. - muži B - LOKO - Borek 3:3 Weinreb, Liška, Vaněček


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 22.8. - 28.8.2016
st 24.8. - st. žáci - Soběslav - LOKO 4:4 PK 3:4 Vaněk P. 4x
st 24.8. - ml. žáci A - Soběslav - LOKO 1:2 Macák L., Křikava M.
so 27.8. - muži A - LOKO - Planá 2:3 Jánošík, Navrátil
so 27.8. - muži B - Žabovřesky - LOKO 0:4 Vaněček, Jánošík, Petrou, vlastní
ne 28.8. - st. dorost - LOKO - Milevsko 5:0 Kokeš 3x, Sudek, Navrátil
ne 28.8. - ml. dorost - LOKO - Milevsko 6:1 Švarc 3x, Djurov, Havrda, Chrástka
ne 28.8. - st. žáci - Milevsko - LOKO 3:1 Španinger M.
ne 28.8. - ml. žáci A - Milevsko - LOKO 0:7 Škoda P. 3x, Macák L. 2x, Tomandl J.,
Hanetšleger T.


Mladší žáci ročníku 2004 se v sobotu 20.8.2016 neprobojovali o jeden bod
do finálové skupiny mezinárodního turnaje KAPŘÍK CUP a v neděli se utkají
o 9. - 16. místo. Více v sekci žáci turnaje.


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 15.8. - 21.8.2016
čt 18.8. - st. žáci - LOKO - J. Hradec 2:2 PK 4:2 Tomášek J., Martinec J.
čt 18.8. - ml. žáci A - LOKO - J. Hradec 9:0 Macák L. 3x, Pranevský E. 2x, Škoda P.,
Dudy D., Křikava M., Šoupa J.
so 20.8. - st. dorost - Slavia ČB - LOKO 1:9 Navrátil 4x, Švarc 2x, Růžička, Kokeš, Havel
so 20.8. - ml. dorost - Slavia ČB - LOKO 1:2 Pícha 2x
so 20.8. - muži A - Nemanice - LOKO 4:2 Kamiš, Sudek
ne 21.8. - muži B - LOKO - Chrášťany 3:1 Fošum, Sahan, Hruška


NÁŠ PRVNÍ MISTROVSKÝ ZÁPAS V NOVÉ SEZONĚ
so 13.8. - muži A - LOKO - Velešín 1:3 Choutka


POZOR NA ZMĚNY PRAVIDEL. Více na http://jenprofotbal.cz/17-dulezitych-zmen-pravidel -otepkova-finta-se-definitivne-stava-historii-0508 2016


JEDENÁCT „NAŠICH“ SOUTĚŽÍ V SEZONĚ 2016-17
KRAJ
Muži A: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/20066de d-a3b0-4bfc-9f29-6245e59bee2a
Starší dorost: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/3eeb0b9 f-0e26-43cc-b211-d625675ff301
Mladší dorost: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/85828a1 4-fafa-4ec7-9450-16f58530d68d
Starší žáci: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/b1e78b4 9-2c48-4c2b-97cd-31a9a9b9c897
Mladší žáci A: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/e528a10 a-a123-4daa-9db9-f91c9d63cc14
Starší přípravka A: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/7107b1c 6-2e14-4a6a-90f6-3f1f295068ef
Mladší přípravka A: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/19da990 9-d080-44e5-868a-bce08f50b0c1
OKRES
Muži B: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/51586d0 f-a96e-4958-a30d-3384d8d19be2
Mladší žáci B: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/0bbb558 d-08d0-4020-a377-330af2aa625d
Starší přípravka B: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/75e24a1 b-6ab1-455b-be50-839caa250771
Mladší přípravka B: https://souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/d404540 3-d137-406a-b81f-466cf349472d




SEZONA 2015-2016

KONEČNÁ UMÍSTĚNÍ NAŠICH MUŽSTEV V SEZONĚ 2015-16
- muži A - I.A třída - 8. místo
- muži B - okresní přebor - 13. místo
- starší dorost - krajský přebor - 4. místo
- mladší dorost - krajský přebor - 2. místo
- starší žáci - krajský přebor - 1. místo
- mladší žáci A - krajský přebor - 1. místo
- mladší žáci B - okresní přebor - 1. místo
- v soutěžích přípravek se tabulky oficiálně nevedou
Aby těch úspěchů nebylo málo, připomínáme krásná umístění dívek hrajících za Slávii
Praha republikové soutěže. Sára Kollerová v kategorii mladších žákyň i Kristýna
Skálová
v kategorii starších přípravek vybojovaly shodně stříbrné medaile.
A nezapomínáme ani na vítězství žáků v Českém poháru KFS. GRATULUJEME!


POSLEDNÍ SOUTĚŽNÍ TÝDEN 13.6. - 19.6.2016
so 18.6. - st. žáci - Vimperk - LOKO 1:1 PK 0:2 Wenzl J.
so 18.6. - ml. žáci A - Vimperk - LOKO 1:4 Martinec J., Křikava M., Macák L.,
Kryeziu E. TÝDEN PO STARŠÍCH ŽÁCÍCH VYHRÁLI KRAJSKÝ PŘEBOR
TAKÉ NAŠI MLADŠÍ ŽÁCI!!!

so 18.6. - muži B - N. Hrady - LOKO 7:0
so 18.6. - muži A - LOKO - Čt. Dvory 4:2 Kamiš, Hostek, Květoun, Navrátil
ne 19.6. - st. dorost - LOKO - J. Hradec 0:1
ne 19.6. - ml. dorost - LOKO - J. Hradec 2:3 Švarc 2x


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 6.6. - 12.6.2016
út 7.6. - st. přípravka B - LOKO - Slavia ČB 12:5 Tomáš O. 7x, Hoch Š. 3x, Tvaroh L. 2x
út 7.6. - ml. přípravka B - Mladé - LOKO 2:6 Dvořák T., Skopík T., Kocmich S., Bláha T., Michna J., Toth D.
so 11.6. - st. dorost - Slavia ČB - LOKO 5:6 Ježek 3x, Mareš, Malý, Růžička
so 11.6. - ml. dorost - Slavia ČB - LOKO 1:4 Navrátil, Havel, Leština, Havrda
so 11.6. - st. žáci - LOKO - Č. Krumlov 7:0 Wenzl M. 2x, Djurov N. 2x, Havrda F., Vaněk P., Janů J. STARŠÍ ŽÁCI JSOU KRAJSKÝMI PŘEBORNÍKY!!!
so 11.6. - ml. žáci A - LOKO - Č. Krumlov 10:1 Macák L. 3x, Pranevský E. 2x, Tomandl J., Martinec J., Kryeziu E., Holomel M., Šimek S.
so 11.6. - muži A - Ledenice - LOKO 3:1 Choutka
ne 12.6. - st. přípravka A - Prachatice - LOKO 7:4
ne 12.6. - ml. přípravka A - Prachatice - LOKO 24:7
ne 12.6. - st. přípravka A - SKP ČB - LOKO 11:13
ne 12.6. - ml. přípravka A - SKP ČB - LOKO 36:2
ne 12.6. - muži B - LOKO - Hluboká "B" 1:4 Fošum


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 30.5. - 5.6.2016
út 31.5. - ml. přípravka B - LOKO - Roudné 2:2 Michna J., Bláha R.
st 1.6. - st. přípravka B - Dynamo ČB - LOKO 16:5 Strnad J. 2x, Hoch Š., Tomáš O.,
Havel H.
čt 2.6. - ml. žáci B - LOKO - Jankov 8:2 Macák L. 2x, Junek T. 2x, Dudy D., Pranevský E., Kryeziu E., Šimek S.
so 4.6. - st. žáci - Prachatice - LOKO 1:3 Havrda F., Leština V., Janů J.
so 4.6. - ml. žáci A - Prachatice - LOKO 2:4 Macák L. 2x, Křikava M., Hanetšleger T.
so 4.6. - muži A - LOKO - J. Hradec "B" 3:0 kont. (hosté nepřijeli)
ne 5.6. - st. dorost - LOKO - Prachatice 3:1 Ježek 2x, Kadlec
ne 5.6. - ml. dorost - LOKO - Prachatice 11:1 Navrátil 3x, Djurov 2x, Švarc, Pícha, Hladík, Bartoš, Svoboda P., Janů
ne 5.6. - muži B - LOKO - Jankov/Dubné 2:3 Weinreb, Sahan


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 23.5. - 29.5.2016
út 24.5. - ml. žáci B - Hluboká "B" - LOKO 2:9 Pranevský E. 3x, Kryeziu E. 2x, Škoda P. 2x, Šimek S., Macák L.
st 25.5. - ml. přípravka B - Čt. Dvory - LOKO 2:5 Cirhan D. 2x, Vévoda J., Kocmich S., Michna J.
pá 27.5. - st. přípravka B - LOKO - D. Voda 6:2 Smejkal R. 2x, Tomáš O. 2x, Havel H., Hoch Š.
so 28.5. - st. žáci - LOKO - Třeboň/Břilice 8:1 Havrda F. 3x, Janů J. 3x, Wenzl M.,
Vaněk P.
so 28.5. - ml. žáci A - LOKO - Třeboň/Břilice 6:0 Macák L. 2x, Žahourek M. 2x, Šmalcl D., Pranevský E.
so 28.5. - muži A - Hrdějovice - LOKO 1:1 Choutka
ne 29.5. - st. dorost - Kaplice - LOKO 0:5 Růžička 2x, Navrátil, Sudek, Švarc
ne 29.5. - ml. dorost - Kaplice - LOKO 0:10 Navrátil 4x, Svoboda P. 2x, Švarc, Janů, Pícha, Hůda
ne 29.5. - st. přípravka A - LOKO - Strakonice 6:16
ne 29.5. - ml. přípravka A - LOKO - Strakonice 2:9
ne 29.5. - st. přípravka A - LOKO - Vimperk 6:26
ne 29.5. - ml. přípravka A - LOKO - Vimperk 2:10
ne 29.5. - muži B - Hrdějovice "B" - LOKO 1:2 Choutka, Petrou


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 16.5. - 22.5.2016
po 16.5. - st. přípravka B - SKP ČB - LOKO 6:7 Tomáš O. 2x, Smejkal R. 2x, Michna J., Havel H., Friedl S.
út 17.5. - ml. přípravka B - Zliv - LOKO 1:5 Michna J. 3x, Molinek M., Vévoda J.
čt 19.5. - ml. žáci B - LOKO - Dříteň 10:3 Macák L. 3x, Škoda P. 2x, Kryeziu E. 2x, Šoupa J., Dudy D., Pranevský E.
so 21.5. - st. dorost - SKP ČB - LOKO 5:0
so 21.5. - ml. dorost - SKP ČB - LOKO 2:2 PK 3:1 Hladík, Navrátil
so 21.5. - st. žáci - LOKO - Met. Tábor 5:0 Janů J. 2x, Bartoš J., Havrda F., Leština V.
so 21.5. - ml. žáci A - LOKO - Met. Tábor 2:0 Voneš O., Pranevský E.
so 21.5. - muži A - Ševětín - LOKO 4:0
ne 22.5. - st. přípravka A - Táborsko "U10" - LOKO 15:10
ne 22.5. - ml. přípravka A - Táborsko "U8" - LOKO 4:8
ne 22.5. - st. přípravka A - Písek "U10" - LOKO 18:8
ne 22.5. - ml. přípravka A - Písek "U8" - LOKO 7:6
ne 22.5. - muži B - LOKO - Čt. Dvory 6:3 Choutka, Kamiš, Milota. Liška, Mareš, Kadlec


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 9.5. - 15.5.2016
út 10.5. - st. přípravka B - LOKO - Rudolfov 7:4 Hoch Š. 2x, Tomáš O. 2x, Friedl S., Strnad J., Havel H.
út 10.5. - ml. přípravka B - LOKO - Dynamo 3:9 Klestil J. 2x, Michna J.
st 11.5. - ml. žáci B - Č. Krumlov "B" - LOKO 2:5 Macák L. 2x, Tomandl J., Pranevský E., Šoupa J.
so 14.5. - st. žáci - Strakonice - LOKO 3:2 Leština V., Janů J.
so 14.5. - ml. žáci A - Strakonice - LOKO 2:8 Macák L. 3x, Martinec J. 2x, Škoda P., Hanetšleger T., Šmalcl D.
so 14.5. - muži A - LOKO - Slavia ČB 0:2
ne 15.5. - st. dorost - LOKO - Břilice/D. Voda 3:4 Růžička, Mareš, Procházka
ne 15.5. - ml. dorost - LOKO - Břilice/D. Voda 8:0 Navrátil 3x, Švarc 2x, Svoboda P., Hladík, vlastní
ne 15.5. - muži B - Rudolfov "B" - LOKO 2:1 Choutka


V neděli 8.5. starší žáci ročníků 2001 a 2002 vyhráli finálový turnaj Českého
poháru předsedy KFS Jč. kraje v Třeboni. Patrik Vaněk byl vyhlášen nejlepším
brankářem a Honza Bartoš nejlepším hráčem. Více v sekci žáci turnaje.


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 2.5. - 8.5.2016
st 4.5. - ml. přípravka B - D. Voda - LOKO 3:3 Michna J. 2x, Molinek M.
čt 5.5. - ml. žáci B - LOKO - Ševětín 7:0 Kryeziu E. 3x, Macák L. 2x, Pranevský E.,
Křikava M.
pá 6.5. - st. přípravka B - Roudné - LOKO 0:0
so 7.5. - st. žáci - LOKO - Trh. Sviny 2:1 Janů J., Španinger M.
so 7.5. - ml. žáci A - LOKO - Trh. Sviny 11:0 Šmalcl D. 4x, Martinec J. 3x, Kollerová S. 2x, Holomel M., Hanetšleger T.
so 7.5. - st. dorost - Čt. Dvory - LOKO 0:2 Kokeš, Leština
so 7.5. - ml. dorost - Čt. Dvory - LOKO 0:9 Svoboda P., Švarc, Navrátil, Daňhel, Leština, Hladík, Pícha, Bartoš, Havlíček
so 7.5. - muži A - N. Ves/Brloh - LOKO 0:1 Květoun
ne 8.5. - st. přípravka A - LOKO - Třeboň 16:3
ne 8.5. - ml. přípravka A - LOKO - Třeboň 3:15
ne 8.5. - st. přípravka A - LOKO - Č. Krumlov 3:16
ne 8.5. - ml. přípravka A - LOKO - Č. Krumlov 3:16
ne 8.5. - muži B - LOKO - Neplachov 1:0 Petrou


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 25.4. - 1.5.2016
út 26.4. - st. přípravka B - LOKO - Zliv 6:6 Smejkal R. 2x, Tomáš O. 2x, Kočer D., Hoch Š.
út 26.4. - ml. přípravka B - LOKO - SKP ČB 1:4 Stolička J.
so 30.4. - st. žáci - Vodňany - LOKO 1:7 Bartoš J. 2x, Djurov N., Wenzl M., Chrástka M., Janů J., Dudy R.
so 30.4. - ml. žáci A - Vodňany - LOKO 1:10 Šmalcl D. 4x, Kostohryz M. 4x, Anderle V., Martínek O.
so 30.4. - muži A - LOKO - D. Voda 0:4
so 30.4. - muži B - Srubec - LOKO 2:0
ne 1.5. - st. dorost - LOKO - Strakonice 2:0 Hruška, Sudek
ne 1.5. - ml. dorost - LOKO - Strakonice 4:1 Pekárek 2x, Bartoš, Djurov
ne 1.5. - st. přípravka A - Dynamo ČB - LOKO 15:4
ne 1.5. - ml. přípravka A - Dynamo ČB - LOKO 1:7
ne 1.5. - st. přípravka A - Sokol J. Hradec - LOKO 6:4
ne 1.5. - ml. přípravka A - Sokol J. Hradec - LOKO 28:1
ne 1.5. - ml. žáci B - Černý Dub - LOKO 0:18 Pranevský E. 4x, Macák L. 4x, Kryeziu E. 3x, Křikava M. 2x, Hanetšleger T. 2x, Junek T., Tomandl J., Kostohryz M.


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 18.4. - 24.4.2016
st 20.4. - ml. žáci B - Lišov - LOKO 1:13 Pranevský E. 4x, Macák L. 4x, Tomandl J. 2x, Hanetšleger T. 2x, Šoupa J.
čt 21.4. - ml. přípravka B - FMA - LOKO 2:2 Molinek M., Skopík M.
so 23.4. - st. přípravka B - Jankov - LOKO 7:8 Dudy D. 4x, Smejkal R. 2x, Tvaroh L., Strnad J.
so 23.4. - st. žáci - LOKO - SKP ČB 3:2 Wenzl M., Bartoš J., Havrda F.
so 23.4. - ml. žáci A - LOKO - SKP ČB 5:3 Tomandl J., Pranevský E., Hanetšleger T., Macák L., Šmalcl D.
so 23.4. - muži B - LOKO - Nová Ves 1:6 Petrou
ne 24.4. - st. dorost - Vodňany - LOKO 1:2 Ježek, vlastní
ne 24.4. - ml. dorost - Vodňany - LOKO 0:7 Navrátil 3x, Svoboda P., Pícha, Havel, Leština
ne 24.4. - muži A - Roudné "B" - LOKO 1:2 Kamiš 2x (oba z penalt)


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 11.4. - 17.4.2016
út 12.4. - st. přípravka B - LOKO - Mladé 13:6 Tomáš O. 4x, Smejkal R. 3x, Friedl S. 2x, Symovonyk S. 2x, Bína F., Brůna J.
út 12.4. - ml. přípravka B - LOKO - JFA 9:3 Skopík M. 2x, Stolička J. 2x, Vévoda J., Skopík T., Strnad T., Gutwirthová N., Kocmich S.
so 16.4. - st. žáci - J. Hradec - LOKO 1:3 Havrda F., Bartoš J., Djurov N.
so 16.4. - ml. žáci A - J. Hradec - LOKO 2:6 Šmalcl D. 2x, Pranevský E. 2x, Macák L., Kollerová S.
so 16.4. - muži A - LOKO - Kaplice 0:3
so 16.4. - st. dorost - LOKO - Hradiště 4:0 Růžička 3x, Tomáš
so 16.4. - ml. dorost - LOKO - Hradiště 6:0 Navrátil 2x, Leština, Pícha, Hladík, Pekárek
ne 17.4. - st. přípravka A - Milevsko - LOKO 15:5
ne 17.4. - ml. přípravka A - Milevsko - LOKO 9:4
ne 17.4. - st. přípravka A - Větrovy - LOKO 10:3
ne 17.4. - ml. přípravka A - Větrovy - LOKO 19:4
ne 17.4. - muži B - Temelín - LOKO 3:0


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 4.4. - 10.4.2016
út 5.4. - st. přípravka B - LOKO - Hluboká 7:9 Tomáš O. 2x, Smejkal R. 2x, Brůna J., Strnad J., Vévoda J.
čt 7.4. - ml. přípravka B - Slavia ČB - LOKO 7:3 Skopík M., Molinek M., Cirhan D.
so 9.4. - st. žáci - LOKO - Roudné 4:1 Havrda F. 2x, Janů J. 2x
so 9.4. - ml. žáci A - LOKO - Roudné 5:1 Voneš O., Pranevský E., Kryeziu E., Martinec J., Hlinšťák A.
so 9.4. - muži A - Větřní - LOKO 4:0
ne 10.4. - st. dorost - Roudné - LOKO 6:2 Čurda, Růžička
ne 10.4. - ml. dorost - Roudné - LOKO 4:2 Švarc, Svoboda P.
ne 10.4. - muži B - LOKO - Borek 4:3 Fošum 2x, Zýka, Knotek


Náš dorostenec Jarda Hruška se stal po utkání s Bavorovicemi hráčem kola v I.A třídě
mužů. Rozhovor s Jardou: http://www.fotbalunas.cz/rozhovor/2206/je-mi-uplne -jedno-jestli-pada-snih-a-mrzne-nebo-prazi-slunce- a-je-30-nad-nulou-tomu-se-rika-mit-fotbal-opravdu- rad/


NAŠE VÝSLEDKY V TÝDNU 28.3. - 3.4.2016
út 29.3. - ml. přípravka B - LOKO - Hluboká 6:2 Stolička J. 2x, Cirhan D. 2x, Vévoda J., Bláha T.
pá 1.4. - st. přípravka B - Čt. Dvory - LOKO 4:4 Smejkal R. 2x, Tomáš O. 2x
so 2.4. - muži A - LOKO - Bavorovice 1:0 Hostek
so 2.4. - st. dorost - LOKO - Milevsko 2:1 Malý, Čurda
so 2.4. - ml. dorost - LOKO - Milevsko 0:0 PK 1:3
so 2.4. - muži B - Mladé - LOKO 1:0
ne 3.4. - st. přípravka A - Táborsko "U11" - LOKO 18:5
ne 3.4. - ml. přípravka A - Táborsko "U9" - LOKO 23:0
ne 3.4. - st. přípravka A - Písek "U11" - LOKO 14:5
ne 3.4. - ml. přípravka A - Písek "U9" - LOKO 16:1
ne 3.4. - st. žáci - Milevsko - LOKO 2:1 Janů J.
ne 3.4. - ml. žáci A - Milevsko - LOKO 1:7 Martinec J. 4x, Macák L., Pranevský E.,
Škoda P.


NÁŠ PRVNÍ JARNÍ MISTROVSKÝ ZÁPAS
so 26.3. - muži B - LOKO - Boršov 2:5 Křiváček, Fošum


Obrovského úspěchu dosáhli v neděli 20. března mladší žáci r. 2004 a Sára, když
vyhráli za účasti čtyř ligových týmů (!) dlouhodobý turnaj JZHL na Složišti (1-LOKO,
2-Písek, 3-Dynamo, 4-MAS Táborsko, 5-Příbram). Všem zúčastněným gratuluji
a děkuji. Více v sekci žáci turnaje.


Starší žáci ročníků 2001 a 2002 vyhráli dlouhodobou Týnskou zimní halovou ligu.
Niky Djurov byl vyhlášen nejlepším hráčem našeho týmu a Patrik Vaněk byl vyhlášen
nejlepším brankářem celého turnaje. Více v sekci žáci turnaje.


Naši hráči ročníku 2004 vyhráli dlouhodobou JZHL v Třeboni pro ročník 2003.
Více v sekci žáci turnaje.


V sobotu 9.1.2016 se v naší hale konal 4. ročník BONUS CUPU. Naše týmy ročníku
2004
skončily na prvním a třetím místě. Lukáš Macák se stal s dvanácti brankami
nejlepším střelcem turnaje. Více v sekci žáci turnaje.


Podpořte hlasováním hráče našeho áčka Honzu Květouna a tím i Lokotku v anketě
„sestava podzimu“. Hlasovat je možné každou hodinu až do konce ledna na adrese:
http://fotbalunas.cz/sestava-kola/2517/sestava-pod zimu-jihocesky-1-a-trida-sk-b-2015-2016/


Ve středu 30.12.2015 obsadili mladší dorostenci 5. příčku na tradičním halovém
Memoriálu JUDr. A. Straky v Třeboni. Více v sekci dorost turnaje.


V úterý 29.12. se starší žáci zúčastnili Memoriálu JUDr. A. Straky v Třeboni.
Předvedli vynikající výkon, přemožitele našli až ve finále v týmu Jihočeského
výběru U14 a po zásluze obsadili parádní 2. místo. Více v sekci žáci turnaje.


Tradiční vánoční lokoťácké setkání u punče se koná dne 24.12. od 11,00 hodin
na náměstí před Galerií Dvořák. Všichni hráči a příznivci jsou srdečně zváni.


Fotbalisté TJ LOKOMOTIVA přejí všem krásné vánoce, bohatého Ježíška a do roku
2016 pevné zdraví, spokojenost a mnoho osobních i pracovních úspěchů.


V sobotu 19.12. se starší žáci ročníků 2001 a 2002 zúčastnili druhého ročníku
halového turnaje Mektec Cup ve Velešíně. Přemožitele nenašli a obsadili 1. místo.
Více v sekci žáci turnaje.


V sobotu 12.12. vyhráli po starších žácích halový turnaj „O pohár okresního
předsedy“ také starší dorostenci. Více v sekci dorost turnaje.


V sobotu 5.12. jsme v hale LOKO uspořádali již 43. ročník Memoriálu Jana
Podhradského, tentokrát v kategorii mladší dorost. Do turnaje jsme přihlásili
dva týmy, které skončily na 3. a 4. místě. Více v sekci dorost turnaje.


V neděli 22.11. obsadili starší žáci ročníků 2001 a 2002 na halovém turnaji
„O pohár okresního předsedy“ 1. místo. Více v sekci žáci turnaje.


V úterý 17.11. skončili ml. žáci ročníku 2004 na turnaji v Mladé Boleslavi devátí.
Více v sekci žáci turnaje.


JAK JSME SI VEDLI BĚHEM PODZIMU
- muži A - I. A třída - 9. místo
- muži B - okresní přebor - 14. místo
- starší dorost - krajský přebor - 5. místo
- mladší dorost - krajský přebor - 1. místo
- starší žáci - krajský přebor - 1. místo
- mladší žáci A - krajský přebor - 2. místo
- mladší žáci B - okresní přebor - 1. místo
- v soutěžích přípravek se tabulky oficiálně nevedou


Poslední podzimní mistrovská utkání
so 14.11. - muži A - Velešín - LOKO 1:1 Nebor
so 14.11. - st. žáci - LOKO - Soběslav 3:1 Benda M. 2x, Havrda F.
so 14.11. - ml. žáci A - LOKO - Soběslav 6:1 Martínek O. 2x, Martinec J., Junek T., Kryeziu E., Šmalcl D.
ne 15.11. - st. dorost - Č. Krumlov - LOKO 3:0
ne 15.11. - ml. dorost - Č. Krumlov - LOKO 4:2 Svoboda A., Hůda (první ztracené body mladšího dorostu během celého podzimu)


Naše výsledky v týdnu 2.11. - 8.11.2015
út 3.11. - ml. přípravka B - LOKO - Mladé 1:1 Kocmich S.
pá 6.11. - st. přípravka B - Slavia ČB - LOKO 6:1 Tomáš O.
so 7.11. - muži A - LOKO - Ledenice 3:2 Květoun, Nechuta, Jánošík
ne 8.11. - st. dorost - LOKO - Slavia ČB 3:2 Kokeš, Mareš, Sudek
ne 8.11. - ml. dorost - LOKO - Slavia ČB 4:1 Švarc 2x, Leština, Hladík
ne 8.11. - st. žáci - Č. Krumlov - LOKO 2:4 Benda M. 2x, Janů J., Havrda F.
ne 8.11. - ml. žáci A - Č. Krumlov - LOKO 0:5 Macák L., Šmalcl D., Křikava M., Pranevský E., Martinec J.
ne 8.11. - muži B - Hluboká "B" - LOKO 1:4 Jánošík 2x, Fošum, Petrou
První listopadový týden jsme zakončili mimořádně vydařeným víkendem, během něhož muži, dorostenci a žáci v šesti zápasech neztratili ani jeden bod.


Naše výsledky v týdnu 26.10. - 1.11.2015
út 27.10. - st. přípravka B - LOKO - Dynamo ČB 7:10 Mach F. 3x, Toth L., Friedl S., Lovčík L., Havel H.
út 27.10. - st. přípravka B - LOKO - Čt. Dvory 10:4 Symovonyk S. 4x, Smejkal R. 2x, Strnad J. 2x, Kočer D., Tomáš O.
st 28.10. - st. přípravka A - Prachatice - LOKO 12:12
st 28.10. - ml. přípravka A - Prachatice - LOKO 16:7
st 28.10. - st. přípravka A - SKP ČB - LOKO 4:8
st 28.10. - ml. přípravka A - SKP ČB - LOKO 17:3
čt 29.10. - ml. přípravka B - Roudné - LOKO 2:1 Michna J.
so 31.10. - st. žáci - LOKO - Prachatice 4:0 Benda M. 3x, Bartoš J.
so 31.10. - ml. žáci A - LOKO - Prachatice 3:0 Macák L. 2x, Šmalcl D.
so 31.10. - muži B - Jankov/Dubné - LOKO 2:3 Fošum, Zýka, Sahan
ne 1.11. - st. dorost - Prachatice - LOKO 2:4 Ježek 2x, Růžička 2x
ne 1.11. - ml. dorost - Prachatice - LOKO 2:3 Leština, Svoboda P., Švarc
ne 1.11. - muži A - J. Hradec "B" - LOKO 1:1 Nebor


Naše výsledky v týdnu 19.10. - 25.10.2015
po 19.10. - st. přípravka B - D. Voda - LOKO 6:8 Kočer D. 4x, Strnad J. 2x, Havel H., Smejkal R.
út 20.10. - ml. přípravka B - LOKO - Čt. Dvory 14:1 Toth D. 7x, Michna J. 3x, Gutwirthová N. 2x, Černík Z., Stolička J.
čt 22.10. - ml. žáci B - LOKO - Hluboká "B" 14:1 Šimek S. 3x, Hanetšlegr T. 3x, Kostohryz M. 2x, Macák L., Kryeziu E., Koten A., Jakubec L., Pranevský E., Tomandl J.
so 24.10. - st. žáci - Třeboň/Břilice - LOKO 1:0
so 24.10. - ml. žáci A - Třeboň/Břilice - LOKO 1:5 Martinec J. 2x, Kryeziu E., Koten A., Šmalcl D.
so 24.10. - muži A - LOKO - Hrdějovice 3:0 Nechuta, Jánošík, Malý
ne 25.10. - st. dorost - LOKO - Kaplice 4:1 Ježek 2x, Čurda, Růžička
ne 25.10. - ml. dorost - LOKO - Kaplice 9:0 Navrátil 2x, Švarc 2x, Hladík, Benda, Hůda, Svoboda P., Leština
ne 25.10. - muži B - LOKO - Hrdějovice "B" 1:4 Malý


Naše výsledky v týdnu 12.10. - 18.10.2015
út 13.10. - st. přípravka B - LOKO - SKP ČB 18:1 Toth L. 6x, Tomáš O. 6x, Kočer D. 4x, Symovonyk S., Brůna J.
út 13.10. - ml. přípravka B - LOKO - Zliv 1:2 Toth D.
čt 15.10. - st. přípravka B - Rudolfov - LOKO 3:4 Tomáš O. 2x, Kočer D., Strnad J.
so 17.10. - muži A - LOKO - Ševětín 2:6 Tauber 2x
so 17.10. - ml. žáci B - Jankov - LOKO 2:9 Macák L. 4x, Kryeziu E. 3x, Tvaroh L., Hanetšleger T.
ne 18.10. - st. žáci - Met. Tábor - LOKO 2:2 PK 6:7 Dudy R., Havrda F.
ne 18.10. - ml. žáci A - Met. Tábor - LOKO 3:2 Voneš O., Šmalcl D.
ne 18.10. - st. dorost - LOKO - SKP ČB 2:2 PK 4:3 Mareš, Sudek
ne 18.10. - ml. dorost - LOKO - SKP ČB 2:0 Navrátil 2x
ne 18.10. - muži B - Čt. Dvory "B" - LOKO 3:1 Bobek
ne 18.10. - st. přípravka A - Táborsko "U10" - LOKO 7:10
ne 18.10. - ml. přípravka A - Táborsko "U8" - LOKO 6:13
ne 18.10. - st. přípravka A - Písek "U10" - LOKO 17:14
ne 18.10. - ml. přípravka A - Písek "U8" - LOKO 3:9


Naše výsledky v týdnu 5.10. - 11.10.2015
st 7.10. - ml. přípravka B - Dynamo ČB - LOKO 6:0
čt 8.10. - st. přípravka B - Rudolfov - LOKO odloženo - ČT 15.10.
čt 8.10. - ml. žáci B - LOKO - Hluboká "B" odloženo - ČT 22.10.
so 10.10. - st. dorost - Břilice/D. Voda - LOKO 0:4 Kokeš 2x, Kadlec R., Sudek
so 10.10. - ml. dorost - Břilice/D. Voda - LOKO 0:13 Navrátil 3x, Švarc 3x, Hůda 2x, Havel 2x, Leština, Svoboda P., Hladík
so 10.10. - st. žáci - LOKO - Strakonice 5:3 Dudy R. 2x, Havrda F. 2x, Tomášek J.
so 10.10. - ml. žáci A - LOKO - Strakonice 5:3 Pranevský E. 3x, Hlinšťák A., Kollerová S.
so 10.10. - muži A - Slavia ČB - LOKO 1:0
ne 11.10. - st. přípravka A - LOKO - Strakonice 7:13
ne 11.10. - ml. přípravka A - LOKO - Strakonice 5:13
ne 11.10. - st. přípravka A - LOKO - Vimperk 10:24
ne 11.10. - ml. přípravka A - LOKO - Vimperk 1:13
ne 11.10. - muži B - LOKO - Rudolfov "B" 1:4 Malý


Naše výsledky v týdnu 28.9. - 4.10.2015
út 29.9. - st. přípravka B - LOKO - Roudné 2:7 Tomáš O., Bína F.
út 29.9. - ml. přípravka B - LOKO - D. Voda 3:2 Michna J. 3x
čt 1.10. - ml. žáci B - Dříteň - LOKO 0:9 Macák L. 4x, Kryeziu E. 3x, Koten A., Pranevský E.
pá 2.10. - st. přípravka A - Č. Krumlov - LOKO 10:16
pá 2.10. - ml. přípravka A - Č. Krumlov - LOKO 6:2 Bláha R. 2x
pá 2.10. - st. přípravka A - Třeboň - LOKO 11:17
pá 2.10. - ml. přípravka A - Třeboň - LOKO 14:2 Michna J., Bláha R.
so 3.10. - st. žáci - Trh. Sviny - LOKO 0:1 Benda M.
so 3.10. - ml. žáci A - Trh. Sviny - LOKO 0:5 Kryeziu E. 3x, Šimek S., Hlinšťák A.
so 3.10. - muži A - LOKO - N. Ves/Brloh 2:2 Tauber, Jánošík
so 3.10. - muži B - Neplachov - LOKO 6:2 Radosta, Fošum
ne 4.10. - st. dorost - LOKO - Čt. Dvory 3:4 Sudek, Růžička, Bláha
ne 4.10. - ml. dorost - LOKO - Čt. Dvory 6:0 Navrátil 3x, Benda, Svoboda P., Leština


V pondělí 28.9. vyhráli ml. žáci ročníku 2004 turnaj O HLINĚNÝ POHÁR v Třeboni.
Lukáš Macák se stal s jedenácti brankami nejlepším střelcem turnaje. Více v sekci
žáci turnaje.


Naše výsledky v týdnu 21.9. - 27.9.2015
st 23.9. - ml. přípravka B - SKP ČB "B" - LOKO 7:7 Michna J. 4x, Gutwirthová N. 2x, Skopík M.
čt 24.9. - st. přípravka B - Zliv - LOKO 7:2 Tomáš O. 2x
čt 24.9. - ml. žáci B - LOKO - Č. Krumlov "B" 13:0 Macák L. 6x, Kryeziu E. 3x, Koten A., Junek T., Kasper M., vlastní
so 26.9. - st. dorost - Strakonice - LOKO 3:4 Růžička 2x, Mareš, Komberec
so 26.9. - ml. dorost - Strakonice - LOKO 3:5 Navrátil 3x, Švarc, Svoboda P.
so 26.9. - st. žáci - LOKO - Vodňany 13:0 Benda M. 5x, Chrástka M. 2x, Tomášek J. 2x, Janů J. 2x, Vaněk P., Havrda F.
so 26.9. - ml. žáci A - LOKO - Vodňany 14:0 Křikava M. 4x, Holomel M. 3x, Martínek O. 3x, Šmalcl D. 2x, Koten A., Jakubec L.
so 26.9. - muži A - D. Voda - LOKO 5:0
ne 27.9. - muži B - LOKO - Srubec 1:1 Weinreb


Naše výsledky v týdnu 14.9. - 20.9.2015
út 15.9. - st. přípravka B - LOKO - Jankov 3:11 Brůna J., Symovonyk S., Částek M.
út 15.9. - ml. přípravka B - LOKO - FMA 5:9 Toth D. 3x, Gutwirthová N. 2x
st 16.9. - ml. žáci B - Ševětín - LOKO 0:3 Koten A., Kryeziu E., Pranevský E.
so 19.9. - st. žáci - SKP ČB - LOKO 2:4 Havrda F. 2x, Bartoš J.. Benda M.
so 19.9. - ml. žáci A - SKP ČB - LOKO 2:2 PK 5:4 Macák L., Kryeziu E.
so 19.9. - muži A - LOKO - Roudné "B" 1:4 Květoun
so 19.9. - muži B – Nová Ves - LOKO 5:2 Petrou, Fošum
ne 13.9. - st. dorost - LOKO - Vodňany 3:1 Ježek, Kokeš, Kadlec
ne 13.9. - ml. dorost - LOKO - Vodňany 7:0 Benda 2x, Leština, Svoboda A., Navrátil, Švarc, vlastní
ne 13.9. - st. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 17:12
ne 13.9. - ml. přípravka A - LOKO - Dynamo ČB 13:3
ne 13.9. - st. přípravka A - LOKO - Sokol JH 19:19
ne 13.9. - ml. přípravka A - LOKO - Sokol JH 4:13


Na dlouhodobém turnaji TEMELÍNEK skončili ml. žáci ročníku 2004 na druhém místě. Nejlepším střelcem turnaje se stal Lukáš Macák. Více v sekci žáci turnaje.


Naše výsledky v týdnu 7.9. - 13.9.2015
út 8.9. - st. žáci - Roudné - LOKO 4:6 Benda M. 5x, Havrda F.
út 8.9. - ml. žáci A - Roudné - LOKO 2:7 Macák L. 3x, Pranevský E. 2x, Šmalcl D. 2x
st 9.9. - ml. žáci B - LOKO - Černý Dub 14:0 Macák L. 4x, Tomandl J. 3x, Hanetšleger T. 2x, Pranevský E. 2x, Dudy D., Šoupa J., Koten A.
čt 10.9. - st. přípravka B - Mladé - LOKO 2:4 Tomáš O. 3x, Strnad J.
čt 10.9. - ml. přípravka B - JFA - LOKO 3:12
so 12.9. - st. žáci - LOKO - J. Hradec 2:0 Benda M., Janů J.
so 12.9. - ml. žáci A - LOKO - J. Hradec 7:1 Macák L. 3x, Tomandl J., Šmalcl D., Voneš O., Martínek O.
so 12.9. - st. dorost - Hradiště - LOKO 0:8 Kokeš 3x, Mareš, Hruška, Růžička, Sudek, Čurda
so 12.9. - ml. dorost - Hradiště - LOKO 1:5 Navrátil 2x, Švarc, Hůda, Leština
ne 13.9. - st. přípravka A - Táborsko "U11" - LOKO 18:5
ne 13.9. - ml. přípravka A - Táborsko "U9" - LOKO 18:2
ne 13.9. - st. přípravka A - Písek "U11" - LOKO 26:9
ne 13.9. - ml. přípravka A - Písek "U9" - LOKO 14:2
ne 13.9. - muži B - LOKO - Temelín 1:2 Petrou
ne 13.9. - muži A - Kaplice - LOKO 3:0 Tauber, Květoun, Nebor


Naše výsledky v týdnu 31.8. - 6.9.2015
út 1.9. - ml. přípravka B - LOKO - Slavia ČB 3:10 Hostek D., Stolička J., Kocmich S.
čt 3.9. - ml. žáci B - LOKO - Lišov 16:1 Macák L. 6x, Křikava M. 3x, Kryeziu E. 3x, Koten A. 2x, Hanetšleger T., Pranevský E.
čt 3.9. - st. přípravka B - Hluboká - LOKO 6:0
so 5.9. - muži A - LOKO - Větřní 3:0 Choutka, Kocar, Tauber
ne 6.9. - st. dorost - LOKO - Roudné 3:5 Kadlec, Hruška, Kokeš
ne 6.9. - ml. dorost - LOKO - Roudné 3:0 Svoboda A., Leština, Navrátil
ne 6.9. - muži B - Borek - LOKO 1:2 Choutka, Kamiš


Naše výsledky v týdnu 24.8. - 30.8.2015
st 26.8. - st. žáci - LOKO - Vimperk 7:3 Benda M. 3x, Vaněk P. 2x, Dudy R., Kuchař J.
st 26.8. - ml. žáci A - LOKO - Vimperk 3:2 Macák L., Šmalcl D, Křikava M.
so 29.8. - muži A - Bavorovice - LOKO 2:2 Kocar 2x
so 29.8. - st. dorost - Milevsko - LOKO 2:3 Kokeš, Sudek, Fantyš
so 29.8. - ml. dorost - Milevsko - LOKO 2:6 Hůda 3x, Navrátil 2x, Svoboda A.
so 29.8. - st. žáci - LOKO - Milevsko 6:2 Benda M. 4x, Bartoš J., Vaněk P.
so 29.8. - ml. žáci A - LOKO - Milevsko 12:1 Pranevský E. 3x, Kryeziu E. 3x, Martinec J. 2x, Holomel M., Tomandl J., Macák L., Křikava M.
ne 30.8. - st. přípravka A - Milevsko - LOKO 22:12
ne 30.8. - ml. přípravka A - Milevsko - LOKO 10:2
ne 30.8. - st. přípravka A - Větrovy - LOKO 20:1
ne 30.8. - ml. přípravka A - Větrovy - LOKO 10:0
ne 30.8. - muži B - LOKO - Mladé 2:4 Kamiš, Fošum


Naše výsledky v týdnu 17.8. - 23.8.2015
so 22.8. - st. žáci - Soběslav - LOKO 2:5 Benda M. 4x, Janů J.
so 22.8. - ml. žáci A - Soběslav - LOKO 0:6 Hanetšleger T. 2x, Voneš O., Šimek S., Kryeziu E., Tomandl J.
so 22.8. - muži A - LOKO - Velešín 3:0 Hostek, Nechuta, Kadlec
so 22.8. - muži B - Boršov - LOKO 5:0
ne 23.8. - st. dorost - LOKO - Č. Krumlov 0:0 PK 2:3
ne 23.8. - ml. dorost - LOKO - Č. Krumlov 5:0 Švarc 3x, Navrátil 2x


První mistrovská utkání v nové sezoně
so 15.8. - st. dorost - J. Hradec - LOKO 5:2 Růžička 2x
so 15.8. - ml. dorost - J. Hradec - LOKO 2:5 Svoboda P. 2x, Navrátil, Benda, Hladík
so 15.8. - muži A - Čt. Dvory - LOKO 2:0
ne 16.8. - muži B - LOKO - N. Hrady 1:2 Fošum
návštěvníků stránky
celkem206 634
tento týden345
dnes68